סיור בחדר ההאזנה של נלסון פאס...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נלסון פאס האגדתי מחובר באוסצילוסקופ לרמקול כדי להראות עד כמה מעט מוזיקה נדרשת מוואט אחד - מעט מאוד.
תמיד החזקתי ממנו :).

סרטון של סטיב גוטנברג.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
לא פחות מ מדהים!
אני טועה או ש הוא אמר את צמד המילים שאסור לומר: באנגלית זה "בליינדטסט" , ועוד קופסת מיתוג (אוי ואווי), ( וגם לא ראיתי שיש לו שם כבלים (אלו של הביוקר ... ) משהו לא מסתדר פה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה איש נחמד. לגבי הציוד שהוא משתמש בו לעצמו, זה יותר מעבדה מחדר האזנה.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
הפוך תומר, האיש הזקן הנחמד טוען שצריך מעט מאוד וואטים בשביל מוסיקה (הוא מאמין שאיכות הוואט הראשון מאד חשובה). הסקופ שלו שם על הקופסה של הרמקול מכוון לחלון המשקף וואט אחד. בישביל מה זה טוב לו אני לא מבין, אבל אם סבבה לו ככה והוא מבין אז בכייף. בכל מקרה, הרקורד שלו מכובד מאד. הלוואי והיה לי איזה מגבר שלו.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
הוואט הראשון חשוב בכל מגבר כי
כל הוואטים אחריו אותו טעם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא סותר את דבריך שהוואט הראשון הוא הקובע :).

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
הוואט הראשון הוא הכי חשוב כי שם באים לידי ביטוי כל רכיבי הרעש והעיוותים באופן הכי בולט. ומגבר שלא נקי בוואט הזה לעולם לא יוערך ע"י אודיופילים.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אבל הכי מעניין בתחילת הסרטון, זה שני מונובלוקים שבנה לעצמו, כל אחד עם 1280 טרנזיסטורי JFET - משוגע... ועוד אומר שעלה לו ים של כסף הטרנזיסטורים, וגם השאיר את הרגליים שלהם ארוכות שאולי יוכל להשתמש בהם עוד בעתיד.
בסך הכל 20 וואט ב 8 אוהם, 40 וואט ב 4 אוהם - יוצא שכל טרנזיסטור מעביר במקסימום (כשהמגבר מוציא 40 וואט) רק כ 2.5 מילאמפר.
תכנון פסיכי לגמרי.
ועוד זיווד אותו בקופסת עץ לא מעובדת...
מה שכן, אני בטוח שכייף לו והוא נהנה מזה.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
908
נקודות
113
יש לו דווקא ציוד מעניין הלווי עלי תודה תומר :בעד:

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
על זה נאמר
בוואט אחת;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור