Auris Poison 8 - רמקולים במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: Auris Poison 8 - רמקולים במבחן

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אחלה סקירה, אחלה ציוד, אחלה מוזיקה!
תודה!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
החברה מסתמנת ככוכב עולה בתחום, עד כה מוצרי החברה שנסקרו נמצאו מצויינים.
תודה על המבחן והכתיבה הקולחת.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
אחלה סקירה...
ו... אחלה רמקול (שמעתי אותו עם המשולב שלהם)...משהו

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
אחלה סקירה גיא.....יצא לי לשמוע את הרמקולים מס' פעמים, מצטרף לדבריו של גיא.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
יופי של סקירה. מפורטת, מקיפה ומכילה. רק דבר אחד הפריע לי קצת. למה כותב שלא מחזיק רמקול מסדרת הדגל צריך לכתוב משפט של לא הייתי חי איתו רק כי אני יודע שיש דגם בכיר מעליו. מנקודת מבט שלי: לא לעניין לציין דבר כזה.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
יופי של סקירה. מפורטת, מקיפה ומכילה. רק דבר אחד הפריע לי קצת. למה כותב שלא מחזיק רמקול מסדרת הדגל צריך לכתוב משפט של לא הייתי חי איתו רק כי אני יודע שיש דגם בכיר מעליו. מנקודת מבט שלי: לא לעניין לציין דבר כזה.
יהודה הי,
אני לא בא להגן על גיא, אבל שאני קראתי את המשפט... דווקא הבנתי את זה אחרת, הרמקול לדברי גיא פיצוץ/ אחלה/ .... אבל מפריע לו שיש דגם מעליו (פרשנות שלי: במחיר של כ- 16,000 אירו למיטב ידעתי), שזה משהו מציק, כי (שוב פרשנות שלי: מדובר ברמקול "בר-השגה") וזאת בניגוד (שוב פרשנות שלי: לטידל ה- TOP שלדעתי עולה פי 10 לפחות).

למה אני כותב זאת, כי אני גם בחנתי לאחרונה הגברה, והבאתי משולב אלי הביתה (Second best)... היה מושלם, לא היה חסר לי דבר, נהניתי מאוד... אבל, הציק לי שיש דגם מעליו (בר השגה מבחינתי)... ולכן, לא לקחתי הגברה שהוצגה לי בבית ונהנתי ממנה מאוד מאוד... בסוף, רכשתי את הדגם הבכיר (ואני נהנה ממנו מאוד, מאוד, מאוד)... ולא מצטער לרגע.
מסכים איתך, שגיא כותב מעולה (לדעתי בין הכתבים המוכשרים ובהחלט המרעננים שיש במחוזותינו).

ניר

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
יהודה הי,
אני לא בא להגן על גיא, אבל שאני קראתי את המשפט... דווקא הבנתי את זה אחרת, הרמקול לדברי גיא פיצוץ/ אחלה/ .... אבל מפריע לו שיש דגם מעליו (פרשנות שלי: במחיר של כ- 16,000 אירו למיטב ידעתי), שזה משהו מציק, כי (שוב פרשנות שלי: מדובר ברמקול "בר-השגה") וזאת בניגוד (שוב פרשנות שלי: לטידל ה- TOP שלדעתי עולה פי 10 לפחות).

למה אני כותב זאת, כי אני גם בחנתי לאחרונה הגברה, והבאתי משולב אלי הביתה (Second best)... היה מושלם, לא היה חסר לי דבר, נהניתי מאוד... אבל, הציק לי שיש דגם מעליו (בר השגה מבחינתי)... ולכן, לא לקחתי הגברה שהוצגה לי בבית ונהנתי ממנה מאוד מאוד... בסוף, רכשתי את הדגם הבכיר (ואני נהנה ממנו מאוד, מאוד, מאוד)... ולא מצטער לרגע.
מסכים איתך, שגיא כותב מעולה (לדעתי בין הכתבים המוכשרים ובהחלט המרעננים שיש במחוזותינו).

ניר

אהלן נירו. גם אם אתה צודק וזו כוונתו של הכותב, עדיין יש פה בעיה. תסתכל על זה ממבט של יבואן. מה היית מרגיש?? אז בגלל שהבכיר בר השגה נבוא ונקנה רק אותו?? היבואן במקרה הנוכחי הביא את הדגם הזה לתצוגה, משמע הוא שואף למכור אותו. בעיניי משפט כגון: לא הייתי חי עם הרמקולים מצטייר כמשהו שיכול לעשות נזק. כי אם הרמקולים האלה הפילו לך את הלסת וציינת שהם הטובים ביותר ששמעת בחיים למסגרת המחיר הזאת אז בשביל מה אתה צריך להוסיף את המשפט הזה? ככה אני מסתכל על התמונה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
יופי של סיקור ויופי של רמקול.

בהקשר של לרכוש את המוצר הטוב ביותר שיש, בהקשר של רמקולים זה גם מאוד יחסי לחלל, אם יש רמקול בכיר יותר וגדול יותר בהפרש מחיר שאנחנו יכולים לחיות איתו - לא בטוח שבחלל שיש לנו זה ישב טוב.
מכיר מספר חברים שלקחו רמקול שגדול על החלל שיש להם רק בגלל שהם יכולו לעשות זאת כלכליות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סקירה איכותית ומשובחת:בעד:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
גם אותי לא תמצאו נוהג ב E קלאס, כי איך אפשר כשיש S קלאס.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
יופי של סקירה. מפורטת, מקיפה ומכילה.
:אצבע מורמת

רק דבר אחד הפריע לי קצת. למה כותב שלא מחזיק רמקול מסדרת הדגל צריך לכתוב משפט של לא הייתי חי איתו רק כי אני יודע שיש דגם בכיר מעליו. מנקודת מבט שלי: לא לעניין לציין דבר כזה.

נראה שדברי לא פורשו נכון ולכן אני אסביר,
שמעתי את הרמקול המוניטור שלהם והוא השאיר עלי רושם טוב מאוד. לאחר ששמעתי את הדגם מעליו הבנתי את הקפיצות שקורות אצל היצרן הזה במעלה הדגמים וזה יצר אצלי את הסקרנות והדחף לחוות לאלו תוצאות ניתן לגיע עם הדגם הבכיר שלהם. פשוט מאוד.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גיא,

יופי של סקירה (כתיבה + צילומים) ויופי של רמקולים. החברה סופר מעניינת, גם אני הייתי בעד להאזין לספינת הדגל של החברה. מקווה שיהיו במינכן :אצבע מורמת.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
סקירה יפה לרמקולים מאד מענינים,
אהבתי את העיצוב והאסתטיות שלהם,
חן חן גיא.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
תודה לכולם.

or-audio

אוהב את התחום
מעורבות
322
נקודות
63
תודה לך גיא!

primo

חבר אתר
מעורבות
31
נקודות
18
כתיבה קולחת ונעימה. נהניתי לקרוא.
תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור