המסע ממשיך לחלק 3 – אחרי חווית המוצר ב-WOM ובניו יורק, מה קורה פה בארץ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
המחירים אצלי באתר הם לידע בלבד - אין לי שרותי סליקה ומעולם לא מכרתי ציוד הי אנד און ליין .
שנית , הסברתי בצורה סופר מפורטת למה אודיופיל לא קונה בעשרות אלפי שח בלי לשמוע .
שלישית , שום אתר און ליין לא מציע שרות טרייד אין.
רביעית , כל הרוכש מגבר או רמקולים בלי לשמוע שם את כספו על קרן הצבי, ועם כל הכבוד זה לא משתווה לרכישת שעון.

חמישית, המחיר הסופי אצל היבואנים בארץ זול מכל מקום בגלובוס לרבות השירות , וכראיה לכך
מאחר והכנסת לדוגמא בזריקה לאוויר את Unison Research הנמכר ב Amazon אתן לך כמה דוגמאות למה
זה לא מעניין :

1. מגבר Unison Research - Simply Italy מחירו בארץ כולל מע״מ אחריות ושירות 10,900 שח.
מחירו ב Amazon משומש כלומר יד שנייה 2,300$ לפני משלוח , מע״מ , ועמילות מכס , וללא אחריות !
תעשה חשבון קצר , והגעת בסוף למחיר של חדש בארץ .......

https://www.amazon.com/Unison-Research-Simply-Italy-Integrated-Amplifier/dp/B00JL2D5O6/ref=sr_1_4?crid=1VG1EXDLIBND5&keywords=unison+research&qid=1567243273&s=gateway&sprefix=unison+re,aps,280&sr=8-4

2. מגבר Unison Research - Sinfonia מחירו בארץ כולל מע״מ אחריות ושירות 23,900 שח
מחירו ב Amazon כ 7,480 $ לפני משלוח , מע״מ , עמילות מכס , וללא אחריות .
תעשה חשבון קצר ותראה שעברת משמעותית מחיר של חדש בארץ ....

https://www.amazon.com/Unison-Research-Integrated-Amplifier-Turntable/dp/B06Y41TMWM/ref=sr_1_1?crid=1VG1EXDLIBND5&keywords=unison+research&qid=1567243273&s=gateway&sprefix=unison+re,aps,280&sr=8-1

3. מגבר Unison Research - Unico 90 מחירו בארץ כולל מע״מ אחריות ושירות 19,900 שח.
מחירו ב Amazon כ 5,500$ לפני משלוח , עמילות מכס , מע״מ וללא אחריות,
תעשה חשבון קצר ותראה שעברת משמעותית מחיר של חדש בארץ...

https://www.amazon.com/Unison-Research-Unico-Integrated-Amplifier/dp/B06Y1BXHJ5/ref=sr_1_22?crid=1VG1EXDLIBND5&keywords=unison+research&qid=1567243273&s=gateway&sprefix=unison+re,aps,280&sr=8-22

- אני דווקא שמח שהעלת את הנקודה הזו

- וכל זה עוד ברכישה על ״עיוור״ ללא האזנה.
- וכל זה לפני הנחה.... וטרייד אין שכלל לא קיים ברכישה און ליין ....
- האם אתה חושב שמי שמגיע לרכוש אצלי או אצל יבואן אחר הוא שה תמים ולא בודק ברשת?

לדעתי שלא במתכוון אתה מנסה לצייר תמונה לא נכונה כלפי העוסקים בתחום ומטעה , אולם אנשים לא מטומטמים , והאמן
לי שהם בודקים טוב טוב לפני שהם רוכשים מוצרים, ובמיוחד מוצרי יוקרה.

אמיר ארמה

אמיר,

קטונתי להבין את השוק כמוך, אני לא עוסק בזה ולא אני.
במה אני כן עוסק - טכנולוגיה.
אותם טענות שאתה משמיע כעת השמיעו בענפים אחרים, גם כאלה האקזוטיים יותר מאודיו, בהם הקונים לא פחות "מטורללים" והסכומים בהם נמכר מוצר חדש או משומש גורם גם לאקזוטיים שבמוצרי האודיו להחוויר.

כפי שרשמתי, חניות און ליין, ופופ אפ לא יחליפו לגמרי את המכירה בחנות/מחסן/מרתף. און ליין מרחיב מרחיב את מעגל המכירה ליצרן עצמו. אגב, טרייד אי,ן יש גם באונליין וגם על מוצרים שעלותם מאות אלפי דולרים jomashop.com כדוגמה לחנות כזו.

להערכתי, תוך פחות מעשור הרשת תהפוך לערוץ מרכזי למכירת ציוד היי אנד, אולי לא עבוראודיופילם אבל כן עבור מי שהפרוטה מצויה בכיסו.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני עוד לפני כן לא הבנתי למה בכלל שמישהו יתעסק עם ציוד היי אנד ואודיופילים ואיך אפשר לחיות מזה. אחרי השורות האלה של אמיר, אני בכלל לא תופס מה הקטע שיש עוד אנשים שעוסקים בזה בארץ. ההתעסקות והעלויות סביב פריט אחד פעם בלך תדע מתי, לא ממש עושים חשק להיות שם בתחום הזה. אם כי אני לא ממש קליינט של אף יבואן, מאחל שתמשיכו ותצליחו להתפרנס ולשרת את הקהילה הזו.

מצטרף לאיחולים.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
במקרה דנן מדובר ב 3 רמקולים שונים תחת אותו הדגם
אתה בחרת להביא את הדוגמה. אני רק התייחסתי אליה.
אתה מלין על מה שאתה כותב?
: -)

אולם ביום שתחליט לקנות משהו מאחד מהיבואנים הרבים
החלטתי. גם קניתי.
ממך למשל, קניתי 3 פעמים.
מאי נפקא מינה?

פריום, הייתי צריך נקודת התייחסות.
מה ציפית, שאשאל אותך (ועוד כמה גולשים), כמה הרווחת אז וכיום?
אז הבאתי נקודת התייחסות בסיסית.

אחוזים לא רלוונטי בכלל.
הרי כל ההוצאות הבסיסיות עלו.
הווה אומר, כי נקודת המוצא לא השתנתה.
לי כיום, יותר קשה לרכוש את הרמקול.
כי אני צריך להוסיף את היתרה בשקלים! לא באחוזים.
לאחר התוספת של 2000 שח הראשונים ...
צריך למצוא עוד 2000 שח.

שבוע טוב.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תוך פחות מעשור הרשת תהפוך לערוץ מרכזי למכירת ציוד היי אנד, אולי לא עבוראודיופילם אבל כן עבור מי שהפרוטה מצויה בכיסו.

עכשיו אתה מבין

אודיופיל שקונה מכשיר בעשרות אלפי שח ולא יודע איך הוא נישמע , עוד 100 שנה לא יקנה ברשת.
מי שהפרוטה מצוייה בכיסו ואין לו בעייה לסכן עשרות אלפי שח עבור מוצר שאולי יתאים לו , זו כמובן טעות, אבל מאחר והוא אמיד וזה לא מזיז לו , ובטוח שהוא לא אודיופיל , זה בהחלט יכול לקרות , ובתנאי , שיעלה לו יותר זול מהיבואן המקומי , מאחר ובסופו של דבר אנשים עושים צרכנות נבונה.
ואגב, גם אם אצל היבואן המקומי ,המחיר גדול ב 5% בגלל השירות והאחריות , אנשים יעדיפו לקנות אצלו ולא לקחת סיכון שאולי יגיע להם מכשיר פגום או שלא תהיה להם אחריות.

מוצרים יקרים שצריכים תחושה או האזנה או בחינה לעולם לא ירכשו ברשת .
סלון ב 4,000 שח ירכש ברשת , סלון ב 30,000 שח אף אחד לא יקנה ברשת וירצה לשבת ולחוש אותו.
ולכן למרות שהרשת מלאה ברהיטים , רהיטי יוקרה - הי אנד תקרא לזה , לא ירכשו בלי בדיקה פיסית.
אותו דבר מגבר ב 3,000 שח ירכש ברשת , אולם מגבר ב 30,000 שח אף אחד לא יקנה ברשת אם לא שמע אותו.
וזה מה שאני מנסה לומר לך כבר כמה פעמים.

נערך לאחרונה ב:

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
עכשיו אתה מבין

אולי בעוד כמה שנים יפתחו דוגמית של צליל שאפשר לשלוח בדואר, כמו דוגמית של בושם, ואז כן יקנו ברשת.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עכשיו אתה מבין

אודיופיל שקונה מכשיר בעשרות אלפי שח ולא יודע איך הוא נישמע , עוד 100 שנה לא יקנה ברשת.
מי שהפרוטה מצוייה בכיסו ואין לו בעייה לסכן עשרות אלפי שח עבור מוצר שאולי יתאים לו , זו כמובן טעות, אבל מאחר והוא אמיד וזה לא מזיז לו , ובטוח שהוא לא אודיופיל , זה בהחלט יכול לקרות , ובתנאי , שיעלה לו יותר זול מהיבואן המקומי , מאחר ובסופו של דבר אנשים עושים צרכנות נבונה.
ואגב, גם אם אצל היבואן המקומי ,המחיר גדול ב 5% בגלל השירות והאחריות , אנשים יעדיפו לקנות אצלו ולא לקחת סיכון שאולי יגיע להם מכשיר פגום או שלא תהיה להם אחריות.

סלון ב 4,000 שח ירכש ברשת , סלון ב 30,000 שח אף אחד לא יקנה ברשת וירצה לשבת ולחוש אותו.
ולכן למרות שהרשת מלאה ברהיטים , רהיטי יוקרה - הי אנד תקרא לזה , לא ירכשו בלי בדיקה פיסית.
אותו דבר מגבר ב 3,000 שח ירכש ברשת , אולם מגבר ב 30,000 שח אף אחד לא יקנה ברשת אם לא שמע אותו.
וזה מה שאני מנסה לומר לך כבר כמה פעמים.

אמיר, נסכים שלא להסכים במקרה זה, אגב אשמח לערוך עמך את אותה שיחה עשור מהיום ולראות מי צדק.
תכשיטים ואין ספור פריטים אקזוטיים ולא פחות ריגשיים נמכרים ברשת בסכומים המגמדים מערכות על, אין שום סיבה שגם פרטי אודיו אקזוטי לא יימכר ברשת.

פותח השרשור סיפר על חנות קונספט השייכת לקונצן מקינטוש/סאנוס, צרף את הדברים לכך שחברת PS Audio מתחילה מאוקטובר למכור און ליין בלבד ותרכיב את הפאזל לבד - אלה הסנוניות המבשרות על העתיד, המורכב מחניות קונספט/בוטיק/פופ-אפ להתרשמות כאשר הרכישה תתבצע ישירות מהיצרנים.
ייצרן מסתכל על רווח, קיצור הדרך לרוכש מאפשרת ליצרנים להרוויח יותר, לכן בסופו של דבר הם ידחפו לשם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
במקרה דנן מדובר ב 3 רמקולים שונים תחת אותו הדגם
אתה בחרת להביא את הדוגמה. אני רק התייחסתי אליה.
אתה מלין על מה שאתה כותב?
: -)

אולם ביום שתחליט לקנות משהו מאחד מהיבואנים הרבים
החלטתי. גם קניתי.
ממך למשל, קניתי 3 פעמים.
מאי נפקא מינה?

פריום, הייתי צריך נקודת התייחסות.
מה ציפית, שאשאל אותך (ועוד כמה גולשים), כמה הרווחת אז וכיום?
אז הבאתי נקודת התייחסות בסיסית.

אחוזים לא רלוונטי בכלל.
הרי כל ההוצאות הבסיסיות עלו.
הווה אומר, כי נקודת המוצא לא השתנתה.
לי כיום, יותר קשה לרכוש את הרמקול.
כי אני צריך להוסיף את היתרה בשקלים! לא באחוזים.
לאחר התוספת של 2000 שח הראשונים ...
צריך למצוא עוד 2000 שח.

שבוע טוב.

חגי, אמירות בארמית ... הפכנו לפורום משפטי ?;)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
אין קשר בין תכשיטים ושעונים לאודיו

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

שושו, אף אחד היצרנים לא בונה על אלפית אחוז הצרכנים הנקראים אודיופילים, רוב מערכות האולטרה היי אנד לא נמכרות לאודיופלים אלה לבעלי כיס עמוק שעבורם סטאפ במחיר יקר הוא עוד סמל סטטוס.

היום אנשים רוכשים דירות ובתים במיליונים מבלי שביקרו או ראו את האתר, לפני עשור וקצת לא איש לא דמיין שפלטפורמות כמו אינסטגרם, פייסבוק, אמזון ודומותיהם יחוללו את מה שקורה כבר היום.
אודיו, זה רק תחום נוסף, מיליון או שלושה מיליון ואף עשר מיליון משוגעים בעולם לא יעצרו את הגלגל.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אבחנה מדויקת, מי שענין הצליל חשוב לו לא יוותר על בדיקה ממשית, לעיתים סיזיפית ומייגעת של חלופות, לרוב ללא קשר לעומקו של כיסו. מי שסטריאו עתיר מיתוג ויוקרה הוא חלק מהמרכיבים ברשימה שנערכה עבורו לציון השלב בסולם החברתי שבו ראוי לו להתמקם לטעמו, צריך את זה פחות. נכון שקיימים מקרי גבול בהם אודיופילים עתירי ממון מוציאים עשרות אלפי דולרים על משהו שבכלל לא שמעו קודם, אבל זה כבר ענין של בטחון עצמי, לעיתים מופרז, ביכולת ההשלכה שלהם מדבר אחד למשנהו ולאור נסיון ששיכנע אותם מזמן שהם יודעים לא פחות טוב מהיצרן עבור מה בדיוק הוא הולך לבקש יותר כסף.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113

בכלל לא בטוח.
אתה יודע להעריך כמה אודיופילים ( דגש, אודיופילים) קונים ציוד יקר בעיקר בגלל המראה שלו? כמה יעדיפו ציוד שנראה מצוין מבחינתם, על פני ציוד אחר שנראה פחות מרשים אבל נשמע לא פחות טוב? כמה קונים מתוך התלהבות ראשונית, ובלי לחקור לעומק האם זה הכי מתאים להם מבחינת הסאונד?
לדעתי הם הרוב.
אז במה זה שונה מתכשיטים ושעונים? קונים צעצוע, רהיט מרגש, שגם נשמע טוב. לא בהכרח הכי טוב במחיר, אלא הכי יפה. תכשיט.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ובדיוק בשל מה שנכתב מעלי, ההגדרה "אודיופיל" היא ענין של פרשנות יותר מכל דבר אחר.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
שושו, אף אחד היצרנים לא בונה על אלפית אחוז הצרכנים הנקראים אודיופילים, רוב מערכות האולטרה היי אנד לא נמכרות לאודיופלים אלה לבעלי כיס עמוק שעבורם סטאפ במחיר יקר הוא עוד סמל סטטוס.

היום אנשים רוכשים דירות ובתים במיליונים מבלי שביקרו או ראו את האתר, לפני עשור וקצת לא איש לא דמיין שפלטפורמות כמו אינסטגרם, פייסבוק, אמזון ודומותיהם יחוללו את מה שקורה כבר היום.
אודיו, זה רק תחום נוסף, מיליון או שלושה מיליון ואף עשר מיליון משוגעים בעולם לא יעצרו את הגלגל.

זה שיש מולטי מליונרים זה סבבה.

בתחום הדירות והשעונים (מסוימים) די קל להפוך את המוצר לכסף שוב, הסיכון שהמליונר לוקח הוא לא גדול. ואם הוא ממש מליונר מליונר, אז הסיכון לא מעניין אותו, ואותו אחד כנראה לא קנה באינטרנט אלא העובדים/אדריכלים שלו קונים או שהוא מתקשר ישירות עם המנכל של החברה ומזמין איזה מוצר bespoke שלא זמין לקהל הרחב.

הרבה מהמוצרים שאנחנו מדברים עליהם דווקא כן נבנים לאודיופילים. גם פה יש סיגמנטציה, לא נראה לי שמליארדר יקנה הארבט, ספנדור os auduo, לקסמן אקיופייז או אפילו טידל דיאסרה (אילה מיועדים לאודיופילים פחות עשירים).. הוא יברר מיהן חברות הקצה, ויקנה את מוצר הקצה של אותה חברה, בלי לשמוע קודם.

אבל אנחנו ה"אודיופילים הנורמלים" (זו סתירה פנימית :)), לא נקנה סתם באינטרנט מוצר אודיו שעולה הרבה כסף בלי להבין איך הוא נשמע (פעם עשיתי את זה ונפלתי). יש יוצאים מן הכלל, נניח פלוני קנה כבל רמקול קצה, שילם הרבה, סיכוי גבוה שאם אהב הוא לא ירגיש שיש ריסק בקניית אינטרקונקט מאותה הסדרה (נניח בלי לשמוע) ישירות מהיצרן.

אולטרה היי אנד זה סגמנט אחר מהיי אנד, ולא כל החברות שאנחנו מדברים עליהן משחקות בו. קח רמקול כמו גרנד אוטופיה, הליוינג וויס במליון דולר,.כמה חתיכות נמכרות בשנה? לדעתי לא הרבה, או לפחות לא ברמה שתחזיק את החברות האילה בחיים. הם מוציאות דגמים "פסיכים" כדי לאותת לקהל הקונים שיש להם טכנולוגיה מדהימה,.בדיוק כמו טווס, וחיות בעצם על דגמי הביניים שמהם מוכרים כנראה הכי הרבה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה שיש מולטי מליונרים זה סבבה.

בתחום הדירות והשעונים (מסוימים) די קל להפוך את המוצר לכסף שוב, הסיכון שהמליונר לוקח הוא לא גדול. ואם הוא ממש מליונר מליונר, אז הסיכון לא מעניין אותו, ואותו אחד כנראה לא קנה באינטרנט אלא העובדים/אדריכלים שלו קונים או שהוא מתקשר ישירות עם המנכל של החברה ומזמין איזה מוצר bespoke שלא זמין לקהל הרחב.

הרבה מהמוצרים שאנחנו מדברים עליהם דווקא כן נבנים לאודיופילים. גם פה יש סיגמנטציה, לא נראה לי שמליארדר יקנה הארבט, ספנדור os auduo, לקסמן אקיופייז או אפילו טידל דיאסרה (אילה מיועדים לאודיופילים פחות עשירים).. הוא יברר מיהן חברות הקצה, ויקנה את מוצר הקצה של אותה חברה, בלי לשמוע קודם.

אבל אנחנו ה"אודיופילים הנורמלים" (זו סתירה פנימית :)), לא נקנה סתם באינטרנט מוצר אודיו שעולה הרבה כסף בלי להבין איך הוא נשמע (פעם עשיתי את זה ונפלתי). יש יוצאים מן הכלל, נניח פלוני קנה כבל רמקול קצה, שילם הרבה, סיכוי גבוה שאם אהב הוא לא ירגיש שיש ריסק בקניית אינטרקונקט מאותה הסדרה (נניח בלי לשמוע) ישירות מהיצרן.

אולטרה היי אנד זה סגמנט אחר מהיי אנד, ולא כל החברות שאנחנו מדברים עליהן משחקות בו. קח רמקול כמו גרנד אוטופיה, הליוינג וויס במליון דולר,.כמה חתיכות נמכרות בשנה? לדעתי לא הרבה, או לפחות לא ברמה שתחזיק את החברות האילה בחיים. הם מוציאות דגמים "פסיכים" כדי לאותת לקהל הקונים שיש להם טכנולוגיה מדהימה,.בדיוק כמו טווס, וחיות בעצם על דגמי הביניים שמהם מוכרים כנראה הכי הרבה.

זה נחמד לקשור לעצמנו גלוריפיקציה וכתרים, מה לעשות שחברות הן קודם כל עסק והדבר הראשון שמעניין את רוב העסקים - שורת הרווח.
רוב האנשים נסמכים על ביקורות ומראה עיניים (כתב זאת אמיר בעבר) ולא על מעבר אין סופי בין שלל דגמים (אותו חניות קונספט יכולות לספק).
כמו כן, לא לכל האודיופילים כיסים עמוקים, רובם כלל לא ירכשו גארנד אוטופיה או רמקולים בחצי מחיר הגראנד אוטופיה, השוק הזה מתודלק ברובו המוחלט ע"י אנשים עם כיסים מאוד עמוקים שאהבה למוזיקה לא תמיד במקום הראשון אצלם - הסבירו להם שזה הטוב והיקר ביותר שניתן לרכוש.

בהרבה מאוד תחומים הסבירו לנו מדוע מכירה ישירה לא תצלח - ביגוד, תכשיטים, מזון, רכב, דיור ובעצם מה לא, כיום מכירות דרך הרשת עקפו את המכירה המסורתית.
אם אתה חושב שהפצה ומכירה ישירה של ציוד אודיו גם כזה הנמכר במחיר סטטוספרי אינה אפשרית - אשרי המאמין.
אני חושב שבתוך פחות מעשור נראה שינויים מרחיקי לכת מאלה שהכרנו עד היום, ומכירה ישירה תתפוס חלק נכבד מהנתח (המפיצים/בוטיקים/חניות מקומיים לא יעלמו אבל משהו בקונספט הנוכחי יצטרך להשתנות).

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בארה"ב מוכרים מזמן חלקים נרחבים של אודיו וקולנוע בייתי בצורה ישירה, אבל דווקא בסגמנט הנגיש. קונים, ואם לא מרוצים תוך 30 יום מקבל החזר - ללא שאלות מיותרות.

אני לא יודע מאיפה הסטטיסטיקה לגבי המיליונרים. אני הייתי פעם אחת (שזה גם לא מדד אולי) בבית של אחד המיליארדרים בארץ, מה שהיה לו
- מסך פלזמה ענק (זאת שעלתה 300,000 שקלים פעם)
- פאנלים טאצ' בכל פינה לאוטומציה
- רמקולים מובנים בתקרה בכל חור

אני לא חושב שבנאדם, שהוא לא אודיופיל, יכול להכניס כאלה מפלצות הבייתה

כי ציוד אודיו זה ציוד מכוער.
רק אודיופיל אמיתי יכול להרשות את זה לעצמו :)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני לא יודע מאיפה הסטטיסטיקה לגבי המיליונרים. אני הייתי פעם אחת (שזה גם לא מדד אולי) בבית של אחד המיליארדרים בארץ, מה שהיה לו
- מסך פלזמה ענק (זאת שעלתה 300,000 שקלים פעם)
- פאנלים טאצ' בכל פינה לאוטומציה
- רמקולים מובנים בתקרה בכל חור

אני לא חושב שבנאדם, שהוא לא אודיופיל, יכול להכניס כאלה מפלצות הבייתה

תסתכל בתמונות במסתובבות ברשת (אנשים פרטיי, לא פרסום), לא תראה רמקולים או ציוד בעלות סטטוספרית "בחדרים דלוחים". לרוב מדובר בבתים מעוצבים העולים מיליונים רבים.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
זה נחמד לקשור לעצמנו גלוריפיקציה וכתרים, מה לעשות שחברות הן קודם כל עסק והדבר הראשון שמעניין את רוב העסקים - שורת הרווח.
רוב האנשים נסמכים על ביקורות ומראה עיניים (כתב זאת אמיר בעבר) ולא על מעבר אין סופי בין שלל דגמים (אותו חניות קונספט יכולות לספק).
כמו כן, לא לכל האודיופילים כיסים עמוקים, רובם כלל לא ירכשו גארנד אוטופיה או רמקולים בחצי מחיר הגראנד אוטופיה, השוק הזה מתודלק ברובו המוחלט ע"י אנשים עם כיסים מאוד עמוקים שאהבה למוזיקה לא תמיד במקום הראשון אצלם - הסבירו להם שזה הטוב והיקר ביותר שניתן לרכוש.

בהרבה מאוד תחומים הסבירו לנו מדוע מכירה ישירה לא תצלח - ביגוד, תכשיטים, מזון, רכב, דיור ובעצם מה לא, כיום מכירות דרך הרשת עקפו את המכירה המסורתית.
אם אתה חושב שהפצה ומכירה ישירה של ציוד אודיו גם כזה הנמכר במחיר סטטוספרי אינה אפשרית - אשרי המאמין.
אני חושב שבתוך פחות מעשור נראה שינויים מרחיקי לכת מאלה שהכרנו עד היום, ומכירה ישירה תתפוס חלק נכבד מהנתח (המפיצים/בוטיקים/חניות מקומיים לא יעלמו אבל משהו בקונספט הנוכחי יצטרך להשתנות).

לא הבנתי איך התשובה שלך קשורה למה שכתבתי...

אתה כתבת את הפסקה הבאה לגבי מליונרים:

"שושו, אף אחד היצרנים לא בונה על אלפית אחוז הצרכנים הנקראים אודיופילים, רוב מערכות האולטרה היי אנד לא נמכרות לאודיופלים אלה לבעלי כיס עמוק שעבורם סטאפ במחיר יקר הוא עוד סמל סטטוס.

אודיו, זה רק תחום נוסף, מיליון או שלושה מיליון ואף עשר מיליון משוגעים בעולם לא יעצרו את הגלגל."

וטענת שרוב הציוד נקנה על ידי אנשים בעלי כיסים עמוקים... כי החברות לא מתפרנסות מאודיופילים. אז זרמתי איתך... ואז הבאת אותה בסיבוב פרסה וכתבת את מה שמצוטט למעלה בצהוב

מה שאני מתכוון שלרמקולים ב 500$ נניח שתוכננו על ידי אנדרו גונס (יש כאילו), יש הגיון לקנות ישירות מאמזון, כנ"ל ls50 וכאילה (רמקול טוב, לא מזלזל), מגברי נאד מרנץ וכו, על הכיפאק. אבל תראה לי אודיופיל לא מליונר שיקנה דיאגוסטינו, או מגיקו באינטרנט. לגבי מגברים כמו פאס או פירסט וואט, לדעתי רוב הקניה בשוק האמריקאי היא דרך האינטרנט מהמפיץ של פאס. שם יש בזה הגיון ומקבלים חלון זמן שניתן להחזיר את הציוד. האמריקאים אלופים בזה. בגלל גודל היבשת האינטרנט חוסך להם הוצאות של פתיחת רשת הפצה והדגמה, והם סופגים את עלות הנזק שעלול להיגרם, זה זול יותר מאשר להקים ערוץ הפצה פיזי (בדומה לחברות ליסינג שמוותרות על ביטוח מקיף לכל רכב).

דרך אגב, חברות כמו ווילסון מגיעות לבית הלקוח האמריקאי להתקנה ומדידות מעל רף מחיר מסויים, גם פה יש הגיון בקניה ישירה.

בקיצור היכן שהקניה הישירה משולבת "בכתובת מאחוריה" זה יכול להצליח. בישראל הקטנה, ותודעת השירות המעפנית ביחס לשוק האמריקאי (לא התכוונתי לסוחרי הבוטיק, אלא באופן כללי לתודעת השירות פה), קשה לי לראות איך קונים ציוד קצה אונליין. לך תחזיר במשלוח רמקול ששוקל 100 קילו כי אתה לא מרוצה...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
תסתכל בתמונות במסתובבות ברשת (אנשים פרטיי, לא פרסום), לא תראה רמקולים או ציוד בעלות סטטוספרית "בחדרים דלוחים". לרוב מדובר בבתים מעוצבים העולים מיליונים רבים.

לא בהכרח, זה מה שאתה חושב שזה עולה.
גם הדיור המסכן בארץ כבר מגיע למיליון דולר עבור דירה די רגילה אפילו לא בתל אביב אגב

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא בהכרח, זה מה שאתה חושב שזה עולה.
גם הדיור המסכן בארץ כבר מגיע למיליון דולר עבור דירה די רגילה אפילו לא בתל אביב אגב

מיכאל יקירי, גם בארצות הברית לא הכל חינם, עזוב את הסיפורים על בית עם 4 חדרי שינה בניו ג'רזי, אטלנטה וכו.., זה לא בית בהמפטונס ולא בקונטיקט שלא לדבר על אירופה. לא חסר בנכר פיסות נדל"ן העולה מיליונים רבים.

כמה לדעתך עולה בית פרטי עם 4 חדרי שינה בשכונת אלסטרי לונדון (בורגני +, סטייל אם המושבות פ"ת) - 2 מיליון פאונד וצפונה (אגב, בכל קוטג' בסיסי בנס ציונה או בשרון תקבל מפרט גבוה בהרבה, בעצם גם בדירת 5 חדרים בפ"ת).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור