רסיבר פיוניר SC-LX901 בן חודש ב-5800 ש"ח - שווה?

mulderfox

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
לא יודע כמה הוא עולה בארץ.. אבל כאן בסינגפור מישהו מוכר אותו בשווי הזה. האם זו מציאה מטורפת שאסור לי לפספס?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לא יודע כמה הוא עולה חדש בסינגפור, אבל אני רואה שבאמזון (ארה"ב) מחירו $1,750 (חדש), שזה כ-6,300 שקל. אז הנחה של כ-10% לא נשמעת לי כמו מציאה מטורפת. גם אם הוא רק בן חודש, זה עדיין משומש.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
לא יודע כמה הוא עולה בארץ.. אבל כאן בסינגפור מישהו מוכר אותו בשווי הזה. האם זו מציאה מטורפת שאסור לי לפספס?

מכשיר בן חודש נחשב למכשיר חדש. השאלה מה מחירו כחדש באריזה בסינגפור. במידה ומחירו כחדש יקר משמעותית אז מדובר בעסקה כדאית.

בכללי.. מה מתח החשמל בסינגפור?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
מכשיר בן חודש נחשב למכשיר חדש.
יש "נחשב" ויש עובדה. מכשיר שהיה בשימוש חודש הוא משומש, וזו עובדה. לכל היותר ניתן לטעון שהוא במצב חדש.

השאלה מה מחירו כחדש באריזה בסינגפור. במידה ומחירו כחדש יקר משמעותית אז מדובר בעסקה כדאית.
זה ברור מאליו.

240 וולט.

mulderfox

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מכשיר בן חודש נחשב למכשיר חדש. השאלה מה מחירו כחדש באריזה בסינגפור. במידה ומחירו כחדש יקר משמעותית אז מדובר בעסקה כדאית.

כאן מחיר חדש הוא כ-3000 דולר סינגפורי שזה כ-8000 ש"ח
מתח החשמל זהה לזה של ישראל, רק התקע שונה.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אז אם ככה זה הנחה משמעותית לעומת חדש מחנות, נשמע כדאי. רק מפתיע אותי שהמחיר בסינגפור כה גבוה, כי אמור להיות שם זול.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אז אם ככה זה הנחה משמעותית לעומת חדש מחנות, נשמע כדאי. רק מפתיע אותי שהמחיר בסינגפור כה גבוה, כי אמור להיות שם זול.

ייתכן ובסינגפור התחירים זולים. אך שמדובר במכשיר דגל זה שונה.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
רק עכשו ראיתי מה מחירו בישראל... אז עדיין המחיר לחדש בסינגפור נמוך משמעותית מפה.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
לפי זאפ - החל מ-10,800 שקל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור