האזנה אצל גיא לנדאו בתל אביב...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
1113.jpg
...לפני שבועיים הגענו אל גיא לנדאו המכונה hornless, להאזין למערכת הרמקולים Apogee Duetta Signature, מגברי מנורות וקדם מגבר שהוא רכש מ-845 ופטיפון שדרים מעולה EMT 948, עליהם שמענו רק דברים טובים. גיא הוא אדם מאוד סימפטי, נחמד, מסביר פנים ומבין גדול בסטריאו. התיישבנו להאזין למוזיקה בתקליטי ג'אז, שהם עבורינו פנינים מלפני 30-40-50 שנים של המאה הקודמת, בעיקר דיסקים שאנו מכירים.

גודלו של הסלון בו ממוקמת מערכת הסטריאו הוא כ-25 מטר רבועים, כאשר הסלון מחובר לחדר השינה, שנמצא מאחורי המאזין. המרחק בין הרמקולים היה בסביבות 2.5 מטר וזהו גם המרחק ממקום הישיבה אל הרמקולים. הרמקולים ממוקמים במרחק של 60 ס"מ מהקיר האחורי ויש מעט תוספת של אביזרי אקוסטיקה.

1112.jpg

חשבנו לרכוש מגיא את ה-Apogee Duetta Signature (חלום רטוב שלנו...) שנראים ועובדים ממש כמו חדשים. אולם, בסופו של דבר ויתרנו בגלל בעיות גודל בסלון ובגלל שהאישה הטילה וטו. אני יכול לומר בביטחון, שאלה אחד משלושה סט אפים הטובים ביותר ששמעתי בישראל! גיא מבקש על הרמקולים סכום שהוא בדיחה, אנו יכולים לציין שהם לא כל כך גדולים במציאות! למי שיש את הסלון הנדרש מומלץ שישמע את הרמקולים האלה.

חשבתי ש-Apogee צריך מגבר רוצח שמסתכל עליך כמו עמלץ כחול (קרל ודומיו)? התבדינו וטוב שכך. הרמקולים עובדים מצוין עם מגבר 50 וואט מנורות ועבדו כראוי עם הגל 190.

111.jpg

איכות בנייה ללא פשרות, אבל, איך הצליל? במילה אחת - מדהים. שילוב של צלילות, ניקיון, פירוט, איזון נכון, דינאמיות, מוזיקאליות ובאס מגרגר החל מ-30 הרצים. הבאס מהודק, לא רצינו יותר ולא הרגשתי חוסר כל שהוא. הצליל בחדר היה עוצר נשימה לא התערב בשום דבר, גודל במת צליל אדירה - שניים רק להופעה חיה.

שמנו לב לטרבל המצוין שהרמקולים מפיקים, צלילות ללא קשיחות, כמו כן, ברמקולים יש אפשרות להוסיף טרבל לרמקולים. הצליל היה מפורט, פתוח, ללא כל גרעיניות, הצליל בקטעים אחרים שנשמעו היה מאוד ליריים וטבעים, גרמו לנו להרגשה של מעורבות במוזיקה ופיתו להישאר אצל גיא ולהאזין למערכת, יותר זמן מהממוצע.

1114.jpg

האיזון הטונאלי של הצליל מצוין, כמות הפרטים במידריינג' טובה מאוד ותמונת הסטריאו בחדר הייתה צלולה כקריסטל. הצליל בחדר של גיא היה נשמע חי ומוזיקאלי, במת הצליל הייתה מהגדולות והרחבות ששמעתי עד היום. המיקום של במת הצליל לא היה קדמי ולא אחורי מידי, בדיוק לטעמינו, המהירות וקצב המוזיקה שוחזרו בנאמנות גבוהה.

ה-Apogee Duetta Signature מסוגלים לנגן בנינוחות וללא מתח בעוצמות גבוהות מאוד, מי שייקח אותם ירוויח - עולם הולך ונעלם...

תמונות מצורפות

• 111.jpg
    111.jpg
    KB 55 · צפיות: 1,608
  • 1112.jpg
    1112.jpg
    KB 75.6 · צפיות: 1,638
  • 1113.jpg
    1113.jpg
    KB 52.2 · צפיות: 1,694
  • 1114.jpg
    1114.jpg
    KB 98.9 · צפיות: 1,572
נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
זאת אחלה חווייה להיות אצל חבר פורום יש לו ציוד ברמה
אגב תומר אני נהנתי מאוד לקרוא את הכתבה ואני מחכה
בקוצר רוח לכתבות הבאות ישר כוח ;)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מעבר לחוייה אני יכול לומר אחרי ששמעתי את הרמקול הזה שיש פה הזדמנות מטורפת במחיר פשוט מצחיק .
התוצאה שתקבלו מהרמקול הזה די בקלות תשתווה למערכות מאוד מאוד יקרות.
פשוט רמקול עם יכולות פנומנליות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אין מה לאמר על גיא, מלבד: כפרה עליו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
יפה!
טרם שמעתי
אך מאמין לכל מילה.

כל הכבוד גיא ותומר.

חג שמח.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
כתבה יפה
בטוח משקפת את האיש...
ב ה צ ל ח ה
ושנה טובה(ורד)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שנה טובה ומתוקה לכל חברי הפורום :לב:.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
ואלין גיא מתכוון להתקדם מהרמקול הקיים?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תודה לתומר צין על המילים החמות.

אני בדילמה מאוד קשה. יושבים לי זוג הרמקולים השופריים הפינתיים של Lowther מדגם TP-1 באחסון.

אני חושב שגם הם וגם האפוג'י הינם שני זוגות הרמקולים הטובים והמיוחדים ביותר שהיו לי. הלאוטר הרבה יותר יקרים והרבה פחות סלחניים. נדרשת הקפדה יתרה כדי להוציא מהם את המיטב. כל מי ששמע אותם בזמנו אצלי, לא נשאר אדיש.

בגדול, מעדיף להשאר עם האפוג'י כי יותר קל לחיות איתם וניתן לגרום להם להשמע טוב יחסית די בקלות.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
גיא תמיד ידע להחזיק פנינים של ממש, ואיכשהו להחליף אותם. אחד האודיופילים המנוסים והמוכשרים בארץ, הרבה ציוד מצוין עבר אצלו.
עברו כמעט 30 שנה מאז שמעתי אפוגי...... וגם אז זו הייתה חוויה לא רגילה. בהצלחה גיא(ורד)

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אחלה גיא לנדאו , מכיר אותו יותר מ 20 שנה, אדם זהב.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אפילו מצאתי הוכחה...

PICT0208.JPG

תמונות מצורפות

• PICT0208.JPG
    PICT0208.JPG
    KB 192.7 · צפיות: 1,508

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גיא תמיד ידע להרכיב מערכות ולהוציא סאונד.
אני עדיין זוכר את הקליפש והמונובלוקים של מרנץ ששמעתי אצלו לפני בערך 20 שנה...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
גיא תמיד ידע להרכיב מערכות ולהוציא סאונד.
אני עדיין זוכר את הקליפש והמונובלוקים של מרנץ ששמעתי אצלו לפני בערך 20 שנה...

זה היה סט פסיכי עם המונו בלוקים מנורות מרנץ, איזה ימים היו...

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
ממה שאני מכיר ולא רק משמועות,
במה שנוגע במוסיקה ומסביב לה,
גיא מהמעטים שהציוד אצלו
נבחר "בפינצטה" מקפיד מאוד
על שילוב בין הרכיבים,
כך שתוצאה נראית ונשמעת
כפי שתומר ציין,
כל מי שמצליח לרכוש ממנו מוצר
אין ספק שעשה עסקה מעבר למצופה,
והרווח כולו שלו.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
והכל מתחיל וניגמר במילה Tube.
מנורות - זה הסאונד הכי מרגש .

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אמיר, הרגת אותי לגמרי עם התמונה הזו. איפה השיער?

בדיוק באתי לומר לך שאכלנו אותה ביחד חחחח
אבא שלך עם רעמה של אלביס פרסלי עד היום , וגם אבא שלי , אז חשבנו שנעשה פן כל החיים....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור