כיול עדשה

Nikond3400

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טוב אז אחרי שהייתי נעול על הסיגמא 17-50 המליצו לי לא להתקרב, הסיבה- בעיות פוקוס וצורך לכייל עדשה כל הזמן. עד כמה זה נכון והאם רלוונטי לכל העדשות שלהם ? והאם הטמרון יותר אמינה ואיכותית וחדה באותה מידה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
עדשות סיגמא, הן עדשות שמומלץ לעשות להן כיול למצלמה כדי לקבל פוקוס מאוד מדויק כלפי המצלמה המסוימת שלך.
זה תהליך מהיר שמתבצע על ידי היבואן "שפע" עבור מי שרוכש את העדשות עם אחריות שלו ללא עלות - לא צריך לעשות כל הזמן. מעבר לכך שעדשה תעבוד מעולה עם סטיה קטנה בפוקוס גם ללא כיול, להסיר ספק רוב העדשות מצריכות כיול ומצלמות יקרות מאפשרות לעשות זאת דרך המצלמה.

Nikond3400

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עדשות סיגמא, הן עדשות שמומלץ לעשות להן כיול למצלמה כדי לקבל פוקוס מאוד מדויק כלפי המצלמה המסוימת שלך.
זה תהליך מהיר שמתבצע על ידי היבואן "שפע" עבור מי שרוכש את העדשות עם אחריות שלו ללא עלות - לא צריך לעשות כל הזמן. מעבר לכך שעדשה תעבוד מעולה עם סטיה קטנה בפוקוס גם ללא כיול, להסיר ספק רוב העדשות מצריכות כיול ומצלמות יקרות מאפשרות לעשות זאת דרך המצלמה.
לא משנה באיזו חנות אני קונה את העדשה, אני צריך ללכת אליהם לכיול ? והאם התמרון גם מצריך כיול ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אתה צריך להקפיד לרכוש עם אחריות של היבואן הרשמי, שפע ואז לקבל כיול בחינם אצל שפע. להגיע לכיול גם עם המצלמה שלך היות והכיול הוא לא לדגם הכיול הוא למצלמה שלך.

אם אתה רוכש עדשה עם אחריות של חנות מסוימת אז לא בטוח שהם יודעים לכייל את העדשה הזו.

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
אני לא מבין על מה המהומה.

יש לי כמה וכמה עדשות של סיגמא כולן באחריות היבואן ונקנו ביבוא של היבואן הרשמי - לא יבוא מקביל.

כולן כבר צילמו איזו תמונה או שתיים ועם יותר ממצלמה אחת כולל מצלמות שאינן קנון שלהן הן נבנו.

פוקוס מדוייק הוא משהו שאני מאוד ער אליו.

לא נתקלתי מעולם בעיה של פוקוס בעדשות הסיגמא וכן אני מכיר את הטיעון הזה וכן במצלמות שלי אפשר לכייל את העדשה הספציפית למצלמה הספציפית.

אם משהו ממש היסטרי לעניין הפוקוס בסיגמא אז יש את ההצעה של של @carmi מעלי אפשר,בכמות זוזים לא גדולה,לרכוש מתאם USB שעושה כיול ואפשר לישון בשקט בעיית הפוקוס שצריך כיול מפעם לפעם לא קיימת ברוב עדשות ה C וה SPORT וגם לא ב 17-70 ולא ב 17-50 של סיגמא.

היו בעבר בעיות עם הפוקוס של עדשות סיגמא. רובן,כבר,הוחלפו בדור II ו/או עברו שידרוג לסדרות ה C או ה SPORT של סיגמא וכאמור אני לא מכיר בעיה עם הסיגמא 17-50 ולגבי האחות היותר בחירה ה 17-70 היאאצלי בשימוש תדיר והפוקוס שלה מעולם לא פיספס....

כל מה שנאמר פה בקשר לסיגמא הוא מניסיון שלי איתן כשהן מחוברות למצלמות של קנון ושל סוני (באמצעות מתאם).

מנחם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
פוקוס זה משהו יחסי, פוקוס מדויק .. תלוי למה משווים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור