כבלים שיפור כבלי חשמל - מחפש עצות ל DIY

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
אני קניתי כמה כבלים מאלי אקספרס בשביל לנסות, נתתי ל 2 חברים פה עם ציוד כבד ולא אמרתי להם שזה משם, היו מבסוטים עד הגג ופתח להם תצליל, עד ש...אחרי כמה ימים, אמרתי להם מאיפה קניתי, ובכמה, ושם זה נגמר, סתאם חומר למחשבה. בהצלחה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אני קניתי כמה כבלים מאלי אקספרס בשביל לנסות, נתתי ל 2 חברים פה עם ציוד כבד ולא אמרתי להם שזה משם, היו מבסוטים עד הגג ופתח להם תצליל, עד ש...אחרי כמה ימים, אמרתי להם מאיפה קניתי, ובכמה, ושם זה נגמר, סתאם חומר למחשבה. בהצלחה.

לא כל מי שנוהג בפורשה 911 טורבו הוא נהג מירוצים ולא כל מי שמחזיק "ציוד כבד" הוא אודיופיל....

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
במקרה הספציפי הזה מדובר במה שאמרתי.
אתה יכול לקחת את זה לכל כיוון שתרצה.
היה לי קטע זהה גם עם כבלי RCA, בחור מירושלים הגיע אלי נתתי לו לנסות לא אמרתי לו מה זה, התקשר אחרי יום ושאל מאיפה קניתי, שזה הכבל הטוב יותר שהיה לו עד היום, והוא מורעל בתחום הכבילה, ועוד הוא העביר אותו לחבר שלו שהוא לטענתו מבין ממנו בתחום הכבילה והוא גם התרשם, ופה כבר אם היו לי ספקות, שם זה נגמר.
עוד חומר למחשבה.
הכל אמיתי אנשים מפה.
ואגב, אותם אנשים יכולים גם להגיב בעניין ולתת דעה, הם בטח קוראים את זה, כבל של 200 שקל עושה בית ספר, זו לא בושה ואין צורך להתנצל..

נערך לאחרונה ב:

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
זה מזכיר לי את ההתלהבות כאן של הרבה אנשים על הכבלים של איזה חברה לבנייה עצמית ( 47 משהו?)
כולם רצו לבנות, אפילו מישהו היה מכין למכירה לדעתי...
ככה היה ״הייפ״ וככה ירדה ההתלהבות לדעתי

התחביב הזה הינו לריצה ארוכה ולא לספרינט
עדיף ללכת לאט מאשר לרוץ מהר לנירוונה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
במקרה הספציפי הזה מדובר במה שאמרתי.
אתה יכול לקחת את זה לכל כיוון שתרצה.
היה לי קטע זהה גם עם כבלי RCA, בחור מירושלים הגיע אלי נתתי לו לנסות לא אמרתי לו מה זה, התקשר אחרי יום ושאל מאיפה קניתי, שזה הכבל הטוב יותר שהיה לו עד היום, והוא מורעל בתחום הכבילה, ועוד הוא העביר אותו לחבר שלו שהוא לטענתו מבין ממנו בתחום הכבילה והוא גם התרשם, ופה כבר אם היו לי ספקות, שם זה נגמר.
עוד חומר למחשבה.
הכל אמיתי אנשים מפה.
ואגב, אותם אנשים יכולים גם להגיב בעניין ולתת דעה, הם בטח קוראים את זה, כבל של 200 שקל עושה בית ספר, זו לא בושה ואין צורך להתנצל..

אתה לא חבר אמיתי...
אתה מכיר כבל ב 200 שח שעושה בית ספר לכבלים יקרים ושומר את זהותם בסוד ולא משתף את החברים?
ככה מתנהג חבר ?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
למה לא, בבקשה תזמין לך אחד, גם המשלוח מהיר יחסית (סדר גודל שבוע שבועיים) מכסימום לא תרצה תעביר למישהו שכן ירצה (רק בהתחלה, אל תאמר לו מאיפה קנית ובכמה).
https://www.aliexpress.com/item/327...rchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_55
שים לב רק שהכבל עבה/מאסיבי/לא גמיש, כך שצריך להוסיף קצת לאורך כדיי שיהיה נוח לחבר.
סתאם זרקתי פה עוד כיוון, שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
תודה.
יש לך המלצה מניסיון אישי על כבל עם פלאג אמריקאי ?
פלאג אירופאי לא מתאים אצלי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
461
נקודות
83
כן, בבקשה, זה אותו כבל רק עם מחבר אמריקאי:
https://www.aliexpress.com/item/32994055749.html?spm=2114.12010615.8148356.1.74c5499eS5novc

והכי חשוב, נשמח לשמוע חוות דעת (אמיתית) לטוב ו לרע.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
תודה רבה :בעד:.
כרגע יש לי 2 כבלי חשמל עודפים , שטרם החלטתי מי יהיו השניים שאמכור כיוון שיש הבדלים שמיעים ואני לא בטוח איזה מהם מתאים לי שישאר, אבל עשית אחלה שירות לשאר החברים שמתעניינים ושוקלים רכישה.
גמר חתימה טובה
ארז

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
זה מזכיר לי את ההתלהבות כאן של הרבה אנשים על הכבלים של איזה חברה לבנייה עצמית ( 47 משהו?)
כולם רצו לבנות, אפילו מישהו היה מכין למכירה לדעתי...

התחביב הזה הינו לריצה ארוכה ולא לספרינט
עדיף ללכת לאט מאשר לרוץ מהר לנירוונה

WEB היקר,
למה להשמיץ את הכבלים של 47. אחלה כבלים ובמחיר שפוי. גם אני רכשתי (ויש לי כבלים של חברה מאד ממותגת ובטופ העולמי), אז נכון עדיין ישנם הבדלים, אבל תאמין לי לא כאילו שמצדיקים פערים של מאות שקלים לעומת אלפים.

זה לא עניין של הייפ,ה 47 הוא כבל טוב שקוף מפורט ונייטרלי, ובטח למחירו הוא מציאה.
להגיד שהוא לטעמו של כל אחד, או משתלב טוב בכל מערכת, לא יודע, כי מה לעשות לעיתים לכבלים יש גוון סאונד שמתאים למערכת ולטעמו האישי של האודיופיל.

ולטענה שאני לחלוטין לא מסכים איתה שעדיף ללכת לאט מאשר לרוץ מהר.... למה???? אם אפשרי לקנות כבר עכשיו משהו טוב ואיכותי אז למה לא. מה עדיף לעשות טעויות בדרך ואז להגיע למוצר טוב. אלא אם כוונתך שאין מה למהר וצריך לבדוק כי כל העניין של כבלי חשמל הוא מאד מטעה, לא היקר בהכרח הוא הנכון...

בכל מקרה מדובר בכבלים טובים, אז למה סתם להשמיץ.

גמר חתימה טובה

נערך לאחרונה ב:

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
אריה,

ממליץ לך לנסות להשאיל כבלי חשמל מחברים ככל האפשר, להתרשמות ראשונית לפני שאתה ממהר לרכוש גם אם מדובר במחיר צנוע.
יש ברשותי כבל של DH LAB (פלאג ארופאי שוקו) שאני יכול להשאיל לך.. אם זה מעניין אותך

כבלי חשמל משפיעים לטובה/רעה על הסט אפ. כך כבל מסויים יכול לעשות נפלאות במערכת מסוימת ויכול מנגד להרע (סתומים, חותכים את הגבוהים, מנפחים את הבאס, מפחיתים את המיד וכו').

צור עימי קשר בפרטי אם מעניין אותך

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
WEB היקר,
למה להשמיץ את הכבלים של 47. אחלה כבלים ובמחיר שפוי. גם אני רכשתי (ויש לי כבלים של חברה מאד ממותגת ובטופ העולמי), אז נכון עדיין ישנם הבדלים, אבל תאמין לי לא כאילו שמצדיקים פערים של מאות שקלים לעומת אלפים.

זה לא עניין של הייפ,ה 47 הוא כבל טוב שקוף מפורט ונייטרלי, ובטח למחירו הוא מציאה.
להגיד שהוא לטעמו של כל אחד, או משתלב טוב בכל מערכת, לא יודע, כי מה לעשות לעיתים לכבלים יש גוון סאונד שמתאים למערכת ולטעמו האישי של האודיופיל.

ולטענה שאני לחלוטין לא מסכים איתה שעדיף ללכת לאט מאשר לרוץ מהר.... למה???? אם אפשרי לקנות כבר עכשיו משהו טוב ואיכותי אז למה לא. מה עדיף לעשות טעויות בדרך ואז להגיע למוצר טוב. אלא אם כוונתך שאין מה למהר וצריך לבדוק כי כל העניין של כבלי חשמל הוא מאד מטעה, לא היקר בהכרח הוא הנכון...

בכל מקרה מדובר בכבלים טובים, אז למה סתם להשמיץ.

גמר חתימה טובה

היי
איפה ראית השמצה מצידי?
כתבתי:

יש לנו "בביצה שלנו" התלהבויות (לפעמים מוגזמות ולפעמים מוצדקות)
עם "הייפ" למותגים כאלה ואחרים שגורמים לריצה כמו עדר לכיוון וגם לפעמים ההיפך
מותגים שבעולם הם נחשבים טופ, אצלינו אנחנו לא סופרים אותם כמעט...
הכל עיניין של עופנה לפעמים

אין בזה שום דבר לא טוב, אבל חשוב להכיר את התופעה ולהחליט לבד ולא לפי לחץ חברתי כזה או אחר

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
גם ממני אתה מוזמן להשאיל כבל, של wireworld electra 7 נחושת
זה כבל עם ריכוך, יש לו אופי מאוד מסויים, מאוד שקט אבל ריכוך לא מתאים לכל סט אפ ובמיוחד לא לרכים שביניהם
https://positive-feedback.com/Issue46/wireworld.htm
אצלי class a סינגל אנדד, צליל מאוד חשוף ומפורט, עובדים טוב, אז כמעט כל הכבלי כוח שלהם.
בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור