כזו אני רוצה

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אין לך מושג מה יש לי ומה אני רוצה ככה שלהגיד שאני נפוח אומר שאתה קצת טיפש.

אתה פגיע לא עקב טיפשותי,
וגם לטיפשים אין חוש הומור, עובדה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה פגיע לא עקב טיפשותי,
וגם לטיפשים אין חוש הומור, עובדה.
ההיפך מפגיע, נהנה לראות פתטי כמוך אוכל את הלב, פתטי למה? כי אתה מאלה שכשלא מצליח להם אומרים ״בצחוק״…

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הכל ישב שם טוב. בדיוק הטעם שלי.

גם אינטימי וגם נושך שצריך.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
הכל ישב שם טוב. בדיוק הטעם שלי.

גם אינטימי וגם נושך שצריך.

למרות התנאים המגבילים מקום יחיד
שריתק אותי,יוצא מהרמקול איזה קסם
ויש שם הכל ,היה חייב להיות בטופ.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
לא!,אני מפונק,כמי ששומע עם סטרימר ואביזרים נילווים לו במחיר של מכונית מנהלים חדשה,
החדר היחידי שהיה שווה לשמוע,כמו תמיד ,יגאל לסרי,לטעמי חבל שעופר ממאסטרו אודיו לא הדגים קודוס 808 בשילוב מערכת על של ניים כמו באנגליה,קשה לחבר בין יבואנים לשיתוף פעולה,למרות שעופר גמיש,הבעיה שני היבואנים האחרים של ניים,אבל בינתיים נודע לי שכהנא הפסיק להיות היבואן ,ואילן חזר לבילעדיות.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
בחדר של sonic bliss היו הרבה דברים מעניינים, אבל הלמפיזטור שניגן שם בעיני ולא רק בעיני לא ריאליסטי, סאונד מוקצן מאוד, חותך, חד.
אומנם היו שם רכיבים אחרים שריככו קצת, אבל במקום לשמוע מוסיקה שמעו את הממיר כל הזמן, אי אפשר היה לשכוח ממנו לרגע אחד.
היה בזה פיתוי, הרגשתי שזה מזכיר לי את הפעם ראשונה ששמעתי הגברה דיגיטלית מעולה אך חריפה, עם רמקולי ריבון והייתי חייב לקנות גם את הרמקולים וגם את המגברים, אבל אחרי שנה שנהניתי וסבלתי בה גם יחד, העפתי את השידוך הזה לכל הרוחות וקניתי רכיבים שדרכם שומעים מוסיקה ולא מכשירים.
בבית שלי לפחות, הייתי מעדיף ממיר אחר אבל אני יכול להבין מה משך אנשים לצליל הזה, בטח למשך שעה קלה של האזנה בתערוכה.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
החיים לא קלים שיודעים הכל וכשלא מרוצים מכלום.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
בחדר של sonic bliss היו הרבה דברים מעניינים, אבל הלמפיזטור שניגן שם בעיני ולא רק בעיני לא ריאליסטי, סאונד מוקצן מאוד, חותך, חד.
אומנם היו שם רכיבים אחרים שריככו קצת, אבל במקום לשמוע מוסיקה שמעו את הממיר כל הזמן, אי אפשר היה לשכוח ממנו לרגע אחד.
היה בזה פיתוי, הרגשתי שזה מזכיר לי את הפעם ראשונה ששמעתי הגברה דיגיטלית מעולה אך חריפה, עם רמקולי ריבון והייתי חייב לקנות גם את הרמקולים וגם את המגברים, אבל אחרי שנה שנהניתי וסבלתי בה גם יחד, העפתי את השידוך הזה לכל הרוחות וקניתי רכיבים שדרכם שומעים מוסיקה ולא מכשירים.
בבית שלי לפחות, הייתי מעדיף ממיר אחר אבל אני יכול להבין מה משך אנשים לצליל הזה, בטח למשך שעה קלה של האזנה בתערוכה.
הגדרה כזו על למפייזאטור עוד לא יצאה לי לשמוע:) אישית לא יכולתי להתנתק מחדר בתערוכה עכשיו וגם לא במינכן ששם גם זה היה חדר אחד מהטובים אם לא הכי טוב....
אבל לטעם וריח ותפיסת העולם - אין וויקוח:) כול אחד שומע מה שהוא משלו וטוב שכך.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
הגדרה כזו על למפייזאטור עוד לא יצאה לי לשמוע:) אישית לא יכולתי להתנתק מחדר בתערוכה עכשיו וגם לא במינכן ששם גם זה היה חדר אחד מהטובים אם לא הכי טוב....
אבל לטעם וריח ותפיסת העולם - אין וויקוח:) כול אחד שומע מה שהוא משלו וטוב שכך.
תאמת גם אני. הלמפיזטור חותך וחד? עוד הייתי מבין מוגזם (מהבחינה בומבסטי, נפוח)... למפיזטור הם ההפך מחותך, חד... צורם... אבל זה רק אני. כמובן זכותך לחשוב אחרת.
ללא קשר, אהבתי מאוד את החדר.. והכרחי גם יבואן מקסים

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אחד החדרים היותר טובים שהיו בתערוכה, זה החדר של Sonic bliss
קבלתי שם !צמרמורת!

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תאמת גם אני. הלמפיזטור חותך וחד? עוד הייתי מבין מוגזם (מהבחינה בומבסטי, נפוח)... למפיזטור הם ההפך מחותך, חד... צורם... אבל זה רק אני. כמובן זכותך לחשוב אחרת.
ללא קשר, אהבתי מאוד את החדר.. והכרחי גם יבואן מקסים
לא כתבתי צורם, אבל כן, חותך, חד, סאונד מוקצן, מוגזם, לא טבעי, לא ריאליסטי. עדיין מאוד מרשים, בוודאי להאזנה לא ארוכה. לחיות איתו לא הייתי רוצה, אלא אם מרככים את כל המערכת מסביבו בתדרים הרלוונטיים.
(זה כמובן יכול היה להיות גם תוצאה של סינרגיה עם רכיבים אחרים בחדר, אבל אחרי ששמעתי אותו על כמה סט-אפים, ההערכה שלי היא שזה נובע בעיקר מהדאק)
יש כאלו שאוהבים את המלאכותיות הזו ו\או יכולים לחיות איתה לאורך זמן, אני לא.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא כתבתי צורם, אבל כן, חותך, חד, סאונד מוקצן, מוגזם, לא טבעי, לא ריאליסטי.
לוחץ

sonic bliss

אוהב את התחום
מעורבות
164
נקודות
43
לא כתבתי צורם, אבל כן, חותך, חד, סאונד מוקצן, מוגזם, לא טבעי, לא ריאליסטי. עדיין מאוד מרשים, בוודאי להאזנה לא ארוכה. לחיות איתו לא הייתי רוצה, אלא אם מרככים את כל המערכת מסביבו בתדרים הרלוונטיים.
(זה כמובן יכול היה להיות גם תוצאה של סינרגיה עם רכיבים אחרים בחדר, אבל אחרי ששמעתי אותו על כמה סט-אפים, ההערכה שלי היא שזה נובע בעיקר מהדאק)
יש כאלו שאוהבים את המלאכותיות הזו ו\או יכולים לחיות איתה לאורך זמן, אני לא.

אהלן, כיוון שאני היבואן של הממירים האלה, צריך לקחת אותי בערבון מוגבל כי אני איך אומרים? טיפה משוחד.
אני מעריך כי הסאונד הלוחץ והמוגזם שחשת הגיע דווקא מן הרמקולים הגדולים על החדר ולא מן המקור הנ"ל שהוא רחוק לחלוטין מלהיות חותך וחד.
כאשר החלטתי להכניס את הרמקולים לחדר חששתי דווקא מהתדרים הנמוכים של היחידות הגדולות , הרמקולים הגדולים הללו קלים להסתגל גם בחללים בינוניים ולא נתקלנו בבעייה גדולה בתדרים הנמוכים, אולם בהשמעות מצאנו כי האקוסטיקה של החדר גורמת לשופרים שבראשם לצרום לעיתים, טיפלנו בזה ככל יכולתנו אבל לעיתים בקטעים מסויימים בשימוש בווליום גבוהה זה צרם, סאונד בומבסטי וגדול זה המטרה של הרמקולים הנ"ל שמניעים המון אוויר. בחלל שאני עובד איתם שגדול בערך פי 3 מן התערוכה הסאונד נשאר גדול אולם הוא משוחרר לחלוטין מהחדות שהפריעה לך, זה קשה מאד לצפות את כל הבעיות כאשר מקימים חדר תוך מספר שעות.

בהחלט ויש גם סיבות טכניות לעניין הזה, לא סתם יצרנים אחרים לא משתמשים בנורות גדולות לדאקים אלא רק בנורות קטנות.

השימוש במנורות הטריוד הגדולות בשלב הOUTPUT הם בחירה מכוונת של היצרן, התכנון הנ"ל מעניק לצליל מיידיות עומק מוזיקליות וריאליסטיות שמזכירה מאד מגברי סינגל אנדד והצליל מזכיר מאד צליל אנלוגי שרבים מחפשים , זה עניין של סגנון, בחירה בנורות קטנות או אי בחירה בנורות כלל בממירים אינה הופכת אותם לנכונה יותר או פחות, יש המון גישות לתכנון מכשירים ולמפיזטור מייצג גישה משלו שלשמחתי הרבה קונה אהדה למוצרים שלו בעולם וגם בישראל. אלו בפירוש לא מכשירים שנותנים איזה הצגה של שעה שאחר כך נמאסת, הם רחוקים מאד מלעייף ורחוקים מלהיות צבועים בצורה שמגברי מנורות זולים יכולים להיות. כמו כל ממיר הם לא יתאימו לכל מערכת, אולם לרוב התוצאות שלהם במערכות הם פשוט קיצוניות.
אבל כמו שציינתי, אני טיפה משוחד.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אני עוד לא מבין איך אתה שומע מערכת שלמה ומתוכה מחליט שאתה שומע את הדאק... מיומנות מרשימה.
דעתי דומה לדעתך על המכשיר, אגב. מנופח. גדול. הרבה וואסח בלי הרבה קבלות. וזה אחרי שהיה אצלי בבית כמה ימים. אבל להגיד לך שזיהיתי את זה במערכת שהיתה בתערוכה? קטונתי.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
"מנופח גודל" - כי באיכות לא מתפשרים על גודל:) ולא שואלים קבלות מגראנד אוטופיה של דאקים (לטעמי ותפיסתי בלבד:) )

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נערך

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
איתי, שמעתי ששילוב ווילסון ולמפיזאטור יכול להביא לתוצאה מפתיע ביותר - שווה ניסוי (אם זה אפשרי).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור