רמקולים רמקול תהנוגי - AudioNec

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
היי,
אמת לאחר התערוכה אני כול הזמן נזכר ברמקול אחד שמה זה אהבתי - לא יכולתי להתנתק (ולא רק אני) ולצאת מהחדר.
זה ה- AudioNec - היה גרסה בסיסית וניזונה ע"י למפיזאטור והגברה (נראה לי של החברה עצמה).
גם תומר ציין את האיכות הרמקול בסקירה.
ההגברה שם הייתה די מטורפת ויקרה, על שאלתי האם ניתן להישתמש בהגבה "רגילה" - נאמר לי שבהחלט שכן ללא בעיה.
שאלה האם זה ככה...
אין נראה לי יבואן בארץ, חבל - בשמחה הייתי מודד רמקול כזה עלי:)
גם מחיר נראה לי יחסית סביר.
המראה קצת טכנוקראטי ומודרני מידי - אבל סאונד...
מה אתם אומרים? אולי יש למי שהוא ניסיון מעשי איתם?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
סליחה טעיתי בכותרת.... לא יודע איך לתקן...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
חכה, אתה עלול להיות מופתע בקרוב.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
חכה, אתה עלול להיות מופתע בקרוב.
מה, יש למי שהוא?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לא יודע איזה מהם שמעת. 20 אלף אירו לרמקול הכי "פשוט" שלהם, סביר בעיניך?
זמנים טובים בישראל.
לדעתי שמעתי את כניסה שלהם - קובייה אקטיבית אחת וטוויטר משולב . אם לא טועה עלות 16 יורו. האם סביר? כול השאר ברמה טובה עלה לא פחות. ואם רמקול זה נותן את סאונד סוף (ולדעתי זה היה נלפא) שווה להתאמץ. ובטח יותר זול פוקאל האהוב אלי:) אגב אודואונק גם צרפתי

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
IMG_0627.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_0627.jpg
    IMG_0627.jpg
    KB 85 · צפיות: 839

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
יש לי גם סרטון אך לא יודע איך להוסיף

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אכן:) זה שם קינוי שלי חחחח
מוזר שבאתר החברה אין רבה מידע

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לגבי שאלתך, ובכלל:
הגברה חשובה לא פחות מרמקולים. לעיתים יותר....

רמקול, טוב ככל שיהיה, אם לא יקבל הגברה מצויינת, לא יישמע במיטבו. שמעתי המון פעמים רמקולים שנשמעו סתמיים עם הגברה אחת, וכשקיבלו הגברה מתאימה או טובה יותר, השתנו מהקצה לקצה.

ככל שאני מתבגר בתחום אני משתכנע שבבניית מערכת, חשיבות ההגברה ( והמקור) עפ' רוב גדולה יותר משל הרמקולים. רמקולים טובים לא ישמעו טוב אם לא ישודכו להגברה טובה, ומתאימה - ולכן בחירת ההגברה היא החלטה קריטית.

רק לפני כמה שבועות שמעתי רמקולים מחברה די נחשבת, שבאופן אישי מזה שנים אני כבר לא מעריך יותר מידי. במחיר שלהם אני יכול לבחור די בקלות הרבה מאוד אחרים, טובים יותר לדעתי. אבל בפעם הזו הם חוברו להגברה מצויינת ( ודווקא לא יקרה), שישבה עליהם בול, עם מקור ( פטיפון) מאוד מושקע ויקר (בכל הרכיבים, כולל זרוע וראש מעולים ויקרים), חדר מתאים, קצת אקוסטיקה, העמדה מוקפדת, והרמקולים/ המערכת נשמעו מדהים. אף פעם לא שמעתי את הדגם הזה כ"כ טוב, ושמעתי לא מעט, גם היה לי פעם את הדגם שמעליהם.

אז לשאלתך, אם אהבת את הרמקולים בתערוכה עם ההגברה בה הציגו אותם, או שתשאף לאותה הגברה גם כן, או שתעבוד קשה ותביא הרבה מאוד מגברים הבייתה במטרה להוציא מהרמקולים את מה שהם מסוגלים. בהגברה אין מקום לפשרות.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
לגבי שאלתך, ובכלל:
הגברה חשובה לא פחות מרמקולים. לעיתים יותר....

רמקול, טוב ככל שיהיה, אם לא יקבל הגברה מצויינת, לא יישמע במיטבו. שמעתי המון פעמים רמקולים שנשמעו סתמיים עם הגברה אחת, וכשקיבלו הגברה מתאימה או טובה יותר, השתנו מהקצה לקצה.

ככל שאני מתבגר בתחום אני משתכנע שבבניית מערכת, חשיבות ההגברה ( והמקור) עפ' רוב גדולה יותר משל הרמקולים. רמקולים טובים לא ישמעו טוב אם לא ישודכו להגברה טובה, ומתאימה - ולכן בחירת ההגברה היא החלטה קריטית.

רק לפני כמה שבועות שמעתי רמקולים מחברה די נחשבת, שבאופן אישי מזה שנים אני כבר לא מעריך יותר מידי. במחיר שלהם אני יכול לבחור די בקלות הרבה מאוד אחרים, טובים יותר לדעתי. אבל בפעם הזו הם חוברו להגברה מצויינת ( ודווקא לא יקרה), שישבה עליהם בול, עם מקור ( פטיפון) מאוד מושקע ויקר (בכל הרכיבים, כולל זרוע וראש מעולים ויקרים), חדר מתאים, קצת אקוסטיקה, העמדה מוקפדת, והרמקולים/ המערכת נשמעו מדהים. אף פעם לא שמעתי את הדגם הזה כ"כ טוב, ושמעתי לא מעט, גם היה לי פעם את הדגם שמעליהם.

אז לשאלתך, אם אהבת את הרמקולים בתערוכה עם ההגברה בה הציגו אותם, או שתשאף לאותה הגברה גם כן, או שתעבוד קשה ותביא הרבה מאוד מגברים הבייתה במטרה להוציא מהרמקולים את מה שהם מסוגלים. בהגברה אין מקום לפשרות.
אין ספק שהגברה דבר חשוב והרכי , ובתערוכה השמיעו לא דרך פטפון (לפחות באותם פעמיים שהיתי בחדר).
היה Jadis דאק של למפיזאטור והגברה דיגיטאלית שלהם גם טיפול בחשמל של.. לא זוכר כבר.
כול השאר - צריך שתביאו את הרמקול - :) אני חושב גם שכשרמקול טוב ואיכותי הוא חייב להישמע עם כול דבר טוב אחרת זה לא לעניין. יש כמובן עניין של עוצמה - וזה צריך לקחת בחשבון.
באופן כללי כול מגבר יכול להזיז כול רמקול - שאלה מה יצא מזה:)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני חושב גם שכשרמקול טוב ואיכותי הוא חייב להישמע עם כול דבר טוב אחרת זה לא לעניין. /QUOTE]

אז זהו, שלא.
רמקול, טוב ככל שיהיה, תלוי תלות מוחלטת בהגברה .
רמקול עם פוטנציאל גדול והגברה לא מתאימה יישמע סתמי

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אין ספק שהגברה דבר חשוב והרכי , ובתערוכה השמיעו לא דרך פטפון (לפחות באותם פעמיים שהיתי בחדר).
היה Jadis דאק של למפיזאטור והגברה דיגיטאלית שלהם גם טיפול בחשמל של.. לא זוכר כבר.
כול השאר - צריך שתביאו את הרמקול - :) אני חושב גם שכשרמקול טוב ואיכותי הוא חייב להישמע עם כול דבר טוב אחרת זה לא לעניין. יש כמובן עניין של עוצמה - וזה צריך לקחת בחשבון.
באופן כללי כול מגבר יכול להזיז כול רמקול - שאלה מה יצא מזה:)

מניסיון זה לא כך, רמקול ללא הגברה תואמת פשוט לא ישמע טוב.
תחשוב על מכונית פרארי שמותקן בה מנוע פשוט של פיאט...הפוזה, פוזה. הביצועים לעומת זאת כבר לא לעניין.

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
מניסיון זה לא כך, רמקול ללא הגברה תואמת פשוט לא ישמע טוב.
תחשוב על מכונית פרארי שמותקן בה מנוע פשוט של פיאט...הפוזה, פוזה. הביצועים לעומת זאת כבר לא לעניין.
נכון מאוד ! הנטייה הטבעית של לא מעט מחברינו היא להדביק את התוצאה לרמקולים ( לטוב ולרע ) וזו טעות .
לא מהטעם שהם לא מצדיקים תשבחות חלילה . כל רכיב מושקע ואיכותי הוא ראוי אך - המערכת כשמה כן היא = מכלול ושילוב כל חלקיה ( כולל הכל ) ותמיד תשמע כמו החוליה החלשה וכן הלאה . לכן מאלף עד תו הכל חשוב :בעד:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
ברור שפרט להגברה טובה (לא משנה איזה חברה) עניין של של התאמה, אכן אחרת היה איזה יצרן הגברה אחד וזה הוא:)
למרות שמדברים כול פעם על מגבר "ניטראלי" - אך אני לא מאמין בביטוי זה בדיוק בגלל מה שכתבתי לעיל.
גם אני חיפשתי וניסיתי מספר מגברים עד שהגעתי לאחד שמתאים ונשמע טוב לאוזניי וכמובן נכנס לתקציב ומימדים.
מצד שני בתערוכות משתמשים בהגברות על ולאותו יצרן של רמקול מחברים מגברים שונים, או הפוך מספר חברות הגברה משתמשים באיזה רמקול של אותה חברה. כמו כן לא תמיד החיבור באה מעניין של הסגת סאונד הכי טוב ונכון, למשל בפוקאל מחברים את ניים מסיבה שחייבים לקדם את המותג ולא בהכרח בגלל שזה מתאים.
גם כן לא בהכרח חייב להיות שרמקול יישמע נפלא עם חיבור הרברה מטורפת שאדם פשוט לא יכול לרכוש גם בגלל מחיר ואולי גם בגלל מימד בטח לא בתנאי דירה ישראלית הטיפוסית. לי אישית אין מקום פיזי למונובלוקים ואפילו לפרה פוואר גדול מימד.
לא נתעצלתי ופניתי לחברה בעניין חיבור והגברה הנדרשת, וכבר קיבלתי מענה מ CEO הנחמד:
you are right Evo 2 is our best seller so far. We have 3 different versions of this speaker, the most standard one is with passive crossover. It can be mono (keeping the straps that links the top and bottom binding posts) or bi-amplified if the straps are removed. When bi amplified, one amp is for the main wideband driver at work between 400 and 25 000 Hz, another amp for the low driver from 35 to 400 Hz and for the Subwoofer from 19 to 35 Hz.
From our point of view an amplifier with 70 watts can be enough as long as it is a quality amp able to deliver current. For sure, more power can not be an issue as long as we talk about good high-end amps.
Usually at our place we play them with our 450 Watts amp.

The second one is The AS with Active Subwoofer, this version goes to the next level about the low as it has an embedded 500 watts amp dedicated to each Subwoofer. It can be played with a nice 50 Watts amp.

The Signature version comes with it's DSP including a 1200 W amp for the low, this one is for people who are not afraid by digital as we have there room acoustic correction, computed crossover, computed volume control and so on...

כלומר כול הגברה טובה יכולה כאן לתת מענה ובטח במקרה של סאב אקטיבי, וכפי שרובכם מציינים בעיה העקרית זה התאמה.

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
יאללה :) שיהיה יום נפלא לכולנו!

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
בסופו של דבר מערכת היא שרשרת, כל חוליה היא חשובה, אין חוליות יותר חשובות מאחרות.

אם כבר חוליות, החלק הכי חשוב הוא חלל ההאזנה, העמדת המערכת בתוכו והמרחק מהמאזין.

ציוד סביר פלוס יכול להשמע נפלא בחלל הנכון כאשר ציוד מדהים יכול להשמע על הפנים בחלל מהדהד או שמתבטלים בו תדרים מסויימים.

ואז פתאום כל הויכוח שהיה פה "אנלוג או דיגיטל" בטל בשישים... אם החדר על הפנים, מה זה משנה מה אתם מסובבים (תקליט או דיסק)?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ספיר (פיוז) אמר פעם שאת השילוב בגודל הממוצע שהוא מוכר בשנה אפשר לספור על כף יד אחת.
לעסנו את זה הרבה, חברת בוטיק, שלושה עובדים ומחיר דימיוני.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
ספיר (פיוז) אמר פעם שאת השילוב בגודל הממוצע שהוא מוכר בשנה אפשר לספור על כף יד אחת.
לעסנו את זה הרבה, חברת בוטיק, שלושה עובדים ומחיר דימיוני.
סליחה, אך לא הבנתי מה הקשר...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור