ציוד מנורות סיני שווה או לא שווה ?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
שתי תוספות.

1. "חקסמח" אכן המצאה קישונית היא ותרגומה למעונינים : חג שמח.
2. אין לי ויכוח, מחוסר ידיעה, על הסיבות בשלהן "נופנף" אילן סודרי מהפורום. מה שאני כן רואה הוא יחס סלחני לחלק מהכותבים כאן שחוטאים בדיוק באותו חטא המיוחס לו ע"י פרלמן, אבל כנראה תרומתם לפורום הזה יותר נחשבת.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
בזמן שהשירשור מתגלגל לו בנחת (או שלא)
קיבלתי את הבפר מנורות של YAQIN
אני אכתוב ביקורת מלאה בהמשך !
אבל מהתרשמות ראשונית מיסתמן שהסיני הזה זה השידרוג הטוב ביותר שקיבלתי עבור כל שקל ששילמתי (כמובן ביחס לכסף -כמובן שהיו שדרוגים יותר משמעותיים אבל יותר יקרים )

קודם כל אני חייב לציין שזה דיון מרתק :D(Y)
דעתי בנושא :
עם הזמן יותר יותר מוצרי סטריאו סינים איכותים מ LOW END עד HI END
יכנסו לשווקים בעולם .
מה שאנו רואים היום זה רק הטיפה של הטיפה של מה עתיד להיות .
כי כשיש לסין כזאת עצמה כלכלית ומשאבים אדירים מן הסתם זה יעשה את שלו .
זה רק דעתי ולא קביעה !
צחי אתה יכול לתת פרטים על המכשיר שקנית ?
מהו הוא עושה ? איך מחברים אותו ? האם ניתן לשרשר אותו ל DAC ?
לינק ? מחיר ?
ואם תתן איזה סקירה קטנה מאוד מאוד אשמח

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אודי
תקיש באיביי yaqin cd tube bufer
המכשיר יכול לבוא בין הDAC ל פרה או בין הפרה למגבר .
לדעתי אם היה למכשיר הזה כפתור ווליום הוא היה ממש פראמפליפייר !
הוא מוסיף גוון של מנורות לסאונד .
היום קיבלתי מנורות של מולארד בשבילו - בגדול התוצאה עלתה על הציפיות , אני אכתוב ביקורת מלאה לאחר הרצה של המנורות החדשות ובדיקה של המכשיר על מערכת נוספת !

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
צחי,
תוכל לפרט בבקשה מה כוונתך "סאונד של מנורות" ?
מה השינויים שחולל cd tube buffer ? מבחינת הבאס,מיד,פירוט,וגבוהים.....
ברשותי pre של ear 834L מנורתי,ליפני כמה חודשים השוותי עם ה pre של אחי קיימברידג אודיו טרנזיסטורי.ההבדלים היו מהותיים, לא כל כך זוכר לפרטים אבל עם ear היה הרבה כיף,עגול,חמים,ולא מעייף להאזנה.הקיימברידג נשמע יותר מדויק במקצת.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
היה לי קשר כזה לבדיקה מכשיר מצויין !
אני מנסה לקבל את השינוי שהEAR נתן לי בעשירית המחיר .
נכון לעכשיו אני די מופתע

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ראיתם איזה בלגן בין אמיר-קוי-ואילן?

באתר האפלולי -מלחמת סין איטליה- אני בכל מקרה בעד הסקוודרה אזורה.
TUTTI I CHINESI POSSONO ANDARE VAFANCULLO

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כלבוטק החליט להכנס לעובי הקורה ולחקור את הקטע הסיני והחיבה הגדולה של הקהל הישראלי אליו
Reshet.tv

חבל שהם לא בדקו קוליפורמים וסלמונלה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רק את POSSONO לא הבנתי..

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני רוצה לחדד משהוא !
ברור לי שהמכשיר שאני רכשתי לא מיועד לאנשים בעליי ממון רב אלה לאנשים בעלי מערכות מיד לוול ומטה .
גם אני לא הייתי שוקל לקנות אם היתי בעל ממון רב (לא חשוב מה התמורה ואפילו אם היה מדובר ממש באותה תוצאה מבחינת סאונד ) מוצר לא ממותג נקודה , גם עם במוצרים סינים עסקינן היתי בודק מוצרים יותר יוקרתיים כמו AUDIO SPEACE וברור שהיתי מעדיף בלי בדיקה מגבר מנורות של מקינטוש ב-50000 שח או לכל הפחות NC275 ב-12000 שח .
אבל לצערי לאחרונה שבדקתי לא נשפך לי כסף מהחור בכיס אלא חול מעבודה קשה בגננות (רמז למי שצריך גנן טוב ) , והיות ואני חובב אודיו גם בצד הציודיופילי וגם פשוט אוהב מוזיקה אני תמיד בחיפוש אחר הצליל הטוב ביותר לתקציב המוגבל ביותר ואני מזמין לקפה כל מי שרוצא להדגמה של מערכת שעלתה גרוסו מודו 15000 שח שמשלבת ציוד וינטג' עם רמקול חצי ונטג" אחד YAQIN והרבה משחה .

נערך לאחרונה ב:

nirses

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
...

כמוני כמוך tzachi - הצלחתי לקבל תוצאה טובה למדי במעט כסף יחסית . אהבתי ...(ורד)

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר, עזוב, חבל על הזמן שלך.
<נערך>הזה "אילן סודרי" זה תופעה.
מעניין כמה זמן יקח עד שצביקה פיק יעיף אותו מהפורום שלו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למה קורא לחבר שלי "יצור"?

ג'וקר, עזוב, חבל על הזמן שלך.
<נערך> הזה "אילן סודרי" זה תופעה.
מעניין כמה זמן יקח עד שצביקה פיק יעיף אותו מהפורום שלו.
זה לא יפה ,יש פה כוונה להעליב ,והרי הוא לא בירח,וגם הוא קורא מה שכתבת!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נבקש לשמור על כבוד אנושי הדדי, גם כלפי אנשים שלא כותבים כאן.
תודה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב , הלכתי לקרוא את התרד (זה לא פורום חביב עלי בד"כ (lol)) , האמת היא שמאוד נהניתי (lol), היה יותר נחמד אם גם דיז היה מחובר שם , כי אז הלהבות היו מגיעות עד השמיים (lol), מאוד נהניתי שאמיר תקף את אילן על היטפלותו לאייל פור (lol)
בכלל אני חושב שנחמד שם , מה עוד שאילן הזמין את אמיר ואת אבי לדו קרב בצהרי היום והם עזבו ברכבת הבוקר (lol)
זה לא הפריע למישהו שם שמשום מה נראה לי שתול של אמיר , לעשות טיזר על מערכת ב250K , שאני אישית לא מצליח לקלוט איך בדיוק זורקים כ"כ הרבה כסף על דברים כאלו (lol) , אני מוכן להתערב שאני אשיג תוצאה הרבה יותר טובה לכמעט כול טעם במחיר של עד 60% מהמחיר הזה (lol) (אבל מי שרוצה לבחון יאלץ להמתין עד שאחלים לחלוטין ואוכל לנוע בחופשיות מלאה ולא חלקית (lol))
בקיצור היה נחמד (lol)
אם אילן היה עושה את הערבים שלו באמצע השבוע ולא ביום חמישי בערב , הייתי מנסה לבדוק אם יש אוטובוס אליו ולנסוע לשמוע
מכול מקום מי שאוהב "צבע " ומשעמם לו יכול לקפוץ לפורום השכן (lol)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אויי וויי אני ממש מופתע. הבחור נמצא בפורומים אחרים?

http://www.dtown.co.il/forum/956-פתיחת-נציגות-חדשה-9.html#post9981
(הטרד שמסכם את קורותיו של הסוחר המדומה ברחבי הפורום)

בהודעה מספר 86 למטה

" ואני הולך להפתיע אותך, עם פתיחת אולם התצוגה לא תיפגוש אותי יותר בפורומים"

אכן אני ממש מופתע. מה גרם לו לשנות את דעתו?:rolleyes: כנראה שדעתו הוא עיניין נזיל.

היכן "החבר" המתחזה RONMAGכשצריך אותו?

אין שום בעיה עם ציוד סיני.
הבעיה מתחילה כאשר ציוד סיני פוגש סוחרים ישראלים. זה עלול להסתיים בריח של קומבינה באוויר
http://www.reshet.tv/newsite/programs/תחקיר/colbotek/kolbotek_apply_form.aspx

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
דיז1,

אפשר להפסיק את ההתעסקות באילן?
לא רק הוא מייבא ציוד מסין, הוא גם לא יכול ויוכל להגיב כאן.
ציטוטים מהעבר לא מעניינים, גם לא מי צודק ומי לא בסדר.
מעבר לכך, הפרסומת השלילית ממקדת את ההתעניינות של
החברים האחרים בו ובעסק שלו (sad).
כמוני...תנסה למחוק אותו מהרמה הרגשית שלך.

תומר

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
רגע, אפשר אולי להסביר לי, מה פשר הסלחנות הזו, כלפי דיז זה, שכל שהוא עושה כאן הוא סיכול ממוקד של אחד אילן סודרי, שאני בעוונותי לא מכיר.

נערך לאחרונה ב:

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
וואללה, שכחתי את הסיסמה שלי ולקח לי מלן זמן להתחבר...:)

בקשר לסינים ארופאים ובכלל לכל ענייני צרכנות. יש נקודה נוספת שהיא די מהותית אבל בדרך כלל מתעלמים ממנה.

אם קונים שולחן, רוב האנשים מחפשים מה מוצא חן בעיניהם, ואם המחיר נמוך, קונים.
מעטים חושבים על מאיפה בא העץ. וכשהשולחן בבית לא מעניין אותם כמה "נזק" ו"עושק" היו בבנית השולחן, ושבעצם בעצם קנית השולחן הקונים הם חלק מהעושק הזה.

אני יודע שיש מעט אנשים בעולם שבעיקביות חושבים על זה, ועוד מעט יותר שגם עובדים לפי זה. עדיין מוצרים עם "חותם כשרות" אקולוגית, חברתית, סוציאלית וכדומה הם המיעוט.

אין חוכמה, אם רוצים להיות בסדר, זה עולה כסף. עץ "גנוב" זול יותר מעץ חוקי עם חותמת.

וזה לא רק לגבי עץ. אם מתפרה היכן שהוא מעסיקה ילדים בתנאי רעב במבנה שנבנה מלבנים שעבדים יצרו, הבגדים יהיו זולים מאוד. ומי שרוכש ולובש אותם יהיה חלק ממערכת הפשע של העולם. אין הנחות בזה.

כמובן שאין כל כך אפשרות לעקוב אחרי כל מוצר לגבי המוסריות שלו, אבל יש הרבה אירגונים שמעבירים את האינפורמציה ודואגים לסימון מוצרים שנעשו באופן הוגן.
מה שבטוח זה שאם מחיר מוצר זול במיוחד, כדאי וראוי לבדוק בציציותיו.

מתוך הכרות של החברה הארופאית, אני חושב שאפשר להגיד שרוב הסיכויים שאם אני אקנה מוצר מבורמסטר, הרי הפועלים בסדנה (אטאלייה...:)) של בורמסטר קבלו שכר סביר עבור עבודתם, הפסולת שנוצרת ביצור המוצר לא מוזרמת לנהר הקרוב, היצור בכללותו שומר על סטנדרטים אקולוגים מסוימים, חומרים שדורשים פינוי מיוחד אכן מפונים כראוי, המשאיות שהסיעו את החלקים ראויות לנסיעה ולא מסכנות את חיי הכפריים שבדרך... וכו' וכו' וכיוצא באלו...

כמובן שאי אפשר לדעת מה יש בהתחלת החוט, ובאיזה מיכרה כרו את הנחושת לסלילים, אבל אפשר לדעת בביטחון יחסי מה יש בסוף החוט...

אם משהו זול, כדאי לברר למה.

.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור