LCD התלבטות בין 2 מסכים

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כרגע יש לי סוני ברוויה 49 אינטש. מאחר ושינינו את מיקום הטלויזיה ומרחק הצפייה השתנה ל 4.5 מטר החלטנו לבחון מסך
גדול. קיבלנו 2 הצעות lg .
הצעה ראשונה -.65uk6100y 4k שח 3990

הצעה שניה- 4k7500p 4k שח 5990 +מתנה מקרן קול lg ורמקול עומד
2 ההצעות כוללות התקנה ומתלה. אנחנו צופים ביוטיוב גם שמיעת מוסיקה עידן פלוס ורוצים להיתחבר לנטפליקס.

האם הפרש של 2000 שח כדאי בבחירת ההצעה השניה? מה היתרונות....קראתי את הכתבה שלך ובכל זאת רוצה להתייעץ
אנחנו בגילאי ה70. תודה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
כרגע יש לי סוני ברוויה 49 אינטש. מאחר ושינינו את מיקום הטלויזיה ומרחק הצפייה השתנה ל 4.5 מטר החלטנו לבחון מסך
גדול. קיבלנו 2 הצעות lg .
הצעה ראשונה -.65uk6100y 4k שח 3990

הצעה שניה- 4k7500p 4k שח 5990 +מתנה מקרן קול lg ורמקול עומד
2 ההצעות כוללות התקנה ומתלה. אנחנו צופים ביוטיוב גם שמיעת מוסיקה עידן פלוס ורוצים להיתחבר לנטפליקס.

האם הפרש של 2000 שח כדאי בבחירת ההצעה השניה? מה היתרונות....קראתי את הכתבה שלך ובכל זאת רוצה להתייעץ
אנחנו בגילאי ה70. תודה

שלום לך.
לפני שאת רצה לרכוש מסך חדש, ממליץ לך לקרוא את הכתבה איך בוחרים מסך טלויזיה בשנת 2018.
כתבה תקל עליך לבחור את המסך הנכון ביותר.

http://www.dtown.co.il/articles/4399.html

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ציינתי שקראת את הכתבה ....אך עדיין מבקשת לקבל את דעתך לאור הנתונים שמסרתי.....ואשמח לשמוע המלצתך...תודה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ציינתי שקראת את הכתבה ....אך עדיין מבקשת לקבל את דעתך לאור הנתונים שמסרתי.....ואשמח לשמוע המלצתך...תודה

מסכי הליד של LG מגיעים עם פאנל IPS.

במידה ואתם צופים ישירות במסך ממליץ לכם לרכוש מסך עם פאנל VA שמציג תמונה קונטרסטית ועשירה ומוארת יותר, במיוחד בתנאי צפייה חשוכים.
למתבגרים שביננו, ממליץ לרכוש מסך עם עוצמת הארה חזקה.
ממליץ לכוון סמסונג דגם 7100 הכולל פאנל VA מסך עם עוצמת הארה חזקה.

נערך לאחרונה ב:

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם זה הדגם היחידי שמומלץ? רציתי לציין גם שמול הטלויזיה יש חלון גדול ברוחב 4 מטר ו- .3.20 גובה צד צפון , 2 חלונות נוספים גדולים מצד מערב כלומר הרבה אור נכנס ....איזה הבדל משמעותי יהיה בין הסמסונג 7100 לבין ה lg 6100 .אם תוכל לפרט יותר די הלכנו לאיבוד בכתבה....והאם 65 יספק ממרחק 4.5 מטר.? ושוב תודה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
האם זה הדגם היחידי שמומלץ? רציתי לציין גם שמול הטלויזיה יש חלון גדול ברוחב 4 מטר ו- .3.20 גובה צד צפון , 2 חלונות נוספים גדולים מצד מערב כלומר הרבה אור נכנס ....איזה הבדל משמעותי יהיה בין הסמסונג 7100 לבין ה lg 6100 .אם תוכל לפרט יותר די הלכנו לאיבוד בכתבה....והאם 65 יספק ממרחק 4.5 מטר.? ושוב תודה

לגבי גודל המסך היה מומלץ ללכת לכיוון של 75 אינצ.
ממליץ לכוון סוני דגם XF8596 מחירו נע סביב ה 9300 שקלים יבוא רשמי ישפאר.

לגבי החלון האחורי הגדול.. מומלץ לרכוש מסך עם עוצמת הארה גבוהה.. שידע להתמודד היטב בחדר מואר..

ממליץ לבדוק מחיר לגבי סוני דגם XF8596 גודל 65.

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סוני בגודל 75 יקרה לי מאד ....חוזרת לשאלה הראשונה בין lg 6100 , לבין ה7500 שאיתה מגיע מתנה מקרן קול ורמקול במתנה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סוני בגודל 75 יקרה לי מאד ....חוזרת לשאלה הראשונה בין lg 6100 , לבין ה7500 שאיתה מגיע מתנה מקרן קול ורמקול במתנה.

מקרן קול אינו מהווה שיקול ברכישת מסך.
לא ממליץ לכוון של LG במסכי ליד.

ההמלצות
סמסונג דגם 7100
סוני דגם 8596

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
ממליצה ללכת על ההצעה הראשונה ולחסוך 2000שח.
מסכי lg 4k מעולים, לאחרונה התחדשנו גם במסך lg 4k, מסך מעולה עם חיבור לנטפליקס וסלקום טיוי. איכות צפייה מדהימה, מומלץ מאוד!

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה נטלי.....האם הדגם שרכשתם הוא 6100 בגודל 65?...ומה נותן צפייה בסלקום tv? איפוא הכי כדאי לרכוש מבחינת מחיר?

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלנו 6200 רכשנו במחסני חשמל בבלאק פריידיי

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
סלקום טיוי חוסך לך על עלות במקום יס או הוט... הרבה יותר משתלם לקחת סלקום טיוי.

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה נטלי

אסתר מ

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם לסלקום tv צריך להיות מנוי (בתשלום) כדי לקלוט ?

Natali

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
כן כמובן, אם אני לא טועה ראיתי שיש עכשיו מבצע 99שח לחודש, יש גם מבצעים על טריפל/קוואטרו זה כולל טלוויזיה, אינטרנט ביתי, קו טלפון וסלולר. אם תרצי אני יכולה לדאוג שיתקשרו אלייך לגבי המבצע יש לי חברה שעובדת שם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור