המלצות לפונו

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
שלום
הגיע הזמן לשדרג את הפונו שלי
כרגע עם טריקורד דינו וספק כוח נפרד דינו+
תקציב עד 7000 שח ליד 2\תצוגה (מי שרוצה למכור מוזמן להציע בפרטי, (מזהיר מראש שארצה לשמוע על הסט-אפ שלי).
הפונו יצטרך לעבוד עם ראש Hana mc עם קומפליאנס יחסית נמוך שיושב על גרהם פנטום
בהמשך אני רוצה להוסיף גם זרוע 12 אינץ' אז אני רוצה שלפונו יהיו שתי כניסות.
משתמש בהגברת מנורות 845 ובפרה אני עובר בין מנורתי לפסיבי לפי המצב רוח.
רמקולים עתידים להיות מוחלפים בעתיד הלא רחוק אז לא רוצה לקחת את זה כפקטור.
בגדול אני חושב שאני מעדיף פונו טרנזיסטורי מתוך דעה (קדומה) שניתן במחיר זול יותר לקבל תוצאה טובה יותר ?
אשמח להמלצות, לא דווקא על מה שזמין למכירה כרגע
תודה מראש
אוהד

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שלום
הגיע הזמן לשדרג את הפונו שלי
כרגע עם טריקורד דינו וספק כוח נפרד דינו+
תקציב עד 7000 שח ליד 2\תצוגה (מי שרוצה למכור מוזמן להציע בפרטי, (מזהיר מראש שארצה לשמוע על הסט-אפ שלי).
הפונו יצטרך לעבוד עם ראש Hana mc עם קומפליאנס יחסית נמוך על זרוע גרהם פנטום ופטיפון מיקרו סייקי rx1500
בהמשך אני רוצה להוסיף גם זרוע 12 אינץ' אז אני רוצה שלפונו יהיו שתי כניסות.
משתמש בהגברת מנורות 845 ובפרה אני עובר בין מנורתי לפסיבי לפי המצב רוח.
רמקולים עתידים להיות מוחלפים בעתיד הלא רחוק אז לא רוצה לקחת את זה כפקטור.
בגדול אני חושב שאני מעדיף פונו טרנזיסטורי מתוך דעה (קדומה) שניתן במחיר זול יותר לקבל תוצאה טובה יותר ?
אשמח להמלצות, לא דווקא על מה שזמין למכירה כרגע
תודה מראש
אוהד

היות ומהדברים שרשמת עולה שאתה מחפש פונו היקר פי כמה מהראש שברשותך, עולה השאלה האם אתה עדיין מתכוון להישאר עם אותו הראש בטווח הבינוני והרחוק?

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
היות ומהדברים שרשמת עולה שאתה מחפש פונו היקר פי כמה מהראש שברשותך, עולה השאלה האם אתה עדיין מתכוון להישאר עם אותו הראש בטווח הבינוני והרחוק?
הראש עדיין לא נפתח..
בכל מקרה אני רוצה פונו שיהיה גמיש לקבל ראשים עם נתונים שונים.
הפונו+ספק שבשימושי כרגע מתומחרים בסביבות 5000 שח כחדשים אולי אפילו קצת יותר אבל זה לא נראה לי ממש עוזר לעניין ההתייעצות.

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
ראשית תתחדש, נשמע מבטיח מאוד.
מנסיון אישי, אני מאוד אוהב את הפונו שמיכאל מרחובות בונה (יש לו כמה רמות ושלי הוא לא מהטופ שלו), ראיתי בזמנו בלוחות.
הפונו שלו בדרך כלל הוא MM, כך שצריך גם הגברה מ - MC, יש בלוחות מחו״ל לפעמים של Klyne, אפשרות נוספת ואולי ראשונה היא שנאי סטפאפ.
חצי הסנט שלי

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני יכול לרשום על פונואים ששמעתי, חפש אותם ביד 2 היות ולא כולם יכנסו בתקציב כחדשים.

מנורות - יוניסון, לקסמן ו Zesto, צליל חמים בדגש על מיד ושקט מוחלט ברקע.
טרנזיסטורי - Moon הקטן, מכשיר קטן ותמורה טובה למחירו, שווה האזנה, האח הגדול והמצטיין כבר יחרוג מהתקציב.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
ראשית תתחדש, נשמע מבטיח מאוד.
מנסיון אישי, אני מאוד אוהב את הפונו שמיכאל מרחובות בונה (יש לו כמה רמות ושלי הוא לא מהטופ שלו), ראיתי בזמנו בלוחות.
הפונו שלו בדרך כלל הוא MM, כך שצריך גם הגברה מ - MC, יש בלוחות מחו״ל לפעמים של Klyne, אפשרות נוספת ואולי ראשונה היא שנאי סטפאפ.
חצי הסנט שלי
תודה רבה
אין לי ספק שהמכשירי הפונו שמיכאל בונה מצויינים, אבל נדמה לי שיהיה קשה להכניס לתוך התקציב שלי, פונו, שנאי סטפ אפ ואינטרקונקט, אני מעדיף לפש מכשיר אחד.
klyne באמת מעניין, כרגע אין למכירה ב hifishark

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
אני יכול לרשום על פונואים ששמעתי, חפש אותם ביד 2 היות ולא כולם יכנסו בתקציב כחדשים.

מנורות - יוניסון, לקסמן ו Zesto, צליל חמים בדגש על מיד ושקט מוחלט ברקע.
טרנזיסטורי - Moon הקטן, מכשיר קטן ותמורה טובה למחירו, שווה האזנה, האח הגדול והמצטיין כבר יחרוג מהתקציב.
תודה גיא איזה דגם של zesto יש לך ?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הייתי בודק החדש של EAR. זה שהחליף את ה 834.

או מגדיל את התקציב ומחכה שיצוץ 88pb ביד 2.

אם תרצה, למכר שלי יש קדם של מיכאל שהוא העתק של ה 834 עם מס' שינויים של המאסטרו, במחיר מצחיק.

כל ההמלצות שלי הם עם שפופרות. מנסיוני, בתקציבך, כמעט אין פונוסטייג'ים טרנזיסטורים שמתקרבים לשפופרתיים.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
תודה גיא יקר לאחד מאלו שהצעת יש שתי כניסות ?

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה גיא יקר, מצחיק שאנחנו מתכתבים כאן אבל זה בטח יועיל לעוד אנשים. לאחד מאלו שהצעת יש שתי כניסות ?

ב Zesto יש כניסת בלאנס וכניסה רגילה, בגרסת ה deluxe יש שתי כניסות מופרדות אבל המחיר רחוק מזה שהגדרת, לגבי השאר רצוי שהיבואנים יגיבו.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
ב Zesto יש כניסת בלאנס וכניסה רגילה, בגרסת ה deluxe יש שתי כניסות מופרדות אבל המחיר רחוק מזה שהגדרת, לגבי השאר רצוי שהיבואנים יגיבו.
השאלה היתה לגיא לנדאו..אבל תודה גם על המידע הזה

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תודה גיא יקר לאחד מאלו שהצעת יש שתי כניסות ?
ל 88 יש

icorem

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
18
אמנם עם כניסה אחת אבל יש לי למכירה BMC MCCI
מכשיר נהדר. תקרא עליו ביקורות

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
תודה רבה, אני יודע שהוא טוב וקראתי שהוא גם נייטרלי ושקוף מאוד שזה מה שאני צריך אצלי אבל קניתי כבר פונו, גם עם כניסה אחת..

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
היה אצלי,פונו נהדר למחירו :בעד:

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
pass x15

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור