אספרסו מוזיקה ושרת

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
בוא נפריד בין סגנון אישי, כל אחד וסגנונו, לבין המהות.
לא אתה שמעת אצלו ולא הוא שמע אצלך אז זה ויכוח בדרך ללא מוצא.
קטונתי לפרשן את רן אבל לדעתי הטענה שלו היא שפתרון RC הוא הבסיס וה- tuning של כל המערכת ואילו הפתרון של רזוננטור הוא ברמת ה- fine tuning.
זאת אומרת הויכוח הוא כמותי לגבי רמת התיקון האפשרית להשגה בכל אחד מהאמצעים השונים.
או במילים אחרות, אי אפשר לתקן חדר גרוע באמצעים שלך, אבל כן אפשר לשפר את הסאונד. יכול להיות שאתה חושב ההיפך אבל זה לא באמת ויכוח ברמה של מלחמת עולם.
גם רן מחליף כבלים וצעצועים אחרים לרוב כך שאין פה איזה כפירה מוחלטת בפתרונות האלה.
בקיצור, לכו לשמוע אחד אצל השני.
האמת שזה מתחיל לעייף.
לא כל כך מעניין איך המערכת של מי נשמעת בעיני מישהו אחר . הרי תקבל 50 דעות שונות- יופי את זה עברנו.
אבל בשנת 2022 - התאמת רמקול לחלל בצורה מקצועית(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20,000) , אקוסטיקה פאסיבית(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20000) , RC(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20,000) - יעשו הבדל של פי 100 מכל דבר אחר,אפילו יותר ממחיר המוצרים(אימוג'י של מותש) יש למישהו ספק לעניין זה ?

משה , לא פוסל את הפתרונות שאתה אומר - אבל שוב - צריך להבין מה הם יכולים לתקן ומה לא .
מציע להשתחרר גם מהסאונד אצל X או Y - זה לא ממש מעניין .

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
וואוו. באמת. איזה באסה. ועוד סרטונים. אמאל'ה
גמרת אותי . :)

אני מבין את הזעם והקנאה שלך מוישל'ה.

כל פוסט על המערכת שלי גורם לך למיני התקף לב.....:)

אתה רואה שכולם כאן מתקדמים וקונים ומתחדשים והפורום מפוצץ בדיונים על דברים שהם מבחינתך סינית מדוברת במקרה הטוב..

ואתה ..?
אתה נשאר עם טוויקים של צמר גפן, פעמונים סינים שיורדים מהתקרה וסוג של מערכת...נגיד.
לא באמת מערכת ביני לבינך.

אז כן, אפשר להבין.

בן אדם בגילך שכל מה שנשאר לו זה לשחק עם קפיצים שנלקחו בכלל ממפעל שמייצר קפיצים למיטות ולמכור את זה כדבר הבא באודיו...

אז אתה מתוסכל ואני מבין.

אבל מוישל'ה בינך לביני כרגע אף אחד לא מקשיב, המצב המצער הנוכחי שלך לא קשור אליי.
לא בגללי אתה נמצא איפה שאתה נמצא.

זה לא מאוחר מוישל'ה לעשות שינוי, תהיה חזק!

רן
אני חושב שאתה בן אדם מכוער חיצוני ובעיקר פנימי שסובל מריגשי נחיתות קשים.
אני בז לך ויכול רק לרחם עליך.

ציטוט מחברים שהיו אצלך:
סאונד נקי כמו בבית מרקחת,סאונד מונוטוני ומשעמם,סאונד בגודל לא מציאותי,סאונד שנשמע תמיד אותו הדבר,סאונד שיש בו הכל חוץ מרגש.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
האמת שזה מתחיל לעייף.
לא כל כך מעניין איך המערכת של מי נשמעת בעיני מישהו אחר . הרי תקבל 50 דעות שונות- יופי את זה עברנו.
אבל בשנת 2022 - התאמת רמקול לחלל בצורה מקצועית(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20,000) , אקוסטיקה פאסיבית(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20000) , RC(זאת אומרת אקוסטיקה מ 20-20,000) - יעשו הבדל של פי 100 מכל דבר אחר,אפילו יותר ממחיר המוצרים(אימוג'י של מותש) יש למישהו ספק לעניין זה ?

משה , לא פוסל את הפתרונות שאתה אומר - אבל שוב - צריך להבין מה הם יכולים לתקן ומה לא .
מציע להשתחרר גם מהסאונד אצל X או Y - זה לא ממש מעניין .
דן אין לי בעיה אם מה שאתה אומר אבל נראה לי שפיספסת כמה פוסטים לפני שבו רן עובר מיד לפסים אישיים אז בבקשה ממך הכתובת זה רן.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אני חושב שאתה בן אדם מכוער חיצוני ובעיקר פנימי שסובל מריגשי נחיתות קשים.
אני בז לך ויכול רק לרחם עליך.

ציטוט מחברים שהיו אצלך:
סאונד נקי כמו בבית מרקחת,סאונד מונוטוני ומשעמם,סאונד בגודל לא מציאותי,סאונד שנשמע תמיד אותו הדבר,סאונד שיש בו הכל חוץ מרגש.
אז רגע, זה ציטוטים או סרטונים, כי כבר בלבלת אותי....חחחח

"אין רגש, סאונד לא מציאותי, גדול מדיי, נשמע כל הזמן אותו הדבר?"
וואו. הרגת אותי, איך אני ארדם היום?
טרינוב ו -CH בדרך לפשיטת רגל, הכל מייד ללוחות....:)

מוישל'ה תעצור שנייה. הקנאה שלך באמת גורמת לך לצאת מאיזון וזה כבר מרגיש לי שאנחנו הולכים איתך לכיוון נפשי מאוד בעייתי. לא רוצה לקחת אחריות על זה.

אבל בנינו מוישל'ה המצב העגום שלך והתסכול שלך, לא באמת קשורים אליי, זו לא אשמתי שאתה כזה לא יוצלח ונאלץ להתפרנס מלדחוף צמר גפן לאינטרקונקטים של אנשים...

איך זה קשור אליי מוישל'ה?

זו אשמתי שאתה לא מסוגל לקנות מערכת נורמלית, גם זו אשמתי?

כמו שאמרתי מוישלה זה לא מאוחר לשינוי, לא משוכנע שבמקרה שלך זה יוביל לאנשהו, אבל שווה לנסות::)

בחמלה.

רן

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אז רגע, זה ציטוטים או סרטונים, כי כבר בלבלת אותי....חחחח

"אין רגש, סאונד לא מציאותי, גדול מדיי, נשמע כל הזמן אותו הדבר?"
וואו. הרגת אותי, איך אני ארדם היום?
טרינוב ו -CH בדרך לפשיטת רגל, הכל מייד ללוחות....:)

מוישל'ה תעצור שנייה. הקנאה שלך באמת גורמת לך לצאת מאיזון וזה כבר מרגיש לי שאנחנו הולכים איתך לכיוון נפשי מאוד בעייתי. לא רוצה לקחת אחריות על זה.

אבל בנינו מוישל'ה המצב העגום שלך והתסכול שלך, לא באמת קשורים אליי, זו לא אשמתי שאתה כזה לא יוצלח ונאלץ להתפרנס מלדחוף צמר גפן לאינטרקונקטים של אנשים...

איך זה קשור אליי מוישל'ה?

זו אשמתי שאתה לא מסוגל לקנות מערכת נורמלית, גם זו אשמתי?

כמו שאמרתי מוישלה זה לא מאוחר לשינוי, לא משוכנע שבמקרה שלך זה יוביל לאנשהו, אבל שווה לנסות::)

בחמלה.

רן
מכוער סאונד בלי רגש זה לא זה....
אולי תלחץ על כפתור f ותקבל רגש
חחחחחחחחחחח
רנצוק כמה שאתה מכוער

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
חחחחחחחחחחח
רנצוק כמה שאתה מכוער
עצם זה שאתה מגיב לי זה אומר הרבה מאד

חחחח

רגש

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
חחחחחחחחחחח
רנצוק כמה שאתה מכוער
מוישל'ה אני לא למדתי רפואה, או פסיכולוגיה, אבל לא צריך להיות הדיקן של הפקולטה להבין שאתה כרגע במצב נפשי לא טוב. אז בבקשה תשתה איזה כוס מים.

אני מקבל כאן ווצאפים מאנשים שמבינים יותר ממני בתחומים האלה, שמסבירים לי שאתה כרגע במצוקה..ובאמת צר לי על זה.

ושוב, לי אין קשר לזה בשום צורה.
אתה נמצא במקום העגום הזה בחיים הפרטיים שלך רק בגללך ולא בגלל אף אחד אחר, אז תפסיק להאשים את הסביבה.

אם זה יקל עליך נפשית, אז שומעים אצלי על הפנים וכולם משקרים ולא מבינים ואני אבקש עכשיו מאנשים להתחיל למחוק כל מיני פוסטים מהעבר, רק כדי להקל עליך.

אתה יודע מה, אני אפילו אעצור עכשיו את כל מה שאני עושה ואשלח לך סרטונים בפרטי, הכל כדי שתרגיש יותר טוב.

בתקווה לשיפור מוישל'ה..

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
עצם זה שאתה מגיב לי זה אומר הרבה מאד

חחחח

רגש
חשוב לי להחזיק אותך כרגע בסוג של עירנות.זה א' ב'

לא רוצה על המצפון שלי שתתחיל לשקוע. סופר מסוכן.

מוישל'ה, בוא נחשוב ביחד על משהו משמח, לעודד אותך. זה חשוב לי!

נגיד חג המולד שמתקרב, זה יעשה לך טוב. תוכל למכור כמה פעמונים. תתחפש לסנטה, תשתמש בכל הצמר גפן שיש לך.

נגיד המערכת שלך
אהה זה בעצם לא. שכח מזה. סליחה. לא בכוונה.

אולי המצב הנוכחי שלך, גם זה לא. סליחה. אני לא מרוכז.

אולי נכנס ביחד לחושך ואני אחזיק לך יד ואני ארגיע אותך...יש מצב שזה יעזור?

דואג לך באמת.

רן

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מוישל'ה אני לא למדתי רפואה, או פסיכולוגיה, אבל לא צריך להיות הדיקן של הפקולטה להבין שאתה כרגע במצב נפשי לא טוב. אז בבקשה תשתה איזה כוס מים.

אני מקבל כאן ווצאפים מאנשים שמבינים יותר ממני בתחומים האלה, שמסבירים לי שאתה כרגע במצוקה..ובאמת צר לי על זה.

ושוב, לי אין קשר לזה בשום צורה.
אתה נמצא במקום העגום הזה בחיים הפרטיים שלך רק בגללך ולא בגלל אף אחד אחר, אז תפסיק להאשים את הסביבה.

אם זה יקל עליך נפשית, אז שומעים אצלי על הפנים וכולם משקרים ולא מבינים ואני אבקש עכשיו מאנשים להתחיל למחוק כל מיני פוסטים מהעבר, רק כדי להקל עליך.

אתה יודע מה, אני אפילו אעצור עכשיו את כל מה שאני עושה ואשלח לך סרטונים בפרטי, הכל כדי שתרגיש יותר טוב.

בתקווה לשיפור מוישל'ה..

רן
אין מנוס.סאונד ללא רגש זה לא זה.
לחץ בבקשה בטרינוב על האות f ואם לא תשיג את הרגש חזור אלי שוב

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אין מנוס.סאונד ללא רגש זה לא זה.
לחץ בבקשה בטרינוב על האות f ואם לא תשיג את הרגש חזור אלי שוב

עכשיו חבר שמבין, סימס והסביר לי שבן אדם שחוזר על עצמו שוב ושוב זו עדות למצוקה מאוד קשה שהוא נמצא בה...ואני צריך לשים לב.

ואני שואל את עצמי (בזמן שאני שם לב.), האם אתה מספיק בוגר מוישלה, להסתכל במראה ולהגיד לעצמך איך באמת הגעת למקום העגום הזה?
יש לך את הכוחות הנפשיים לזה?

האם כשאתה תלך לישון היום בלילה על המיטה עם הקפיצים (שלפעמים אתה מפרק אותם לטובת שיפור הבמה..) תוכל באמת להרדם, האם באמת תוכל לעצום עין ?

אולי יעברו בעיני רוחך הפרצופים של כל המסכנים האלה שדחפת להם את כל ההזיות והוודו שאתה מוכר, אולי תגיד לעצמך הגיע הזמן לשנות את דרכיי, להיות הגון והוגן.

אולי למצוא משהו מכובד יותר מלדחוף צמר גפן לאינטרקונקטים ולספר סיפורי מעשיות לאנשים.

אולי תגיד לעצמך....אני מוישלה פותח דף חדש בחיים: זורק את הקפיצים, משליך את הפעמונים, תורם את הצמר גפן ועושה עם עצמי משהו.

זה רעיון מוישלה, תחשוב עליו..בזמן שאתה לא מצליח להרדם היום.

רן

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
עכשיו חבר שמבין, סימס והסביר לי שבן אדם שחוזר על עצמו שוב ושוב זו עדות למצוקה מאוד קשה שהוא נמצא בה...ואני צריך לשים לב.

ואני שואל את עצמי (בזמן שאני שם לב.), האם אתה מספיק בוגר מוישלה, להסתכל במראה ולהגיד לעצמך איך באמת הגעת למקום העגום הזה?
יש לך את הכוחות הנפשיים לזה?

האם כשאתה תלך לישון היום בלילה על המיטה עם הקפיצים (שלפעמים אתה מפרק אותם לטובת שיפור הבמה..) תוכל באמת להרדם, האם באמת תוכל לעצום עין ?

אולי יעברו בעיני רוחך הפרצופים של כל המסכנים האלה שדחפת להם את כל ההזיות והוודו שאתה מוכר, אולי תגיד לעצמך הגיע הזמן לשנות את דרכיי, להיות הגון והוגן.

אולי למצוא משהו מכובד יותר מלדחוף צמר גפן לאינטרקונקטים ולספר סיפורי מעשיות לאנשים.

אולי תגיד לעצמך....אני מוישלה פותח דף חדש בחיים: זורק את הקפיצים, משליך את הפעמונים, תורם את הצמר גפן ועושה עם עצמי משהו.

זה רעיון מוישלה, תחשוב עליו..בזמן שאתה לא מצליח להרדם היום.

רן
רגש רק רגש ואחד מכוער כמוך אין אינטלגנציה ריגשית אז למה שהוא יבין מה זה רגש בסאונד?
אז תלחץ באקולייזר שלך על האות f ואולי תזכה ברגש.

סאונד ללא רגש גם טרינוב לא יעזור

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
רגש רק רגש ואחד מכוער כמוך אין אינטלגנציה ריגשית אז למה שהוא יבין מה זה רגש בסאונד?
אז תלחץ באקולייזר שלך על האות f ואולי תזכה ברגש.

סאונד ללא רגש גם טרינוב לא יעזור

מסתבר שמה שקורה כאן זה דבר ידוע במונחים רפואיים..
לפחות אני לומד משהו במהלך ההתכתבויות המעניינות האלה איתך.

עכשיו החבר סימס והסביר שחזרה על דברים שוב ושוב ושוב זה מצב נפשי מסוים, אבל אם מוסיפים לזה גם קללות, זו כבר מצוקה אמיתית וזעקה לעזרה, גם אם החולה האומלל לא מודע לזה.

למרות שאני לא רופא, מבחינתי אפשר לקרוא לזה "סינדרום הקפיצים הסינים".

וכאן אני נכנס לתמונה מוישל'ה ומושיט לך יד אודיופילית לעזרה.

אנחנו נעבור את זה ביחד. כתף לכתף. פעמון לפעמון. קפיץ לקפיץ

אנחנו נפסיק לדבר על טרינוב ועל המערכת האיומה שלי לאיזו תקופה, כדיי שתוכל קצת לחזור לעצמך, לחיים נורמלים, להתאושש.

לא באמת נורמלים, אם נהייה כנים עם עצמנו, כי בסופו של יום, לא משנה מה אני אעשה, אתה די שקוע בבוץ ובתוך הצמר גפן...

אבל אני אנסה לעזאזל !

רן

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
טוב יאללה חלאס. הבנו רן, הבנו משה. שחררו את הפוסט בבקשה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
טוב יאללה חלאס. הבנו רן, הבנו משה. שחררו את הפוסט בבקשה.
בשמחה :)

נשאיר קצת דרמה למחר..

רן

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מבין למה כל דיון אם משה הופך להיום אלים ובזוי , פעם אחרונה שנתקלנו שלח לי הודעה פרטית "שיסלק אותי מהפורום " בנוסף לכמה קללות ,
זה הסגנון!!!!!!!!
סתם דיברתי עם נמר ,התגלגל מצחוק !
אז לדעתי בקצרה ,דן נגר ,רן מויאל ועוד חברים כפי שציינתי קודם מעלים את רמת הפורום לרמה שמעולם לא היתה , כולל בשרשור בזה ,ואז מופיע משה 625 כמו מתאבק סומו נוטף זיעה עתיר שרירים מילוליים ותובנה לא משהו ,וגורר הפורום לתהומות של גסות רוח ופגיעה אישית לגופו של אדם ,וני לצערי נאלץ במקרים כאלו פתוח שורה צהובה של התעלמות בכדי לקרוא את הגועל נפש הזה לבקשת חברים ,(הוא ממשיך) ,
הפורום כאן מוצף באנשים יודעי דבר שנמלטים מתגובות שכאלה (יאמכוער וכדומה .... ) , לי אתה גורם רתיעה לפתוח השורות הצהובות שוב ,
ואני בטיפשותי עוד שולח לך תמונות מחלק קטנטן ממה שאנו עושים בכדי שתבין במי עסקינן ,שתתקרב לרבע מציע לך לכתוב , וגם אז בנימוס .

תמונות מצורפות

• 2527F7AF-792A-4691-AAFF-C7FB9A8AA829.jpeg
    2527F7AF-792A-4691-AAFF-C7FB9A8AA829.jpeg
    KB 76.5 · צפיות: 72

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אוקיי, תוכנה, מיקרופון ומה בדיוק הhardware פה? בהנחה שאני לא רוצה לעבוד ממחשב.
למה לא מחשב ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נשאר לבד ומחר זה הזמן לפרק הרמקול הגדול ולהרכיב לו קרוס משורג וכבלים משודרגים בלי שהגסטפו בבית , נראה מישהו מתקרב למה שהולך להיות פה למרות שחולה על האלטק שלי שעובד שפופרתי גם פרה וגם מגבר (אפרופו רגש) , השני יעבוד הכל לקסמן עם כבלים אחרים ,
בקשר לסאונד גדול כפי שכתב משה , ממתי זה לא טוב , אוהב זמרים 120 סמ ?
בקשר לרגש במערכת של רן ,שלשום התאמנו את זה באמצעים בלתי נגמרים ב CH כמו שינוי גיין ודמפינג שמתאפשר שם , יש שם עכשיו סאונד שופך ......., דווקא למדתי מזה כמה דברים .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור