עזרה בחיבור נכון של סאב רסיבר קולנוע ביתי וסטריאו אינטגרייטד

cobmetal

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
ערב טוב ,

ברשותי הציוד הבא : Marantz SR7011 , Musical Fidelity M3Si , Cabasse Mt31 , Canton Sub 10.2
ומחשב שמשמש בתור מקור אודיו ווידאו.

כרגע החיבור אצלי הוא כך : מחשב מחובר דרך כבל HDMI למרנץ , הסאב וופר מחובר למרנץ , PreOut של המרנץ מתחברים ל MF , ובנוסף מחובר כבר USB מהמחשב לDAC של ה MF .

את אוסף קבצי האודיו (רובם FLAC) , אני מנגן בעזרת ה foobar , והגדרתי בfoobar שהמקור הינו מחשב שמחובר דרך הכבל USB .

כאשר אני מנגן יוטיוב סרטים וכו' , המקור הינו המחשב דרך כבל ה HDMI שמגיע למרנץ שמשורשר ל MF .

אין לי תלונות בניגון סרטים , יש אחלה שמע והבאס מדויק ומתוזמן היטב , הבעיה הינה כאשר אני מנגן קבצי אודיו ישירות דרך המחשב שמחובר ל MF , יש אחלה פירוט ואחלה במה מה שחסר זה הבאס , ומכאן השאלה , כיצד נכון לחבר את כל המערכת , כך שיהיה ניתן להינות מהסאב גם בהאזנה סטריאו.

ובנוסף, האם כדאי בכלל לזנוח את ה DAC של ה MF ולהשתמש רק במרנץ אשר משורשר אליו ?

תודה מראש.
בברכה,
דימה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ערב טוב ,

ברשותי הציוד הבא : Marantz SR7011 , Musical Fidelity M3Si , Cabasse Mt31 , Canton Sub 10.2
ומחשב שמשמש בתור מקור אודיו ווידאו.

כרגע החיבור אצלי הוא כך : מחשב מחובר דרך כבל HDMI למרנץ , הסאב וופר מחובר למרנץ , PreOut של המרנץ מתחברים ל MF , ובנוסף מחובר כבר USB מהמחשב לDAC של ה MF .

את אוסף קבצי האודיו (רובם FLAC) , אני מנגן בעזרת ה foobar , והגדרתי בfoobar שהמקור הינו מחשב שמחובר דרך הכבל USB .

כאשר אני מנגן יוטיוב סרטים וכו' , המקור הינו המחשב דרך כבל ה HDMI שמגיע למרנץ שמשורשר ל MF .

אין לי תלונות בניגון סרטים , יש אחלה שמע והבאס מדויק ומתוזמן היטב , הבעיה הינה כאשר אני מנגן קבצי אודיו ישירות דרך המחשב שמחובר ל MF , יש אחלה פירוט ואחלה במה מה שחסר זה הבאס , ומכאן השאלה , כיצד נכון לחבר את כל המערכת , כך שיהיה ניתן להינות מהסאב גם בהאזנה סטריאו.

ובנוסף, האם כדאי בכלל לזנוח את ה DAC של ה MF ולהשתמש רק במרנץ אשר משורשר אליו ?

תודה מראש.
בברכה,
דימה.

ממליץ להשתמש במרנץ.

cobmetal

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אוקיי , וכיצד נכון לחבר את הסאב למגבר סטריאו ועדיין האם ניצן להנות ממנו גם בסרטים וגם במוסיקה סטריאו ?

תודה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אוקיי , וכיצד נכון לחבר את הסאב למגבר סטריאו ועדיין האם ניצן להנות ממנו גם בסרטים וגם במוסיקה סטריאו ?

תודה.

הסאב אמור להיות משודך לרסיבר ביציאה המתאימה..
היכולות הטמונות ברסיבר אינם קיימות במגבר .. ולכן הכי מומלץ שהרסיבר יבצע את הפיענוח של הסרטים וההופעות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור