קניית מגבר סטריאו בסאונדפורלס

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
שלום
אני רוצה לרכוש מגבר סטריאו בסאונדפורלס
מכיוון שאין תדגם בארץ לצערי.
מאיזה מדינה מומלץ לקנות?
האם יש אחריות,וזו קנייה בטוחה?
אודה מאד אם מישהו התנסה
ויכול להמליץ.
תודה מראש לעונים.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
להבנתי, סאונד פור לס זה לא חנות אלא אתר שמפנה אותך לעמודי המוצרים באתרי קנייה, בעיקר (או רק) אמזון. במקרה כזה מאמזון הקנייה בטוחה ויש אחריות, ואם זה מוצר חשמלי תמיד עדיף מאירופה בזכות מתח הרשת הדומה, אלא אם אתה יודע בוודאות שאותו מוצר שנמכר בארה"ב מתאים גם לחשמל שלנו (ללא שנאי נוסף).

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לרוב קונים ישירות מי אמזון גרמניה, כמובן עם יש משלוח יש לארץ (לא כול דבר נשלח), אך בשל פתיחת אמזון באקץ יש סבירות שהרבה ישלחו.
אם מארצוץ הברית יש שילוח דרך ushops אך במקרה זה אחריות יכולה להיות יותר קשה למימוש כי אמזון לא אוהבים את חברות שילוח כי כתובת אינה כתובת שלך.
מאירופה אפשר לשלוח למשל דרך mustop מאנגליה השתמשתי ב idgu למשל. בטח יש עוד כאלה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מאירופה אפשר לשלוח למשל דרך mustop מאנגליה השתמשתי ב idgu למשל. בטח יש עוד כאלה.

ואז אתה משלם מסים פעמיים

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אם שולחים מגרמניה לאנגליה
ממש לא, במועד הזמנה אתה רואה מחיר נמוך יותר בשיחוח ישיר לארץ, או כנראה לכול מקום איפה שיש הסדר מיסוי בייצוא- לפחות בהזמנות שלי היה ככה.
אני כבר לא מדבר על כך שאפשר להזמין באמזון גרמניה לכובת מלון (עם אתה שם כמובן) ולאחר מכן לקבל החזר מס במעבר גבול בהצגת חשבונית מודפסת של אמזון שאחרי זה מעבירים בתצלום לשרות אמזון והם מזכים אותך במס קניה - השנה עשיתי ככה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ממש לא, במועד הזמנה אתה רואה מחיר נמוך יותר בשיחוח ישיר לארץ, או כנראה לכול מקום איפה שיש הסדר מיסוי בייצוא- לפחות בהזמנות שלי היה ככה.
אני כבר לא מדבר על כך שאפשר להזמין באמזון גרמניה לכובת מלון (עם אתה שם כמובן) ולאחר מכן לקבל החזר מס במעבר גבול בהצגת חשבונית מודפסת של אמזון שאחרי זה מעבירים בתצלום לשרות אמזון והם מזכים אותך במס קניה - השנה עשיתי ככה.

למלון זה משהו אחר, אם כי לא ידעתי שאפשר לקבל זיכוי על קנייה באמזון - הרי בזמן הקניה הם מזינים נתונים ל-global blue או משנו דומה

אבל אם אתה שולח ל-mustop, הם יקחו את הערך המלא כולל משלוח ומיסים ויגבו ממך תשלום מיסים בכניסה לארץ

או שגם כאן יש איזה פטנט?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
כן אבל זה במקרה שאתה נמצא בגרמניה ויוצא מגרבניה , כלומר עובר ביקורת גבולות ומחתים את tax refund.
עם שליחה מאמזון ישירות לארץ - אמזון לבד מוריד מס מקומי, אך מוסיף מיסים שבארץ (בערך) עם מס בארץ נגבה נמוך ממה שהם גבעו - אמזון מחזיר את ״העודף״.
עם שילוח דרך חברות השילוח זה באמת מיסים כפולים יכולים להיות

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
היי חברים
אני אמור לבצע תרכישה היום בעזרת אחי.
אז הבנתי שרק מאמאזון גרמניה,והמחיר
המופיע כולל הכל מהכל.
האם יש עוד משהו לקחת בחשבון?
אני לא קניין גדול מאמזון
אבל אם יש משהו שלא לקחתי
בחשבון אודה לכם אם תעדכנו אותי.

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
שמעת את המכשיר או דגם קרוב אליו ?
אתה בטוח שיעבוד טוב עם הרמקולים שלך ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור