שידורי קול המוסיקה בזמן האחרון איך אצלכם ?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
למרות אוסף תקליטים גדול שממלא מחסן אני לגמרי ויתרתי על המדיה הזאת ומעדיף לשמוע את המוזיקה שלי דיגיטלית, נכון שאני תמיד רוכש אלבום שלם וכשאני מאזין זה בד״כ לכל האלבום אבל עדיין, דיגיטלי...
אני משלב
תלוי במצב רוח
מה גם שהסטאפ האנלוגי שלי הרבה יותר טוב מהדיגיטלי
אז זה או איכות מקסימלית או נוחות מקסימלית

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אני שומע ברדוגו, שמן בעצמותי.

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
לדעתי שדורי הרדיו מעולים ומהנים. התקנתי אנטנה חיצונית על המרפסת, הקליטה של הטיונר מעולה. נהנה בעיקר מקול המוסיקה ו-88.
לא היתה לי מערכת ללא רדיו.
יש לי הקלטות משדורי רדיו עם טרטור של קטנועים בשידור AM (מלפני שחלק מאתנו נולד).

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
:בעד:
לדעתי שדורי הרדיו מעולים ומהנים. התקנתי אנטנה חיצונית על המרפסת, הקליטה של הטיונר מעולה. נהנה בעיקר מקול המוסיקה ו-88.

GuyB2

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
וואלה תקופה נהדרת בשביל זה

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
שלום לכם
היות וכולנו במצב כזה או אחר ספונים בבתים שלנו
והנה מצאתי את עצמי לאחר שתקופה ארוכה ארוכה לא שמעתי טיונר בכלל או כמוסיקה ברקע בלבד
קצת לפני פורים אחרון עם שידור יוצא מן הכל של דורי בן זאב בשעות הבוקר ב10-12
פשוט לא ידעתי את נפשי מרוב שמחה כיאה לפורים
באחד היתה התוכנית היוצאת מן הכלל של התוכנית
ובשניה איכות השידורים אצלי בצפון אני מאזין לתדר 98.55/98.50 באיכות יפה נכון יש עדיין קצת קומפרסיה אבל
בהחלט סביר

מה אצלכם ?
חג שמח
נ.ב הטיונר הוא SONY 707ES

תוציא אנטנה מ TV חכמה למקסימום קליטה.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
292
נקודות
63
אם ברדיו עסקינן, אזי אתמול ניסיתי לחבר רדיו למערכת, אמה מה, לא היה לי שקע קרוב וגם לא מצאתי מקום ליד המגבר להניח אותו, אז ויתרתי לאותו רגע, אם אעשה קומבינציות נראה לי שאוכל לחברו.
בכל אופן,לפי שעה ויתרתי.
חג שמח לכולם (ורד)

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
תוציא אנטנה מ TV חכמה למקסימום קליטה.
יש לי אנטנה על הגג מאלו הישנות של הטלויזיה בקיץ וימים חמים שומע את קפריסין בסטראו

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מי שומע מוסיקה ב FM ?
יש את כאן 88 וקול המוסיקה ברדיו אינטרנטי..
כמובן עדיף בסטרימר שמחובר למערכת ושתומך גם בשידורי רדיו אינטרנטי כגון airable...

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
מי שומע מוסיקה ב FM ?
יש את כאן 88 וקול המוסיקה ברדיו אינטרנטי..
כמובן עדיף בסטרימר שמחובר למערכת ושתומך גם בשידורי רדיו אינטרנטי כגון airable...
אנוכי!!

vaksil

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
יש לי שני טיונרים, 9900 והטיונר של הרסיבר 7070, כל אחד מהם מחובר לאנטנה אחרת של מגנום (השכנים חושבים שאני פסיכי) מעניין אותי איזה אנטנה שמת במרפסת איזה כיוון הבניין נמצא ואיך אתה שומע כי אני נלחם עם ה 88 לפעמים יש קליטה מעולה ולעיתים קליטה עם הפרעות קטנות ברקע

תמונות מצורפות

• 20200415_093324.jpg
    20200415_093324.jpg
    KB 116 · צפיות: 112

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אנטנה2.jpg אנטנה3.jpg האנטנה מכוונת לכוון דרום מערב וקולטת מצוין גם 88 וגם קול המוסיקה, רשת ב, גלי צהל, כאן תרבות, 103. כנראה שעוד אבל אלו התחנות שמכוונות מראש.
אנסה להעביר תמונות.

תמונות מצורפות

• אנטנה2.jpg
    אנטנה2.jpg
    KB 93.7 · צפיות: 142
  • אנטנה3.jpg
    אנטנה3.jpg
    KB 69.4 · צפיות: 157

vaksil

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
צפה בקובץ המצורף 48569 צפה בקובץ המצורף 48570 האנטנה מכוונת לכוון דרום מערב וקולטת מצוין גם 88 וגם קול המוסיקה, רשת ב, גלי צהל, כאן תרבות, 103. כנראה שעוד אבל אלו התחנות שמכוונות מראש.
אנסה להעביר תמונות.

יפה מאוד, האם הקליטה של 88 טובה תמיד ? ימים חמים , חורפים , למשל עכשיו אצלי קליטה מצויינת יכול להיות שיהיה יותר חם יכנסו הפרעות, כמו כן רדיוס מצליח לקלוט ?? אתה במקרה מהמרכז , חולון, אני חושב שאני מזהה אחד מהבנינים בתמונה ..

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
הקליטה בשנים האחרונות טובה ויציבה בקיץ ובחורף.
בעבר הייתי סובל מהפרעות שנבעו מחדירת גשם לקופסת החבור ונאלצתי לחדש את החבורים אבל מאז שמילאתי את הקופסה במין פלסטלינה (לא זוכר מה בדיוק) אין לי בעיה.
הבנין בפתח תקוה.

vaksil

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
מאיפה רכשת אנטנה ומוט, מרצון אנטנות?

j w

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
חנות אנטנות שנסגרה.
אני מניח שהוא לא היצרן ויש מוצרים דומים.
בזמנו ראיתי דברים דומים באינטרנט. לא יקר.
בהצלחה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
באמת עברתי לאחרונה ברחוב לבנדה וראיתי שיש במקום אנטנות רצון איזו שהיא מכולת, אבל אם אני לא טועה, לא רחוק משם, מעבר לגשר ההגנה בצד שמאל יש מישהו שמוכר אנטנות.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
תתקדם אם אתה רוצה להנות משידור יותר נקי :) !!
במדיית רדיו FM STEREO היא האפשרות היחידה לקבל איכות מוסיקלית ברמת HI FI ונא לא להתבלבל בין איכות קליטה גבוהה לאיכות מוסיקלית גבוהה(טיונר טוב אמור לענות על שניהם).אנחנו משקיעים כל כך הרבה בנגנים ומקורות שונים פטיפונים ראשים וכו ובכן אין תחליף לטיונר יעודי ואנטנה רצינית כדי לקבל איכות סאונד שתשתווה לאיכות שאנו מקבלי משאר המקורות שלנו ואגב גם פטיפון הוא לא שיא הקידמה אז להתקדם לעיתים זה רק עניין של נוחיות ולא בהכרח איכות.בקיצור תשקיע בטיונר רציני ואנטנה חיצונית טובה ותראה מה את מפסיד.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
במדיית רדיו FM STEREO היא האפשרות היחידה לקבל איכות מוסיקלית ברמת HI FI ונא לא להתבלבל בין איכות קליטה גבוהה לאיכות מוסיקלית גבוהה(טיונר טוב אמור לענות על שניהם).אנחנו משקיעים כל כך הרבה בנגנים ומקורות שונים פטיפונים ראשים וכו ובכן אין תחליף לטיונר יעודי ואנטנה רצינית כדי לקבל איכות סאונד שתשתווה לאיכות שאנו מקבלי משאר המקורות שלנו ואגב גם פטיפון הוא לא שיא הקידמה אז להתקדם לעיתים זה רק עניין של נוחיות ולא בהכרח איכות.בקיצור תשקיע בטיונר רציני ואנטנה חיצונית טובה ותראה מה את מפסיד.
בסטרימר שברשותי יש רדיו אכותי FM
שומעים מצויין , אבל בסטרימינג שומעים טוב בהרבה ,
FM מעוות (THD , SNR ) את הצליל (בקצת)... , שינויי פאזה, שינויי תדר ורוחב פס צר ,
הכל ביחד יותר גרוע מ MP3

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור