רוברט, מבחן עיוור בשבילך :)

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
רוברט, אתה כל הזמן אומר שסומך רק על מבחן עיוור - הינה אחד בשבילך. בקישור המצורף תמצא ארכיון עם 3 קבצי הקלטות של תופים. תאזין להקלטות במערכת שלך (לא במחשב!) ודרג אותן לפי איכות ההקלטה. מרים את הכפפה ;)?
כמובן שכל אחד יכול להשתתף בחגיגה, אחרי הדירוג של רוברט אגלה במה נבדלים תנאי ההקלטה.
בהצלחה :D!
https://mega.nz/#!6j5AnSKA!SAW7IPjsaH0mbf7ybF-BzFDrAMHravX0p60uHWywJ1Q

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ויטאלי, תודה עבור האתגר אבל יש לי 2 בעיות עם זה:
1.המערכת שלי מפורקת מאחר והסאב שלי התפגר והרמקולים שלי מחוברים דרכו.
2. יתכן ולא תאמין אבל מעולם לא חיברתי למערכת מקור שהוא לא CD או פטיפון.

אנסה לשמוע זאת באוזניה במחשב אבל בגילי המופלג ,כמעט 60, אני בקושי שומע 14.5KHz ואני לא בטוח שאוכל להבחין בניואנסים האמורים.

לעומת זאת בהצלחה לכל "אוזני העטלף" כאן בפורום;)

נערך לאחרונה ב:

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
רוברט
אני כבר חציתי גיל 60 ומזמן לא שומע 14.5KHz :(, כך שזה לא ימנע ממך לדרג את ההקלטות. לגבי האוזניות - לא יודע האם ניתן לשמוע בהן הבדלים, מדובר בבניית במה. בכל זאת - נסה :).

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא מצליח לפתוח את הקובץ עם VLC , חייב להתפנות למשפחה , אנסה מאוחר יותר.

אל תחכו לתגובה שלי קודם , כולם מוזמנים להגיב לפני.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
זה ארכיון עם 3 קבצים, צריך לפתוח אותו עם WinRar. סיכוי לשמוע הבדלים עם VLC קלוש, זה נגן אודיו גרוע. לפחות Foobar2000...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט. ניתן לך את הכבוד להיות הראשון. ככה לא תגיד שאנשים השפיעו לטובת קובץ זה או אחר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
איזה כפרון אתה:) אל תחכו לי, תעקפו אותי בסיבוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה כפרון אתה:) אל תחכו לי, תעקפו אותי בסיבוב.

חס ושלום. ניתן לך את הכבוד. מצפה מחברי הפורום לשתף את דעתם רק אחרי שאתה תשתף את דעתך.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
רוברט איש של תיאוריות.
עזבו אותו מהבלי ההתנסות המעשית.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא מצליח לפתוח את הקובץ בעזרת WINRAR ולא בעזרת 7zip

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ויטאלי, נראה לי שאתה מפקשש קצת את הנקודה. אתה מבקש מחצי חרש כמוני לדווח לך על ניואנסים מעודנים במקום לבקש זאת משומעי הפיוזים וכבלי החשמל שמציפים כאן את האתר ?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם מישהו מצליח לפתוח את הקובץ שידווח באיזו תוכנה הוא הצליח. תודה מראש

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ויטאלי, נראה לי שאתה מפקשש קצת את הנקודה. אתה מבקש מחצי חרש כמוני לדווח לך על ניואנסים מעודנים במקום לבקש זאת משומעי הפיוזים וכבלי החשמל שמציפים כאן את האתר ?

מי אמר שההבדלים הם ניואנסים?
תשמע, תדרג, ונראה אם אנחנו תמימי דעים.
אתה בעד מבחנים עיוורים נכון? הרי אתה לא יודע על מה אתה נבחן. פשוט תקשיב. אם לא הבחנת בהבדלים לא קרה כלום. אם הבחנת אז מעולה. פשוט תקשיב.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
נפתח עם WINRAR בלי בעיה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני יכול לשמוע רק דרך אוזניות (HD600) ורק דרך יציאת מגבר האוזניות של המחשב שלי.

אני לא שומע הבדלים מי יודע כמה אם בכלל.....יתכן והקובץ הראשון נשמע מעט יותר פתוח,אוורירי ועשיר הרמונית עם יותר אקו "ואוויר בין הכלים";) ....לא בטוח לגמרי.

השיטה שלי לבצוע מבחנים עוורים היא דרך קופסת מיתוג, נשלטת מרחוק, כאשר 2 האותות מסונכרנים מבחינת עוצמה וטיימינג, שיטה זו מאפשרת את הזיהוי המאקסימלי מאחר וזמן המיתוג הוא כמעט אפסי ולא צריך להסתמך על הזיכרון.

כמובן שבמקרה הנוכחי אני יכול לשמוע רק סיגנל אחד בכל פעם ולא לבצע את הבדיקה לשיטתי.

קיימת בעיה נוספת, נניח החלטתי שקובץ 1 הוא האיכותי יותר, עכשיו אני משוחד לגביו ולא יכול לבדוק אותו בצורה "לא משוחדת ואובייקטיבית מבחינתי" ......בדיוק בגלל זה צריך קופסת מיתוג שהיא מחליטה מה מנגן באופן רנדומאלי, צריכים לקבל החלטה ואז הקופסא "חושפת לפניך את האמת" - ואז צדקת או לא .

אני מציע שכל אחד ישלח לך את התוצאות בפרטי ואז תגלה לנו מי צדק ומי פחות.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני יכול לשמוע רק דרך אוזניות (HD600) ורק דרך יציאת מגבר האוזניות של המחשב שלי.

אני לא שומע הבדלים מי יודע כמה אם בכלל.....יתכן והקובץ הראשון נשמע מעט יותר פתוח,אוורירי ועשיר הרמונית ....לא בטוח.

השיטה שלי לבצוע מבחנים עוורים היא דרך קופסת מיתוג, נשלטת מרחוק, כאשר 2 האותות מסונכרנים מבחינת עוצמה וטיימינג, שיטה זו מאפשרת את הזיהוי המאקסימלי מאחר וזמן המיתוג הוא כמעט אפסי ולא צריך להסתמך על הזיכרון.

כמובן שבמקרה זה אני יכול לשמוע רק סיגנל אחד בכל פעם ולא לבצע את הבדיקה לשיטתי.

אה. אתה חייב מיתוג? במקרה הזה זה יותר טוב ממיתוג. אתה מעביר שיר. מזה לזה ולהוא ובחזרה לזה.

תנסה לבחון ולתת את מסקנותיך בלי הסתייגויות. תנסה להאמין למה שאתה שומע (ספויילר - אין פה טריק או התקלה).

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
ניסיתי עכשיו באוזניות - באמת, האפקט נעלם. אוזניות לא רגישות לבניית במה במרחב.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
הצעה הגיונית (אבל לא אענה על ה"פ). כעבור יומיים, נגיד, אפרסם את התשובה - ואז כל אלה שינסו יקבלו אינדיקציה האם המערכת שלהם טעונת שיפור (כי ההבדל בין סאונד הקבצים ברור ולא בניואנסים). בתור בונוס - עוד קובץ אחד, מאותו המקור:
https://mega.nz/#!36ZlBQKA!q0uZRNqXHuO7T_41PPOyXj73_J1HYAn1XrLyqAi_OgU
כאן הלהקה עוקפת מאזין (כלומר בשלב מסוים נמצאת מאחור).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור