המלצה לגודל טלויזיה בחדר שינה במרחק 2.60

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום חברים

רציתי בבקשה המלצות לגבי גודל של טלויזיה שלדעתכם אפשרי לי להביא לחדר שינה, מצרף לכם תמונות ומידות. יש לציין שהחדר הזה הוא מבחינתי הסלון בשבילי.

כרגע יש לי טלויזיה 43 אינץ של סוני, והמטרה זה להישאר עם אותה חברה ולהביא כמובן את אחד מדגמי הדגל גם של סוני במידה הגדולה ככל האפשר.

המרחק מהעיניים לטלוויזיה נטו 2.60 מטר. יש לי ממיר אולטרה של יס.
השימושים שלי:
* פלייסטיישן מדי פעם
* צפייה מרובה כדורגל/ סל
* ובסופש סרטים

ועוד דבר בבקשה, תמיד זורקים נוסחאות מידי פעם כמה מרחק מינימום צריך לשבת כדי לא לראות את הפיקסלים אם זה ב hd ואם זה ב 4k. זה לא מה שמעניין אותי הנוסחאות האלה כי אני עומד במרחק הנכון מבחינת פיקסלים.

מה שמעניין אותי ודווקא בזה לא ראיתי אף אתר שאומר מבחינת רדיוס של נוחות אם זה לעיניים לצוואר מבחינת תזוזות במהלך הצפייה בעיקר אם יש סרט עם תרגום שצריך לקלוט גם מהתמונה אז מה המרחק הנכון.

בגדול המטרה שלי ללכת על ההכי גדול ככל האפשר. השאלה אם אפשרי ״65 או ״55. לא בכוח להגיד ״65 אם זה די ענק לשדה ראייה.

* המראה לצידה של הטלויזיה יורדת לחלוטין.

תודה רבה לכולם ושבוע מצויין!

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני רואה מהמרחק הזה ופחות (מקרב את הטלוויזיה שמונחת על עגלה) עם 65 אינץ׳ ואני מצטער שלא קניתי 75.

אריה

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אריה תודה על המענה המהיר, אתה אומר שגם 75 אינץ זה אפשרי לי, אני די בטוח 75 אינץ זה יהיה ענק למרחק 2.6 בנוסף גם הפיקסלים יבלטו לי בערוצי HD במרחק כזה. אתה אומר שסרטים שאתה צופה עם צורך תרגום לא גורמים לך לתזוזה מיותרת יותר ממה שצריך בצפייה?

עוד מעט אנשים יגידו 85 אינץ מתאים למרחק 2.5 מטר
נניח שהאיכות 4K ככה שאין פיקסלים, אין חוקים? כמה שיותר גדול יותר טוב? אין האיבוד עשתונות בגבול מסויים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין בעיה של פיקסלים. רמת הפירוט מדהימה. בתקריב של פנים אתה רואה את נקבוביות העור בלי פיקסלים בכלל.
אני מניח שמה שקורה לך זה כשאתה בודק מסכים ואתה לא רגיל לגודל המסך, נראה לך שצריך להזיז את הראש מצד לצד. כמו שמומלץ בסטריאו, תשקיע זמן בבדיקה. גש לחנות, עמוד מול מסך ממרחק 2.6 מטר. כשיגש אליך מוכר תגיד לו שאתה לא צריך עזרה כרגע ואל תיתן שיבלבלו לך את השכל. עמוד מול המסך כמה דקות ותגלה שאין בעייה של פיקסלים ואין בעייה לקלוט את התמונה.

אריה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום חברים

רציתי בבקשה המלצות לגבי גודל של טלויזיה שלדעתכם אפשרי לי להביא לחדר שינה, מצרף לכם תמונות ומידות. יש לציין שהחדר הזה הוא מבחינתי הסלון בשבילי.

כרגע יש לי טלויזיה 43 אינץ של סוני, והמטרה זה להישאר עם אותה חברה ולהביא כמובן את אחד מדגמי הדגל גם של סוני במידה הגדולה ככל האפשר.

המרחק מהעיניים לטלוויזיה נטו 2.60 מטר. יש לי ממיר אולטרה של יס.
השימושים שלי:
* פלייסטיישן מדי פעם
* צפייה מרובה כדורגל/ סל
* ובסופש סרטים

ועוד דבר בבקשה, תמיד זורקים נוסחאות מידי פעם כמה מרחק מינימום צריך לשבת כדי לא לראות את הפיקסלים אם זה ב hd ואם זה ב 4k. זה לא מה שמעניין אותי הנוסחאות האלה כי אני עומד במרחק הנכון מבחינת פיקסלים.

מה שמעניין אותי ודווקא בזה לא ראיתי אף אתר שאומר מבחינת רדיוס של נוחות אם זה לעיניים לצוואר מבחינת תזוזות במהלך הצפייה בעיקר אם יש סרט עם תרגום שצריך לקלוט גם מהתמונה אז מה המרחק הנכון.

בגדול המטרה שלי ללכת על ההכי גדול ככל האפשר. השאלה אם אפשרי ״65 או ״55. לא בכוח להגיד ״65 אם זה די ענק לשדה ראייה.

* המראה לצידה של הטלויזיה יורדת לחלוטין.

תודה רבה לכולם ושבוע מצויין!

ממליץ לך לקרוא את הכתבה איך בוחרים מסך בשנת 2018 היא תעזור לך לבחור מסך מתאים.
http://www.dtown.co.il/articles/4399.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור