בשירות הוד מלכותה: רמקולים מוניטורים - B&W 805S - הביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
שמעתי אותם עים חבר שכמעט ורכש אותם
ובדיוק מאותן סיבות שצויינו הוא לא רכש אותם.
סקירה מצויינת ומדוייקת כל הכבוד.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
לא יצא לי לשמוע אותם, אבל אחלה סקירה!!

מה שכן, שמעתי גם מהרבה אחרים את אותן התלונות, ולטעמי בשביל המחיר שהם עולים, הייתי מצפה למשהו טוב יותר (היו פה כבר סקירות על רמקולים באתר לא פחות טובים, ובמחירים דומים או אף זולים קצת יותר)

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
ביקורת יפה מאוד! נהנתי כבר מהפתיחה השנונה של המאמר.
האזנתי להם בארה"ב, אהבתי מאוד את הביצועים שלהם בקטעי ג'אז שונים, אני מניח שיש כאן גם ענין של טעם וריח.

yo-ss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
B&W סתם מותג יקר בארץ. אין קשר לאיכות.

כמה רמקולים ששמעתי מסדרה 800 (כולל זה הנסקר) מנופחים, וולגריים במתכוון, טויטר לא משתלב, מיד לא טיבעי ומנופח, ועוד ועוד ...
וסדרה 700 עוד פחות טובה
וסדרה 600 עוד יותר צורמת ולא מאוזנת

כולם נותנים מין פרזנטציה וולגרית, לא טיבעית ולא מאוזנת - ששובה את ליבם של לא מעט לקוחות, בהאזנה ראשונית.

אהה... ושכחתי את גולת הכותרת: הרמקול הלבן שהוצג בכפר המכביה, ב- 160 אלף ש"ח (N)

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
סקירה יפה

אני אישית לא אוהב את הרמקולים של B&W , לא אוהב את הטוויטר טיטאניום שלהם , יש להם חותמת צליל
מדויקת אך רובוטית ללא שום קסם , ולדעתי הם מתומחרים בצורה שערוריתית .

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מאיר - (Y)
מסכים על כל מילה
אייל

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
א. אין להם ומעולם לא היה להם טוויטר טיטניום.
ב. כמו כל רמקול בעולם, המאופיין באיזון טונאלי מסויים (רובוטי???), ללא הגברה מתאימה זה פשוט לא יילך.
ג. אני מסכים לגבי התמחור השערורייתי, ויותר מזה לגבי השירות השערורייתי שמספק היבואן לרמקולים אלו.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
B&w סתם גימיק של רמקולים למה? כנסו!

שלום לעורך כתבה אכן יפה, אך ברצוני לא לפגוע בכבודו של אותו עורך ,אבל אם לפי דעתו אם הם נשמעים טוב, זה לא אומר דבר, בקיצור כאחד ששמע הרבה , נכון כדי שתדע ותכיר אני אותו אחד שמשבח וגם עוקץ , הרמקולים שאותם אתה עורך בכתבה כבר לא מה שהיה פעם, רק קופסת רעש לא יותר ומתומחר במחיר מופרז ,(Y) ואני כשהשוותי אותם לרמקולים במחיר קטן בהרבה היו משכנעים ומביישים את אותה חברה , לסיום cabasse הוא הרמקול עם הוכחות לא תמונות ולא שמועות ולא גימיקים יש הוכחות בשטח .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ha להם טוויטר אלומניום.וזהו. אפילו יהלום לא עשו להם (קמסנים)
התמחור שערוריה.
העיצוב שלהם מדהים.

אם אני זוכר (מפשפש במוח) שמעתי אותם גם .והם תענוג..אם זה באמת מה שזכור לי.

רמקול בעייתי מאוד בגלל זה:
8Ω (minimum 3.7Ω)

ולכן מומלץ מגבר וואחד מגבר.

אגב שתבינו את ההפרשים, בזמנו סיפר לי מכר שקנה כאלו, שבארץ מחירם הוא ב50% יותר משהו כזה.

gaga

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
15000 שח עלק (lol)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שלום לעורך כתבה אכן יפה, אך ברצוני לא לפגוע בכבודו של אותו עורך ,אבל אם לפי דעתו אם הם נשמעים טוב, זה לא אומר דבר, בקיצור כאחד ששמע הרבה , נכון כדי שתדע ותכיר אני אותו אחד שמשבח וגם עוקץ , הרמקולים שאותם אתה עורך בכתבה כבר לא מה שהיה פעם, רק קופסת רעש לא יותר ומתומחר במחיר מופרז ,(Y) ואני כשהשוותי אותם לרמקולים במחיר קטן בהרבה היו משכנעים ומביישים את אותה חברה , לסיום cabasse הוא הרמקול עם הוכחות לא תמונות ולא שמועות ולא גימיקים יש הוכחות בשטח .

אתה מוכן להפסיק לפרסם ?

ראבקום.:כועס:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן joda5, דפוס הכתיבה בהודעותיך מתחיל להראות כמו פרסום מכוון לחברה מאוד מסויימת, אם זה המצב ויש לך אינטרס סמוי, נאלץ לטפל בענין.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
joda5: מפנה אותך שוב, כמו אחרי כל כתבה, לכאן:
http://www.dtown.co.il/index.php?news=597

כמו כן, ליאור, אני פונה אליך בפניה נרגשת: הגיע הזמן לפצל את פורום דו ערוצי לדו ערוצי ה"רגיל" ולפורום Cabasse. אתה יודע מה, הגיע הזמן להחליף את הדו ערוצי בפורום Cabasse ! בנוסף, אני מציע שכל הסקירות והביקורות, שכולן יהיו חיוביות כמובן, יהיו על Cabasse (כולל פלזמות ו- LCD). אתר דיטאון ישנה את צבעיו לצבעי הדגל הצרפתי (שם מייצרים את Cabasse) ומעתה יחגג בו יום הבסטיליה. כל משתתף ישנה את חתימתו ל " Cabasse לנצח" והדיונים יעסקו אך ורק בעליונותם המוכחת של Cabasse על פני כל רמקול אחר בהיסטוריה המתועדת (ויש להניח שגם בבלתי מתועדת). כל חבר פורום יהיה חייב להצטייד לפחות בזוג רמקולים אחד של Cabasse, לצלם אותו ולהניח את התמונה במקום בולט במקום עבודתו (כולל במטבחון ובשירותים). שמות ילדי חברי הפורום גם ישונו לשמות דגמים של Cabasse, אבל ניתן לבחור בשמות מכל הסדרות, גם סדרות העבר, כי כולן טובות עד כדי כך שפשוט אין מה לשפר.
ובכלל, ידוע שאת רמקולי Cabasse תכנן, המציא ובונה בעצמו במו ידיו צ'ק נוריס.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קיבלתי, השינוי המוצע יתבצע תוך 547 שנים...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
רוי - יופי של סקירה כרגיל (Y)

אבל מנסיון זה שלי הרושם שלי מרמקולים היה שונה

יצא לי לשמוע את הרמקולים האלו כמה פעמיים החדר הדגמה עם הגברה ונגן MFA5 וכמו כן הם היו תקופה אצלי בבית למשך שבוע.

אני חייב לציין שלא הרגשתי שיש לרמקולים האלו חור בתחום התדרים או שחסר לי המופע של הזמר/זמרת במרכז הבמה. הרמקולים לדעתי היו מפורטים עם במה מאוד מרשימה נכון שלא כל אחד אוהב את גוון הצליל שלהם ואת ההרגשה של המוזיקה ממש מול הפנים, אבל לי הפריע חוסר הנפח של רמקול מדפי גם עם הרמקול הזה (כמו רמקול מדפי אחר) ובחרתי לבדוק רמקולים רצפתיים.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
תודה כרמי.
אצלי כמו אצלך הרמקולים נבדקו ארוכות גם עם סטאפ מלא של MF (הגברה+ספק כוח+נגן), ואלו היו המסקנות.
ועם זאת, רבים בעולם קונים את הרמקולים הנ"ל וכנראה שנהנים ממה שהם שומעים, כמוך. אז כמו תמיד, לא לשכוח שטעם אישי משחק כאן תפקיד מרכזי (והחדר כמובן).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כדאי לציין כי ההגברה שכרמי שמע איתה MF A5 היא חזקה בהרבה לעומת הסטאפ שאתה קיבלת, רוי.

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
yairf כתב- "ללא הגברה מתאימה זה פשוט לא יילך"

אורי_ו כתב- "ולכן מומלץ מגבר וואחד מגבר".

אנא, פירוט ודוגמאות אם אפשר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדאי לציין כי ההגברה שכרמי שמע איתה MF A5 היא חזקה בהרבה לעומת הסטאפ שאתה קיבלת, רוי.

יכול להיות שרמקולים האלו דורשים הגברה חזקה כדי לעבוד כמו שצריך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור