תקליט מתחת למכסה

Liamking72

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
שלום לכולם אני חדש בתחום, רציתי לדעת אם אפשרי להשאיר תקליט מתחת למכסה אבק של הפטיפון , ואם אפשרי להשאיר אותו שם גם בזמן שהפטיפון עובד?אולי זה יכול לפגוע בתקליט ואני לא יודע...
מצורפת תמונה:
310458.jpeg

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
שלום לכולם אני חדש בתחום, רציתי לדעת אם אפשרי להשאיר תקליט מתחת למכסה אבק של הפטיפון?אולי זה יכול לפגוע בתקליט ואני לא יודע...
מצורפת תמונה:
אפשר, וזה לא יפגע.

ואם אפשרי להשאיר אותו שם גם בזמן שהפטיפון עובד?
לא הבנתי: חשבת להפעיל את הפטיפון ללא תקליט עליו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מומלץ לשמוע עם המכסה משום שהוא מהווה תיבת תהודה לא רצויה. כשמאזינים, מרימים את המכסה.
שנית, למה אתה מתכוון להשאיר את הפטיפון עובד עם תקליט. אתה מתכוון לזה שהמחט תשאר עליו לאחר שסיים את התקליט? אם כן אז לא. זה יהרוס את המחט.
אם התכוונת לזה שהתקליט ישאר שם בזמן שהפטיפון סתם מסתובב? אין בעיה רק שהוא סתם יהיה חשוף לאבק.

Liamking72

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
לא מומלץ לשמוע עם המכסה משום שהוא מהווה תיבת תהודה לא רצויה. כשמאזינים, מרימים את המכסה.
שנית, למה אתה מתכוון להשאיר את הפטיפון עובד עם תקליט. אתה מתכוון לזה שהמחט תשאר עליו לאחר שסיים את התקליט? אם כן אז לא. זה יהרוס את המחט.
אם התכוונת לזה שהתקליט ישאר שם בזמן שהפטיפון סתם מסתובב? אין בעיה רק שהוא סתם יהיה חשוף לאבק.
הכוונה שלי היית שהתקליט רץ על הפטיפון אם אפשר שהמכסה יהיה עליו כי בכל מקרה הוא מחובר למערכת רמקולים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן הבנתי את זה. כשהתקליט מנגן מוסיקה פותחים את המכסה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בשמחה רבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור