לוחם (Warrior) – עונה 1

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: לוחם (Warrior) – עונה 1

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תודה לא מזמן החלתי לראות את הסידרה והיא מעולה
וממש נהנתי ליקרוא את הסקירה שלך ישר כוח :בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אנטון למרות סיקור מוצלח כרגיל, לי אישית היה קשה לראות את הסדרה, ולא צלחתי יותר מכמה פרקים.
נכון שיש בסדרה פיסת היסטוריה והפקה שמביאה לו טעם של פעם וכן סיפור חברתי, אבל לדעתי המשחק הוא לא ברמה גבוהה וסיפור העלילה לא מדהים הדמויות לא ממש מורכבות מספיק - אז נכון שיש קרבות ונכון שיש צילומים טובים, אני מצפה מסדרה ליותר מכך כדי לקבל ציון של 8.

דרך אגב מכת מחץ היא לא סדרה שהייתי מזכיר :) - סדרת אקשן ולא יותר מכך.

דרך אגב יש כעת סידרה חדשה שנראה שהולכת לטעם שלי, אני מקווה שהיא תתפתח בצורה טובה, JETT
הציונים שלה די נמוכים ב IMDB, כך שנראה ...

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
אנטון למרות סיקור מוצלח כרגיל, לי אישית היה קשה לראות את הסדרה, ולא צלחתי יותר מכמה פרקים.
נכון שיש בסדרה פיסת היסטוריה והפקה שמביאה לו טעם של פעם וכן סיפור חברתי, אבל לדעתי המשחק הוא לא ברמה גבוהה וסיפור העלילה לא מדהים הדמויות לא ממש מורכבות מספיק - אז נכון שיש קרבות ונכון שיש צילומים טובים, אני מצפה מסדרה ליותר מכך כדי לקבל ציון של 8.

דרך אגב יש כעת סידרה חדשה שנראה שהולכת לטעם שלי, אני מקווה שהיא תתפתח בצורה טובה, JETT

סדרות וסרטים הן אומנות לכל דבר ולכן זה לגמרי עניין של טעם. אני ממש נהניתי מהסדרה וכמו שכתבתי לטעמי הדמויות בה מאוד מעניינות.

לגבי מכת מחץ, זו לא סתם סדרת אקשן לדעתי, אלא סדרת אקשן סופר כייפית בסגנון שלא עושים כבר היום. בכל עונה הם נמצאים במקומות שונים בעולם ויש צילומים ממש יפים יחד עם אקשן נהדר (וכבונוס מלא שחקנים ממשחקי הכס). אבל הנקודה החזקה ביותר בסדרה היא הכימיה בין שני השחקנים הראשיים, העקיצות שהם מחליפים אחד עם השני תוך כדי קרבות היו ממש משעשעות לטעמי. ולכן ברגע שבעונה החמישית הם החליפו את השחקנים אז באמת לא הצלחתי לשרוד יותר מכמה פרקים.

אני לא חושב שכל סדרה צריכה להיות ברמה של ה"סופרנוס" כדי לקבל 8, בשביל זה יש את 9 ו-10. אני לא יכול לתת לסדרה או סרט ציון נמוך אם נהניתי מהם, גם במקרה שהערכים הקולנועיים הם לא שיא האיכות. במקרה של "לוחם" העבודה הקולנועית מאוד מרשימה לטעמי יחד עם זה שהסדרה ממש מהנה לטעמי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

לפי הפרק הראשון של JETT ממש מאכזב ושבלוני, כמנוי 'הוט' הופתעתי למצוא אותה בערוץ HBO ונראה שהיא יותר מתאימה לערוץ 3 עם סדרות היבוא הבינוניות שלו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור