קניית מסך 65 אינץ׳

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני מעוניין לרכוש מסך אולד lg 65 e8y מתלבט בינו לבין הסוני a9f או לחכות לשנה הבאה ולקנות e9y שמגיע עם מעבד אלפה 9 דור שני:מבולבל:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני מעוניין לרכוש מסך אולד lg 65 e8y מתלבט בינו לבין הסוני a9f או לחכות לשנה הבאה ולקנות e9y שמגיע עם מעבד אלפה 9 דור שני:מבולבל:

במידה ואתה בכוון של מסך אולד..סוני AF9 מסך אולד טוב יותר בכל פאמטר משאר מסכי האולד.

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
ממליצה ללכת על המסך של LG 4k עם מסך OLED יש חדות תמונה, צבעים יפים, איכות כזאת לא תמצא בשום מסך. יש גם חיבור לאפליקציות כמו סלקום טיוי, נטפליקס-שזה הכי חשוב:)
לך על lg אתה לא תתחרט.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ממליצה ללכת על המסך של LG 4k עם מסך OLED יש חדות תמונה, צבעים יפים, איכות כזאת לא תמצא בשום מסך. יש גם חיבור לאפליקציות כמו סלקום טיוי, נטפליקס-שזה הכי חשוב:)
לך על lg אתה לא תתחרט.

שמתי לב שיש לך המלצות גורפות על מסכי LG בתזמון דיי מדויק ועקבי.

אז ככה.. לא רק לאל ג'י יש מסכי אולד. ישנם עוד מותגים שיש ברשותם מסכי אולד וגם טובים יותר.

ורק לידע הכללי... לכל המסכים יש אפליקציית נטפליקס וכל השאר.. ויש כאלה עם חנות אנדרואיד שמציע מגוון אפליקציות רחב יותר.

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בטח כי זה מוצר פצצה, גם התחדשתי בו לא מזמן בבלאק פריידיי, מתלהבת מהרכישה המוצלחת:) לעומת מה שהיה לי ו lg זה פשוט שמיים וארץ.
וכן אני יודעת שכל סמארט טיוי מגיע עם אפליקציות, שוב אגיד שזאת הטלוויזיה החכמה הראשונה שלי ומאוד מתלהבת ממנה, סופר מרוצה, מומלצת בטירוף!

Revi3333

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
במידה ואתה בכוון של מסך אולד..סוני AF9 מסך אולד טוב יותר בכל פאמטר משאר מסכי האולד.
ממליצה לך על המסך oled של lg מסך מטורף אני לא יכולה לחזור אחורה ולצפות במסכים אחרים ומגיע עם 3 שנים אחריות

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
אזרוק את שתי האגורות שלי.
היתרונות של מסכי סוני זה הדיוק בצבעים, פירוט טוב יותר בגווני השחור, והתמודדות טובה יותר עם תנועה.
בנוסף בaf9 שנסקר לאחרונה על ידי איציק יש גם סאונד מעולה.
האם הבדל האיכות בינהם מצדיק את הפער במחיר, זה רק אתה יכול לקבוע.
אני רכשתי את הE8 ואני מאוד מרוצה ממנו בכל אספקט, תמונה מעולה וסמארט מאוד שימושי. הדרך היחידה לבחור היא לגשת לחנות מתמחה ולראות את המסכים בפעולה.
בהצלחה ברכישה.

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
שניהם מסכים מוצלחים.
תשווה בעינך ותחליט מה עדיף מבחינתך.
לי יש את 65C8 שהוא אחלה מסך.

רחלי מיכאלי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
ברור שLG אין עוד מסכים כמו הOLED זה חווית צפייה יותר טובה מהקולנוע חחח
אני אישית לא נהנתי להסתכל טלויזיה ככה כבר הרבה הרבה שנים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור