נגן סטרימר

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
השוויתי ריפ לקובץ שהורדתי בהיי-רז מhdtracks והקובץ ניצח בלי שום בעיה.
לא הבנתי, עשית ריפ מSACD? כי אם זה CD "רגיל", זה לא כ"כ השוואה הוגנת/נכונה. כי אתה מנגן קובץ ברזולוציה אחרת לגמרי.
עשה השוואה של קובץ שהורדת בהיי-רז לתקליטור SACD, וטרנספורט טוב שיודע לנגן היי-רז.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא הבנתי, עשית ריפ מSACD? כי אם זה CD "רגיל", זה לא כ"כ השוואה הוגנת/נכונה. כי אתה מנגן קובץ ברזולוציה אחרת לגמרי.
עשה השוואה של קובץ שהורדת בהיי-רז לתקליטור SACD, וטרנספורט טוב שיודע לנגן היי-רז.
עשיתי השוואה למה שיש לי לא למה שאתה מבקש, רשמתי בפורום וכל אחד ישתמש במידע הזה כרצונו.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
עשיתי השוואה למה שיש לי לא למה שאתה מבקש, רשמתי בפורום וכל אחד ישתמש במידע הזה כרצונו.

חבר, בלי עצבים.
אני פשוט אומר שההשוואה שלך לא נכונה. עשה מה שבא לך, לא אומר לך מה לעשות.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
חבר, בלי עצבים.
אני פשוט אומר שההשוואה לא נכונה. עשה מה שבא לך, לא אומר לך מה לעשות.
לא כתבתי בכעס בכלל וההערה שלך נכונה, עם זאת גם ההשוואה שעשיתי רלבנטית כי כל אחד בוחר מה המדיה העיקרית שהוא רוצה להשתמש.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
לא כתבתי בכעס בכלל וההערה שלך נכונה...
אוקיי, קבל התנצלות כנה (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אהלן,
אשמח לדעת על סמך מה אתה מבסס את דבריך.
מבחינתי, השוואה הוגנת היא - ריפ לCD מסויים, להשוות לאותו תקליטור בדיוק עם שימוש בטרנספורט איכותי.

אכן מסכים איתך לגמרי, בגלל זה, שאני עשיתי את הבדיקה השתמשתי הHIFACE EVO (עם ספק של טדי)- כך שהמחשב והטרנספורט חוברו שניהם לאותה כניסה דיגיטלית בדיוק באמצעות SPDIF (הכניסה שנשמעת הכי טוב לאזניי בממיר שלי).

מבסס דעתי על סמך ניסיון.
ברשותי CD שהוא גם סטרימר ו DAC וסטרימר DAC יעודי, ניתן לחבר את את היציאות כניסות בין האחד לשני וכך לשמוע את ההבדלים מכל מקור בכל יציאה או להשוות את המקורות לאחר כיוון גיין וכו.

to make a long story short - ברגע שתנגן קבצים איכותיים, כאלה שנעשו ב RIP טוב או כאלה שהורדו כהיי רז (האחרונים יכולים לעלות מה ש CD טרנספורט יכול להוציא) תבין שמה שאתה מקבל בשרותי סטרימיניג רחוק מפוטנציאל הסטרימר שלך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מבחינתי, השוואה הוגנת היא - ריפ לCD מסויים, להשוות לאותו תקליטור בדיוק עם שימוש בטרנספורט איכותי.
אולי זו השוואה "הוגנת", אבל זו לא ההשוואה המעניינת/רלוואנטית.

צריך להשוות את הקובץ ברזולוציה הגבוהה ביותר שאפשר להשיג (או שמתכוונים לקנות) לדיסק המקביל באיכות הגבוהה ביותר, של אותה הקלטה בדיוק, כמובן.

אם מתכוונים לקנות קבצים 24/96 למשל, או יותר, אין טעם לבדוק קבצים 16/44.

גם לבדוק דיסקים עם רימאסטר משנת 1985 שייש להם רימאסטר מ-2015 זו לא חוכמה הכי גדולה, אם כי זה עדיין יכול להיות רלוואנטי למי שייש לו את הדיסק הישן ולא מתכוון לקנות את החדש.

עמיר

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
האם מישהו יכול לתת תשובה:
סטרימר שמבוסס על דאק נפרד, עובד עם ספוטיפי פרמיום, האם סטרימרים שונים יעבירו לדאק קבצים שונים?
זו לדעתי שאלה קריטית שאני מתחבט בה ממש בימים אלה. אם סטרימר זול של גוגל קאסט יעביר לדאק את אותו הקובץ שיעביר סטרימר שעולה 20,000 ₪ , אז אפשר להסתפק בסטרימר זול ולוודא שהדאק איכותי, כלומר לשים את הכסף על הדאק.

אריה
איכות הסטרימר לא פחות חשוב מהדאק.
וכן קיימת הבדל בסאונד , אבל הבדל גם יכולה לבוא גם אם סטרימר זול וגם אם יקר.
כתבתי את זה לפני, הרגשתי שלא מספיקה לי איכות של אורליק ״זול״ ועברתי על מחשב אודיו והבדל היה גדול.
יש סבירות גדולה מאוד שאם אחבר לדאק סטרימר בעלות גבוהה מאוד אקבל סאונד עוד יותר טוב ואולי לא כי ״אהבתי-לא אהבתי״ לא תמיד באה לידי ביטוי איכות ומחיר הרכיבים, אלה טעם אישי...
לכן - שאלתך משארת ללא מענה ממש:)

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
בעקבות הביקור בתערוכה, התעורר אצלי התיאבוו ורכשתי השבוע סטרימר פשוט וטוב ץ של חברת ימהה, איכות המוזיקה מספוטיפיי טובה אבל התענוג הוא הנגישות לכל כך הרבה מדייה, מה שהווה בעיה משמעותית בוויניל שלא תמיד פוגע בטעם המשפחתי, פתאום הילדים התחילו לרקוד לצלילי שירים אותם הם מכירים, פשוט תענוג

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בעקבות הביקור בתערוכה, התעורר אצלי התיאבוו ורכשתי השבוע סטרימר פשוט וטוב ץ של חברת ימהה, איכות המוזיקה מספוטיפיי טובה אבל התענוג הוא הנגישות לכל כך הרבה מדייה, מה שהווה בעיה משמעותית בוויניל שלא תמיד פוגע בטעם המשפחתי, פתאום הילדים התחילו לרקוד לצלילי שירים אותם הם מכירים, פשוט תענוג
איפה קנית וכמה עלה?

אריה

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
Ebay

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
הסטרימר של ימהה יש שם קישורים

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
כולל הכול מגיע לאלף שקל, פחות מכבל חשמל

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
כולל הכול מגיע לאלף שקל, פחות מכבל חשמל
רק עניין אחד נשאר כאן:) - האם סטרימר זה נשמע טוב יותר ובהרבה מהסטרימרים אחרים שברשימה, ואני לא מדבר על אלו שעולים שם 5-6K...
הכול נשמע טוב עד רגע שלא משווים למה שהוא יותר טוב:)

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
רק עניין אחד נשאר כאן:) - האם סטרימר זה נשמע טוב יותר ובהרבה מהסטרימרים אחרים שברשימה, ואני לא מדבר על אלו שעולים שם 5-6K...
הכול נשמע טוב עד רגע שלא משווים למה שהוא יותר טוב:)
אין לי מושג אם הוא נשמע יותר טוב מסטרימרים אחרים, או למחשב עם dac, אצלי הוא נשמע טוב מאוד, והוא משתלב יפה מאוד עם שאר חלקי המערכת, הוא הספתח שלי לעולם הסטרימינג, והוא ספתח מצויין

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אין לי מושג אם הוא נשמע יותר טוב מסטרימרים אחרים, או למחשב עם dac, אצלי הוא נשמע טוב מאוד, והוא משתלב יפה מאוד עם שאר חלקי המערכת, הוא הספתח שלי לעולם הסטרימינג, והוא ספתח מצויין
זה הכי חשוב:) תהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור