שימוש בעדשות צילום

israel gold

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
בוקר טוב ושבת שלום
אני מצלם כתחביב במצלמה קנון 600D
יש לי עדשות 52 ממ , 17-50, 16-11, ו 85 ממ
ורוצה לשדרג את עצמי לקנות
7D מרק 2
והשאלה התמימה היא האם יש התאמה מסויימת
או מתאם או איזו שהיא אפשרות להשתמש עם העדשות
שנשארו לי מהקנון 600D ?
או שחד משמעית אין מה לעשות ול 7D צריך להתחיל להשקיע
בעדשות חדשות,

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
אין שום בעיה לחבר את העדשות שיש לך ל 7DII ו...:להשקיע בעדשות זה תמיד נכון וטוב.

מנחם.

israel gold

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
תודה * 1000

תמונות מצורפות

• תודהרבה.jpg
    תודהרבה.jpg
    KB 110 · צפיות: 139

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
ככלל בקנון עדשות EFS שייכות לעולם ה-CROP אך מצלמות Full Frame לא יכולות לעשות בעדשות אלו שימוש. לעומת זאת מצלמות Crop יכולות לעשות שימוש בעדשות EF המיועדות למצלמות FF.
עשה לך מנהג לרכוש עדשות EF ותוכל תמיד לשדרג את הגוף ללא צורך בקניה מחודשת של עדשות

צלם בהנאה!!

israel gold

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
1
תודה רבה לך חן
בזכותך לא מיהרתי בקניה
אשריייי

תמונות מצורפות

• chen.jpg
    chen.jpg
    KB 81.3 · צפיות: 140

Ale4ko

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה לך חן
בזכותך לא מיהרתי בקניה
אשריייי
ה 7d mark 2 שאתה מתכוון לקנות היא מצלמת קרופ בדיוק כמו ה600d שלך ככה שלא תהיה בעיה עם התאימות של העדשות. בעיה יכולה להופיע רק אם אתה עובר לff וכמו שחן אמר תאימות עדשות efs ל ff

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
ה 7d mark 2 שאתה מתכוון לקנות היא מצלמת קרופ בדיוק כמו ה600d שלך ככה שלא תהיה בעיה עם התאימות של העדשות. בעיה יכולה להופיע רק אם אתה עובר לff וכמו שחן אמר תאימות עדשות efs ל ff
צודק מאוד
בכל מקרה כדאי להשקיע בזכוכית טובה ועם מחשבה לעתיד

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני מאמין גדול בעדשות טובות, אבל לא תמיד העדשות הטובות ביותר למצלמת קרופ הן עדשות של מצלמות FF.
לדוגמא עדשת קנון 17-55 F2.8 היא עדשה מעולה לקרופ שבזמנו רכשתי אותה למצלמת הקרופ שלי והיא ממש לט זזה מהמצלמה, אין עדשת FF מקבילה מתאימה כך לקרופ עבור שימוש כללי עם צמצם כזה.

נכון יש לעדשה זו חסרון אחד גדול שאם מחר נחשוב לעבור למצלמת FF העדשה לא תתאים לכך - כאן נכנסת השאלה, אם אנחנו חושבים על מצלמת FF? למה לרכוש כעת מצלמת קרופ ולהתאים לה עדשות לא הכי טובות כעת?

אישית הייתי רוכש שמראש מצלמת FF, או שמצד שני עבור צלמי ציפורים לדוגמא שקרופ מספק להם יתרון בכפלת זום העדשה ( ב 1.6), או מסיבות אחרות שבחרנו במצלמת קרופ לא כפשרה אלה כהמצלמה שלנו, אז אפשר להתאים לה את העדשות המתאימות לה ולא את אלו שיתאימו לנו למצלמה הבאה.

אם תקציב הוא הנושא אז קנון 7DII וקנון 6D II ההפרש לא בשמיים, ולרוב הצרכים 6D II תספק תמונות טובות יותר מה 7D II, מעבר לכך הייתי שוקל ברצינות מצלמה ללא מראה של קנון EOS R או EOS RP שזה הכיוון של העתיד.

בכלל עוד לא דיברתי על מצלמות של חברות אחרות כלל :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
כן, יש בדיוק עכשיו מבצע על X1Dmk2 + 45mm..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור