מגבר מגבר משולב - Naim / Moon / Roksan או ...

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
עוד שאלה למומחים -
מתחיל שדרוג למערכת והחלטתי להתחיל במגבר (אוסיף streamer DAC נפרד - אתחיל עם Node 2i כנראה)
אחרי צליל ואיכות בניה חשוב לי מאוד שתהיה בו אפשרות ל-bypass עבור קולנוע ביתי (פסלתי מכשיר All in One כמגבר)

המועמדים
-
Naim - Nait / SuperNait
Roksan K3 / Caspian
Moon - 240i / 340 i

השדרוג מתחיל אחרי המון זמן מאז שעסקתי בנושא. לאחר מסע וסיבובים אני חושב שאלו יהיו הרכיבים במיקוד
אשמח לשמוע דעתכם ואת 'בין השורות' או עצות נוספות (למשל - Naim ידועים בחוסר אמינות, Roksan לא מומלצים וכד')

זה שלב ראשון לפני החלפת הרמקולים אך לזה יש עוד זמן
כרגע עם רמקולים מדפיים של B&W מסדרה 6

תודה מראש

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ל naim וגם ל moon יש מגברים all in one שכוללים בנוסף להגברה כל מה שצריך לרשת. אם אתה מתכונן לרכוש גם דאק, אני חושב שכדאי לך לבדוק את האופציה הזאת גם. המגבר של naim כולל גם נגן תקליטורים שמבצע ריפ איכותי לתקליטורים כך שאתה יכול באמצעותו להעביר לקבצים את אוסף התקליטורים שלך.

אריה

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
ל naim וגם ל moon יש מגברים all in one שכוללים בנוסף להגברה כל מה שצריך לרשת. אם אתה מתכונן לרכוש גם דאק, אני חושב שכדאי לך לבדוק את האופציה הזאת גם. המגבר של naim כולל גם נגן תקליטורים שמבצע ריפ איכותי לתקליטורים כך שאתה יכול באמצעותו להעביר לקבצים את אוסף התקליטורים שלך.

אריה
תודה אריה,
למיטה ידיעתי אין למערכת המשולבת של Naim אפשרות לשילוב עם קולנוע ביתי. לאיזה דגם כיוונת?
בשל האפשרות לשדרוג ותוספות אני חושב שרכיבים נפרדים יתנו פתרון איכותי יותר עם הזמן

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
ניים וחוסר אמינות? לא שמעתי. ניים תומכים בכל המוצרים שלהם ובכלל זה מגברים, גם אלה משנות ה 80.
(חוץ מה muso שהבנתי שמיוצר בסין ואחרי כמה שנים כבר לא נתמך)
לא התקלקל לי אף ניים בחיים, והיו לי המון...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה אריה,
למיטה ידיעתי אין למערכת המשולבת של Naim אפשרות לשילוב עם קולנוע ביתי. לאיזה דגם כיוונת?
בשל האפשרות לשדרוג ותוספות אני חושב שרכיבים נפרדים יתנו פתרון איכותי יותר עם הזמן
לגבי קולנוע ביתי אני לא מתמצא.

חפש ברשת: naim unity ותקבל הרבה נתונים. יש ל unity 3 דגמים אחד יקר לתקציב שלך. נדמה לי שה unity star מתאים לך.

אריה

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
רוקסן אף פעם לא אהבתי...
ה moon וה Naim שניהם מועמדים ראויים.
יש ביניהם הבדל גדול בגוון ומאד תלוי מה אתה אוהב. יותר קריר או יותר חמים.
יש לי nait xs2. ולטעמי הוא לא נופל מה supernait ברוב הפרמטרים. יש אפילו אחד הלוחות במחיר נוח.

ואחרי זה... תחליף רמקולים למשהו טוב יותר. הb&w סידרה 6 שרירי אך לא מעודן, לטעמי. יש הרבה אלטרנטיבות טובות יותר.

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
רוקסן אף פעם לא אהבתי...
ה moon וה Naim שניהם מועמדים ראויים.
יש ביניהם הבדל גדול בגוון ומאד תלוי מה אתה אוהב. יותר קריר או יותר חמים.
יש לי nait xs2. ולטעמי הוא לא נופל מה supernait ברוב הפרמטרים. יש אפילו אחד הלוחות במחיר נוח.

ואחרי זה... תחליף רמקולים למשהו טוב יותר. הb&w סידרה 6 שרירי אך לא מעודן, לטעמי. יש הרבה אלטרנטיבות טובות יותר.
תודה
האם היית מגדיר את Naim כחם יותר?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
אם אתה מתחיל בשדרוג של מערכת.
והחלטת להתחיל דווקא מהמגבר, אז אני מציע לך להחליט גם לאיזה רמקולים אתה רוצה להגיע בעתיד ואז לבדוק את התאמת המגברים שציינת לאותם רמקולים ועל פי זה לבחור את המגבר.
אחרת, אתה מתחיל מחול שדים שהתוצאה הודאית שלו היא בזבוז כסף והחלפות אין קץ.

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
אם אתה מתחיל בשדרוג של מערכת.
והחלטת להתחיל דווקא מהמגבר, אז אני מציע לך להחליט גם לאיזה רמקולים אתה רוצה להגיע בעתיד ואז לבדוק את התאמת המגברים שציינת לאותם רמקולים ועל פי זה לבחור את המגבר.
אחרת, אתה מתחיל מחול שדים שהתוצאה הודאית שלו היא בזבוז כסף והחלפות אין קץ.
תודה
אני מקשיב לחבילה שלימה כך שיהיה לי כיוון לשדרוג הבא
בחרתי במגבר על מנת שאוכל לקחת אותו איתי לשמוע רמקולים נוספים בהמשך

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
מילת המפתח היא התאמה. סינרגיה.
הרעיון לקנות מגבר ולטייל איתו ולשמוע רמקולים זה רעיון טוב.
אבל כדאי שתשמע קודם כל את המגברים המדוברים עם כמה רמקולים כדי לתפוס כיוון.
דרך אגב... סיפרתי פה על מגבר אנגלי נוסף משולב דאק שהפתיע אותי לטובה . שווה לבדוק.
CYRUS 8 2 DAC QXR

נערך לאחרונה ב:

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
מילת המפתח היא התאמה. סינרגיה.
הרעיון לקנות מגבר ולטייל איתו ולשמוע רמקולים זה רעיון טוב.
אבל כדאי שתשמע קודם כל את המגברים המדוברים עם כמה רמקולים כדי לתפוס כיוון.
דרך אגב... סיפרתי פה על מגבר אנגלי נוסף משולב דאק שהפתיע אותי לטובה . שווה לבדוק.
CYRUS 8 2 DAC QXR
תודה
איפה שמעת את המגבר המומלץ?

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
לגבי סופרנייט לא לשכוח להבחין בין סופרנייט הישן לסופרנייט2 שמשמעותית טוב ממנו אבל יש בו פחות פונקציות. בהחלט ממליץ על סופרנייט, במיוחד על סופרנייט 2 באופן כללי,, אבל השאלה לאיזה רמקולים. ניים נוטה יותר לכיוון חם אם כי סופרנייט2 נחשב יותר שקוף מדורות קודמים של ניים. לגבי האמירה שניים לא אמין, אני שמעתי והתנסתי ההפך.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש כבר סופרנייט 3, משמעותי לגבי המחירים בייחוד של יד 2.

אריה

yuvalg9

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
18
הייתי מציע לך לשקול את ה- KEFLSX50, רמקולי Wireless אקטיביים שקיבלו ביקורות מעולות. אם התקציב שלך מאפשר, הייתי שוקל את ה-B&W Formation Duo, הנחשבים לפריצת-דרך טכנולוגית. לגבי המגבר, NAIM הם מגברים מעולים, אבל יקרים: כדאי לך לשקול את ה- AUDIOLAB6000A, שקיבל ביקורות מעולות בעיתונות המקצועית. אתה מתאר את ה- B&W שיש לך כ"שריריים מידי". המלצתי לגבי רמקולים, ללא היסוס, היא Q Acoustics Concept 500. אמנם יקרים (25,000 ש"ח), אבל עושים צחוק מרמקולים יקרים מהם בהרבה, כולל, קשה להאמין, Sonus Faber (או Opera Qunitet), ואפילו דגמים מסוימים של KEF.

נערך לאחרונה ב:

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
הייתי מציע לך לשקול את ה- KEFLSX50, רמקולי Wireless אקטיביים שקיבלו ביקורות מעולות. אם התקציב שלך מאפשר, הייתי שוקל את ה-B&W Formation Duo, הנחשבים לפריצת-דרך טכנולוגית. לגבי המגבר, NAIM הם מגברים מעולים, אבל יקרים: כדאי לך לשקול את ה- AUDIOLAB6000A, שקיבל ביקורות מעולות בעיתונות המקצועית. אתה מתאר את ה- B&W שיש לך כ"שריריים מידי". המלצתי לגבי רמקולים, ללא היסוס, היא Q Acoustics Concept 500. אמנם יקרים (25,000 ש"ח), אבל עושים צחוק מרמקולים יקרים מהם בהרבה, כולל, קשה להאמין, Sonus Faber (או Opera Qunitet), ואפילו דגמים מסוימים של KEF.
תודה רבה יובל
אברר לגבי יכולת חיבור/שילוב קולנוע ביתי במגבר שהצעת (גם ב-Cyrus)
האם האלחוטיים של B&W כבר הגיעו לארץ? מודגמים במקום מסויים?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מציע לחשוב על רמקולים אחרים ולא להנעל על B&W. הדגם של סיירוס לא יעבוד עם פרוססורים של קולנוע בייתי.
מה גם שיש כמה בעיות כגון מגבלה עם כבלי רמקול, ודרגת הספק מצחיקה, הוא לא יכול לשלוט ברמקולי מדף סבירים.
הQ אקוסטיקס נשמעו מצויין בתערוכה.
לגבי הגברה עדיף להתמקד ביד 2 שם תוכל למצוא הגברות ראויות ולא כל מיני קשקושים חדשים שבקושי דוחפים צמד טוויטרים ועולים הון.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
חפש מונובלוקים יד 2 של תדי פרדו ושדך אותם לפרה אלגרי המדהים שמוצע כאן בלוח במחיר מצחיק של 3900.
בפחות מ 10,000 שח אתה עם הגברה ברמת על. מאוזנת חמימה, שקופה ומפורטת.
היתה לי את השילוב הזה ואני עד היום מצטער מאוד מאוד שמכרתי (כדי לעבור למגבר משולב).
שילוב שלדעתי לא רואה ממטר את רוב ההגברות ב 40-50 אלף שח.
מתאים לרוב הרמקולים בשוק עם נצילות סבירה ומעלה, אבל לא לרמקולים קשים מאוד שלא זזים בלי מגברים בהמות.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
חפש מונובלוקים יד 2 של תדי פרדו ושדך אותם לפרה אלגרי המדהים שמוצע כאן בלוח במחיר מצחיק של 3900.
בפחות מ 10,000 שח אתה עם הגברה ברמת על. מאוזנת חמימה, שקופה ומפורטת.
היתה לי את השילוב הזה ואני עד היום מצטער מאוד מאוד שמכרתי (כדי לעבור למגבר משולב).
שילוב שלדעתי לא רואה ממטר את רוב ההגברות ב 40-50 אלף שח.
מתאים לרוב הרמקולים בשוק עם נצילות סבירה ומעלה, אבל לא לרמקולים קשים מאוד שלא זזים בלי מגברים בהמות.
באיזו הגברה ב-50000 התנסית?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
תבדוק את הארקאם SA30. שם זה נקרא - "processor mode".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור