רוברט, מבחן עיוור בשבילך :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תראו איזה עולם אודיופיליה עקום וחסר הגיון....לדוגמא הקלטה כמו Kind of blue ......אתם יודעים עם איזה טייפ, כבלים ומיקסר זה הוקלט ?.... אני יודע כי אני תחזקתי טייפים כאלה לפני כ 40 שנה.....ועכשיו אנשים בודקים אינטרקונקטים על הקלטה שהוקלטה על ציוד כה עלוב לכאורה (*).......הזוי בכל קנה מידה.

(*) כמובן שאין שום בעיה בכבלים שהשתמשו אז להקלטה
...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תראו איזה עולם אודיופיליה עקום וחסר הגיון....לדוגמא הקלטה כמו Kind of blue ......אתם יודעים עם איזה טייפ, כבלים ומיקסר זה הוקלט ?.... אני יודע כי אני תחזקתי טייפים כאלה לפני כ 40 שנה.....ועכשיו אנשים בודקים אינטרקונקטים על הקלטה שהוקלטה על ציוד כה עלוב לכאורה (*).......הזוי בכל קנה מידה.

(*) כמובן שאין שום בעיה בכבלים שהשתמשו אז להקלטה
...
אין בעיה בכבלים שהשתמשו אבל אם היו משתמשים בכבלים יותר טובים אז ההקלטה היתה עוד יותר טובה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה תישמע מישהו מעולם ההקלטות מדבר על הבלי רוח כמו אינטרקונקטים?
עוד דוגמה
https://www.vovox.ch/en/professional-audio/products/pro-audio-cable-selector/

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 44849
אתה אמיתי....על מה אתה מדבר ועל מי אתה עובד ? המחירים שפויים לגמרי כ- 70 יורו למטר כולל הקונקטורים

נראה לך שבאודיו המקצועי אפשר לגבות 2,000 דולר למטר כמו שהחברים כאן משלמים ? .....אתה חולם חביבי.

......או בעצם אתה סתם תחמן קטן שמנסה ליצור מצג שווא של השוק המקצועי.

מצורף מחיר של מטר כבל VOVOX:

VOVOX Cables.JPG

תמונות מצורפות

• VOVOX Cables.JPG
    VOVOX Cables.JPG
    KB 69.8 · צפיות: 362

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה אמיתי....על מה אתה מדבר ועל מי אתה עובד ? המחירים שפויים לגמרי כ- 70 יורו למטר כולל הקונקטורים

נראה לך שבאודיו המקצועי אפשר לגבות 2,000 דולר למטר כמו שהחברים כאן משלמים ? .....אתה חולם חביבי.

......או בעצם אתה סתם תחמן קטן שמנסה ליצור מצג שווא של השוק המקצועי.

מצורף מחיר של מטר כבל VOVOX:

צפה בקובץ המצורף 44848
אלה סתם דוגמאות קטנות כתגובה לזה שאתה טוען שבעולם המקצועי לא מדברים על סוגי כבל, תראה את המחירים של כבלים מקוריים למיקרופונים של ניומן תישמט לך הלסת.
רוברט, מי שמניפולטיבי פה ומתחמק מלענות כשלא נוח לו זה אתה. אתה לא מעודכן וזה בסדר, אתה רק צריך להבין שזה המצב...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ובמקום הראשון שיר מס 2
במקום השני שיר מס 3
ובמקום האחרון שיר מס 1.
הבדיקה נעשתה דרך אוזניות של אפל
למה אתה לא מבצע את הבדיקה דרך רמקולים ? Vitaly טוען שאי אפשר לשמוע את ההבדלים דרך אוזניות.

ציטוט ממנו : ניסיתי עכשיו באוזניות - באמת, האפקט נעלם. אוזניות לא רגישות לבניית במה במרחב.ניסיתי עכשיו באוזניות - באמת, האפקט נעלם.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מתנוש, מה זה צדקת...
נמר, אני חושב שהגיע זמן לנעול את השרשור

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
למה אתה לא מבצע את הבדיקה דרך רמקולים ? Vitaly טוען שאי אפשר לשמוע את ההבדלים דרך אוזניות.

ציטוט ממנו : ניסיתי עכשיו באוזניות - באמת, האפקט נעלם. אוזניות לא רגישות לבניית במה במרחב.ניסיתי עכשיו באוזניות - באמת, האפקט נעלם.
לא שומע דיגיטל אצלי במערכת

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא שומע דיגיטל אצלי במערכת
OK לגיטימי :) מסכים לגמרי שלעיתים אנלוג נשמע הרבה יותר טוב מדיגיטאל ......במיוחד עם התקליט ישן והוא הודפס כשסרט ההקלטה היה "טרי" ללא דעיכות ושאר תחלואים.

בהרבה מקרים , בימנו, מנסים לקחת סרטים ישנים שדעכו לגמרי ולנסות לתקן אותם דיגיטאלית ....והם נשמעים כמו תחת.(לא תמיד אמנם) .

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מתנוש, מה זה צדקת...
נמר, אני חושב שהגיע זמן לנעול את השרשור

לרוברט פי 20 פוסטים מכל אחד אחר ,
ויטאלי זה באמת חשוב מה רוברט שומע,
או מה הוא אוכל,או מה כל דבר אחר,
הוא בא לבלבל את ביצים והוא מצליח
להחזיק פה מתח ועושה צחוק,
מספיק להרגיש מגוכחים.
חחחחחח

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יוסי, אודיופיל שלי מוצלח, אתה מוזמן לשלוח את התובנות שלך ל"מבחן ויטאלי"- פה גדול אומץ קטן.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
יוסי, אודיופיל שלי מוצלח, אתה מוזמן לשלוח את התובנות שלך ל"מבחן ויטאלי"- פה גדול אומץ קטן.

רוברט,
תפסיק להיות בהפרעת תסביך נפולאון,
אתה לא גדול אתה נמוך , הפורום הוא לא מקום
מפצה ולא קיליניקת תרפיה לקומפלקסים שלך,
יאללה BASTA.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
תפסיק להיות בהפרעת תסביך נפולאון,
אתה לא גדול אתה נמוך , הפורום הוא לא מקום
מפצה ולא קיליניקת טרפיה לקומפלקסים שלך,
יאללה BASTA.
פה גדול ומלוכלך- מה התשובות למבחן של ויטאלי ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט. אתה חושב שתצליח לשכנע מישהו?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה אתה מתכוון, לשכנע מישהו לבצע את המבחן של ויטאלי או לקבל את הדעות האודיופיליות שלי ?

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
למה אתה מתכוון, לשכנע מישהו לבצע את המבחן של ויטאלי או לקבל את הדעות האודיופיליות שלי ?
אין לך באמת דעות אודיופיליות , יש לך דעות שנשענות על הצד הטכנוקרטי וזה בסדר . השאלה שאני שואל את עצמי למה כל כך שמישהו יתאמץ לשנות לך את הדעות ( נראה שהן לא גמישות ותמיד חוזרות לנתונים ) ולמה להפך .
זכותך וזה בסדר לדעתי לאחוז בדעותיך , ואני כמו רבים אחרים נמשיך לדבוק בעובדות ( שכן אני מאמין לפאר היצירה שנקרא אדם , תחושות , מוזיקליות , נשמה ) קצת יותר , ומכיר ביכולותיי ויכולות חברי לתחום להבחין בין טוב ליותר טוב ולמעולה ( מניסיון רב שנים ) אז מבחינתי זה משעשע ותו לא לראות קוץ בין הפרחים . זה מכניס צבע ..:בעד:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הצעה הגיונית (אבל לא אענה על ה"פ). כעבור יומיים, נגיד, אפרסם את התשובה - ואז כל אלה שינסו יקבלו אינדיקציה האם המערכת שלהם טעונת שיפור (כי ההבדל בין סאונד הקבצים ברור ולא בניואנסים). בתור בונוס - עוד קובץ אחד, מאותו המקור:
https://mega.nz/#!36ZlBQKA!q0uZRNqXHuO7T_41PPOyXj73_J1HYAn1XrLyqAi_OgU
כאן הלהקה עוקפת מאזין (כלומר בשלב מסוים נמצאת מאחור).
בויכוחים אין קץ שאני ואייל פור ז"ל היינו מנהלים מעל דפי הפורום הוא תמיד היה טוען שאחרי "ויכוחים כבדים וטעונים" מכירות הכבלים אצלו היו גדלות פלאים - אז Enjoy

......ואם זה אכן כך גם אצלך אז לפחות תזמין אותי לאיזה ארוחה טובה :)

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני חושב שהשרשור לא היה צריך להקרא
זה היה צריך להקרא : מבחן עיוור בשבילכם , או משהו בסגנון,
זה שבכותרת יש קריאת תיגר למישהו זה הופך את הדיון ל "רוברט" במקום עצם המבחן שהוא מעניין שלעצמו...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אני חושב שהשרשור לא היה צריך להקרא
זה היה צריך להקרא : מבחן עיוור בשבילכם , או משהו בסגנון,
זה שבכותרת יש קריאת תיגר למישהו זה הופך את הדיון ל "רוברט" במקום עצם המבחן שהוא מעניין שלעצמו...
אריק, המבחן לא מעניין בדיוק כמו שלא מעניין לראות מערכה אחת בין נדאל לפדרר ועל פיה להחליט מי הוא השחקן הטוב בעולם. זה סדרה של מבחנים, סדרה של בדיקות והתנסויות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור