רמקולים מערכת קולנוע- אובדן עצות- עזרה / המלצה תתקבל בברכה

חלפון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי, חג שמח.
בימים אלה חלל המגורים בבית צפוי לעבור שינוי, שיפוץ / שדרוג נראות.
כחלק בלתי מתפשר משיפוץ זה מערכת הקולנוע הקיימת צפויה להיות מוחלפת. משהו בה לא נעים לי לאוזן, משהו חסר, אין את תחושת הכיף והנאה מהסאונד בצפיה- והצפיה נהדרת- מסך אולד של LG, בגודל 65, אין תלונות על איכות התמונה- אם היה מסך גדול יותר היה עדיף. אבל בשלב זה את המסך אני לא צפוי להחליף.
מכל מקום, היום מותקנים רמקולים של פוקל סיב (שגם מוצעים יחד עם יתר חלקי המערכת למכירה), סנטר פוקל CC700, סאב סרווין וגה ורסיבר ימאהה 581.
מצורפת תמונת חלל המגורים להמחשה, צפויות להיות הנמכות תקרה אחידות לאורך חלל המגורים,
המרחק מקיר הצפיה- קיר לקיר- הוא 5 מטר, והמרחק מהרמקולים הקדמיים הוא 4.5 מטר.
במהלך השבועות האחרונים שוטטתי בחנויות סאונד רבות- מיותר לציין שכולן מתיימרות להיות אלה שמוכרות את הציוד הטוב ביותר שמתאים בדיוק לצרכיי, בלי לראות סרטוט, בלי לבקר בדירה.
עכשיו מרוב ששמעתי- אני כבר לא יודע מה אני שומע..... בלשון המעטה.
בסופו של דבר בחרתי להתקדם עם חנות ספציפית. בפרט לאור המלצות רבות של חברים, ובפרט לאור פגישה עם בעל החנות שהקנה לי תחושת רצינות לגבי ה"פרוייקט" שלי.
המגבלה היא- לא רמקולים על הרצפה, ילדים קטנים , כלב וכד'.
לאור מגבלה זו הוצע לי לרכוש זוג רמקולים, שישמשו כ LR לצידי הטלוויזיה, של מרטין לוגן דגם SLM וסנטר SLMXL. הרסיבר צפוי להיות אינטגרה 4.2, הסאב sunfire hrs10. רמקולים אחוריים טרם הוחלט.
לדאבוני לא התאפשר לשמוע את הרמקולים, מכיוון שבמועד ביקורי בחנות הם לא היו בתצוגה,
חיפשתי - שעות על גבי שעות- ביקורות, לא מצאתי וכל שמצאתי הוא תגובות של לקוחות ש"פה אחד" מרוצים.
אי אפשר להתעלם מכך שיתכן ומדובר ב"שטולים" או משהו בסגנון.
אז בשלב זה - אני באמת הלכתי לאיבוד, בלשון המעטה. אני מחפש המלצות / הכוונות שאינן מונעות מאינטרס מכירה.
האם מישהו שמע את המרטין לוגן המדוברים בשילוב סאב דומה? מה דעתו?
האם מישהו יכול להמליץ על מערכת שתספק הנאה מירבית אותה כדאי לי לבחון.
התקציב נע סביב 25,000 ש"ח.
אני אוהב צליל נקי, עמוק, צלול כזה שיחתוך את האוויר.
אודה להכוונה, המלצה, עזרה.
חג שמח.

תמונות מצורפות

• 20191004_174404 (1).png
    20191004_174404 (1).png
    1.1 MB · צפיות: 112

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הי מיכאל.
תודה על הפידבק.
יצא לך להקשיב למרטין?
יש לך המלצה לשילוב רמקולים אחוריים מתאימים?

כן, אבל לא לדגמים האלה
שאלת מתי יהיה בתצוגה?
על סמך מה הם המליצו?

חלפון

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כן, אבל לא לדגמים האלה
שאלת מתי יהיה בתצוגה?
על סמך מה הם המליצו?
בתקווה יהיו בתצוגה שבוע הבא.
לא יודע על סמך מה מבוססת ההמלצה ובכל מקרה אני רוצה לבחון אופציות נוספות.
למיטב הבנתי - בתקציב למערכת - אפשר לקבל מערכת ברמה גבוה, ואפילו גבוה מאוד.
המערכת הולכת "לעמוד על הקיר" לפחות מספר שנים ולכן אני רוצה לקבל את הטוב ביותר במסגרת התקציב.
יש לך המלצות נוספות שכדאי לבחון?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור