SAMSUNG QLED Q6

המתמחה

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום לכולם ,

יש לי את הטלוויזיה הזאת ואני רוצה לחבר אותה למחשב ברשת , גם הטלויזיה וגם המחשב
מחוברים לאותה רשת ביתית , האם צריך להוריד תוכנה כלשהי במחשב על מנת שאני אוכל
לראות סרטים שנמצאים במחשב בחדר על מסך הטלוויזיה בסלון ??
אני

תודה מראש !!!

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
במחשב צריך להגדיר רשת ביתית כמו homegroup או workgroup. אח"כ לעשות sharing (שיתוף) לתיקיה שאותה אתה רוצה לראות בטלוויזיה. אפשר גם להעביר את התיקיה לספריה "ציבורי". אבל כיון שהטלוויזיה היא התקן מולטימדיה נדרש להגדיר "שיתוף מולטימדיה" בדרך כלל בעזרת תוכנת windows media player הותיקה שלא הוכנסה ל וינדוס 10 אבל ניתן להורדה חינמית.. הפרוצדורה לא מתאימה לכל אחד וכדאי שתסתיע במומחה. 2 אפשרויות נוספות הם הורדת הסרטים ל דיסק און קי (היום ניתן להשיג במחיר זול יחסית נפח יפה מאד) ולתקוע אותו בכניסת USB. אפשר גם לבחור את הכניסה להוסיף ב QLED למסך הבית. כמובן שניתן להוסיף סטרימר שיתקשר עם הרשת שהוגדרה. אגב אם הטלוויזיה מוזנת לראוטר דרך ראוטר עזר או ברידג' כנראה שהעברה ישירה קשה יותר ( אני משתמש בסטרימר).

המתמחה

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
במחשב צריך להגדיר רשת ביתית כמו homegroup או workgroup. אח"כ לעשות sharing (שיתוף) לתיקיה שאותה אתה רוצה לראות בטלוויזיה. אפשר גם להעביר את התיקיה לספריה "ציבורי". אבל כיון שהטלוויזיה היא התקן מולטימדיה נדרש להגדיר "שיתוף מולטימדיה" בדרך כלל בעזרת תוכנת windows media player הותיקה שלא הוכנסה ל וינדוס 10 אבל ניתן להורדה חינמית.. הפרוצדורה לא מתאימה לכל אחד וכדאי שתסתיע במומחה. 2 אפשרויות נוספות הם הורדת הסרטים ל דיסק און קי (היום ניתן להשיג במחיר זול יחסית נפח יפה מאד) ולתקוע אותו בכניסת USB. אפשר גם לבחור את הכניסה להוסיף ב QLED למסך הבית. כמובן שניתן להוסיף סטרימר שיתקשר עם הרשת שהוגדרה. אגב אם הטלוויזיה מוזנת לראוטר דרך ראוטר עזר או ברידג' כנראה שהעברה ישירה קשה יותר ( אני משתמש בסטרימר).

הבנתי שבגלל שאין לי ווינדוס 10 אלא רק וינדוס 7 אני לא אוכל לעשות שיקוף מסכים או איך שזה נקרא , נכון ??

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
אין שום קשר, כל מה שכתבתי למעלה נוח יותר בווינדוס 7. שיקוף מסכים הוא שיקוף של מחשב חיצוני לטלוויזיה שלך . ניתן לביצוע ע"י כמעט כל סמארטפון (לא אפל) הכולל את האופציה (בסמסונג smart view). לרוב הלפטופים יש אפשרות להתחבר ב wifi לטלוויזיה שלך ע"י לחיצה על connect (חבר) ומציאת הטלוויזיה. מחשב ביתי משולל אופציה זו.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
תקשיב קטע, יש לי qled q6 של סמסונג, הורדתי smart view למכשיר הסלולארי שלי, גם הטלויזיה וגם הפלאפון מחוברים לאותה wi fi ובכל זאת משום מה הוא רושם לי no tv found, למה?
הכי מצחיק שעם הטלויזיה הקודמת שלי הכל היה בסדר...

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
3 אפשרויות שנתקלתי בהן, 1.נסה להכנס להגדרות הטלוויזיה לשיתוף התקנים יתכן וצריך לפתוח הרשאה. אפשרות שניה משהו בבית חוסם את השיתוף יכול להיות כרומקאסט פעיל בטלוויזיה אחרת. אפשרות שלישית הקשר בין ה smart view לטלוויזיה נקרא wifi direct שפועל גם ללא רשת wifi, יתכן ליד הטלוויזיה מחוברת מדפסת שפועלת גם על wifi direct ויש לבטלה (אצלי זה עזר). בהצלחה.

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
3 אפשרויות שנתקלתי בהן, 1.נסה להכנס להגדרות הטלוויזיה לשיתוף התקנים יתכן וצריך לפתוח הרשאה. אפשרות שניה משהו בבית חוסם את השיתוף יכול להיות כרומקאסט פעיל בטלוויזיה אחרת. אפשרות שלישית הקשר בין ה smart view לטלוויזיה נקרא wifi direct שפועל גם ללא רשת wifi, יתכן ליד הטלוויזיה מחוברת מדפסת שפועלת גם על wifi direct ויש לבטלה (אצלי זה עזר). בהצלחה.
תודה , אני אנסה,אפשרות 1 היא היחידה שיכולה להיות, יש לך מושג איפה זה בדיוק בהגדרות??

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
אני חושב שב"תמיכה"

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
נסה גם להתנתק מהרשת . smart view לא צריך wifi

Miki8888

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
נסה גם להתנתק מהרשת . smart view לא צריך wifi
ביררתי את הנושא, smart view כבר לא עובד עם הטלויזיות היותר חדשות, הפסיקו לעדכן את האפליקציה הזאת בגלל שהיום יש את. Mirroring

davni

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
ראה קניתי השבוע את סמארטפון הדגל החדש של סמסונג ו smart view עדיין אפליקציה מכובדת. screen mirroring היה אופציה במכשירים ובטלוויזיות ישנות. אבל נכון! יש דיווחים וגם אצלי וקורה שהתקשורת נכשלת בדרך כלל לאחר עידכון תכנה ו/או הפעלת כרוםקאסט שמשתלט על כל התקשורת מטיפוס screen mirroring גם שמנתקים אותו הוא יוצר איזה ביאס בטלפונים ואין לי הסבר לכך.אם זה מאד חשוב לך כרומקאסט מופעל בשמחה רבה ע"י smart view ודור שלוש ישירות מאפליקציות של הטלפון. אני מאד אוהב דונגל (ליצירת screen mirroring) של מיקרוסופט כ - 250 ש"ח, שמופעל בכיף ע"י smart view וגם ע"י לפטופים ( סוףסוף מיקרוסופט). אני מחבר דונגל כזה גם למקרנים ישנים ומציג תמונות וסרטים מתוך הטלפון ע"י smart view כיון שאין צורך ב WIFI. הוא כ"כ מוצלח שקניתי שלושה גם עבור טלוויזיה ישנה ומצוינת אך לא חכמה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור