מה ההבדל בין מולארד NOS ליצור החדש מרוסייה ?

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי,

אאל"ט ב 834P יש 3 מנורות 12AX7, כלומר כ 700$ במחירי EAT. כלומר מדובר באחוזים ניכרים ממחיר ה 834 (שאגב עד לפני לא הרבה זמן עלה בסביבות 1000$ בגרסתו הבסיסית)

להמליץ לבחור עם שינדק שצריך 4 מנורות קטנות (בטח ~1000$ כשמדובר ב EAT) נשמע לי קצת הזוי, זה הכל.

נערך לאחרונה ב:

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
חברה
יש מצב שאני אוסף היום Conrad Johnson PV10AL !
הבחור שמוכר אותו החליף את הנורות במנורות חדשות מקוריות של קונרד כך שעם זה יצא לפועל לא יהיה צורך בהחלפה .
בכל מיקרא לא חשבתי להשקיע סכום דמיוני במנורות (נתקלתי במנורות 12AX7 שעולות 1100 $ זוג אז מה ) הריי בתחביב הזה תמיד יש משהוא יותר יקר אן לזה סוף .
אגב לגביי צבע של מנורה - אני לא שייך לזרם שדוגל בנאמנות למקור להפך אני חושב שלכל סוג של ציוד יש צבע \אופי\אקולזצייה לא משנה איך קוראים לזה ואני באופן אישי מאוד אהבתי את מה ששילוב של מנורות שינה אצלי .
בכל מיקרא עדיי מעניין אותי למען הרחבת הידע לעתיד העם מישהוא בדק והשווה מולארד חדשות (או טאנג סול שמיוצר באותו מפעל ברוסייה ) למנורות NOS המקוריות -לאילו שנמצאות בתווח המחירים הסביר (המולארד החדשות עולות 15$ יחידה וNOS ראיתי בעזור 25-35 $ יחידה ).

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
צחי , למה אתה צועק ? ;)

ראשית - שיהיה לך בהצלחה , למרות שלא הייתי כל כך מתלהב מהקונרד הזה שכנראה גם עבר די הרבה ידיים , מידי פעם הוא צץ בלוחות עד ציר זמן של כמה שנים ..

בסופו של דבר , השפופרות של היום "פחות טובות" מה NOS המקבילות - זהו כלל אצבע מאד כללי , כמובן שכל מקרה לגופו , אני אופתע אם הפעם זה יהיה אחרת , לדעתי הפער בין 15$ ל 30$ (אמרת שמצאת במחירים האלה מולארדים ?????? :מבולבל: ) הוא זניח ל 4 שפורפות (נניח שאתה צריך 4) ואין בכלל מה לחשוב פעמיים , קופצים על המציאה המטורפת .

בסופו של יום , אני מחזק את אייל שלהמליץ על רביעית שפופרות ב 1000$~ לקדם מגבר שעולה פחות או לפונו שעולה בערך זהה , זה קצת הזוי .

הערה - בכל השרשור הזה, לא אמרתי דבר, או חצי דבר על טיבם, או איכותם של שפופרות או חברת EAT ... חבל שלפה זה גלש .. ובמקום לדון על נושא השרשור היה נסיון "לחנך" אותי בגינם .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי,

אאל"ט ב 834P יש 3 מנורות 12AX7, כלומר כ 700$ במחירי EAT. כלומר מדובר באחוזים ניכרים ממחיר ה 834 (שאגב עד לפני לא הרבה זמן עלה בסביבות 1000$ בגרסתו הבסיסית)

להמליץ לבחור עם שינדק שצריך 4 מנורות קטנות (בטח ~1000$ כשמדובר ב EAT) נשמע לי קצת הזוי, זה הכל.

(Y)
צודק

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לאייל: אם יש בוחטה, בטח לשים על מכשיר או אוטו, או בית או משהו. השאלה היא האם בתוספת המחיר הנ"ל על מכשיר קיים (ומשומש מטבע הדברים) יקבל משהו יותר טוב.
המכשיר הוא תמיד מגבלה ראשונית, אבל השיפור יכול להיות קיצוני יחסית לסכום סביר ולמנורות מאריכות ימים. ייתכן ומנורות הספק שחיות חמישית ובמגברים עתירי הספק באים במספרים גדולים לא עוברות את הנוסחה הנ"ל. לדעתי, המנורות בהן מדובר, כן

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
צחי,
היה לי CJ כזה בדיוק, וזה מכשיר עם סאונד מתוק ונעים.
טיפ חשוב: המכשיר רגיש מאד למיקרופוניות של שפורפרות - ולכן חשוב מאד להקפיד על שפורפרות עם מיקרופוניות נמוכה.

ה NEW PRODUCTION MULLARDS הן גם לא רעות, אבל מדובר בחייה שונה מה NOS. בכל אופן גם הן שפורפרות עם צליל מלא ונעים, אבל באופן אישי אני לא מת עליהן. 30$ דולר ל NOS נשמע גם לי קצת נמוך, למיטב ידיעתי מדובר בכ 100$ לשפורפרת.

שיהיה בהצלחה.
אייל

עריכה: אני רוצה לחדד. אל "תגלגל" סתם שפורפרות במכשיר הזה. תפנה ל SUPPORT של CJ ותשאל איזה שפורפרות יתאימו לו. סביר להניח שהם ימליצו על ה"מקוריות" שלהם, שבמחשבה שנייה זו אולי הבחירה הטובה ביותר.

נערך לאחרונה ב:

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
צחי,
היה לי CJ כזה בדיוק, וזה מכשיר עם סאונד מתוק ונעים.

אייל

לדעתי , מתוק מידי ..אבל על טעם וריח ..

לגבי המחירים , מחזק - 100-150 $ ליחידה או לפחות לזוג .. (בתלות בדגמים ובשנים כמובן )

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי יואל...

כבעלים של ה-ear834p הנפלא, אני חייב לציין שחוויתי שינויים מאוד דומים למה שתיארת, הגודל בבמה הורגש באופן מאוד משמעותי וכמו שאמרת קולות....בעיקר קולות נשיים השתפרו פלאים וקיבלו תחושה ראלית בהרבה

לדעתי להשקיע על פונו שעלה לי בגירסת דלוקס קרוב ל-9000, שלוש מנורות של eat שעלו קצת יותר מ-2000 שח היה שווה כל שקל, ובזאת יואל אני באמת רוצה להודות לך עך התמיכה הטלפונית זה היה שווה את זה
ההרגשה יותר בכיוון של מכשיר טוב משמעותית
אייל:)

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אף אחד לא יכול לקחת ממך את החוויות שלך, אייל, מאחל לך שתמשיך להנות מקולות נשיים וגם מגבריים, ומי יתן שהבמה תגדל לך עד שלא יהיה יותר מקום בבית.
אבל זה שהחלטת להוסיף 50% על מחיר המכשיר כדי שיהיה בצבע כרום ולא שחור (ע"ע גרסת דלוקס) ממש לא קשור לדיון.

יום טוב

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
50%????
אייל היקר לא יודע עד כמה אתה יודע אבל אצל היבואן המכשיר בגירסה הרגילה נמכר ב-7200 ש"ח סתם ככה לידע כללי, אני פשוט לא אוהב שמדברים ששטויות על דברים שלא בודקים ולא יודעים לא דבר ולא חצי דבר
מחיר חול לא מעניין אותי כרגע את המכשיר קניתי פה ולא בחול
ואגב התוספת היא היתה ההפרש מה לעשות אסטטיקה וחיבורים איכותיים יותר עושים לי את זה
יום טוב
אייל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
{DB} = a{DB/(MHZ*CM)}*l{cm}*f{MHz}

(ד"א נוסחה אמיתית לגמרי .. דיסק מתנה של מושיק עפייה למי שעולה על מה זה )

ניסיתי - לא הצלחתי.:O

בחייאת רבאק תביא לי דיסק!:D

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ועל זה נאמר: פחחחחחחח...

כן, דיברתי שטויות, זה רק 40% בחו"ל, לא 50%. וכן, אצל אייל אולי ההבדל קצת יותר קטן (מנפלאות התמחור בארץ)
ובכלל, הציפוי כרום חשוב מאד להגדלת הבמה כיון שבגלל אפקט המראה שלו החדר משתקף בו והבמה נראית פי שתיים יותר גדולה.

תעשה לי טובה, הלכת והמלצת לבן אדם לקנות שפורפרות שעולות יותר מהמכשיר שלו, אבל העיקר שעל הדרך כולנו יודעים עכשיו שיש לך EAT בבית (great).

איך שלא תסובב את זה וכמה שלא תנפח את החזה עם הנסיון של ה 12 שנה שלך ותקרא למה שאני אומר שטויות, זה לא ישנה את המופלצות שבעניין.

אייל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, אם זה ימשיך לרמה האישית הלא מכובדת, השרשור ינעל במיידי.

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
{DB} = a{DB/(MHZ*CM)}*l{cm}*f{MHz}

(ד"א נוסחה אמיתית לגמרי .. דיסק מתנה של מושיק עפייה למי שעולה על מה זה )

זה נראה כמו נוסחה של הנחתה ב DB בגל שעובר דרך חומר...
ה a הוא בעצם ALPHA, מקדם הניחות של החומר.

אפשר לוותר על הפרס?

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור

תשמע, אני איתך בעניין הזה, השירשור הזה באיזה שהיא צורה כן הולך לכיוונים לא נכונים
אתה שואל למה???זה דיי ברור למה
ברגע שהכל ישאר פה כפי שאמור להיות בלי מזיקים וניספחים מכל מיני פורומים ניכשלים שלא מצאו את מקומם, אני מניח שהם יודעים מי הם, הכל יהיה קשורה

שוב, אני נשארתי עם המלצתי לבחור ששאל שאלה ולא זזתי מהנושא ואני אמשיך להמליץ על אותו מוצר כשילוב מנצח
לטיפולך

eyal2991

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חברים, אם זה ימשיך לרמה האישית הלא מכובדת, השרשור ינעל במיידי.

מצטער המנהל, רק עברתי בסביבה. ממשיך הלאה... (חוזר לפורומים הנכשלים)
ביי

נערך לאחרונה ב:

harel

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור

תשמע, אני איתך בעניין הזה, השירשור הזה באיזה שהיא צורה כן הולך לכיוונים לא נכונים
ברגע שהכל ישאר פה כפי שאמור להיות בלי מזיקים וניספחים מכל מיני פורומים ניכשלים שלא מצאו את מקומם, אני מניח שהם יודעים מי הם, הכל יהיה קשורה

שוב, אני נשארתי עם המלצתי לבחור ששאל שאלה ולא זזתי מהנושא ואני אמשיך להמליץ על אותו מוצר כשילוב מנצח
לטיפולך

(lol)
כנראה יש אנשים שמשעמם להם בחיים והם רוצים לומר את הדברים המיוחדים שלהם בכל פורום אפשרי

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
היי ליאור

לטיפולך

(lol) 'קרעת אותי ...

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
זה נראה כמו נוסחה של הנחתה ב DB בגל שעובר דרך חומר...
ה a הוא בעצם ALPHA, מקדם הניחות של החומר.

אפשר לוותר על הפרס?

(great)

נמר , קיבלת , כי זה שפתר פשוט מעדיף לוותר עליו :D

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(lol)(lol)(lol)

האמת כואבת אהה אביעד, בעסה
כישלון זה כישלון והרבה אין מה לעשות עם זה...

ותרשה לי גם לצחוק

(lol)(lol)(lol)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור