מחירי רמקולים בארץ לעומת חו"ל

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אחשלו, לפעמים צריך לקרוא לאט, להימנע מתיקוני שווא.
נכתב שהשכר הממוצע זה 60,000, כלומר ל"זוג עובדים" זה 120,000. למרות שלא גיגלתי לפני. אני כותב מה שאני זוכר. כמו כן, נכתב שאני לא יודע מה קורה בשאר המקומות. האמן לי שלא פשוט לגדל משפחה שם, אם אתה רוצה סטנדרד של הארץ: ילד שלא ידקר, לא יסתמם, יעשה בגרות + תואר.
אכן, אפשר היה להבין גם באופן הזה את מה שכתבת, אבל לא רק, בהתחשב בכך שמקובל לפרסם הכנסה ממוצעת למשקי בית.
אומנם אתה משתמש הרבה בסימני פיסוק, אבל הרבה מהם לא במקום הנכון לאורך כל הפיסקה.
עד שהגעתי למשפט הזה כבר הבנתי באופן לא מודע, שקשה להסתמך עליהם.
לא שזה צריך להיות מושלם, אנחנו לא באקדמיה ללשון ולכולנו יש הרבה טעויות, אבל יש להם תפקיד, הם מעבירים את המשמעות של הטקסט בצורה מדוייקת.
גם במשפט המדובר אגב, אחרי ה 60,000$ היתה צריכה לבוא נקודה ולא פסיק. כך המשמעות לא היתה ניתנת להבנה אחרת.
עד כאן שיעור לשון להיום.
בחזרה לעגבניות.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
על קרטלים והמלחמה הנכונה בהם:
https://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3756295,00.html
"הלפרין שוקלת להפעיל את סמכותה ולהורות לחברת בלה בלה..."
שוקלת 3 חדשים אחרי קרות המקרה.
(ורד)
R

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
בפעם הראשונה מזה 2500 שנים (חורבן בית ראשון) יש יותר יהודים הגרים בארץ מאשר בתפוצות, סיבה קטנה לחייך ולפרגן למדינה :)
למען הדיוק, נכון לשנת 2019, מספר היהודים בישראל הוא כ-6.74 מיליון, ואילו נכון ל- 2018, מספר היהודים בתפוצות הוא כ- כ-8.1 מיליון..
מספרם בתפוצות יורד בעיקר בשל התבוללות - יש שמכנים זאת השואה השניה של עם ישראל - אולם עדיין מספרם בישראל אינו גבוה יותר מבתפוצות.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אתה יודע מה? עילתה כאן ניקודה חשובה מאוד בעניי:
כתבתה ״מראה רצינות״ - זה בדיוק זה מה שאני קורה לזה חזירות! מה זה הדבר הזה ״להראות רצינות״?!!
לא רוצה שום דבר להראות - אני רוצה להגיע לחנות ולקבל מחיר זה הוא (ומחיר נורמאלי בלי 30 ושום דבר - איך אומרים? כן, מחיר חו״ל) אין דבר כזה בעולם (חוץ מארצינו הנפלאה) שמחירים משתנים למקום למקום ו/או מעקבות מיקוח ו״הראת רצינות״ (מלבד איזה מבצעים למיניהם).
יש מחיר ובזה נגבר - מתאים לך? אתה מסוגל? קח - לא? ביי ביי לשבוע הבאה שיהיה לך.
נכון, נכתב כאן לא פעם אחד - בארץ זה ספורט ישראלי ובלי וויכוח אתה פרייר.
לא יודע על מה דיברתה עם רוני בתערוכה, אך אני רכשתי, ומעבר לזה אני חושב שזה הכי הכי הוראת רצינות- רק מה- לא פגשתי בדרך מחיר חו״ל:) כנראה הלך בדרך אחרת מר מחיר חו״ל.
בוא נראה מה יגידו לך על מחיר מאסטרו אוטופייה - ואזי נדבר.
ולגבי ההסכמים - אני לא יודע לא איש עסקים אך לא נראה לי שהסכמים מול הארץ ובאירופה שונים - אף חנות לא מחזיקה מלאי כמעט בעולם היי אנד - זה לא סביר כי עלול להיות הפסד כי הכול משתנה ואין תורים כמו בחנות אפל ביום יציאתגרסה החדשה, לכן יצרן רק אשמח שפונים עליו ומנסים למכור ציוד שלו, אזי למה לו לעשות חיים קשים? זה לא מס פרודקשין שנמכרים סטוקים ומשלחים - זה היי אנד - מכירה ליחידים ובהרבה מקרים גם יצור לפי הזמנה. לכן, 30 מעל - זה... :)
תגיד, מתי רכשת ציוד סטריאו באנגליה או בארה"ב?
אני יכול להגיד לך בוודאות כמעט מוחלטת שבכל פעם שנכנסתי לחנויות בארה"ב או באנגליה, המחיר שהציעו לי בחנות, היה נמוך מהמחיר המפורסם.
היו מקרים בודדים, שאמרו לי שזה המחיר וזה מה יש.

אני דיברתי עם רוני בתערוכה על כמה מוצרים של ארקאם ופוקאל, והוא נתן לי מחירים פגז, ששווים ואפילו נמוכים למחיר חו"ל.
לא רכשתי, כי אין לי זמן להגיע אליו עקב עומס בעבודה.

אז בוא, קל להשמיץ וללכלך, אבל עד שלא תהיה בנעליו, עם עסק והתחייבויות מכאן ועד הירח - מע"מ, מס הכנסה, אגרות ועוד כל מיני טפילים ששואבים לך את הכיס, אל תבוא בטענות, ומה שיותר גרוע זה שבכלל לא ישבת איתו 1 על 1 ובדקת כמה אפשר לקבל.

אתה וה"יבואן המדומיין" קראתם מחירים באתר של פיוז או אתר אחר, והחלטתם שנועצים אתכם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למען הדיוק, נכון לשנת 2019, מספר היהודים בישראל הוא כ-6.74 מיליון, ואילו נכון ל- 2018, מספר היהודים בתפוצות הוא כ- כ-8.1 מיליון..
מספרם בתפוצות יורד בעיקר בשל התבוללות - יש שמכנים זאת השואה השניה של עם ישראל - אולם עדיין מספרם בישראל אינו גבוה יותר מבתפוצות.

הנתונים שאני מכיר שונים (מתוך מצעד האיוולת היהודי).
הדומיננטיות של העם היהודי עברה לישראל, לא היה דבר כזה במהלך אלפי השנים האחרונות. הדבר בה לידי ביטוי בהחלשות ההשפעה של יהדות התפוצות ובייחוד זו של ארה״ב על החיים בישראל.

האם זה טוב או רע, מאוד תלוי בהשקפה הפוליטית, אחרי אלפי שנים של פוגרומים ושואה אחת נראה שהמצב הנוכחי עדיף. בכל מקרה מצבם של יהודי התפוצות מושפע באופן ישיר מכוח מדינת היהודים.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
זה פשוט לא נכון. בארה"ב נהוגה (מאוד) שיטת תמחור שנקראת MAP ר"ת של Minimum Advertised Pricing. בשיטה זו, היצרנים דורשים מהמשווקים לפרסם מחיר מינימלי עבור המוצר. הם לא כופים למכור במחיר הזה. מאוד נהוג להגיע לעסק ולשאול what's your best price ולהתקדם. אמריקנים עושים זאת כל הזמן, זה חלק מקובל בתרבות ובכלכלה. אפילו בחנויות online מקובל לשלוח מייל לחנות, להביע עניין ולהציע מחיר.
אז גם בארה"ב המחיר שמפרסמים הוא לא המחיר שהעסקה נסגרת....
מה זה משנה באיזה אופן המו"מ מתקיים ?
המהות נשארת אותו דבר.
ארז

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
הנתונים שאני מכיר שונים (מתוך מצעד האיוולת היהודי).
הדומיננטיות של העם היהודי עברה לישראל, לא היה דבר כזה במהלך אלפי השנים האחרונות. הדבר בה לידי ביטוי בהחלשות ההשפעה של יהדות התפוצות ובייחוד זו של ארה״ב על החיים בישראל.

האם זה טוב או רע, מאוד תלוי בהשקפה הפוליטית, אחרי אלפי שנים של פוגרומים ושואה אחת נראה שהמצב הנוכחי עדיף. בכל מקרה מצבם של יהודי התפוצות מושפע באופן ישיר מכוח מדינת היהודים.
דומיננטיות זה דבר אחד ורוב זה דבר אחר.
יתכן שהדומיננטיות עברה לישראל, נתון אמורפי שעליו איני מתווכח, אולם מספר היהודים בארץ ובתפוצות הינה נתון מדיד שמפורסם מידי שנה, גם בלינקים שצירפתי קודם.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
תגיד, מתי רכשת ציוד סטריאו באנגליה או בארה"ב?
אני יכול להגיד לך בוודאות כמעט מוחלטת שבכל פעם שנכנסתי לחנויות בארה"ב או באנגליה, המחיר שהציעו לי בחנות, היה נמוך מהמחיר המפורסם.
היו מקרים בודדים, שאמרו לי שזה המחיר וזה מה יש.

אני דיברתי עם רוני בתערוכה על כמה מוצרים של ארקאם ופוקאל, והוא נתן לי מחירים פגז, ששווים ואפילו נמוכים למחיר חו"ל.
לא רכשתי, כי אין לי זמן להגיע אליו עקב עומס בעבודה.

אז בוא, קל להשמיץ וללכלך, אבל עד שלא תהיה בנעליו, עם עסק והתחייבויות מכאן ועד הירח - מע"מ, מס הכנסה, אגרות ועוד כל מיני טפילים ששואבים לך את הכיס, אל תבוא בטענות, ומה שיותר גרוע זה שבכלל לא ישבת איתו 1 על 1 ובדקת כמה אפשר לקבל.

אתה וה"יבואן המדומיין" קראתם מחירים באתר של פיוז או אתר אחר, והחלטתם שנועצים אתכם.
היבואנים לא זקוקים לסנגור , הם רחוקים מלהיות מסכנים ולא צריכים הגנה שם אף אחד.
קיבלתה מחיר טוב? יופי - קח ותהנה, מוזמן לקבל מחיר טוב על מאסטרו אוטופיה ולשלוח לפרטי אלי - אזי נדבר מה זה מחיר טוב.
בהצלחה ושבוע טוב שיהיה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור