תערוכת digitown סיכום היום הראשון

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
ההפתעה של התערוכה זה הרמקולים המוגברים הקטנים YU6 של היבואן kanto עם הסאב המוגבר.
תמורה אדירה לכסף.
הפתעה נוספת זה המערכת של פיוז עם ה q acoustics concept 500 והמגבר של music fidelity , המיד של הרמקולים האלה לדעתי היה הכי טוב בתערוכה. יותר טוב ממערכות ב 300000 שקל.
הפתעה נוספת זה ה beolab 20 המוגברים שלדעתי היו מחוברים לפרה מנורות ולפטיפון. נתנו גיטרות מדהימות (!!!) בפינק פלואיד.
בנוסף אהבתי:
- את המערכת עם ה Elac הענקיים.
-המערכת עם ה spendor a7 וההגל.
-המערכת עם ה סונוס פאבר.
כל שאר הדברים ששמעתי לא השאירו עלי רושם.

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
היה מהנה ומאוד מלמד.
רוב מה שאני יודע הוא בזכות האתר הזה.
תודה רבה!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ברכות לנמר ולכל אילו שלקחו חלק בארגון של תערוכה מוקפדת ומאורגנת למופת.
ניכר שכל המציגים עשו מאמצים רבים להציג את הציוד שלהם בצורה הטובה ביותר, למרות הקושי להעמיד מערכת בחדר חדש בזמן קצר .

תודה וכל הכבוד לכולם.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
איזה כייף היה אתמול !!! הרמה הכללית עלתה ביחס לפעמים הקודמות. המערכת של יגאל לסרי עם הרמקולים של אקפלה בלטה מעל כולם בכל אספקט של הצליל. עוד מהבולטים (לטעמי):YG+Nagra,Horns+Auris,Luxman+Magico,Vitus+TAD ומערכת שהייתי רוצה אותה בבית Vandersteen+Aesthetix,שניגנה הכל בנינוחות וטבעיות בלי לעייף את האוזן. אפילו לא יצאתי בידיים רייקות : קניתי מלא תקליטורים של מוסיקה קלאסית בחדר של חיים סבג. תודה רבה לצוות בניצוחו של נמר ולהתראות בתערוכה הבא ב2021 בלי נדר.:אצבע מורמת

נערך לאחרונה ב:

Ls77

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
לצערי השנה לא יצא לי להגיע ): .
מישהו יודע אילו רמקולים של סונוס פאבר
הוצגו בתערוכה? דגם?
ולאיזה סטאפ שודכו?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
להלן סיכום שלי, לטעמי ודעתי:
החדר הטוב ביותר בתערוכה
cost no object:
החדר של יגאל לסרי il-audio רמקולים אקפלה, אלקטרוניקה של passlabs, נגן וסטרימר של ayon audio ופטיפון (מושקע מאוד)!!!
הכל, אבל הכל נשמע בחדר הזה נכון! פריסת הכילים, הגודל, תלת מימדיות, השששששקט פשוט אומנות. יצויין לחיוב הווליום שלא היה מחריש אוזניים (כמו בחלק מהחדרים) וכן, בחירת המוסיקה
כל הכבוד יגאל!!! חייבים לקפוץ (קומה 3 בבנין המרכזי)

אני דווקא סבור שרוב החדרים בקומה 3 בבניין המרכזי לא הוצגו באופן שיכול להביא לידי ביטוי את הסטאפ שהודגם בגלל שכמעט בלתי אפשרי להוציא תוצאה מעולה בחדר קטן עם רמקול ענק תוך 24 שעות.
לכן יגאל עשה בחוכמה כאשר בחר חדר הרבה יותר גדול על מנת להדגים סטאפ שמיועד לחלל גדול.
הסטאפ של יגאל בחדר קטן בקומה 3 בבניין המרכזי היה נשמע לדעתי הרבה פחות טוב וייתכן שהיה גם נשמע רע....
ארז

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ראשית שאפו לנמר,ליאור,ושאר הצוות על האירגון :בעד:
הזכיר תערוכות מחו"ל.
בנתונים הלא אובייקטיבים קשה להוציא את המירב מהציוד.
שמחתי מאוד לפגוש חברים ישנים:
יורם,איציק,שלמה,יוסי,ניר,נמר,את היבואנים שחלקם לא פגשתי זמן רב,ועוד רבים אחרים.
הביקור היה מהנה מאוד :אצבע מורמת

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
תודה רבה לכל העוסקים בדבר הקמת התערוכה וה show הכי גדול בתחום האודיו/וידאו בארץ.

הייתי אתמול לכ 6 שעות.
ממה שהצלחתי/הספקתי להתעמק ולחוות ולתת ביקורת על סמך מה ששמעתי כתוצאה שלמה.
היו לי בהחלט הפתעות ולצערי גם אכזבות.

החדרים שמבחינתי בלטו by far על השאר:

החדר של IL audio.
דובר פה רבות על איכות המערכת, ישבתי בחדר לדעתי סביב 40 דק...הטבעיות והחיות, הולוגרפיה ותלת מימד ברמה כ"כ גבוהה, שאני מרגיש צער שלא השארתי את החדר הנ"ל לסוף, כל חדר שהייתי בו אחריו, גרם לי לעשות השוואה בראש עם עצמי, מול החדר של לסרי.
יגאל כל הכבוד, שילוב של תוצאה עם "כלים" - אודיופיליה אמתית בכל רמ"ח אברייה.
ברור שהמחיר בהתאם. No doubt.

החדר של sonic bliss, הסאונד והתוצאה מהשילוב ששמעתי,
חי, טבעי, דינאמי, מרגש מאוד !!

החדר של דני בכור, ללא גבולות, -תחושה של הופעה חיה ודינמית. מרשים מאוד!

Or audio - כאשר אני הייתי שמעתי את המשולב של moonriver, הופתעתי מאוד לטובה מהשילוב והתוצאה.
איש נחמד מאוד שפגשתי לראשונה.

Lyngdorf
מערכת דו ערוצית משולבת מערכת RC איכותית של room perfect + רמקולים "סאטליטים"! על סטנד עם הפרדה פיזית של תחום הבאס, ההרגשה של רמקול הרבה יותר גדול ומרשים, ובעזרת מערכת התיקון, פוקוס ושקיפות בלתי יאמן.

החדר של גבי
Spendor + Hegel + Nordost
מערכת בעלות צנועה (מפה רק לעלות ברמה היררכית של הסדרות ) אשר נשמעה מאוזנת ומענגת הרבה יותר לצערי מציוד "כבד" שהרגיש יותר כ תצוגה סטטית מאשר שהיא עושה מוזיקה.
גבי יפה מאוד!

עופר שחורי - שמעתי את ה kudos, תוצאה טובה מאוד

זיו- כרגיל - תוצאה מקסימה!

החדר של ערן magico+luxman שילוב מוצלח ונשמע טוב.
החדר של Yba + sugden מפתיע מאוד.
החדר של vitus + tad נשמע טוב.
החדר עם vandersteen מפתיע ונשמעה נהדר.

שאר החדרים לצערי, פחות הרשימו אותי.
וכמה שממש בלטו כאכזבה ממש גדולה מבחינתי.

*לצערי לא לא שמעתי את ה blade2.
*לצערי לא הסתדר האזנה ראויה ל b&o.
*לצערי ופספוס לא הזדמן לתת סשן האזנה ראוי ל dutch&dutch.

מעט ווידאו ו-קולנוע
1. מסך ה 8k של סמסונג - מרשים ביותר על תכנים איכותיים, מרוח יחסית בתכנים פחות איכותיים (-כבלים למשל).
2. החדר של SVS פצצת אנרגיה, יחד עם זאת, מבחינתי קולנוע זה 180 מעלות ממה שאני רגיל וששמעתי בכל הקשור לטונאליות/איזון/שקט/ניקיון/הפרדה מוחלטת הולוגרפית.
סדרת ultra שהודגמה ובכלל רמקולים של החברה הנל לעולם לא הרשימו אותי בביצועים, פחות רלוונטי ומעניין כמה זולים ו vfm הם.
יחד עם זאת הסאבים (סדרת 16) פצצת אנרגיה מתקתקת, מצאתי אותם כ-סאבים טובים מאוד.

החדר של B&W לצערי פעמיים פספסתי את הדגמה ממרכז השורה, על כן לא יכול באמת לשפוט מה ששמעתי, אך יש ומרגיש פוטנציאל.

היה נהדר, 6 שעות שטסו כשעה.
תודה שוב על ההשקעה המטורפת הזו.

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
מצטרף.
הערך שלא ניתן כלל לאומדו הוא האפשרות לשמוע הרבה מערכות וצלילים ולגבש מחדש את הטעם, להבין (בפעם המאה) שמה שאחר אוהב לא מחייב אותך בכלל,ולדייק את הטעם.

המערכות שהכי התחברתי והייתי לוקח הביתה אלה של דני בכור - בעוונותיי לא שמעתי אף פעם מגנהפלאנאר, ונפעמתי מהחיות, השקיפות והריאליות. לא הספקתי לשמוע חומר עם באס אז אולי לא נחשפתי לחסרונות.
מערכת נוספת שלצערי אין לי מקום פיזי עבורה בסלון היא של חיים סבאג. עם כל החדשנות, ה isis האלה, רמקולים תיבה סגורה, אלמנט נייר של 8", של 15", וטוויטר שופרי. מבחינתי לא התקדמנו כלום 40 שנה אבל שם נעים לי ושם אני רוצה להיות.
גם הספנדורים נשמעו נכון. לא מדהים מבחינת פירוט, ושליטה בבס, אבל מערכת הרבה יותר זולה.
ה dutch&dutch מעולים - האמת, כל האמת, ורק האמת - לדעתי אפשר היה להוציא מהם עוד קצת רכות, ואז בכלל...
בכלל מדהים איך חדרים הגיעו עם ציוד מקסימום, בלי להשאיר שבויים. וגם אם נפלו מבחינות מסוימות, עדיין מרשים בכל קנה מידה.
החדרים במלון סבלו מכך שמיפתח הרמקולים היה קטן מדי יחסית לחדר,ומבעיות אקוסטיות נוספןת אבל עדיין...
חלק מהמערכות הגדולות יותר היו מדהימות אבל קצת מרוחק מדי ולא "הומאני" באיזה אופן, לא בדיוק לטעמי אבל כאמור מעולה להקשיב ולגבש דעה.
תודה.

נערך לאחרונה ב:

phonics

אוהב את התחום
מעורבות
92
נקודות
28
הרמקולים היוקרתיים של ELAC היו צריכים להישמע בחלל גדול יותר
רמקולים מטורפים (אולי הזוג היחיד בישראל) שעולים למעלה מ 200,000 ש"ח, צריכים לקבל את "הכבוד הראוי"
הם נשמעו טוב מאד, אבל הפוטנציאל שלהם בקושי מומש.
אהבתי את החדר של סאונקווסט ושל מאסטרו אודיו, ההבדלים במחירים גדולים, אבל הנאה צרופה

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
ראשית תודה ענקית לנמר ולשאר המארגנים, היה תענוג כיף גדול,איזה מזל שיש אותכם. הייתי ביום הראשון לא שבעתי באתי גם בשני. לארגן כזה דבר זה לא מובן מאילו.
באופן אישי הכי נהנתי מהסטאפ של גבי סאונדקווסט : הספנדורים הקטנים מחוברים לאינטגרייטד של הגל בצירוף כבילה של נורדוסט וטיפול בחשמל נתנו תוצאה מאוד מרשימה בעלות מאוד סבירה ,ולמרות האקוסטיקה הבעייתית היה כיף להאזין.
חדרים נוספים שנהנתי להאזין היו סוניק בליס ואור אודיו ואצל זיו מאודיו זיפ אפשר היה לשמוע גם דיפ פרפל :אצבע מורמת

Sourc3

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
אז החלטתי בדקה התשעים, לפני יומיים, לרכוש כרטיס לתערוכה,

קודם כל, הייתה לי חוויה כיפית ברמות, הזמן פשוט טס, הייתי בשני ימי התערוכה, זמן מצטבר - 10 שעות.
למדתי המון, והגעתי להמון מסקנות.
היה מאוד כיף! סוף סוף לשמוע מערכות שקראתי עליהן עשרות (אם לא מאות..) דפים.

שנית, חלק מהתגובות פה ששיבחו אנשים ספציפיים, כיוון ואין לי הכרות אישית עם אף אחת מבעלי החנויות/יבואנים קשה לעקוב, אשמח אם חלקכם תערכו את ההודעות על איזה רמקולים/חנויות היה מדובר.

אני רוצה לשתף בחלק מהמחשבות שלי ביומיים האחרונים-

ראשית, מגיע לכפר המכבייה, מזהה את השילוט, הולך לקבלה, מזדהה ומקבל צמיד ליד. מיקום נוח ונגיש.
מסתכל על המורה נבוכים, מחליט פשוט לזרום.

"סריוס אלקטרוניקה" -
ניסיתי פעמיים להכנס לשם, לדעתי ניגנו שם ELAC, כל הזמן הדלת הייתה פתוחה, רעש , קשה להתרכז, לא התעכבתי, ישר דילגתי.
מאוד מצא חן בעיניי הלוק של VELA 407.

"אבי יפה" -
ניגנו שם רמקולים של חברת YG (לא זוכר את השם המלא, הגדולים יותר ), התחושה הראשונה שעולה לראש -
ווואו -
צליל גדול - בעוצמה נמוכה, כאילו בלי להתאמץ, המילה שהייתה לי בראש - effortlessly.
הרגשתי במה ענקית ואווירה ממש קסומה, היה נשמע מאוד מאוזן אפילו בהאזנה בווליום סביר.
שהיתי שם כמה דק' וישר רציתי להמשיך לחדר הבא, בעודי מתרגש ותוהה במה אני הולך להתקל.

"טופ אודיו" - תצוגת קולנוע, היה נשמע מצויין, תחושה מדהימה של 360. מצד שני, קצת מאכזב כי מאוד רציתי לשמוע את ה B&W בסטריאו (ולא, סטריאו עם אטמוס זה לא סטריאו).
כמו כן, לא אהבתי שכל הזמן שיחקו עם הווליום כדי להדגיש סצנות מסויימות. (פעם חזק, פעם חלש).

המרטין לוגן היו ממש מגניבים, באס פאנצ'י ובזכות הגובה של הרמקול זה נתן מימד נוסף למוזיקה.
אבל היו רמקולים הרבה יותר טובים ברבע מחיר.

"פיוז" -
כשהגעתי ניגן הבלייד 2 שכל כך רציתי לשמוע.
יומיים נתתי לו צ'אנס, כל פעם כמעט חצי שעה.
לא נפלתי! ממש הפתעה מבאסת. לא כל כך אהבתי/התחברתי, הבאס השתלט לי יותר מדי, והווליום היה גבוה מדי ..
לא יודע אם באמת נדרש ברייק אין כמו שטענו, או שהאקוסטיקה לא הייתה טובה, מה שחשבתי בראש -
"פשוט לא שווה את המחיר".
האזנתי גם ל-LS50 WIRELESS, גם פה, איזה באסה! המון סופרלטיבים שזה כמו הפסיבי רק עם בס יותר חזק, לטעמי הבס בא על חשבון המיד..והתוצאה הייתה בסדר! לא כמו שאני רגיל.
בכל אופן - לא העמידו אותם נכון (toe in ממש אגרסיבי, שעושה אותן בהירות, וזה ממש נגד המלצתם של החבר'ה בkef), אני הרבה יותר נהנה מהגרסה הפסיבית עם סאבוופר.

Q ACOUSTIC- המדפי לא הרשים אותי בכלל, למרות כל השלטים עם הביקורות.
הרצפתיים לעומת זאת, קודם כל נראים פשוט מדהים עם הגימור, הגובה, הצורה.
בהיבט הסאונד - צליל ענק, מיד מעולה ובאס ממש פאנצ'י, היו כייפים בעיניי מאוד, אחד הרמקולים האהובים עליי בתערוכה.
היה שם בחור ממש נחמד בשם מוטי, שנתן לי להשמיע את המוזיקה שאני אוהב ונשארתי שם עוד חצי שעה.

FUTURE-
את הרמקולים של SVS אני לא מאוד אוהב בדיעבד.. אבל את הסאב שלהם - כן.
נשמע עוצמתי, מדוייק ופשוט נכון.

לעומת זאת, הרמקולים הקטנים שהציגו שם, עם שני הסאבים ועם מערכת של רום קורשיין, היה נשמע פשוט פנטסטי.
הסאבים השתלבו בצורה פשוט מושלמת, במה ענקית, מדוייק ונקי.
כנראה אחד החדרים שהיו הכי טובים בכל התערוכה ושהכי נהנתי בהם.

פוקאל -
הייתי שם כמה דק, באמת שציפיתי הרבה יותר מפוקאל. לא נשמע טוב, רזה ושעמם.

MONITOR AUDIO -
חדר של "קונקטור" (?) מאוד אהבתי את הרמקול המדפי שם! (סדרת פלטינום לדעתי) היה נשמע ממש ממש איכותי, עם מיד טוב, באס נכון ובמה גדולה.
ובכלל כל הרמקולים שלהם נראים פשוט מעולים. רציתי להאזין לסדרת סילבר שלהם, אבל לא הייתה אופציה.

IL - AUDIO -
ככל הנראה החדר הכי מרשים בכל התערוכה, דממת אלחוט, רק אנשים יושבים ומאזינים למוזיקה בלי לדבר.
הופעה חיה, אין לי דרך אחרת לתאר מה שקרה שם.
צליל עצום, כל כך שקוף, פשוט חוויה אודיופילית מטורפת.
מקנא במי שיש לו את המקום לשים מפלצות כאלה (ואת התקציב..).

בית מלון -
פה אני כבר לא זוכר את כל השמות של החנויות, זוכר יותר את הרמקולים.
קודם כל, ברוב החדרים הייתה אקוסטיקה איומה, לכן הערכתי הרבה יותר דווקא את המערכות שנשמעו מעולה גם בתנאים כאלה.
גם בהרבה חדרים היה בעיה באינטרנט, ככה שלא תמיד יכלו לנגן מוזיקה לבקשתי. (כשהחדרים ריקים).

dutch and dutch (?) -
חדר בפינה שמאל, איך שעולים במעלית, רמקול מדפי, גדול ומוגבר.
לטעמי הזכירו אותו פה, (משהו בסגנון), היה נשמע ממש אחלה, יחסית נהנתי בחדר, אבל לא התבלט בשום צורה.
לדעתי, אפשר להגיע לתוצאות יותר טובות בתקציב נמוך יותר.

ProAc דגם K3-
ביום הראשון השאיר בי חותם עמוק! השמיעו שם קצת פינק פלויד, היה לרמקול הזה צליל ענק!, מיד בשרני ומאוד מוזיקלי, באס עמוק.
דווקא ביום השני כשרציתי לשמוע שוב, היה נשמע פחות טוב ממה שזכרתי, בכל אופן רמקול שנשמע מאוד מאוד טוב.

Spendor A7 -
אחד החדרים שהכי נהנתי מהם, הרמקול הזה פשוט מוציא מוזיקה. נשמע פשוט מעולה, המיד נשמע מצויין, התחום התחתון - סביר~, כנראה כדי להשתפר צריך לפנות לסדרה הגבוהה יותר.
באופן יחסי - אחד הרמקולים גם הזולים שהיה בתערוכה! בהחלט מעודד לאודיופילים עם תקציב צנוע יותר.
חד משמעית עלה לרשימה הדמיונית שלי כאופציה לשדרוג.

Sonos faber -
היה נשמע בסדר, לא התלבט בשום צורה. קצת התבאסתי שמנגנים את השירים שנשמעים טוב אפילו בJBL FLIP 4.
כמו כן, הפריע לי שלא ניגנו עם הרמקולים של מורל (למרות שהם מופיעים בשם של החדר) , מאוד רציתי לשמוע אותם. הלוק והביקורות על Octave limited edition ממש גרמו לי לחשוב עליהם כשדרוג הבא.

Tad -
רמקול וחדר שמאוד אהבתי, היה לו צליל מאוד גדול, מדוייק ועם בס מאוד יפה למדפי.
העיצוב שלו גם משדר יוקרה, סופר כיפי.

magico -
קראתי עשרות דפים על החברה הזו ועל הרמקולים האלה, משהו שם פשוט לא התחבר לי. לא היה נשמע טוב כמו שמתארים.

מגנפן -
צ
ליל גדול ופאנצ'י, אבל כמה פעמים אפשר להשמיע את הגרסא המיוחדת של Hotel California...
מהתסכול כבר עזבתי.

b&W 805 -

גם, משום מה ציפיתי הרבה הרבה יותר מרמקול כזה. אולי באשמת האקוסטיקה, אולי לא, אבל שוב יצאתי מהחדר בתחושה שהרמקול הזה לא מצדיק את המחיר (והבאזז סביבו).

שאר החדרים אני כבר לא זוכר/מתבלבל, כנראה שפשוט לא השאירו חותם מספיק עמוק.

תודה רבה למארגנים על התערוכה, הייתה חוויה יוצאת דופן.
צילמתי הרבה, בהמשך אערוך ואשתף.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
תערוכה מדהימה שהייתי צריך לחלק אותה ליומיים. כ"כ הרבה לשמוע וטמבל שכמותי, לא חילקתי את הזמן נכון. חשבתי שארבע שעות יספיקו להכל אבל למרות שגנבתי עוד שעה (השארתי את האישה לבד בבית עם תינוק קצת באוף ולא יכולתי ממש להתפנק עם הזמן) לא הספקתי להתרשם מהתערוכה כמו שרציתי. דווקא לחדרים שהכי רציתי לשהות בהם (אודיופריק, אודיוזיפ, סאונדקווסט,קודו,סוניק בליס) הגעתי מאוחר כשלא נשאר זמן ולא יכולתי להישאר יותר מכמה דקות אבל גם מהמעט ששמעתי הצלחתי להיתרשם לטובה.
אצל ערן הטונאליות הייתה מצויינת כמו תמיד כשאני מאזין לסטאפים שלו. לפעמים שמעו שהמג'יקו גדול על החדר אבל סהכ הסאונד היה מרוסן.
אצל זיו קיבלתי הצצה לבירד 2 ששמעתי עליהם כ"כ הרבה מאנשים שביקרו אצל שלמה. רמקול מטורף וגם יפה ברמות שלא דמיינתי (נראה אפילו יותר יפה במציאות). ואכן אצל זיו שמענו תקליט של דיפ פרפל (בהופעה אם אני זוכר נכון. זוכר בעיקר את החיוך שנמרח לי).
אצל גבי נשמע מרשים ומפתיע איזה סאונד יצא מה a7 הקטנים וה390 החדש, ורק גרם לי לדמיין איך יכול להישמע עם ה d9 החדשים. חייב לבקר אותו שוב.
באור אודיו סאונד טוב עם טונאליות קסומה מהשופרים הגדולים ויחס חם מהצוות. רציתי לחזור לשמוע את הרמקולים הקטנים יותר ולא הספקתי...
קראתי כאן הרבה שהתאכזבו מהפוקל עם האיזוטריק, לאוזניים שלי הסאונד היה מדהים. גדול, דינאמי, חזק, פתוח וגם בווליום גבוה לא שמעתי רמז לצרימה או קשיחות בסאונד. מניח שהייתי חי עם הסט הזה באושר עד קץ הימים אבל אי אפשר באמת לשפוט על סמך כמה רצועות שאתה לא מכיר בתנאי תערוכה.
גולת הכותרת - החדר של לסרי. אמרו כאן כמעט הכל. ללא ספק החדר המדהים ביותר בתערוכה בעיני (וכנראה בעיני הרוב). הרמקולים האלה זו חתיכת יצירת אומנות הנדסית. בחיים לא שמעתי סאונד כ"כ חי ונוכח. כאילו אין רמקולים. הכל נשמע צלול וקסום. הטוויטר שם פנומינאלי. שמעתי שם פרטים בליאונרד כהן שמעולם לא שמעתי לפני, אפילו לא בצורה מרומזת, פשוט מעולם לא הבחנתי בהם. ושם הם נשמעו בכזו צלילות ונוכחות שלא הבנתי איך מעולם לא הבחנתי בהם. החיבור עם הפאס היה מושלם.

מסקנה: פעם הבאה חייב לחלק את הביקור ליומיים או פשוט לנהל תזמן אחרת ולוותר על חלק מהחדרים. יש מגוון מרשים של ציוד בארץ ואותי זה כבר מתחיל לבלבל.

תודה ענקית לנמר, לכל מי שטרח וגרם/וגורם לזה לקרות, כמובן ליבואנים. כבר מחכה לתערוכה הבאה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
חייב לציין לזכותם של המציגים שרובם נתנו לי את האייפד ואמרו שים מה שאתה רוצה.
זה לא טריוויאלי בעיני ובאמת כל הכבוד.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
ביום השני הייתי ממוקד יותר, מרבית מהזמן שהיתי בחדרים שמאוד אהבתי ובשאר נתתי הזדמנות לחדרים שביום הראשון לא נהנתי/ נתתי צ'אנס מהרבה סיבות (ריבוי אנשים ו/ או קשקשת שהקשו על חווית האזנה, ווליום לא סביר שעלול היה לגרום לנזק בלתי הפיך, מוסיקה שאינה לטעמי וכו')...
אני מציין כאן רק רשמים נוספים לתגובה הראשונית שלי כך שאני לא יודע בכל החדרים שאהבתי ונזכרתי קודם.

Il-audio (יגאל לסרי):
שאפו, קשה להבין אבל 3 המקורות נגנו לטעמי כמעט באותה רמה... לא פשוט בכלל שסי.די וסטרימר ישמעו עם משקל ונוכחות present כמו פטיפון וההיפך, שפטיפון אחרי 3-5 שניות של פצפצים ישמע נקי וצלול כמו נגן דיגיטלי.... הרבה אנשים היו נופלים במבחן עיוור (אם היו מכסים את המקורות שנגנו)...
עוד נקודה אחת, שמעתי מס טענות שיגאל "סנוב" ולא מאפשר לשים מוסיקה עפ"י דרישה, אז חשוב לזכור (זו דעתי בלבד):
1. שזה לא פשוט לתמרן בין 3 מקורות במקביל...
2. יגאל תמיד מגיע עם משנה סדורה... ומגוונת מאוד... אבל גם שמותאמת למאזינים בחדר... שמתי לב שיגאל כל הזמן מסתכל וחי את הקהל כמו די.ג'י עם מערכת על חלל.
3. מדובר בחדר שהיה תמיד אבל תמיד מלא, ומאזין נחמד ככל שיהיה שמבקש death metal כדי לבדוק אם המערכת קורסת או לא, זה לא בדיוק המקום...
4. תערוכה קודמת, משהו הביא דיסק צרוב שחרבש כמה מערכות... (לאו דווקא של יגאל), אז למה לשים מקור לא ידוע... לאחר כל ההשקעה הזו?

Or-audio (מארק
):
פייר תערוכה ראשונה, שחקן חדש... איזה ביצים... ואיזה מוצרים VFM
חלק מהסיבה שהגעתי ביום השני זה לראות מקצה תיקונים ושיפורים (ככה עושים במינכן) ו/ או החלפת ציוד כפי שעשו מארק, שחורי (maestro audio ) ובכור (audio xtreme)... גם לסרי (il-audio) בשנים קודמות היה נוהג להחליף את ההגברות ביום השני בין פאס לאיון...
והתוצאה אצל מארק ביום השני עם ה hornהגדולים היתה לא פחות ממושלמת עם ההגברת מנורות (auris)... אז שאפו על התעוזה להחליף 3 סטים (ביום השני נגנו גם הרמקולים של auris).

דני בכור:
רק בשביל להאזין ל 4 רמקולים מוגברים במקביל (פלאנרים) אחד אחרי השני, היה שווה להגיע ביום השני... לכל אלה שטענו שהיה חסר באס... בכור כמו שרק הוא יודע, ניגן עם המאגה פלאנרים ה 1.7 מקדימה וה 0.7 מאחורה (לדבריו, ככה מציגים אותם בחדרים גדולים)... אהבתי (ורד)

YG +NAGRA:

זהו חדר שביום הראשון לא יכולתי להתרשם בגלל כמות המבקרים/ קשקשת שהיתה שם, ביום השני היה מעט רגוע יותר. ראשית היה לי את ה YG CARMEL מספר שנים, אז אני מכיר מעט את אופי הרמקול...
החוויה שלי בחדר הזה היתה מבלבלת; בחלק מהזמן התוצאה היתה לא פחות מדהימה והזכירה לי כמה נהנתי מכל רגע הרמקול הזה (במיוחד במוסיקה קלאסית, ווקאל ורוק/ בלוז רך), הנאגרה מוסיקאלים מאוד ... אבל לדעתי חסר קצאת כוח במיוחד בתחום התחתון... ובעיקר במוסיקה מעט מאתגרת , אולי זה החדר או משהו אחר... אבל בחדר הזה היה לי חוויה 10 ו- 0 (קיצון)...
יצויין לחיוב, שהיבואן ומציג שניהם אנשים מקסימים שרק בשביל זה שווה לקפוץ לירושלים ולתת צ'אנס נוסף...

MAESTRO AUDIO:

מה אגיד שוב , מקור! מקור! ומקור!
תוצאה נפלאה גם עם הקודוס הקטנים!!!
וחוצמזה, לבנאדם יש קסם... פשוט כיף לשבת איתו וללמוד ממנו (כן, מוסיקה).

המון בהצלחה לכולם ונתראה בתערוכה / המפגש הבא

נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אז אחרי התאוששות מהתערוכה אני מוצא את עצמי חושב שוב ושוב על הרמקולים של vandersteen למרות שלא התמקדתי בחדר הזה. הצלילים שבקעו מהרמקולים האלה פשוט קסומים. הזיכרון הזה מטריף אותי והמחשבות הופכות לחלום. הפוטנציאל של מה שאפשר לעשות איתו מסקרן אותי במיוחד אך לצורך העניין צריך להיפרד מ 64 אלף דולרים עבור סדרת הדגל וזה יקרה אחרי שאביא את המכה ואזכה בלוטו:שתוי::שתוי:

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
אז אחרי התאוששות מהתערוכה אני מוצא את עצמי חושב שוב ושוב על הרמקולים של vandersteen למרות שלא התמקדתי בחדר הזה. הצלילים שבקעו מהרמקולים האלה פשוט קסומים. הזיכרון הזה מטריף אותי והמחשבות הופכות לחלום. הפוטנציאל של מה שאפשר לעשות איתו מסקרן אותי במיוחד אך לצורך העניין צריך להיפרד מ 64 אלף דולרים עבור סדרת הדגל וזה יקרה אחרי שאביא את המכה ואזכה בלוטו:שתוי::שתוי:

יהודה , יש לך את אחד הסטאפים הכי מושקעים שיש , תמיד האויב של הטוב זה הטוב יותר , אבל חשוב לפעמים ליהנות ממה שהשגנו עד עכשיו , תכין לך אספרסו או תפתח בירה קרה , שב מול המערכת שלך , תדליק את הלמפיזטור , תעצום עיניים ותשמע כמה רחוק הגעת

חוץ מזה , לחלום תמיד מותר , תמלא לוטו , אולי יום אחד אראלה תפתיע אותך :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אהבתי.:שתוי:

יהודה, סוף סוף נפגשנו בתערוכה, לאחר שכבר חודשים, מנסים להפגש ולא מצליחים, אני הבעייתי.
מהחברות בינינו בין המסרונים, אתה בחור פיקח מאוד ואנרגטי מאוד ושאפתן לא קטן, טרם שמעתי אצלך, אבל כפי שרונן רשם לך, אתה יכול בהחלט לנוח...ו-עם הזמן לך תדע...;)

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
סוף סוף יוצא לי לבקר כמאזין מהשורה. כל הכבוד לנמר על התושיה האמונה והתעוזה וכמובן לכל מי שסייע לידו.
הרשמים שלי היו שהרבה חדרים נשמעו מעולה והציוד והפרזנטציה היו טובות אצל כולם. בלטו לטובה עבורי
1. יגאל לסרי עם השקעה בכל פרט וסאונד מעולה
2. ערן פוגל עם המג'יקו - סאונד שהייתי שם בבית בכיף
3. מסכים מעוררי קינאה במיוחד ה 8k בחדר של סוני
שנה טובה חג שמח היה שווה ביותר

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
יהודה, בשביל זוג מפלצות כמו ה- Model Seven Mk II תצטרך חדר הרבה יותר גדול מהקיים.
ואכן הונדרסטין נשמעו נפלא בתערוכה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור