הפסקות לשמל קצרצרים חוזרים - מה עושים?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
כבר מספר חודשים אם לא שנה יש להו בבית (ואולי באיזור) הפסקות חשמל קצרצרים בני חצי שניה אך כמובן זה מספיק לגרום לכיבוי מחשב אודיו.
ברור דבר ומצב לא בריא אך ח״ח הנחמדים עונים כרגיל לכול הבניין שזה נורמאלי...
אני (ברור) לא רוצה להכניס לשרשרת את ups כי זה אכניס רעשים כאלה ש... נו הבנתם:)
מחשב אודיו לא צורך הרבה נניח 100 וואט, ושאלה שלי כזאות - האם קיימים מכשירים בדומא לups אך שלא אמורים להיות מחוברים לחשמל בכלל ולא כאלה שמספקים הרבה מטח אך כן מספיקים לטיפול בשנייה שאין חשמל וכמובן שלא מכניסים רעשים?
יש רגנקטורים אבל לא ממש באה לי אליהם...

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
רג'נרטור לא יעזור לך למחשב אבל כן יגן לך על כל שאר המכשירים, הוא לא מונע את הכיבוי הוא רק מונע מהמכשירים להידלק בחזרה.
הבעיה הרי בהפסקות חשמל היא קפיצות המתח הפראיות שיש כשהחשמל חוזר, הכיבוי הוא כמו כל כיבוי רגיל.
אבל למחשב הכיבוי המיידי הזה כן מזיק.
אין כמו לפטופ..גם מנתק אותך מרשת החשמל הרועשת כשאתה על בטריה..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
רג'נרטור לא יעזור לך למחשב אבל כן יגן לך על כל שאר המכשירים, הוא לא מונע את הכיבוי הוא רק מונע מהמכשירים להידלק בחזרה.
הבעיה הרי בהפסקות חשמל היא קפיצות המתח הפראיות שיש כשהחשמל חוזר, הכיבוי הוא כמו כל כיבוי רגיל.
אבל למחשב הכיבוי המיידי הזה כן מזיק.
אין כמו לפטופ..גם מנתק אותך מרשת החשמל הרועשת כשאתה על בטריה..
ממממ רעיון... שאלה האם ישים - להכניס בטריה למחשב.. חחח
בתכלס לפתרון מסוג זה הייתה הכוונה- שאלה האם קיים כזה דבר בעולם...

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
stromtank s5000hp
של מילצקי המייסד של MBL
https://stromtank.com/
יקר בשגעון אבל יפתור לך את הבעיה :)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
stromtank s5000hp
של מילצקי המייסד של MBL
https://stromtank.com/
יקר בשגעון אבל יפתור לך את הבעיה :)
זה נחמד ביותר:) חחח אבל אין שטח לטאנקים - אני לא גר בצאלים...:)
מה שהוא קטן ....

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
גם אצלי הייתה השבוע נפילה כזאת והמחשב מחובר
לאל פסק והמחשב עשה ריסט וגם עשה איזה תיקון
וזה הרגיז אותי מאוד אז שאלתי את החנות מחשבים
שאני עובד איתם נאמר לי שזאת ניפילת מתח חזקה
שהאל פסק לא הצליח להתמודד איתה ואז המחשב
עשה ריסט ואצלי הסוללות חדשות החלפתי לפני חודשיים
אגב אתה העלתה פה סוגייה מאוד חשובה
וגם אצלנו ברחובות יש נפילות מתח באזור שלי לצערי

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אכן, סוגייה חשובה אך ללא פתרון כי אל-פסק למחשב - זה בסדר ואם מנצלים אותו לטובת מוזיקה והוא מרוחק זה גם יכול להיות בסדר מבחינת הפחתת רעשים של אל-פסק שהוא מכניס בכיף, אבל במקרה שלי זה בטוח יהיה קריטי לשים בשרשרת כזה רעשן:)
מצאתי מה שהוא מעניין
https://www.xpcc.com/products/j60/
שלחתי להם כמה שאלות, נראה מה יענו.
עלות340$ לגרסה אמריקאי.
בעייה שבגרסה 240v יש יציאות c13 ואני לא הצלחתי לאתר שקע ״אודיאופילי״ (חחחח) ולהשתמש בכבל רגיל בין המכשירים - זה כבר גם לא מה שהוא.
מעניין גם האם מכשיר של דגם אמריקאי שונה באירופאי רק בשקעי יציאה...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ישנם מגבלות היום לשלוח מוצרים עם סוללות ליתיום במשלוח אווירי, תבדוק לפני
C13 עשה לי Paul Speltz מ-anticables, גם כבלים לא יקרים במונחים אודיופילים

במחשב אודיו אצלי אין מוזיקה, חומר נמצא על שרת קבצים [בחדר אחר] והוא מחובר ל-UPS. אני לא מכיר "נפילה חזקה", UPS אצלי תמיד נכמס לעבודה. ממליץ על APC, חברה מוכרת

לגבי מחשב אודיו ממליץ לקנפג ב-BIOS שהמחשב לא ידלק חזרה אוטומית ברגע שהחשמל חוזר,
אם מחשב לא מבצע כתיבות לדיסק, אין לו חלקים נעים (לא CD, לא דיסק מגנטי, ), הוא יהיה יותר יציב.
ולעשות image פעם ב-..

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
ישנם מגבלות היום לשלוח מוצרים עם סוללות ליתיום במשלוח אווירי, תבדוק לפני
C13 עשה לי Paul Speltz מ-anticables, גם כבלים לא יקרים במונחים אודיופילים

במחשב אודיו אצלי אין מוזיקה, חומר נמצא על שרת קבצים [בחדר אחר] והוא מחובר ל-UPS. אני לא מכיר "נפילה חזקה", UPS אצלי תמיד נכמס לעבודה. ממליץ על APC, חברה מוכרת

לגבי מחשב אודיו ממליץ לקנפג ב-BIOS שהמחשב לא ידלק חזרה אוטומית ברגע שהחשמל חוזר,
אם מחשב לא מבצע כתיבות לדיסק, אין לו חלקים נעים (לא CD, לא דיסק מגנטי, ), הוא יהיה יותר יציב.
ולעשות image פעם ב-..
תודה מיכאל!
כול הדיסקים שלי הינם ssd, כלומר כעיקרון לא אמורות להיפגע מנפילות חשמל. גם מחשב לא נדלק חזרה (זה ת׳אמת לא בטוח אך אבדוק).
נכון, לא שולחים אווירי אבל אני משתמש בushops שיש להם שילוח ימי, שאלה האם מכיר שציינתי שמיועד לus - יעבוד אצלנו, לא ברור האם הבדל בין השניים רק שקעי יציאה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
כתוב שיש דגם 230V J60i-350 , למה לא יעבוד?
תראה הסוללה שם לכמה דקות.
ראיון של ה-UPS זה לתת למחשב לרדת בצורה מסודרת בזמן שהסוללה מתרוקנת, וזה תפקיד של הדרייבר ומערכת הפעלה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
כתוב שיש דגם 230V J60i-350 , למה לא יעבוד?
תראה הסוללה שם לכמה דקות.
ראיון של ה-UPS זה לתת למחשב לרדת בצורה מסודרת בזמן שהסוללה מתרוקנת, וזה תפקיד של הדרייבר ומערכת הפעלה
אם תסתקל על התמונות של שניהם תראה שדגם ל240 זה דגם60i ויציאות שלו לא מאפשרות לנכניס תקע אמריקאי שאני צריך כי כבל למחשב הוא אמריקאי.
הפסקת חשמל של מספר מיליבקונד , כלומר מה שאני צריך שבזמן הזה זרם לא יפסק וזה הוא. נראה אם אקבל מהם מענה ואבדוק מה שכתבתה לי.

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
פתחת קריאה בחברת חשמל?
שיביאו טכנאי שיבדוק!
שהם יפתרו את הבעיה !

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
פתחת קריאה בחברת חשמל?
שיביאו טכנאי שיבדוק!
שהם יפתרו את הבעיה !
קראתה טוב מה שכתבתי?:)
וועד הבניין (כי זה לא בעיה בדיקה שלי בלבד אלה הכול הבניין 54 דירות) פנה לח״ח וכמענה קיבל שזה בסדרובגבול המקובל ואין מה לעשות... ככה זה בארץ..:)

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
לא רוצה לבאס אבל זה ממש לא ככה בארץ.
אתם צריכים להתעקש

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לא רוצה לבאס אבל זה ממש לא ככה בארץ.
אתם צריכים להתעקש
תודה על תמיכתך:)
אנחנו מתכננים לפנות לכמה מןסדות, וכנראה נגיע לעו״ד כי לא נראה לי שנקבל תמיכה מתרבות הדיור

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
שאלה אם יש איזשהו מיסמך פומבי עם ההגדרות הטכניות המדוייקות והמלאות של מה שחברת החשמל מחוייבת לתת ללקוחותיה.

אם מוגדר שם שמותרות הפסקות קצרצרות כאלה במתח, לא יעזור עורך-דין, רק ייקח כסף.

כדאי לחפש. אולי מישהו יודע? אולי יש הפנייה לזה באתר של חברת החשמל?

עמיר

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
שאלה אם יש איזשהו מיסמך פומבי עם ההגדרות הטכניות המדוייקות והמלאות של מה שחברת החשמל מחוייבת לתת ללקוחותיה.

אם מוגדר שם שמותרות הפסקות קצרצרות כאלה במתח, לא יעזור עורך-דין, רק ייקח כסף.

כדאי לחפש. אולי מישהו יודע? אולי יש הפנייה לזה באתר של חברת החשמל?

עמיר
יש מענה שלח״ח לפניה של וועד הבית , לאחר יודש המתנה- כתבו שזה בסדר ויכול לקרות ואין להם כאן אפשרות לטפל... חחח אילה מענה.
יותר מזה לפי חוזה שלהם מותר להם להשאיר ללא חשמל את הבניין/דייר בסה״כ 8 שעות בשנה - לא נאמר כמובן האם ברצף או במינונים:) כלומר עד שנחרוג 8שעות במיליסקונד... כנראה נחדים שלי יצאו לפנסיה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
יש מענה שלח״ח לפניה של וועד הבית , לאחר יודש המתנה- כתבו שזה בסדר ויכול לקרות ואין להם כאן אפשרות לטפל... חחח אילה מענה.
יכול להיות שזה נכון שזה "בסדר" אם מוגדר שזה "בסדר", וייתכן שהם גם לא יודעים איך לטפל בזה

יותר מזה לפי חוזה שלהם מותר להם להשאיר ללא חשמל את הבניין/דייר בסה״כ 8 שעות בשנה - לא נאמר כמובן האם ברצף או במינונים:) כלומר עד שנחרוג 8שעות במיליסקונד... כנראה נחדים שלי יצאו לפנסיה
נראה לי שמשפטית, "להשאיר בלי חשמל" זה מהותית שונה מנפילות מתח קצרצרות.

צריך לראות מה המחוייבות שלהם.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור