yes משיקה את yes+: שירות הסטרימינג הגדול והמתקדם בישראל

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יקר מידי, מאוחר מידי ....פיהוק.
לפני שנים התנתקתי מספקי תוכן טלוויזיה, בזבוז מוחלט של כסף.
מה שמעניין, מורידים וצופים.

הרווח המידי, שעות איכות במקום בזבוז זמן מול המסך.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
התנתקתי מ-yes לפני 15 שנה, גבו ממני עוד קנס יציאה 1800 שקלים, אמרתי שלום ולא להתראות

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
exupgh12 אתה צודק בהחלט
וגם אני באותה הדרך ..

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
גילוי נאות, אני עובד yes.

בקשר לתגובות על "יקר מידי" - כנראה שלאנשים אין מושג וחצי מושג על עלויות התוכן.
עלויות התוכן בשנים האחרונות היא היסטרית והמחיר הוא הוגן מאוד ואף נמוך.
זה ש "מתחרים" נותנית שירותי "טלויזיה" בעשרות שקלים בחודש (מחיר הפסד)- ראו את המצב של סלקום ותבינו שלטווח אין אפשרות לתת טלויזיה (בישראל זה לא עשרות מיליוני לקוחות) במחיר של עשרות שקלים לחודש.
מה גם שכל חברות הלואו קוסט לא עוסקים בהפקות מקור.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

זה ש "מתחרים" נותנית שירותי "טלויזיה" בעשרות שקלים בחודש (מחיר הפסד)- ראו את המצב של סלקום ותבינו שלטווח אין אפשרות לתת טלויזיה (בישראל זה לא עשרות מיליוני לקוחות) במחיר של עשרות שקלים לחודש.

יקר מידי בשביל לנוון את המוח, מבחינתי חבל על הזמן והכסף.
עוד סדרות/סרטים הממחזרים עצמם לדעת או ריאליטי כסם אופיום להמונים, לא מעניין אותי.
ספורט - במידה ומעניין אין בעיה לצפות בצפיה ישירה ואם לא, אחיה בשקט.

בקיצור, יקר או זול שירותי התוכן המוצעים אינם מעניינים מבחינתי.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בשביל צריך יס כשיש נטפליקס ב 60 ₪ לחודש?

אריה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113

תוכן של yes ממוחזר ולא מעניין.
אני צופה בשידורי yes בזמן ריצה על מסילה בחדר כושר.
המון סרטים שאתם משדרים שנים (!)

סדרות ושחקנים סוג ג' מקנדה, ואם יש סרט אז זה כבר משהו שראיתי לפני שנה במקרה הטוב.
אם אתם רוצים לשרוד, תעברו להפקות מקור ותמכרו תכנים, כ-aggregator אין לכם ערך מוסף

אני חושב אנשים נגמלים מזיפ-זופ בטלויזיה כמו שאנחנו קוראים לזה טלויזיה לינארית,
אתם צריכים לעבור לפרסונליזציה של תכנים, ולא למכור אותו דרעק over and over לכולם

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3

לא נכנס למה מרכיב את המחיר של יס אבל שורה תחתונה - זול לי יותר להרשם בנפרד לאפל, נטפליקס או אמאזון ולנהל את המנויים בנפרד (נגדי נגמר התוכן לאמאזון סגרתי תמנוי וחדשתי לפני חודש כשחזר מספיק תוכן).

ליס היה עשור וחצי להתכונן לנטפליקס ושות ולהכין שירות משלהם, הם העדיפו להמשיך לעשוק את הצרכן הישראלי ולהמשיך לנח על זרי הדפנה. עכשיו הם כמו גופה מפרפרת שמסרבת לגעול את העולם מעצמה.

לגבי התוכן שהיא מייצרת - איכות נמוכה ברמה מביישת, גם מבחינת טכנית, איכות הצילום או השידור וגם מבחינת התוכן עצמו.

בלי קשר, לגבי המוצר הספציפי - דברו איתי כשתיהיה להם אפליקציה לטלויזיות שאפשר להוריד כמו אמאזון או נטפליקס. לא הולך להוציא שקל על חומרה.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
ב yes ו HOT אין מה לראות וגובים מחיר יקר
לשכנה שלי יש yes וגם קשרים לקבלת מחיר טוב
מאוד.. ולא רצינו לעשות ההורים שלי לא ממש חסידי
טלבזייה וגם אני אני רואה רק שצריך אבל האמת בערוצים
כמו 13 מלא תוכן ממוחזר ולנו יש את עידן

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
לא נכנס למה מרכיב את המחיר של יס אבל שורה תחתונה - זול לי יותר להרשם בנפרד לאפל, נטפליקס או אמאזון ולנהל את המנויים בנפרד (נגדי נגמר התוכן לאמאזון סגרתי תמנוי וחדשתי לפני חודש כשחזר מספיק תוכן).

ליס היה עשור וחצי להתכונן לנטפליקס ושות ולהכין שירות משלהם, הם העדיפו להמשיך לעשוק את הצרכן הישראלי ולהמשיך לנח על זרי הדפנה. עכשיו הם כמו גופה מפרפרת שמסרבת לגעול את העולם מעצמה.

לגבי התוכן שהיא מייצרת - איכות נמוכה ברמה מביישת, גם מבחינת טכנית, איכות הצילום או השידור וגם מבחינת התוכן עצמו.

בלי קשר, לגבי המוצר הספציפי - דברו איתי כשתיהיה להם אפליקציה לטלויזיות שאפשר להוריד כמו אמאזון או נטפליקס. לא הולך להוציא שקל על חומרה.

הי חבר יקר,

אתה קצת "זורק" יותר מידי מילים לאוויר בלי כ"כ לדעת מה אתה מדבר.
1-yes ממש ממש לא "גופה מפרפרת", זכותך לחשוב מה שבא לך כמובן לא אתווכח, ואם אתה כ"כ חרד, תגאל (כן עם 'א') את עצמך כלקוח כי yes תישאר פה עוד המון זמן.

2-לבגי התוכן שyes מייצרת, קרי הפקות מקור- yes כיום היא המובילה בארץ (ביי פאר) בכל מה שקשור ליצירת והפקת תוכן מקורי! ולזה יש קבלות... אתה לא יודע מה אתה מדבר יקירי, צר לי.

דבר אחרון, תבינו yes הוט וכל השקניות מהמקומיות לא מתחרות בשירות כמו נטפליקס, נטפליקס הוא שירות משלים ואם הוא מספיק לך, תהנה, תחסוך ותהיה בריא, לקשקש קשקושים מאחורי מקלדת בפורום הרבה יכולים. אגב, אני מבין שמעט מאוד בפורום (אם בכלל) יודעים ומבינים באמת בתוכן, בשירותים מסוג זה והמורכבות שלהם.

בקיצור, כמו הרבה ישראלים.. לקשקש ולקטר...

שבוע טוב.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
הי חבר יקר,

אתה קצת "זורק" יותר מידי מילים לאוויר בלי כ"כ לדעת מה אתה מדבר.
1-yes ממש ממש לא "גופה מפרפרת", זכותך לחשוב מה שבא לך כמובן לא אתווכח, ואם אתה כ"כ חרד, תגאל (כן עם 'א') את עצמך כלקוח כי yes תישאר פה עוד המון זמן.

2-לבגי התוכן שyes מייצרת, קרי הפקות מקור- yes כיום היא המובילה בארץ (ביי פאר) בכל מה שקשור ליצירת והפקת תוכן מקורי! ולזה יש קבלות... אתה לא יודע מה אתה מדבר יקירי, צר לי.

דבר אחרון, תבינו yes הוט וכל השקניות מהמקומיות לא מתחרות בשירות כמו נטפליקס, נטפליקס הוא שירות משלים ואם הוא מספיק לך, תהנה, תחסוך ותהיה בריא, לקשקש קשקושים מאחורי מקלדת בפורום הרבה יכולים. אגב, אני מבין שמעט מאוד בפורום (אם בכלל) יודעים ומבינים באמת בתוכן, בשירותים מסוג זה והמורכבות שלהם.

בקיצור, כמו הרבה ישראלים.. לקשקש ולקטר...

שבוע טוב.

אני מת על התרבות דיבור הישראלית, תתקוף את הדובר ולא את הדברים. אבל בכל זאת אגיב.

1. יס היא אכן גופה מפרפרת, כבר חצי עשור, למען האמת הייתה כבר עשור וחצי אבל רק לאחרונה הפך ניכר, מה לעשות שהם בעצמם לא מודעים לכך. רק ב2018 נמחק השווי שלה ב1.1 מיליארד שקל ומספר המנויים ירד ל550 אלף, מכמה? 2+ מליון במקור?
אבל זה בסדר, הם הפסידו רק 50 מליון ב2018 לעומת 250 מליון ב2017 אז כנראה הם ממש בדרך לפסגה!
הקיצר, תגבה את עצמך בעובדות ומספרים לפני שאתה תוקף ישירות את הבן אדם.

לא מניח שהם אי פעם יעלמו, יש להם את הגב של בזק ופלאפון (בזק עוד חברה בלי זכות קיום), הם יעשו עוד כמה מטאמופוזות ותמיד יהיו את הפראיירים (בעיקר בפריפריות, למרות מה שאתה חושב, אני מכיר את המספרים מצויין).

2. לא נכנס למי מפיק מה, זה באמת לא מעניין, לא ראיתי תוכן ישראלי ששווה ציפיה אפילו במקביל לשטיפת כילים כבר שנים.
ולפחות מהקולוגות והחברים הקרובים - זו הרגשה קולקטיבית.

דבר אחרון - כל התראד הזה או החבילה הזו לא הייתה מתקיימת אם יס לא היו קורסים, אם תזכור, בהעדר תמריץ של נטפליקס נושפים בעורפם, החבילות היו סביב ה300 שקל ונתנו הרבה פחות.
נטפליקס הרסה את העסקים של at&t וקומקאסט הרבה לפני שהגיעו לארץ. כל מה שההנהלה של יס הייתה צריכה לעשות זה לזוז מהמשחק סוליטר שלהם ולהתחיל לעבוד אבל בחרו לטמון את הראש בחול.

יס היא תוצר של ניהול כושל ותרבות צריכה קלוקלת ישראלית שהמשיכה לשלם ללא תמורה למוצר - אין לי שום סנטימנטים לראות אותם קורסים, ובטח שלא אתגעגע לתוכן שלהם, הם בישלו את הדייסה הזו בעצמם הרבה מאוד זמן.

אגב, מה שקורה בארץ כתוצאה מסטרימינג קורה בעולם כבר כמעט עשור. at&t קנתה את טיים וורנר. דיסני קנו את מה שנשאר מ21st centruy fox, קומקאסט מנסים לקנות את סקיי ואת המניות של פוקס מדיסני.
viacom וcbs מנסות להתאחד, דיסקאברי קנו את סקריפפס במרצ וליונגייט את starz
אנחנו רואים היום את הshuffling הגדול ביותר שתעשיית הטלויזיה אי פעם ראתה כתוצאה מפגיעה קשה ברווחים ואני חושב שמה שמייחד את יס והוט שהן היחידות שטמנו את ראשון בחול ולא היו . מוכנות בשיט לסטרימינג, למרות הייתרון שקיבלו מלבשבת מהצד ולראות מה קורה בארהב.

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
אני מת על התרבות דיבור הישראלית, תתקוף את הדובר ולא את הדברים. אבל בכל זאת אגיב.

1. יס היא אכן גופה מפרפרת, כבר חצי עשור, למען האמת הייתה כבר עשור וחצי אבל רק לאחרונה הפך ניכר, מה לעשות שהם בעצמם לא מודעים לכך. רק ב2018 נמחק השווי שלה ב1.1 מיליארד שקל ומספר המנויים ירד ל550 אלף, מכמה? 2+ מליון במקור?
אבל זה בסדר, הם הפסידו רק 50 מליון ב2018 לעומת 250 מליון ב2017 אז כנראה הם ממש בדרך לפסגה!
הקיצר, תגבה את עצמך בעובדות ומספרים לפני שאתה תוקף ישירות את הבן אדם.

לא מניח שהם אי פעם יעלמו, יש להם את הגב של בזק ופלאפון (בזק עוד חברה בלי זכות קיום), הם יעשו עוד כמה מטאמופוזות ותמיד יהיו את הפראיירים (בעיקר בפריפריות, למרות מה שאתה חושב, אני מכיר את המספרים מצויין).

2. לא נכנס למי מפיק מה, זה באמת לא מעניין, לא ראיתי תוכן ישראלי ששווה ציפיה אפילו במקביל לשטיפת כילים כבר שנים.

דבר אחרון - כל התראד הזה או החבילה הזו לא הייתה מתקיימת אם יס לא היו קורסים, אם תזכור, בהעדר תמריץ של נטפליקס נושפים בעורפם, החבילות היו סביב ה300 שקל ונתנו הרבה פחות.
נטפליקס הרסה את העסקים של at&t וקומקאסט הרבה לפני שהגיעו לארץ. כל מה שההנהלה של יס הייתה צריכה לעשות זה לזוז מהמשחק סוליטר שלהם ולהתחיל לעבוד אבל בחרו לטמון את הראש בחול.

יס היא תוצר של ניהול כושל ותרבות צריכה קלוקלת ישראלית שהמשיכה לשלם ללא תמורה למוצר - אין לי שום סנטימנטים לראות אותם קורסים, ובטח שלא אתגעגע לתוכן שלהם, הם בישלו את הדייסה הזו בעצמם הרבה מאוד זמן.

אגב, מה שקורה בארץ כתוצאה מסטרימינג קורה בעולם כבר כמעט עשור. at&t קנתה את טיים וורנר. דיסני קנו את מה שנשאר מ21st centruy fox, קומקאסט מנסים לקנות את סקיי ואת המניות של פוקס מדיסני.
אנחנו רואים היום את הshuffling הגדול ביותר שתעשיית הטלויזיה אי פעם ראתה כתוצאה מפגיעה קשה ברווחים ואני חושב שמה שמייחד את יס והוט שהן היחידות שטמנו את ראשון בחול ולא היו . מוכנות בשיט לסטרימינג, למרות הייתרון שקיבלו מלבשבת מהצד ולראות מה קורה בארהב.

כל מילה בסלע :בעד:

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28

" לא נכנס למי מפיק מה, זה באמת לא מעניין, לא ראיתי תוכן ישראלי ששווה ציפיה אפילו במקביל לשטיפת כילים כבר שנים.
ולפחות מהקולוגות והחברים הקרובים - זו הרגשה קולקטיבית"-
על טעם וריח אני לא אתווכח, אבל אם תרצה תוכל להתווכח עם הקבלות שיש להפקות המקור של yes. ויש. להגיד "לא נכנס למה מפיק מה.. לא שווה תוך כדי שטיפת כלים" חחח.. אוקיי, נהדר אתה. אבל, אם כבר, זה נקרא לטמון את הראש בחול!

"יס היא תוצר של ניהול כושל ותרבות צריכה קלוקלת ישראלית שהמשיכה לשלם ללא תמורה למוצר - אין לי שום סנטימנטים לראות אותם קורסים, ובטח שלא אתגעגע לתוכן שלהם, הם בישלו את הדייסה הזו בעצמם הרבה מאוד זמן."-

יקירי, כאן זה כבר לא עניין של טעם, זה עניין שאתה מדבר ואתה לא מבין מה אתה מדבר. סורי. התמורה לכסף בyes היא הגבוהה בארץ. ולא, נטפליקס זו לא מתחרה של yes. אבל שוב, עשה שיעורי בית ובוא להגיב לפני אתה מדבר על תמורה למחיר.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
למה להכנס למי אחראי לאיזה זבל? דיי מוסכם שהכל זבל (למען האמת פרט לאדם אחד, אני לא מכיר בית שיש לו עדיין יס או צורך ביס) הילדים צורכים את התוכן שלהם מיוטוב ומבוגרים מנטפליקס ושות׳.
כמו שאמרתי לא מכיר תוכן ישראלי, אבל ספק למשל שמישהו יחלוק שאוביאקטיבית האח הגדול זה פח אשפה (ברור לי שזה לא יס אלא ערוץ 2, סתם דוגמא).
אז למה לי להכנס? כדי שאדע שזבל איקס שייך ליס וזבל ווי להוט? שתיהן יכולות מחר להעלם ואף אחד לא ישים לב.

הקהל יעד של יס אלו בעיקר אזורים ללא תשתיות או השכלה (אזורים שתירגום, אנגלית או חיבור טלויזיה חכמה עדיין אתגר), לרב פשוט תוצאה של גיל.. אבל גם הלקוחות האלו יעלמו בסוף.), זו גם התשובה הדומיננטית בסקרים למשפחות שעדיין מחוברות.

אגב, סתם קוריוז, לא מזמן התקנתי לחבר טלויזיות 4k חדשה בבית (אותו חבר שעדיין מנוי להוט) וזה ביקש ממני לחבר אותה לטלויזיה.
במשך שעה ניסיתי לחבר ולנתק ממירים, להחליף כבלים ובעיקר לנסות למצוא מה מקור האיכות הנוראית של התמונה - בסוף אישתו הגיע ואמרה שזאת פשוט איכות השידור. סתם עוד שיקול...

המשפט האחרון אפילו לא שווה תגובה. נתתי לך מספרים, מבין שנינו אתה דובק בסיסמאות ועלבונות אישים. לא שווה תגובה.
טלפון חוגה באגורה גם יהיה ממש זול אוביאקטיבית, עדיין יהיה חסר ערך בעולם האמיתי בלי קשר למחיר.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
למה להכנס למי אחראי לאיזה זבל? דיי מוסכם שהכל זבל (למען האמת פרט לאדם אחד, אני לא מכיר בית שיש לו עדיין יס או צורך ביס) הילדים צורכים את התוכן שלהם מיוטוב ומבוגרים מנטפליקס ושות׳.
כמו שאמרתי לא מכיר תוכן ישראלי, אבל ספק למשל שמישהו יחלוק שאוביאקטיבית האח הגדול זה פח אשפה (ברור לי שזה לא יס אלא ערוץ 2, סתם דוגמא).
אז למה לי להכנס? כדי שאדע שזבל איקס שייך ליס וזבל ווי להוט? שתיהן יכולות מחר להעלם ואף אחד לא ישים לב.

הקהל יעד של יס אלו בעיקר אזורים ללא תשתיות או השכלה (אזורים שתירגום, אנגלית או חיבור טלויזיה חכמה עדיין אתגר), לרב פשוט תוצאה של גיל.. אבל גם הלקוחות האלו יעלמו בסוף.), זו גם התשובה הדומיננטית בסקרים למשפחות שעדיין מחוברות.

אגב, סתם קוריוז, לא מזמן התקנתי לחבר טלויזיות 4k חדשה בבית (אותו חבר שעדיין מנוי להוט) וזה ביקש ממני לחבר אותה לטלויזיה.
במשך שעה ניסיתי לחבר ולנתק ממירים, להחליף כבלים ובעיקר לנסות למצוא מה מקור האיכות הנוראית של התמונה - בסוף אישתו הגיע ואמרה שזאת פשוט איכות השידור. סתם עוד שיקול...

המשפט האחרון אפילו לא שווה תגובה. נתתי לך מספרים, מבין שנינו אתה דובק בסיסמאות ועלבונות אישים. לא שווה תגובה.
טלפון חוגה באגורה גם יהיה ממש זול אוביאקטיבית, עדיין יהיה חסר ערך בעולם האמיתי בלי קשר למחיר.

חבר יקר,
אני לא מדבר בסיסמאות אלא בעובדות.
אתה מדבר בשם עצמך, זה בסדר ואכן אמרתי עוד בתגובתי הראשונה אליך שזו זכותך המלאה לחשוב את מה שאתה חושב ולא לעשות מנוי.
אבל לכלולל את מה שאתה חושב על כולם? כולם עם אותם הצרכים כמו שלך בדיוק? להפוך כל לקוח של yes לפראייר?
אני מכבד את דעתך האישית אבל לצאת בהצהרות כוללות למי יש ולמי אין זכות קיום... וגם זה זכותך.
דבר אחרון, אין לי שום כוונה לפגוע. אגב גם לא להגן על חברת yes, רק כוונה אחת יש לי וזה לידע את הקוראים באמת.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
חבר יקר,
אני לא מדבר בסיסמאות אלא בעובדות.
אתה מדבר בשם עצמך, זה בסדר ואכן אמרתי עוד בתגובתי הראשונה אליך שזו זכותך המלאה לחשוב את מה שאתה חושב ולא לעשות מנוי.
אבל לכלולל את מה שאתה חושב על כולם? כולם עם אותם הצרכים כמו שלך בדיוק? להפוך כל לקוח של yes לפראייר?
אני מכבד את דעתך האישית אבל לצאת בהצהרות כוללות למי יש ולמי אין זכות קיום... וגם זה זכותך.
דבר אחרון, אין לי שום כוונה לפגוע. אגב גם לא להגן על חברת yes, רק כוונה אחת יש לי וזה לידע את הקוראים באמת.

אוקי אז אני מבין למה אולי נעלבת אבל באמת שלא הייתה לי כוונה להעליב.
העובדה היא שיס מכוונים לבתי אב שלא יודעים להתמודד עם אנגלית או הסט אפ הטכנולוגי/השינוי בצריכה שדרוש כדי לעבור לנטפליקס או כל שירות אחר.

אני לא אומר את זה כדי להעליב, זו פשוט עובדה וזו החשיבה של החברה.

זה גם מגובה בהסברים והגיון - החברה איבדה 75% מנויים - מי אתה חושב ה25 הנותרים?
מעבר לזה, יס נופלים מהאיכות של נטפליקס, הם יקרים יותר ובעצם נופלים מהם בכל קטגוריה פרט לתוכן מקורי שהולך ומשחק תפקיד קטן יותר עם הזמן. תפקיד שנטפליקס כבר נכנסו אליו ועם גב חזק יותר.
רק שיס מתעקשים למכור חומרה בניגוד לכל הגיון שיווקי של ספק תוכן, מה שמקטין משמעותית את פוטנציאל המשתמשים שלהם.

אז איפה בעצם היתרון היחסי שאתה רואה ליס על פני נטפליקס? מאיפה הזכות קיום שלהם?

איפה שזו דעתי, כמו לגבי התוכן, הקפדתי לרשום שזו דעתי ושל הקולגות או מכרים.

אני כן חושב שהדור שלא מדבר אנגלית או מסוגל להתמודד עם השינוי הטכנולוגי הולך ומדלדל. בקרוב מאוד יעלם לגמרי. מה אז יהיה עם יס?
הם כנראה יעברו לסטרימינג מלא בשלב כלשהו, אבל אחרי שכל בסיס המשתמשים כבר יתחבר לאחרים.

אגב, כשנטפליקס הכנסו לארץ אם אתה זוכר, יס והוט ניסו לחסום אותם בעתירה לבית משפט ושר התקשורת.
אתה מדבר על חברות ככ נלוזות ועצלניות שהן העדיפו לנסות לעצור את ההתפתחות של מדינה שלמה על פני להתחרות בתנאים שווים (במקרה שלהם לישון בתנאים מועדפים) - זו שלעצמה סיבה להכניס את שתי החברות לרשימה השחורה. להמשיך לשלם להם זה מה שהביא אותנו לכאן מלכתכילה.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
אוקי אז אני מבין למה אולי נעלבת אבל באמת שלא הייתה לי כוונה להעליב.
העובדה היא שיס מכוונים לבתי אב שלא יודעים להתמודד עם אנגלית או הסט אפ הטכנולוגי/השינוי בצריכה שדרוש כדי לעבור לנטפליקס או כל שירות אחר.

אני לא אומר את זה כדי להעליב, זו פשוט עובדה וזו החשיבה של החברה.

זה גם מגובה בהסברים והגיון - החברה איבדה 75% מנויים - מי אתה חושב ה25 הנותרים?
מעבר לזה, יס נופלים מהאיכות של נטפליקס, הם יקרים יותר ובעצם נופלים מהם בכל קטגוריה פרט לתוכן מקורי שהולך ומשחק תפקיד קטן יותר עם הזמן. תפקיד שנטפליקס כבר נכנסו אליו ועם גב חזק יותר.
רק שיס מתעקשים למכור חומרה בניגוד לכל הגיון שיווקי של ספק תוכן, מה שמקטין משמעותית את פוטנציאל המשתמשים שלהם.

אז איפה בעצם היתרון היחסי שאתה רואה ליס על פני נטפליקס? מאיפה הזכות קיום שלהם?

איפה שזו דעתי, כמו לגבי התוכן, הקפדתי לרשום שזו דעתי ושל הקולגות או מכרים.

אני כן חושב שהדור שלא מדבר אנגלית או מסוגל להתמודד עם השינוי הטכנולוגי הולך ומדלדל. בקרוב מאוד יעלם לגמרי. מה אז יהיה עם יס?
הם כנראה יעברו לסטרימינג מלא בשלב כלשהו, אבל אחרי שכל בסיס המשתמשים כבר יתחבר לאחרים.

אגב, כשנטפליקס הכנסו לארץ אם אתה זוכר, יס והוט ניסו לחסום אותם בעתירה לבית משפט ושר התקשורת.
אתה מדבר על חברות ככ נלוזות ועצלניות שהן העדיפו לנסות לעצור את ההתפתחות של מדינה שלמה על פני להתחרות בתנאים שווים (במקרה שלהם לישון בתנאים מועדפים) - זו שלעצמה סיבה להכניס את שתי החברות לרשימה השחורה. להמשיך לשלם להם זה מה שהביא אותנו לכאן מלכתכילה.

הי שוב,

אני ממש לא נעלבתי משום דבר שרשמת, מה שכן, כעסתי, כי זה מכעיס לקרוא דברים שאנשים רושמים ללא כל ידע על שוק התוכן, ללא הבנה בכבילות הרגולציה ובכלל נראה שאנשים מסויימים חושבים שחברות הטלויזיה עושקים לקוחות.

"זה גם מגובה בהסברים והגיון - החברה איבדה 75% מנויים - מי אתה חושב ה25 הנותרים?" -הנתון הזה לא נכון בכלל, אפילו לא קרוב לאמת, אכן yes איבדה לקוחות, אבל 75 אחוז מאיפה הבאת?

"מעבר לזה, יס נופלים מהאיכות של נטפליקס, הם יקרים יותר ובעצם נופלים מהם בכל קטגוריה פרט לתוכן מקורי שהולך ומשחק תפקיד קטן יותר עם הזמן. תפקיד שנטפליקס כבר נכנסו אליו ועם גב חזק יותר." -שוב, בפעם ה1000, yes לא מתחרה בנטפליקס. נטפליקס, גם בעולם ולא רק בארץ הוא מוצר משלים שלא מספק את כלל הלקוחות, זה אומר שאנשים עושים מנוי נטפליקס בנוסף לשירותי הטלויזיה הקיימת אצלם.

"רק שיס מתעקשים למכור חומרה בניגוד לכל הגיון שיווקי של ספק תוכן, מה שמקטין משמעותית את פוטנציאל המשתמשים שלהם." זה בדיוק המהלך, תקרא את הכתבה, אפליקציה ללא תלות בחומרה שכרגע מוצעת דרך אפל טיוי ובעתיד הקרוב מאוד תצא גם הגרסא לאנדרואיד טיוי ואנשים עם טלויזיות חכמות (או לחילופין כל סטרימר) יוכלו להוריד ולצפות.

"הם כנראה יעברו לסטרימינג מלא בשלב כלשהו, אבל אחרי שכל בסיס המשתמשים כבר יתחבר לאחרים." -זה כבר מה שקורה עכשיו, זה בדיוק המהלך, לפי דברך אני מתחיל להבין שלא קראת את הכתבה או לחילופין לא הבנת.

Omeckron

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
לגבי גיבוי הנתונים - או שלא קראת את התגובות שלי או שאתה משליך. כי את כל הטענות שלי, כולל אובדן ה75% גיביתי בנתונים ורשמתי אותם.
היחידי שעד כה דיבר ללא נתונים זה אתה.

יש לך טענות פה שמראות חוסר הבנה מה שגורם לי לחשוב שאתה משליך. נטפליקס רק מוצר משלים? בערך כל מחקר בעשור וקצת האחרונים הראה נטישה המונית של מנויי טלויזיה לנטפליקס או יטוב. אפילו גיביתי לך במספרים ועבדות מה קורה כרגע בארהב כתוצאה מזה.

אני חושב שאתה מתבלבל כי נטפליקס וטוליזיה לכעורה מייצרות מודלים עסקיים שונים - זה לא נכון.
נטפליקס מביאה את רעיון הבחירה שאתה רגיל מאינטרנט (אתה בוחר לאן לגלוש לא מזפזפ בין כמות מאוד סופית של אתרים עם שידור קבוע) אל הטלויזיה.
היא לגמרי מתחרה על אותו השוק ואף על המודל העסקי שלו. ובנתיים מנצחת ובגדול.

אתה יודע, אפילו מיקרוסופט נטשו את שוק הסלולר כשהבינו שמאוחר מדי לבסס דריסת רגל.
זה שיס עברה לאפליקציה עכשיו בגדר פתטי. גם אם היו עושים את זה לפני חמש שנים היה מאוחר מדי.
זה בעיקר מראה על ניתוק קשה מהעולם או מהצרכנים.

השורה התחתונה שאנחנו במצב הזה בגלל הקצרות רואי והחמדנות של יס. הם חפרו לעצמם תקבר בניר ומרץ. שיהנו לישון בו.

אם מעניין אותך -
https://www.marketingcharts.com/featured-105414

ניכר שהחלק הארי שעדיין צופה הם מבוגרים, שם גם השינוי הקטן ביותר משנה לשנה... גם הדעיכה הקבועה משנה לשנה.

בסופו של דבר הזמן יגיד - אני מהמר שיס והוט יבלעו כמוצר נישה לחלק משירות תשתית כמו אינטרנט.
גם חברות התקליטים חשבו שיוכלו להלחם באינטרנט..

נערך לאחרונה ב:

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
לגבי גיבוי הנתונים - או שלא קראת את התגובות שלי או שאתה משליך. כי את כל הטענות שלי, כולל אובדן ה75% גיביתי בנתונים ורשמתי אותם.
היחידי שעד כה דיבר ללא נתונים זה אתה.

יש לך טענות פה שמראות חוסר הבנה מה שגורם לי לחשוב שאתה משליך. נטפליקס רק מוצר משלים? בערך כל מחקר בעשור וקצת האחרונים הראה נטישה המונית של מנויי טלויזיה לנטפליקס או יטוב. אפילו גיביתי לך במספרים ועבדות מה קורה כרגע בארהב כתוצאה מזה.

אני חושב שאתה מתבלבל כי נטפליקס וטוליזיה לכעורה מייצרות מודלים עסקיים שונים - זה לא נכון.
נטפליקס מביאה את רעיון הבחירה שאתה רגיל מאינטרנט (אתה בוחר לאן לגלוש לא מזפזפ בין כמות מאוד סופית של אתרים עם שידור קבוע) אל הטלויזיה.
היא לגמרי מתחרה על אותו השוק ואף על המודל העסקי שלו. ובנתיים מנצחת ובגדול.

אתה יודע, אפילו מיקרוסופט נטשו את שוק הסלולר כשהבינו שמאוחר מדי לבסס דריסת רגל.
זה שיס עברה לאפליקציה עכשיו בגדר פתטי. גם אם היו עושים את זה לפני חמש שנים היה מאוחר מדי.
זה בעיקר מראה על ניתוק קשה מהעולם או מהצרכנים.

השורה התחתונה שאנחנו במצב הזה בגלל הקצרות רואי והחמדנות של יס. הם חפרו לעצמם תקבר בניר ומרץ. שיהנו לישון בו.

אם מעניין אותך -
https://www.marketingcharts.com/featured-105414

ניכר שהחלק הארי שעדיין צופה הם מבוגרים, שם גם השינוי הקטן ביותר משנה לשנה... גם הדעיכה הקבועה משנה לשנה.

בסופו של דבר הזמן יגיד - אני מהמר שיס והוט יבלעו כמוצר נישה לחלק משירות תשתית כמו אינטרנט.
גם חברות התקליטים חשבו שיוכלו להלחם באינטרנט..

"או שלא קראת את התגובות שלי או שאתה משליך. כי את כל הטענות שלי, כולל אובדן ה75% גיביתי בנתונים ורשמתי אותם."
אוקיי, מאיפה הבאת את הנתון הזה? הבאת אותו ולא גיבית אותו בכלום. הנתון הזה לא נכון ואפילו לא קרוב להיות נכון.

"היא לגמרי מתחרה על אותו השוק ואף על המודל העסקי שלו. ובנתיים מנצחת ובגדול." דווקא אני רואה שאם נשארו למעלה מחצי מיליון לקוחות לyes, עם כל התחרות הלא הוגנת מראש הזו, ששוב, אתה לא מבין בה כלום (לחשוב שאתה מבין ולא להבין זה יותר גרוע מסתם לא להבין) זה דווקא דיי ניצחון של yes ומראה על חוזקת המותג.
נטפליקס לא מספקת ספורט, תכני ילדים לקהל ישראלי (מדובב), וערוצים ליניאריים, שעדיין נצפים בכל העולם. עכשיו, יש אנשים שזה מדבר אליהם, אליך לא? נהדר, תחסוך ותהנה.

"זה שיס עברה לאפליקציה עכשיו בגדר פתטי" - מאוד מוזר, כי בתגובות שנתת מקודם כתבת "דברו איתי כשתיהיה להם אפליקציה לטלויזיות שאפשר להוריד כמו אמאזון או נטפליקס." -מילים שלך. זה מראה שבאת להגיב מזעם ולא קראת אפילו את הכתבה, העיקר לבוא ולהטיל רפש.

"השורה התחתונה שאנחנו במצב הזה בגלל הקצרות רואי והחמדנות של יס. הם חפרו לעצמם תקבר בניר ומרץ. שיהנו לישון בו." -תראה, כאן זו תגובתי האחרונה כי נראה שאתה מדבר מתוך זעם או כעס על החברה ואתה מדבר דברי הבל. בyes לעולם לא הייתה חמדנות, זה לא שוק הסללור שהיה לפני כמה שנים-שם היתה חמדנות. זה רק מראה שוב כמה אתה לא מבין דבר וחצי דבר בעלויות של חברות מהסוג הזה.

לסיכום, זה לא ויכוח למקלדת כי יש עוד המון מה להגיד וממש לא אכנס כאן להכל. מה יהיה בעתיד זה העתיד יגיד.
למי שמספיק נטפליקס שוב שיעשה ויסגור עניין, למי שלא מספיק, yes נותנת פתרון מעולה עם VFM מעולה, שירות,תמיכה ותכנים מותאמים לעם ישראל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור