התחדשתי ב-integra 4.2

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
מתחבר מאוד לדברים של איתי, בכל שלב בחיים הטעם משתנה (ממרומי גילי, זה דיי משעשע לכתוב את זה). פעם אני מתחבר יותר למוזיקה ופעם יותר לסרטים\סדרות. בסך הכל אני מאוד אוהב את שניהם ולכן מאוד חשוב לי שהמערכת שלי תדע לעשות את שניהם ברמה שתספק אותי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
הפכת אותי לזקן נרגן שיושב כעוס בבית ושומע מוזיקה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
שומע מוזיקה בסטריאו כמעט לא מדליק טלביזיה, כל אלבום מביא אותי לאלבום הבא...

גם אני לא רואה טלויזיה וגם אין לי, את האמת כבר 15 שנה
דיברתי על סרטים

שי.א

חבר אתר
מעורבות
21
נקודות
8
תתחדש!
שאלה: האם המערכת הדו ערוצית והרב ערוצית באותו המקום? אם כן, ובהנחה שלרסיבר יש יציאות פרה אאוט, למה לא לחבר את הרסיבר למערכת הדו ערוצית שכבר ברשותך..?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שאלה: אם רוצים לראות הופעה טובה - לא עדיף להעביר אותה דרך המערכת הדו ערוצית האיכותית? נכון שצליל מהופעה ביוטיוב וכו לא ישתווה לצליל ממקור מעולה, אבל עדיין האיכות תהיה יותר מאשר קולנוע ביתי - לא?

קולנוע ביתי זה בעיקר לילדים ולסרטי פיצוצים. לטעמי לפחות.

הופעה איכותית מוקלטת בשמע רב ערוצי..היא מקודדת ב-5.1 או ב 7.1 ערוצים. למערכת דו ערוצית אין יכולת פיענוח לפורמטים מבית דולבי או DTS כך שאין שום מקום להשוואה מול מערכת שמע רב ערוצית איכותית...
חוסר הבנה שלך בתחום גורמת לכתוב דברים ללא שום ביסוס שמערכת שמע רב ערוצית מיועדת לילדים.

נערך לאחרונה ב:

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
שאלה: אם רוצים לראות הופעה טובה - לא עדיף להעביר אותה דרך המערכת הדו ערוצית האיכותית? נכון שצליל מהופעה ביוטיוב וכו לא ישתווה לצליל ממקור מעולה, אבל עדיין האיכות תהיה יותר מאשר קולנוע ביתי - לא?

קולנוע ביתי זה בעיקר לילדים ולסרטי פיצוצים. לטעמי לפחות.
הופעה שמקודדת ב5.1/7.1 מאפשרת חוויה שלא ניתן לקבל בדו ערוצי (מדובר במיקס שמאפשר שמיעה של חלק מהכלים בערוצים האחוריים, שירה דרך הסנטר וכמובן אפקט REVERB ואפקטים נוספים שבמידה ויכניסו לדו ערוצי, ייצרו סלט שלם) אני לא מהחסידים של זה אבל אי אפשר להתעלם מערוץ ה-LFE המאפשר חוויה שאין לקבלה במערכת דו ערוצית (גם לא מרמקולים שיורדים מתחת ל-30HZ ) ולכן, תמיד אעדיף להשתמש ברסיבר קולנוע ביתי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
הופעה שמקודדת ב5.1/7.1 מאפשרת חוויה שלא ניתן לקבל בדו ערוצי (מדובר במיקס שמאפשר שמיעה של חלק מהכלים בערוצים האחוריים, שירה דרך הסנטר וכמובן אפקט REVERB ואפקטים נוספים שבמידה ויכניסו לדו ערוצי, ייצרו סלט שלם) אני לא מהחסידים של זה אבל אי אפשר להתעלם מערוץ ה-LFE המאפשר חוויה שאין לקבלה במערכת דו ערוצית (גם לא מרמקולים שיורדים מתחת ל-30HZ ) ולכן, תמיד אעדיף להשתמש ברסיבר קולנוע ביתי.

:בעד:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
פה ושם יש איזה הופעה או סרט שמקודדים ככה שיש ייתרון כלשהו למערכת קולנוע, סבבה אבל אין כמו לשמוע מוזיקה במערכת 2.0 טובה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש!
שאלה: האם המערכת הדו ערוצית והרב ערוצית באותו המקום? אם כן, ובהנחה שלרסיבר יש יציאות פרה אאוט, למה לא לחבר את הרסיבר למערכת הדו ערוצית שכבר ברשותך..?

עניין של גישה. אצלי הסטריאו מופרד לחלוטין מהקולנוע והאמת, מופרד לחלוטין מהבית. חיבור רסיבר למערכת הסטריאו פוגע ברצפת הרעש מעצם הכבל המחובר אליו. המטרה היא לבודד את הסטריאו כמה שיותר מכל גורם שלול להכניס רעש.
לכן, הקולנוע שלי מופרד לחלוטין מהסטריאו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

חד משמעית!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
פה ושם יש איזה הופעה או סרט שמקודדים ככה שיש ייתרון כלשהו למערכת קולנוע, סבבה אבל אין כמו לשמוע מוזיקה במערכת 2.0 טובה.

אין שום דמיון בין שמע רב ערוצי לדו ערוצי בהופעות או בסרטים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין שום דמיון בין שמע רב ערוצי לדו ערוצי בהופעות או בסרטים.

רק במידה והיא מוקלטת ברב ערוצי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
נמר, אנחנו עוסקים בהתחדשות שלך ברב ערוצי, לכן חוסר ההבנה בתחום של חלק מהמגיבים מטעה את הגולשים ואת שאר חברי האתר.
אמנם אני לא מבין ברב ערוצי אבל הלכתי לחבר שיש לו מערכת רב ערוצית מכובדת עם דיסק בלוריי של הופעה שאני מכיר ומה לעשות, למרות האפקט של הרב ערוצי, אצלי ההופעה נשמעת בסטריאו (יש לי נגן בלוריי שמחובר לדק) לא קצת יותר טוב אלה ללא שום מקום להשוואה הרבה יותר טוב! גם סרטים בקולנוע אחרי ההתלהבות של האפקטים בסופו של דבר סטריאו טוב ומושקע יותר נעים לאוזן.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אמנם אני לא מבין ברב ערוצי אבל הלכתי לחבר שיש לו מערכת רב ערוצית מכובדת עם דיסק בלוריי של הופעה שאני מכיר ומה לעשות, למרות האפקט של הרב ערוצי, אצלי ההופעה נשמעת בסטריאו (יש לי נגן בלוריי שמחובר לדק) לא קצת יותר טוב אלה ללא שום מקום להשוואה הרבה יותר טוב! גם סרטים בקולנוע אחרי ההתלהבות של האפקטים בסופו של דבר סטריאו טוב ומושקע יותר נעים לאוזן.

יפה שכתבת שאתה לא מבין ברב ערוצי. וזה מסכם יפה את ההבנה שלך בתחום.

הופעה שהוקלטה בקידוד של 7.1 או 5.1 עם חלוקה נכונה לערוץ ה LFE תשמע טוב יותר במערכת איכותית משמע דו ערוצי, ולא משנה איזה דאק יש לך, הרי אין לו שום יכולת פיענוח לפורמטים DTS HD MASTER DOLBY TRUE.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
גם עם הפורמטים רב ערוציים המתקדמים ביותר, מערכת דו ערוצית איכותית תשמע מרגשת פי כמה ממערכת רב ערוצית מיינסטרימית בינונית (רסיבר/רמקולים עממיים).

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
גם עם הפורמטים רב ערוציים המתקדמים ביותר, מערכת דו ערוצית איכותית תשמע מרגשת פי כמה ממערכת רב ערוצית מיינסטרימית בינונית (רסיבר/רמקולים עממיים).

רשמנו לפנינו!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
בחלק ניכר מההופעות בבלורי שברשותי, קיימת האופציה לצפות בהופעה בשילוב עם פס קול רב ערוצי, או בפורמט דו ערוצי.
להבנתי זה נועד לאפשר לנו להנות מכל העולמות.
אמנם לסראונד ההיקפי יתרונות חוויתיים גם בהופעה חיה, אולם לדעתי באופן מוגבל יחסית. ברוב הכותרים שאני צפיתי בהם, הסאונד העיקרי עדיין מתמקד בזוג רמקולי הסטריאו. רמקולי הסראונד מספקים לרוב קולות רקע ומחיאות כפיים.
למרות זאת אני מבין מדוע חובבי הרב ערוצי נהנים ממעטפת הסאונד הרב ערוצי כ"כ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור