הסיבה מאחורי סקירת ציוד High End

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חשבתי יחדש משהו...

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
לפחות היה נותן כמה הדגמות,תמונות ,
חידוש ממש לא היה פה...

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
הסיבה לסקירות היא שיווקית לגמרי
follow the money

והכסף נמצא אצלנו ו"הם" רוצים אותו
("הם" זה כולם, מהיצרן של המותג הכי יקר עד של היוגורט הפשוט ביותר)

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מטרת כל סקירה של לא משנה מה , טלויזיה, טלפון, מצלמה , וכמובן גם סטריאו , היא בראש ובראשונה פרסום.
ואנשים אוהבים לראות כתבות מפוצצות מחמאות וכוכבי איכות נלווים ,וברוב המקרים ,לרבות סטריאו , הם אלה שדוחפים אנשים לקנות אותם.
רוב האנשים עצלנים , ואין להם כח לחקירות ומסעות שלא נגמרות, פשוט תן להם כמה תמונות , כמה כוכבים, ואיזה ״מומחה״ שממליץ , ואולי גם כמה שקנו (עדר) , ומכאן ,הדרך לרכישה קלה ומהירה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מטרת כל סקירה של לא משנה מה , טלויזיה, טלפון, מצלמה , וכמובן גם סטריאו , היא בראש ובראשונה פרסום.
ואנשים אוהבים לראות כתבות מפוצצות מחמאות וכוכבי איכות נלווים ,וברוב המקרים ,לרבות סטריאו , הם אלה שדוחפים אנשים לקנות אותם.
רוב האנשים עצלנים , ואין להם כח לחקירות ומסעות שלא נגמרות, פשוט תן להם כמה תמונות , כמה כוכבים, ואיזה ״מומחה״ שממליץ , ואולי גם כמה שקנו (עדר) , ומכאן ,הדרך לרכישה קלה ומהירה.

אתה לא יורה לעצמך ברגל ?

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אתה לא יורה לעצמך ברגל ?

לא , ואסביר לך למה :

אתה רוצה לדעת מה יהיה בעתיד ! .... תסתכל על ההסטוריה.

מנסיון של 20 שנה זה לא ישתנה לעולם .
אנשים ימשיכו לקנות מה ששמעו על ציוד אחר, אנשים ימשיכו לקנות לפי כתבות, אנשים ימשיכו לקנות בגלל עדר שקנה את אותו המוצר , אנשים ימשיכו להאמין לגורו ״מומחה״ מסויים, אנשים ימשיכו לקנות ״ עסקה ״ ולא סאונד = תוצאה בגלל מחיר , ותמיד יהיו אנשים של retail שמעדיפים מוצר בן 20 שנה ולא חדשני, ומבלי שהשוו ביניהם ושקנו בחצי המחיר, ורק על מנת שיוכלו לומר , יש לי מגבר של 10,000$ בבית , וכו.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
לא , ואסביר לך למה :

אנשים ימשיכו לקנות מה ששמעו על ציוד אחר, אנשים ימשיכו לקנות לפי כתבות, אנשים ימשיכו לקנות בגלל עדר שקנה את אותו המוצר , אנשים ימשיכו להאמין לגורו ״מומחה״ מסויים, אנשים ימשיכו לקנות ״ עסקה ״ ולא סאונד = תוצאה בגלל מחיר , ותמיד יהיו אנשים של retail שמעדיפים מוצר בן 20 שנה ולא חדשני, ומבלי שהשוו ביניהם ושקנו בחצי המחיר, ורק על מנת שיוכלו לומר , יש לי מגבר של 10,000$ בבית , וכו.

אמיר ארמה
כל מילה בסלע
אמיר,
כמה שזה נכון !

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כוו
לא , ואסביר לך למה :

אמיר ארמה

כוונתי ביורה לעצמך ברגל היא שאתה מגחך על הדברים שאותם אתה עושה בדיוק, ובכך משדר ללקוחותיך ובעיקר אלו העתידיים שהפוסטים והלינקים לגבי הציוד שלך הם גם חרטא.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כוו

כוונתי ביורה לעצמך ברגל היא שאתה מגחך על הדברים שאותם אתה עושה בדיוק, ובכך משדר ללקוחותיך ובעיקר אלו העתידיים שהפוסטים והלינקים לגבי הציוד שלך הם גם חרטא.

א. מוצר צריך להיבחן באוזני המאזין ולא ע"פ התמונה שמערך שיווק משומן מציג.

ב. תמיד יהיו מי שיצמדו ל reviews בסופו של יום זה כלי זמין ונוח לקבלת אינפורמציה, אבל כמו כל דבר צריך לקבל את האינפורמציה המתפרסמת בספקנות ולתת לאוזניים לשמוע.

ג. מה שאמיר כתב נלמד בכל בית ספר/אקדמיה לשיווק, אמיר לא חשף סוד כמוס.
מה שקים קרדשיאן עושה בקוסמטיקה, כוכבי ספורט עושים בתחומם וכתבי רכב בתחום הרכבים, בבסופו של יום מדובר בעוד ערוץ שיווקי.

אני כן מצפה מגופים רציניים הסוקרים מוצרים שונים למינימום אתיקה ואיזון בין הצורך למכור פרסום ובין צרכי הלקוח.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
כוו

הכוונה שלך ברורה ומובנת אבל לא הבנת עד הסוף את כוונתי.
זה שיש כתבות וביקורות ולינקים לגבי כל הציודים בעולם זה לא אומר שהם חארטות מאחר ואנשים צמאים למידע .
והמון מהביקורות הם אותנטיות , ונועדו לתת למתעניין הפוטנציאלי כיוון נכון ואמיתי.

הריי ללא המידע הלינקים הפרסום והביקורות , איך בדיוק תתעניין או תהיה מודע למוצר ?
בוא נאמר שאני מציע לך רמקול ששמו לצורך המחשה הוא ״בוב הבנאי ״
מה הדבר הראשון שהית עושה , רץ לרשת לראות מה כתוב עליו נכון ? ואם לא הית מוצא עליו שום אינפורמציה או ביקורת הית יורד מזה , לא ....?

הכוונה שלי היא שאנשים קונים על סמך הביקורות ללא האזנה והשוואה , או בגלל שחבר אמר שזה טוב, או בגלל שקנו עסקה , או בגלל השפעה כשלהיא . ולא שומעים ומשווים באוזניים שלהם ולטעם האישי שלהם נטו , וסומכים על הכתב
בביקורת ששמע באקוסטיקה שלו ועם סט אפ שלו ועם טעם שלו ,זאת הכוונה !

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מבין ומקבל את כל מה שאתה אומר.
עכשיו בוא תרים את הכפפה ותהיה חלוץ בכך שתשאל כל מי שרוצה לקנות מוצר שלך אם שמע אותו טרם רכישה ואם הוא יגיד שלא אבל קרא ביקורות מעניינות רק חייב את הכרטיס ושלח לו - סרב.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מבין ומקבל את כל מה שאתה אומר.
עכשיו בוא תרים את הכפפה ותהיה חלוץ בכך שתשאל כל מי שרוצה לקנות מוצר שלך אם שמע אותו טרם רכישה ואם הוא יגיד שלא אבל קרא ביקורות מעניינות רק חייב את הכרטיס ושלח לו - סרב.

gds

עוד לא יצא לי אחד שהתקשר ואמר לי , שלח לי מגבר או רמקול בטלפון בלי שהוא הגיע להתרשם.
נראה לי שאני מכבד אותך ועונה לך עניינית ואתה מחפש משעמום זמני לייצר משהו ציני אחר.
לא יפה ,לא עשינו לך משהו רע , אבל לא משנה - לא נורא , שיהיה שבוע טוב.

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מיתוג הוא לא דבר חדש, תורה שלמה שהרבה בני אדם מתפרנסים הן מהמלאכה עצמה הן מתוצאותיה. אנשים קונים מוצרים, ודאי כאלו החורגים מתחום הלחם והמרגרינה, על פי איכותם אבל לא פחות מכך, בחלק נכבד מהמקרים גם יותר, על פי הילתם.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
gds

עוד לא יצא לי אחד שהתקשר ואמר לי , שלח לי מגבר או רמקול בטלפון בלי שהוא הגיע להתרשם.
נראה לי שאני מכבד אותך ועונה לך עניינית ואתה מחפש משעמום זמני לייצר משהו ציני אחר.
לא יפה ,לא עשינו לך משהו רע , אבל לא משנה - לא נורא , שיהיה שבוע טוב.

אני מכיר מישהו כזה, אני. אל תיתמם ואם יש עוד כאלה שמתביישים נא כיתבו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני קניתי על עיוור את המגבר שלי, הפטיפון שלי, הזרוע, הראש, כבל הרמקול, הסטנד של האלקטרוניקה, את הרמקול הבא שלי אקנה על עיוור וגם את קדם המגבר הבא.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני קניתי על עיוור את המגבר שלי, הפטיפון שלי, הזרוע, הראש, כבל הרמקול, הסטנד של האלקטרוניקה, את הרמקול הבא שלי אקנה על עיוור וגם את קדם המגבר הבא.

זה בגלל שאתה רוכש עם האוזניים, לא עם העיניים ;)
ברגע שעולים לציוד קצה קשה יותר לשמוע הדגמה בארץ.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
האמת שגם אני קניתי את כל המוצרים שלי על עיוור.
ואין בי שום חרטה על כך.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
האמת שגם אני קניתי את כל המוצרים שלי על עיוור.
ואין בי שום חרטה על כך.

אפילו שרדת לספר על זה ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור