שרשור מגבר סטריאו למערכת

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום,צריך הכוונה "קטנה"
כרגע מערכת קולנוע ביתי רסיבר אנתם 720, רמקולים פאראדיים 700F, יש גם סטנר ואחוריים וסאב SVS 1000
אני חושב לנסות לנצל יותר טוב את הרמקולים הקדמיים בשמיעת מוסיקה כי שמתי לב שזה רוב השימוש במערכת (70 לעומת 30 קולנוע ביתי).
חשבתי לשרשר רסיבר סטריאו שדרכו אני יוכל לשמוע לדוגמא SPOTIFY או דרך המחשב (אין דיסקים או משהו דומה).
1.קראתי שאני אמור לחפש מכשיר עם חיבור HT, אבל יש מגבר סטריאו ויש רסיבר סטריאו איזה רכיב בדיוק אני אמור ללכת לשמוע בחנויות?
2. אני מאמין שבהאנתם יש גם סוג של הגברה, ואמורה להיות הגברה מעל הממוצע בכל הקשור לדו-ערוצי, האם יש רכיב מסויים שהייתם ממליצים לי ללכת לשמוע, האם בכלל יהיה שיפור.
3. מה קורה בקולנוע ביתי, האם עדיין את הקדמיים אני שומע דרך רכיב הסטריאו או שברגע שעוברים לקולנוע ביתי תפקידו מסתיים?
4. המלצות? איך להתחיל?
לפי השאלות אני קצת מבולבל וחסר הבנה אז אם אפשר הכוונה ותודה מראש

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שלום,צריך הכוונה "קטנה"
כרגע מערכת קולנוע ביתי רסיבר אנתם 720, רמקולים פאראדיים 700F, יש גם סטנר ואחוריים וסאב SVS 1000
אני חושב לנסות לנצל יותר טוב את הרמקולים הקדמיים בשמיעת מוסיקה כי שמתי לב שזה רוב השימוש במערכת (70 לעומת 30 קולנוע ביתי).
חשבתי לשרשר רסיבר סטריאו שדרכו אני יוכל לשמוע לדוגמא SPOTIFY או דרך המחשב (אין דיסקים או משהו דומה).
1.קראתי שאני אמור לחפש מכשיר עם חיבור HT, אבל יש מגבר סטריאו ויש רסיבר סטריאו איזה רכיב בדיוק אני אמור ללכת לשמוע בחנויות?
2. אני מאמין שבהאנתם יש גם סוג של הגברה, ואמורה להיות הגברה מעל הממוצע בכל הקשור לדו-ערוצי, האם יש רכיב מסויים שהייתם ממליצים לי ללכת לשמוע, האם בכלל יהיה שיפור.
3. מה קורה בקולנוע ביתי, האם עדיין את הקדמיים אני שומע דרך רכיב הסטריאו או שברגע שעוברים לקולנוע ביתי תפקידו מסתיים?
4. המלצות? איך להתחיל?
לפי השאלות אני קצת מבולבל וחסר הבנה אז אם אפשר הכוונה ותודה מראש

1. לפני שאתה רץ, איזה רמקולים קדמיים יש ברושתך.
2. מה חסר לך כרגע בשמע דו ערוצי?

לגבי תוספת של הגברה חיצונית שתשלוט על הקדמיים, אכן תצטרך לבדוק מגברי אינטגריטד בעלי כניסת H.T
במידה ותשרשר מגבר אינטגריטד למערכת השמע הרב ערצי שלך, אותו מגבר יניע את הקדמיים שלך בכל מצב האזנה.

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
איציק תודה על היחס.
1.הרמקולים הקדמיים של פאראדיים דגם 700F
2. נראה לי שחסר "נפח", חוזק של השיר אני צריך להנות להגביר ולשמוע בווליום גבוה
אם כן מה הרמה שממנה אני אמור לבדוק את הרכיב הנוסף
תודה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
איציק תודה על היחס.
תודה

לפני שאתה רץ לרכוש רכיב אודיו. מה מקור המוסיקה שלך. דרך הרשת.. נגן. סטרימר אודיו בקבצי hi res.

לגבי הנפח שחסר לך.. מאוד תלוי באופי הרמקולים.
בנוסף כבילה יכולה לשנות לטוב ולרע. וכמובן שמגבר אינטגריטד משובח יכול לחולל שינוי מהותי. הענין הוא שיש צורך בהתאמת מגבר לרמקולים שלך ורק האוזן שלך תחליט מה מתאים עבורך.

מה שכן... הגדר מסגרת תקציב לרכישת מגבר אינטגריטד משובח הכולל כניסת HT כך נוכל להמליץ לך לגבי דגמים מסוימים.

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
איציק תודה על היחס.
תודה

תחבר את הרמקול ב- BI AMP, דהיינו יציאה מהמגבר (זוג - כן ?) לחיבור התחתון של הרמקול וזוג נוסף של כבלים מיציאה נוספת במגבר לחיבור העליון של הרמקול. (מגבר הכוונה לרסיבר)
אם אתה לא מבין מה נאמר ב-100 אחוז תשאל שוב.
תשתמש בכבל הכי איכותי שאתה יכול להרשות לעצמך ובכל מקרה שלא יהיה פחות מ- 14AWG.
אני סבור שזה יתן לך פתרון

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
directse
בוקר טוב.
האם אתה מריץ כיול ARC room correction ?
ומאזין במצב stereo כאשר הכיול נמצא על ON?

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
היי תודה על היחס
1. בזמן האחרון שומע דרך הזרמה מהפלאפון SPOTIFY, לפני כן הרבה YOUTUBE.
2.עשיתי כיול עם ARC ושומע שהוא בON
3.לגבי BIWIRE שווה לנסות אבל אם זוג אחד מתחבר לL/R לאיפה אני מחבר את הזוג השני? לאיזה מחברים ברסיבר?
4.לגבי סכום כספי של השקעה לרכיב זה עד 5000 ש"ח

יום טוב

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לצורך בדיקה, ניסוי ותהייה

1. כאשר אתה שומע ב stereo
תבטל את ה arc, תרשום לעצמך בצד על נייר יתרונות וחסרונות כאשר ה arc היה ב ON וב OFF.
2. יש ב- ARC אפשרות לקבוע את מקסימום ההתערבות, ברירת המחדל היא 5000 (5Khz), תנסה מעט לרדת רק כניסוי ותהיה, פחות מ 5000...תראה אם אתה מקבל איזה שיפור או שינוי (לטובה/לרעה).

בשביל ה"ספורט" לפני שאתה פותח את הארנק ומכניס רכיבים שאולי אתה בכלל לא צריך.

לדעתי תופתע מאוד.

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
היי איתי,
את ההורדה של ההתערבות מה שרשמת (בשבילי יפנית), אני צריך לעשות כיול מחדש של המערכת או אני יכול דרך השלט כבר עכשיו?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אחרי מדידה.

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
היי איתי
לא הבנתי, יכול להסביר שוב?
רשמת אחרי מדידה, זאת אומרת אחרי כיול, כיול כבר עשיתי והעברתי לרסיבר מהחשב את התוצאות, אני פשוט צריך דרך השלט לשנות? כי לא ראיתי שאפשר לעשות את זה או שאתה מתכוון שאני צריך להיכנס למחשב ולשנות במחשב ואז להעביר שוב פעם לרסיבר את התוצאות
תודה

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
לא ניתן מהשלט, צריך להכנס לתוכנה, לפתוח הממשק, במידה ויש בזכון מדידה אחרונה, יש לשנות בממשק את התערבות הכיול, ולעשות שוב upload לרסיבר.

דהן

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
אם שמרת את הכיול בשם, כל שעליך לעשות הוא
לפי השלבים הבאים.
חבר את מקרופון הכיול עם הכבל usb (הנלווה אליו) למחשב ואז למקרופון הכיול.
כנס לכיול השמור על המחשב.
תשנה את התערבות האקולייזר, ברירת המחדל היא כ 5000hz כלומר (5khz) ותשנה שם לדעתי תתחיל מנקודת ה 1000hz (כלומר 1khz)
ואז אתה צריך ללחוץ על Upload.

אתה אמור להרגיש בשינוי באופן מיידי.
בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור