קלאס D או לא קלאס D...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אגב , רוברט לא בז לשניצל ומעשיו , אולי לא מקבל , אל אין עניין של בוז !
זה כנראה עניין של הערכה שאינה קשורה לאודיו !

זה לא סותר.
יתכן שמעריך אותך כאדם אבל אין שום סיכוי שאין לו ביקורת לגלגנית על סוגי "שמן נחשים" שיש לך בסטאפ...
על דברים הרבה יותר בסיסיים הוא מתנגח ומלגלג ואם אתה קורא פה אז אני לא מחדש לך שום דבר.
ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני בעקר אומר לגבי הסגנון , לא לגבי ביקורת או הבעת דעה , קצת פניה יותר מתאימה שלכם ששניכם מאוד מוערכים בעיני אפילו עם ביקורת נוקבת היתה מתקבלת אחרת , אבל קטונתי מלשפוט ,
בקשר לשינוי שלי , כנראה זקנתי , או עייפתי , אבל עדיין בתחביב , אולי פשוט רוצה שיהיה נעים ונחמד למרות שגם אני מטבע הדברים לא מסכים עם חלק ניכר ממה שנכתב ,
בכל מקרה זו לא חס וחלילה ביקורת כלפיכם , טוב שיש כמוכם שמהווים הגרעין של האודיופיליה כאן , רק שנראה לי שאתם נשרף לכם הפיוז באופן נדירo_O

הסגנון הוא פועל יוצא של רצונו להוכיח ולהשליט אמת אחת.
אני מקבל ומכבד את זכותו (ואת זכותם של אחרים) לבחור ציוד לפי דפי נתונים ולחבר כבלים מהום סנטר.
הבעיה היא שהוא לא מסוגל לקבל ולכבד אופן קבלת החלטות שונה מדרכו ומכאן מתחיל שיח חירשים שיכול רק לעלות בטונים.

לכן, אם יש לך יכולת להשפיע עליו, אני מציע שהוא יכתוב את דעתו מבלי לרמוז רמיזות מכוערות על כל דרך השונה מגישתו.
זה יחסל את הסגנון המכוער שאתה מדבר עליו.

תוכל לרשום ברזומה שלך "מגשר ופותר מחלוקות"...;)

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
ארז ומתנוש היקרים !
כמובילי המאבק בכתיבתו של רוברט , אני מוכרח לכתוב לכם שהגעתם לקריזה לא סבירה ביחס לנכתב , סך הכל מדובר
באדם חביב תרבותי וידידותי לבריות , בעל חוש הומור , וגם עם דעותיו לא מתישבות עם הזרם הכללי של אודיופילים מורעלים כמוני וכמוכים , הרי מצווה עלינו לשמור על כבודו של אדם באשר היותו אדם , והאמת לטעמי אתם גולשים בביטויים שלכם לרמה שלא מכבדת זוג אנשים חביבים כמוכם , וודאי שלא מתאים לרמתכם האנושית ,
ממתי אתם מקללים בחופשיות על דפי הפורום ? מה זה?
גם אם נניח מדובר במעופף שמסתובב מעל ראשכם , עדיין לא צריך לקחת אלת בייסבול בכדי להשמיד המעופף , בעיני דווקא
מוסיף חן לפורום למרות שדעותיו מטבע הדברים לא מתיישבות עם שלי ,
קצת הכלה וודאי לא תזיק במקרה הזה , הרי לא מדובר בפגע רע , כמובן שמותר להתווכח עם דעותיו , אבל וודאי לא לרמה של
האגרסיות שפתחתם עם השנים , אולי תמתנו קצת את התגובות שלא מתאימות לאנשים ברמתכם ?
תומך בכל מילה שלך שניצל ברמה העקרונית (לא הפרסונלית..).
אבל,
חשוב לזכור שלא מדובר בחוסר סבלנות כלפי הדעה של רוברט, כל דעה לגיטימית. אלא מדובר בכך שהיא חוזרת שוב ושוב ללא הפסקה כאילו שיש כאן לאנשים בעיה של אינטילגנציה.
כולם כאן מבינים בפעם הראשונה ואם לא אז בשניה, למה צריך אלפי פעמים לחזור על אותן טענות ועוד כשיודעים שהחברים כאן לא מעוניינים בהן ??
למה להתיש למה למרוט את העצבים של האנשים בפורום ?? להוציא מהם את הרע, בכולנו יש גם טוב וגם רע אוקי, נבראנו דיכוטומים.
אבל אנחנו כאן כדי להנות כדי שיהיה טוב.
זה גורם אח"כ לאנשים להגיב באופן שלא מאפיין אותם ואז הדברים נשמעים ככה וזה מדרדר את הפורום לתקשורת מכוערת.
נכון יש עוד אנשים שמתבטאים בצורה לא נאותה, אבל אין עוד אנשים שבכוונה מנסים למרוט את העצבים של כולם וגורמים בכך לתרבות הדיבור כאן להיות אלימה וזה בניסוח הכי עדין, ראוי לכל גנאי.
דבר נוסף, כל התכתשות כזו מפוגגת עוד ועוד את השיח המקצועי והמעניין שיכול היה להיות כאן אם לא היתה כאן מלחמת ההתשה שרוברט מנהל נגד כולם בהשמיעו אלפי פעמים את אותן טענות שוב ושוב (זה כמו העינוי הסיני עם טפטוף של טיפת מים על הראש במשך ימים, נכון משך כמה דקות זה לא נורא אבל בסוף זה נהיה גיהנום) ואז מגיע הנסיון להרגיע את הרוחות המתלהטות וחוזר חלילה, זה פשוט מחרב את הפורום ומחליף את הדיונים האודיופילים שיכולים היו להתקיים כאן והיום הם נדירים וגם כשהם מתקיימים הם מופרעים ללא הרף ולכן גם לא מצליחים להעמיק ומבריחים את רוב מי שחפץ לנהל דיון ענייני
אז גם זה ראוי לכל גנאי.
אז בבקשה רוברט, לא כי נמר איים ולא כי מאן דהוא קילל, בבקשה, אנשים כאן לא מעוניינים לשמוע בפעם ה 3654 את אותן 3 טענות כל פעם בורסיה אחרת. זה מהווה עבורם סיוט. אתה מסוגל להבין את זה, אני בטוח.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
@אד ליב @zs @pruym @yb @TakeOne

חברים יקרים, אתם מעוותים את רצף הארועים !!!.....תעזבו לרגע את "רוברט ההיסטורי" ו"פועלו של רוברט בפורום מהכרזת המדינה ועד ארועי עוטף עזה" ........בואו ננתח מה קרה כאן ועכשיו !!! .

עובדות:

1. לא דברתי בפוסט זה ולו במילה אחת על כל נושא שהוא כולל ClassD
2. ZS דיבר על חבר שלו אודיופיל, דוקטור למתמטיקה, שמבין ומתעסק באודיו.
3. הצעתי שהוא יכתוב כאן וישתף אותנו בתובנותיו וידיעותיו לטובת כולנו - ציטוט מעצמי :
"יש איזשהו סיכוי לשכנע אותו לכתוב כאן באתר?...... יתכן ש"פולמוס" בינו לביני (ושאר החברים כמובן) יכול להיות מעניין ומפרה."
4. וזהו !!! - מכאן @ארז_וחני @רוזי1 ו @matanoosh נכנסו לפעולה והתחילו עם ה"לגופו" וניבולי הפה שלהם.

אתם לא מאמינים לי? .....תעקבו אחר רצף הארועים החל מדף 7.

ושוב.......מאוד צורם לי שאתם מעוותים את המציאות!!!! .....וזה נובע אך ורק עקב חוסר הסכמתכם עם הדעות האודיופיליות שלי שמשליכות על ה"לגופו" כלפי, וזאת ללא שום התגרות מצידי.....וההוכחה פרוסה במרחק הקלדה במקלדת ובדפי הפורום שלפניכם.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ח ח ח הדבר הראשון ששאלתה לגבי החבר שלי.
"מה הוא אומר על הבדל בין אינטרקונקטים"?
אתה מבין...ואתה בטח רוצה תשובה ממנו.
ולדברים אמיתים ששאלתי והבאתי סימוכין,לא עניתה ואחרכך אמרתה שאתה לא מתיחס בגלל נמר.סורי אני לא חושב שתקפתי אותך או משהו כזה ממש לא...ואתה בשלך אין הבדלים בין הא לדה אוקיי אז אין,סבבה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
וממני הוא ביקש שאביא את האקוסטיקאי שעבד אצלי לפורום, כדי שיסביר לו מה משפיע על הסאונד ומה לא.
או שהבחור מיתמם או שהוא לא מודע לעצמו.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
וממני הוא ביקש שאביא את האקוסטיקאי שעבד אצלי לפורום, כדי שיסביר לו מה משפיע על הסאונד ומה לא.
או שהבחור מיתמם או שהוא לא מודע לעצמו.
אתה שיכור או מה ? - איפה כתבתי זאת בשרשור הזה!? .......אתה מתחיל שוב עם "בכיתה ג' הוא קילל
את אמא שלי בהפסקת 10 "
?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כיתה ג???
לפי הדיונים כאן זה גן ילדים
חצי מהתגובות לא קשורות לאודיו
מישהו כותב תגובה שלא מתאימה לכם? תתעלמו
כולל מהתגובה שלי :)

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה שיכור או מה ? - איפה כתבתי זאת בשרשור הזה!? .......אתה מתחיל שוב עם "בכיתה ג' הוא קילל
את אמא שלי בהפסקת 10 "
?
אני שיכור? את הבולשיט שלך אתה מפזר בכל השירשורים

ממש לא נכון, כתבתי בדיוק מה דעתי בעניין ואצטט מעצמי :

"הזזת כוס הקפה מזכוכית שהיגשת לו ברוב נימוס 20 ס"מ לכל כוון + הכנסת צלחת העוגיות/בורקיטס שכיבדת אותו השפיע יותר מהפעמונים הקטנטנים שבסלונך".

זו דעתי האישית והכל פתוח לדיון ! - כולל אתה שיכול להביע את תובנותיך כרצונך.

ויתירה מכך, אותו אקוסטיקאי מוזמן להביע את דעתו כאן בפורום ........ואתה וכולם יודעים שאולי דעותי לא בדיוק כמו של כולם, אבל אני "אחלה מנומס ונחמד" ......ואני מבטיח שלא תיפול ולו שערה אחת קטנה מראשו של הבחור מהתגובות שלי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ואתה בשלך...הנושא הוא שרשור זה ולא מאורעות תרפ"ט......ומציע לסיים את הפרשה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ואתה בשלך...הנושא הוא שרשור זה ולא מאורעות תרפ"ט......ומציע לסיים את הפרשה.
העניין הוא האג׳נדה שלך בפורום. ובפרט הריסתו המתמשכת של כל שירשור וכל דיון.
העיקר שאתה ומנהלי האתר נהנים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ולדברים אמיתים ששאלתי והבאתי סימוכין,לא עניתה ואחרכך אמרתה שאתה לא מתיחס בגלל נמר.סורי אני לא חושב שתקפתי אותך או משהו כזה ממש לא...ואתה בשלך אין הבדלים בין הא לדה אוקיי אז אין,סבבה.
הבטחת ש"אתה שומר עלי" :) ......מכין תשובה בכובד ראש.....תן זמן.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מבחינה היסטורית, המגבר שמציע את העוצמה הגדולה ביותר, או את עיוות ה- IM הנמוך ביותר, או את ה- THD הנמוך ביותר, או את קצב השינה הגבוה ביותר, או את הרעש הנמוך ביותר, לא הפך להצלחה קלאסית ואף לא יותר מאשר הצלחה צנועה.
אסור לנו עוד לתת למספרי שמע להגדיר את איכות השמע מכפי שנאפשר לניתוח כימי להיות הפוסק של יינות משובחים. המדידות יכולות לספק מידה של תובנה, אך אינן תחליף לשיפוט האנושי.
חשבתי שתהיה התיחסות לנל.
ואין בעיה גם לומר "תרגיל שיווק" ולברוח מהמציאות...

עזוב... זה בלוף כי קילו נוצות וקילו עופרת שוקלים אותו הדבר.

תראה, הרי כל מה שתלוי מתיבש...אך ורק במקרה מסויים זה נכון, ואך ורק במקרים האלו...
במגברים סינגל אנד, מכיוון שהם חייבים לעבוד ב - CLASS A הם הכי נקיים בצורה יוצאת דופן בהספקים הנמוכים.
כשאתה מנסה למתוח לו את המעטפת הוא ישר פוצח בעיוותים כי זה האופי המיוחד של הטופולוגיה הזאת.
לכן הם האידיאליים לרמקולים נצילים, כי רמקול נציל חושף את המגבלה של הטופולוגיות האחרות בעוצמות הללו.

ואם מודדים את המגבר בהספק מקסימלי אז זו התשובה המתקבלת.

אבל זה לא נכון במגבריPUSH PULL.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

תראה, הרי כל מה שתלוי מתיבש...אך ורק במקרה מסויים זה נכון, ואך ורק במקרים האלו...
במגברים סינגל אנד, מכיוון שהם חייבים לעבוד ב - CLASS A הם הכי נקיים בצורה יוצאת דופן בהספקים הנמוכים.
כשאתה מנסה למתוח לו את המעטפת הוא ישר פוצח בעיוותים כי זה האופי המיוחד של הטופולוגיה הזאת.
לכן הם האידיאליים לרמקולים נצילים, כי רמקול נציל חושף את המגבלה של הטופולוגיות האחרות בעוצמות הללו.

זה בלוף..?
אני יכול להשמיע לך סינגל אנדד שיתן לך לחשוב מחדש...כל מה שאתה יודע על ס.א יש עוד משהוא שלא נתקלתה...

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43

נו באמת..
זה שפותחים פוסט בשתי קלישאות שחוקות וממשיכים בפסבדו כתיבה של מישהו ששתה הרבה רום, כאילו הפוסט נכתב על ידי יורד ים חסר שיניים אבל עם יעני חוכמת חיים, זה כשלעצמו, לא יכול להפוך את התוכן הלא תואם מציאות והבלתי סביר למשכנע/נכון/תקף.
בחייאת דינאק, כתבו עברית אנחנו בארץ ישראל.
וחוץ מזה, בעניין הפוסט עצמו..
כל המתכננים הכי גדולים בהיסטוריה של האודיו בונים מגברי קלאס A מטורפים וגם מוכרים אותם בעשרות אלפי דולרים (וגם יותר..) ולא הם ממש לא מיועדים לרמקולים נצילים עם מאות וואטים לצד, הם מניעים רמקולים קשים.
אז איפה הבלוף ?
(וכן אני כותב מפוזיציה..אחד הסט-אפים שלי מונע באמצעות קלאס A)

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
כל מה שאתה יודע על ס.א יש עוד משהוא שלא נתקלתה...

דברי לא הובנו, ותגובתך משקפת את זה..
אז מה עדיין לא נתקלתי??

כל המתכננים הכי גדולים בהיסטוריה של האודיו בונים מגברי קלאס A מטורפים וגם מוכרים אותם בעשרות אלפי דולרים (וגם יותר..) ולא הם ממש לא מיועדים לרמקולים נצילים עם מאות וואטים לצד, הם מניעים רמקולים קשים.
אז איפה הבלוף ?

דברי לא הובנו, ותגובתך משקפת את זה..
מציע לך לקרא שוב את הדברים שנכתבו.
זה לא קשור למגברים מטורפים ולא לעשרות אלפי דולרים...

(וכן אני כותב מפוזיציה..אחד הסט-אפים שלי מונע באמצעות קלאס A)

ומה זה אומר??
יש קלאס A סינגל אנד, ויש קלאס A פוש-פול, והם מאד מאד שונים ...
מה אתה משתמש??

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אוקיי לא הובנו,סורי.
תסביר..

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אוקיי לא הובנו,סורי.
תסביר..

נתוני עיוותים מפורסמים @ הספק מקסימלי, וזה לא משקף בהכרח נתוני העיוותים בהספקים סבירים לעוצמת שמיעה נורמלית.

רמקול עם נצילות גבוהה במיוחד לא זקוק ליותר מוואטים בודדים כדי לתת בראש. לכן הוואטים הראשונים הם החשובים ביותר במקרים האלו.

מגברי סינגל אנדד אינם משופעי וואטים מטבעם ואם יש אחוזי עיוותים גבוהים בהספק מקסימלי הדבר לא בא לידי ביטוי באיכות הסאונד, אלא רק בהספק המירבי, ומכיוון שמגברים כאלו משמשים רק ברמקולים נצילותיים מאד, בכלל לא מגיעים אתם לתחום הבעייתי.

לכן האמירה שאחוזי עיוות אינם משקפים את איכות הצליל, זה רק תרגיל תעמולתי.

המגברים הללו שאומרים עליהם שהם מעוותים הרבה אך נשמעים מעולה, אינם מעוותים כלל באיזור השיוט שלהם, מה גם שבהרבה מקרים הם בכלל פועלים ללא משוב שלילי.

נערך לאחרונה ב:

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
סליחה על הבורות של טכנופוב, מדוע אם כן לבדוק עיוותים במקסימום הספק!? ובמילים אחרות מה האינפורמציה הזו אמורה לתרום לי בנוגע לאייכויות סאונד? האם בכלל ניתן לתרגם את זה לטיב הצליל, ומכאן כיצד הנתון הזה אמור לשרת את הצרכים שלי בעיקר לגבי התוצאה אצלי בבית אם מראש אני בדכ לא מגיע מעבר לאמצע הווליום ולא קשור לסוג הסט אפ והסינרגיה שלי! ודבר נוסף האם מנסיונכם האישי, מה שמעוות יותר במדידה כל שהיא בסופו של דבר ישמע יותר קרוב לסאונד טבעי או שאין קשר בין הדברים!?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור