כבלי מתח אודיופילים - התאוריה

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
תודה שהזכרת לי את קורין אלאל. היא גם מאלה שאני לא מסוגל לשמוע.

נמר, שכחת גם את משוש חייך חווה אלברשטיין

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
פאנק בישראל?
על חדשנות צריך לקבל צל״ש מי בכלל יכול היה לכתוב ולבצע כזה דבר כשזה יצא בארץ?
סורי נמר, יש עניין של טעם ולא לאהוב את ריטה ( לא סובל אותה ובכל זאת רמי הרבה יותר מזעזע!) זה רק עניין של טעם אבל תשאיר את קורין בצד, היא שינתה...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
קורין אלאל, זייפנית בת זייפנית אבל יודעת לעשות מוסיקה בת י**ה.
"התעשייה האבירית" הוא אחד השירים שהכי מסמרים לי את השיער. (לינק לשיר)

זה עמום בזיכרון שלי, אבל אני חושב שסיפרו לי לפני הרבה שנים שיש לה מערכת סטריאו די מכובדת והיא סוג של אודיופילית.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קורין אלאל, זייפנית בת זייפנית אבל יודעת לעשות מוסיקה בת י**ה.

"התעשייה האבירית" הוא אחד השירים שהכי מסמרים לי את השיער. (לינק לשיר)

זה עמום בזיכרון שלי אבל אני חושב שסיפרו לי לפני הרבה שנים שיש לה מערכת סטריאו די מכובדת והיא סוג של אודיופילית.

נהנתי מהלחן והעיבוד. הקול שלה בלתי ניתן לניתוק מהאיכויות. היא מעיבה על זה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נהנתי מהלחן והעיבוד. הקול שלה בלתי ניתן לניתוק מהאיכויות. היא מעיבה על זה.
אני די מסכים איתך בקשר לקול שלה.

אגב, השיר "התעשיה האבירית " הוא שיר עצוב מאוד שמדבר על סגירת פרוייקט הלביא ו"התעשיה האבירית" היא בעצם "התעשיה האווירית".

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
וואו איזה צרוף מקרים !!!

הזכרתי בפוסט הקודם את "התעשיה האווירית" בהקשר לשיר של קורין אלאל "התעשיה האבירית", עכשיו השעה 5:15 לפנות בוקר והחללית הישראלית שבדרכה לירח שיגרה "סימני חיים" ראשונים לאחר שיגור מוצלח ועושה רושם שהכול שם תקין.:בעד:

כל הכבוד לכל המדענים והמהנדסים שעסקו במלאכה ולתורמים לפרוייקט - כבוד גם למדינה !!! (ורד)

חללית 1.JPG
חללית 2.JPG

תמונות מצורפות

• חללית 1.JPG
    חללית 1.JPG
    KB 46.5 · צפיות: 383
  • חללית 2.JPG
    חללית 2.JPG
    KB 97.5 · צפיות: 365
נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
יפה מאוד וכול הגבוד!
אני מבין שתעשייה אווירית פותחת סניף ליצירת כבלי חשמל מיוחדים שמבוסססים על אור ירח ומכילים ״אוויר״ ירח שיגרום לשקעפות בלתי רגילה של כבל:) (גילוי נאות - אני כן מאמין שכבל חשמל עושה שינוי)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אסף_וחני - לשאלתך זה היה ניסוי כלים מאוד מוזר ומאוד מתסכל. אתה קורא שאמור להיות שינוי, מסתקרן ומתחיל לחפש. אין לי ממש חברים אודיופילים אז עברנו לאינטרנט ולחנויות. נכנסתי למספר חנויות והסיטואציה בעייתית. אתה רוצה להחליף כבל (זה לא מכניס הרבה כסף לחנות אלא אם כן זה כבלים שנמר ואחרים מוכנים להשקיע בהם) לא תמיד מוכנים להשקיע בך את הזמן או את היכולת (ואני לא שופט) של לפתוח כבל ולתת לך להתנסות בו. התחושה שלי היתה שמרוב עצים לא רואים את היער. החלטתי לקפוץ למים על סמך ביקורות של הכבל המדובר ובמקרה היה כזה יד שניה אצל אמיר.
"חיממתי" את האוזן עם הכבל המקורי והאזנתי למספר קטעים שאני אוהב ולאחר מכן החלפתי את הכבל ולא שמעתי הבדל. האישה נפלה מצחוק כי היתה בטוחה שעם הכסף יבואו גם סופרלטיבים שיצדיקו את ההשקעה. ניסיתי כעבור מספר ימים בתקווה שיצטבר איזה משהו אבל לא ממש הבחנתי בשינוי. מצד שני אולי גם המרכיבים האחרים לא ברמה המתאימה (musical fidelity m3i מחובר לרמקולים monitor audio silver 6 והמקור הוא CD של דנון לא זוכר את הדגם) האינטרקונקטים הם מ ACE... סתם הם של monster cable (כנראה לא ממש רחוק מACE אבל כבר לא ידעתי לאן ללכת) כבלים לרמקולים הם QED XT40.

חבל שלא התייעצת קודם.
לדעתי זה כמו לשים ג'אנטים של פרארי על טויוטה קורולה ולצפות שזה יעשה שיפור...
ארז

יאיר ל

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
חבל שלא התייעצת קודם.
לדעתי זה כמו לשים ג'אנטים של פרארי על טויוטה קורולה ולצפות שזה יעשה שיפור...
ארז

מסכים בדיעבד.
אשמח להצעות לגבי כבילה לאינטרקונקט.
הדבר שחסר לי היום הוא יותר במה או לצורך הענין לקדם אותה. הזזת הרמקולים שינתה במידה מסוימת אבל עדיין היא מאוד אחורית.

יאיר

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
מסכים בדיעבד.
אשמח להצעות לגבי כבילה לאינטרקונקט.
הדבר שחסר לי היום הוא יותר במה או לצורך הענין לקדם אותה. הזזת הרמקולים שינתה במידה מסוימת אבל עדיין היא מאוד אחורית.

יאיר
הדרך היחידה והמלצה היחידה עבורך (ממני לפחות) - רק ניסוי בסט אפ שלך יכול לתת לך מענה מדוייק. בתקציב זהה יש סדרות כבלים מעולים מחברות שונות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור