רמקולים רצפתיים ל nad c-352

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם. אני מחזיק מגבר nad c-352 עם רמקולים רצפתיים בני 17 שנה של mission. הצליל טוב אך אינו די מפורט. מחפש רמקולים רצפתיים טובים עם סאונד מפורט, באס מדויק ולא בומבסטי. גודל החדר 4X5 והוא פתוח למטבח. התקציב 7000-1000. האזנתי כבר ל מוניטור אודיו RS6, ל- B&W 383 ל- JMLAB 716 V ול DALI IKON6.
בין כל אלו אהבתי יותר באופן משמעותי את ה- DALI. האזנתי לכולם באותה הגברה.אנא הגיבו, אשמח להצעות נוספות.
מאזין לכל סוגי המוזיקה. בתודה מראש

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה DALI הוא רמקול טוב עם צליל יחסית בהיר - אני מציע לך לבדוק גם רמקולים של TRIANGLE יש להם דגם רצפתי . TRIANGLE Heliade שהוא בתקרת התקציב שלך.

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טעות בתקציב, מדובר ב 7000-10000 כמובן. לכרמי, תודה, אולי בעקבות עידכון התקציב תהיינה לך הצעות נוספות.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
http://www.aufi.co.il/speakers/index.php?floor

כרגע ישנו מבצע לגבי הטריאנגל יכול להיות שהדגם שניקרא ALATEA
יכנס לתקציב שלך.
או הרמקול AURUM CANTUS - MELODY M-103 שווה ליבדוק.

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תיקון נוסף, ה B&W היו 683 ולא 383

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש כאן באתר מבחן ריצפתיים השוואתי גדול.

עקוב אחריו ותקבל כיוון.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סוג המוזיקה הנשמעת?

מה הדגם של הרמקולים?
אולי שקלת להחליף את המגבר? יכול מאוד להיות שזו הבעיה.
זה מגבר של 3000 ש"ח. אמנם לרוב אין לינאריות למחיר אבל אני בטוח שאם תחבר את הרמקול שלך סתם לדוגמא ל A80 של ארקאם , או 2010 שך EXPOSURE או ROTEL RA-6 או AZUR840אתה תראה דברים שלא ידעת שהרמקול עושה.
סתם דוגמא.

ויש עוד רבים וטובים.
ואני מדבר על מגברים שעולים כמעט כמו המינימום של התקציב שלך .

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
החיות ורשמת שאתה אוהב את ה איקון 6 - אני ממשיך בקו הרמקולים בהירים :)
במסגרת התקציב שלך יש גם את JAMO E450 שעד לפני שנה נמכר ב 14-15 אלף ש"ח וכעת עולה פחות מ 9000 ש"ח
http://zap.co.il/model.asp?model_id=32897

ברור שיש את מגוון הרמקולים שנמר סוקר (Y)

בועז פז

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
18
יש את ה-VR2 מתצוגה שגם נכנסים לתקציב,נמכרים אצל "מאסטרו אודיו",מתאימים לכל סוגי המוזיקה.

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לנמר- בהחלט עוקב בעניין אחר המבחן ההשוואתי המרשים שאתה עורך. נהנה ולומד ממנו. תהיתי אם יופיעו בו QUAD, DALI, JMLAB אבל מניח שלא תענה על כך בשלב זה.

לאורי- תודה על ההצעות המעניינות. הרמקולים כרגע- mission 763i , סוג המוזיקה כפי שכתבתי- כל הסוגים- דילן, באך, מארי ג'יי בלייג', מיילס דיוויס,אהוד בנאי וכו'... כיוון שתחת אותו מגבר שמעתי שיפור ברמקולים האחרים, לא נראה שאחליף אותו כרגע, אלא את הרמקולים ואולי את המגבר בעתיד היותר רחוק.

לכרמי- תודה על ההצעות הנוספות. אם זוכר נכון, אתה מחזיק jmlab 726 . איך ההרגשה איתם. גם בהם יש בהירות מסוימת אגב, אני לאוו דווקא נוטה לבהירות יתר,אלא גם לעומק, אבל בהחלט ליותר בהירות תחושה בימתית ופירוט מהמישן שאני מחזיק. שמעתי את ה 716 V וגם הם טובים למדי ומפתיעים, אם כי לרגעים היו חדים מעט..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נכון יש לי את ה 726S ואני אוהב אותם - בזמנו ניתן היה להשיג אותם חדשים ב 5500 אצל אבי יפה (אבל לדעתי נגמר המלאי - כעת יש את סדרה V בסביבות 9000 ולא S).
אבל ראיתי אחד כזה (S) ביד שניה.

אתה מוזמן לבוא לשמוע אצלי (Y)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לדעתי יותר מהרמקולים של הMS לא תצטרך עם כזה מגבר.
דעתי האישית.

אגב זה אלו:
http://providence.craigslist.org/ele/481627263.html
?

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לכרמי- תודה על ההזמנה...למרות שהאופציה של ה 716 יותר סבירה לגבי.. נראה שה 726 גדול על המגבר שלי...בכל מקרה, תודה שוב על ההמלצות וההארות

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
יד שניה בלבד,
בתקציב הזה לא חסר מציאות מעולות ביד שניה. קח את המגבר שלך לך תאזין לכמה ותחליט.
אל תעז לקנות חדש בתקציב הזה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא גדול על המגבר

716 יותר סבירה לגבי.. נראה שה 726 גדול על המגבר שלי...בכל מקרה,

אם אתה בכל זאת מחפש את פוקל 726s ? יש אותו בלוחות בסכום של 3500ש"ח - כך יישאר לך עודף
גם להגברה מתאימה.
בהצלחה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני בעלים של DALI IKON6 - שמעתי אצלי בבית את הרמקולים האלו עם המגבר של NAD - השילוב ביניהם היה מאד מוצלח לדעתי ולדעת אותו הבחור שבא אלי עם המגבר כדי לבדוק את ההתאמה ביניהם.

לך על ה DALI הם באמת נשמעים טוב מאד עם מגבר ה NAD.

שלמה

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לשלמה..

לשלמה- קודם כל שמחתי לשמוע.....מעבר לכך- איזו מוזיקה שמעתם...ובאיזה הגברה אתה עצמך משתמש..ואיך זה..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שמעתי את הרמקולים של שלמה KOOKE אצלו בבית עם המגבר שלו (לא NAD) והם באמת נשמעו נהדר.
אבל ה DALI נותנים במה אחורית - זה נהדר למי שאוהב זאת (אני לא :) )

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לי יש מגבר PLINIUS 8200 - מגבר המיוצר בניו זילנד שנרכש כיד שנייה.

עם מגבר ה NAD שמענו מוסיקת ג'אז אינטימית, מוזיקת עולם ומטאליקה - רוק כבד וכסאחיסטי.

הבחור שבא אלי עם הNAD מאד אהב את התוצאה גם ברוק כבד - סיגנון מוסיקה תובעני שלא כל רמקול מתאים לו.

כפי שכרמי ציין בצדק רב, הרמקולים האלו מתאפיינים בבמה אחורית - כלאמר אתה שומע את המוסיקה כבוקעת מאחורי הרמקולים ולא לפניהם. אני מעדיף זאת כך כרמי מעדיף במה קדמית - מוסיקה שנשמעת לפני הרמקולים ולא מאחוריהם.

שלמה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור