חדש באודיו זיפ - Trio Joubran בתקליט!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. אל תקחו את זה לעניין של פלשתינים וכל היתר. דברו על המוסיקה שמעורב בה רוג׳ר ווטרס האנטישמי. זה בדר גמור לכנות את האנטישמי אנטישמי. זה הוא והוא זה. אבל על המוסיקה שעשה האנטישמי (ויש לו את זה) גם חשוב לדבר.

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
שיגעתם את רבי! תנו לשמוע מוזיקה :מאזין:

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
זה אך ורק עניין של טעם אבל לדעתי פינק פלויד הלהקה הכי אובר רייטד מאז ומעולם, משעממת, חוזרת על עצמה, לא מתוחכמת, מנגנים לא יותר מסבבה לא מרגשים וגם לא מחדשים. תקופה מסויימת ודי קצרה בחיים שלי שמעתי אותם אבל מהר מאוד הרגשתי שזה סתם בלון נפוח עם יחסי ציבור מצויינים והפקה מושקעת...
מותר לשאול לגילך?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
חח
חמודים קינג קרימזון, אבל היו מתים להתקרב למורכבות, לעומק, לעוצמה ולהתפתחות האדירה שמאפיינת את היצירה של הפינק פלויד. הם באמת קצת משעממים וחוזרים על עצמם..
אם יש דוגמא מובהקת ללהקה שלא חוזרת על עצמה זו פינק פלויד !
קינג קרימזון חמודים, משעממים וחוזרים על עצמם?
באיזה סרט אתה חי?:D

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מותר לשאול לגילך?
52 כמעט 53

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אני גם לא מבין איך לא נמאס לאנשים לשמוע פינק פלויד (ודייר סטרייטס) אבל לא הייתי אומר עליהם בשום אופן ש- ''מדובר בלהקה הכי אובר רייטד מאז ומעולם, משעממת, חוזרת על עצמה, לא מתוחכמת, מנגנים לא יותר מסבבה לא מרגשים וגם לא מחדשים.''

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני גם לא מבין איך לא נמאס לאנשים לשמוע פינק פלויד (ודייר סטרייטס) אבל לא הייתי אומר עליהם בשום אופן ש- ''מדובר בלהקה הכי אובר רייטד מאז ומעולם, משעממת, חוזרת על עצמה, לא מתוחכמת, מנגנים לא יותר מסבבה לא מרגשים וגם לא מחדשים.''
על דייר סטרייטס אני רק אומר שנמאס כי באמת הגזימו, על פינק פלויד אני לגמרי חושב את כל מה שכתבתי אבל זה לגמרי טעם אישי שלי וכל אחד שיהנה מהמוזיקה שעושה לו הכי טוב ללא יוצא מן הכלל...

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
רוג'ר ווטרס הוא אחד המוזיקאים הגדולים והחשובים ביותר בתולדות הרוק (בעיקר יצירתו בשנים בהן הוביל את פינק פלויד), ומשום כך ולמרות פעילותו האנטישמית כיום אני מסרב לשנוא אותו, ודאי לא להחרים, וממשיך להנות מהמוזיקה המופלאה שיצר. אסור בשום פנים ואופן להחרים אמנות נשגבה בגלל עניינים אחרים שיש בנפשו של יוצרה. מאותה סיבה אני גם לא שונא ולא מחרים את קט סטיבנס למשל. ולא את להקת פוליס, שהמתופף שלה גם כן ידוע כאנטישמי. והרשימה עוד ארוכה, והולכת רחוק בהסטוריה (ואגנר, מישהו?).

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רוג'ר ווטרס הוא אחד המוזיקאים הגדולים והחשובים ביותר בתולדות הרוק (בעיקר יצירתו בשנים בהן הוביל את פינק פלויד), ומשום כך ולמרות פעילותו האנטישמית כיום אני מסרב לשנוא אותו, ודאי לא להחרים, וממשיך להנות מהמוזיקה המופלאה שיצר. אסור בשום פנים ואופן להחרים אמנות נשגבה בגלל עניינים אחרים שיש בנפשו של יוצרה. מאותה סיבה אני גם לא שונא ולא מחרים את קט סטיבנס למשל. ולא את להקת פוליס, שהמתופף שלה גם כן ידוע כאנטישמי. והרשימה עוד ארוכה, והולכת רחוק בהסטוריה (ואגנר, מישהו?).
איזה מתופף הקופלנד הזה יאללה, לא ידעתי שהוא גם לא מחובבי ציון. מבעס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור