האזנה ראשונית למערכת האודיו של משה דימיטשטיין-מיני כתבה

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
מה זה הפעמונים האלו? איך הם נראים?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
בזמנו פתחתי שרשור בשם " האם ניתן "לראות" איך נשמע חלל האזנה? " (לינק) ובו אני טוען שמהסתכלות מדוקדקת בחדר ניתן להבין איך הוא נשמע מבחינה אקוסטית.
ואני טוען שאתה מדבר שטויות במיץ עגבניות.
זו דוגמה מצוינת לכך שמהסתכלות בתמונות של החדר של Moshe 625 ניתן להבין שהוא פיצוץ מבחינה אקוסטית (וילונות, שטיח, זווית בפינות, שפריץ גס בקירות וכו') .......ועם ציוד מעולה כמו שלו .....בכלל......
וואו! חברים! עצרו הכל. הוא גאון!!!! הוא פשוט גאון! משה, לא צריך בכלל לשמוע את המערכת שלך. רואים מכאן שהיא נשמעת נפלא, כי יש תמונה של השטיחים וווילונות ושפריץ על הקירות. רוברט, אפשר לשכור אותך ביותר יועץ אקוסטי?
וצר לי להמשיך לחרב, אבל וואלה, לא הצלחתי לעבור שני משפטים בכתבה הזאת בלי ללגום כוס מים. כתיבה כ"כ לא קולחת, מקוטעת, עם ניסוחים מוזרים, שמזכיר לי את גבעת חלפון: "מצפון הים המכונה תיכון, ממזרח ישראל המכונה מדינה..".

מה למדנו מהכתבה במשפט אחד? אחלה מערכת, בן אדם נחמד, השקעה באקוסטיקה, פעמונים. עוד משהו?
בכל מקרה, תומר, גם אם שייקספיר או טולסטוי לא תהיה, כל הכבוד על המאמץ. אני מוריד בפניך את הכובע על האנרגיות שאתה משקיע. מאז פרוייקט התנדבות הצלת הגורילות באפריקה לא ראיתי כזאת רוח התנדבות. לא. ברצינות. ח"ח.

שאלות למשה:

1. איך הסטנד? לא קטן קצת על המערכת? שואל מתוך ניסיון להבין באמת איך בחרת אותו. ניסית אחרים? אני מכיר טוב את הספיידר. אחלה סטנד. אצלי נתן צליל חי ובועט כזה (בניגוד ל- audiophile base שהשקיט והרגיע את הסאונד). אבל המערכת שלי אז עלתה חצי משלך היום. אתה נשאר איתו מבחירה או שהוא מועמד להחלפה אי-שם בעתיד?

2. הגברת NAT העיפה לי את השושנה רק מההאזנה אצל שלמה, אבל אצלו היא יקרה בהרבה. הבנתי שהוא שמע לראשונה את המשולב שלהם (אצלך?) ואז החליט ללכת על דגמים גבוהים יותר. זה אותה חתימת צליל? אני זוכר צליל ענק, מהיר, לא חוטא בחמימות יתר, ו... בכלל, לא ממש מזכיר מנורות.

3. מה זה המד מתח שם במדף האמצעי? הוא קשור לאחד הרכיבים או עומד בפני עצמו? אתה שם לב להבדלים עקביים בסאונד עם המתח נמוך (או גבוה) יותר מהרגיל?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הגאון לא יודע שהחדר נשמע בעיקר על פי מה שהוא לא רואה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוזי1 & מתנוש, תמשיכו לצלצל בפעמונים....

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
2. הגברת NAT העיפה לי את השושנה רק מההאזנה אצל שלמה, אבל אצלו היא יקרה בהרבה. הבנתי שהוא שמע לראשונה את המשולב שלהם (אצלך?) ואז החליט ללכת על דגמים גבוהים יותר. זה אותה חתימת צליל? אני זוכר צליל ענק, מהיר, לא חוטא בחמימות יתר, ו... בכלל, לא ממש מזכיר מנורות.
הפוך בויה הפוך...
ואכן גם המשולב המדובר לא חוטא בחמימות יתר.משדר משהוא אחר. הגשה
מוזיקאלית לעילא ועילא.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
הפוך בויה הפוך...
ואכן גם המשולב המדובר לא חוטא בחמימות יתר.משדר משהוא אחר. הגשה
מוזיקאלית לעילא ועילא.
אה, נכון. הפוך. סליחה שלמה, לא התכוונתי לקחת לך את הבכורה.
זה קלאס A כל הסיפור הזה? או רק המונובלוקים שלך?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בכל מקרה, תומר, גם אם שייקספיר או טולסטוי לא תהיה, כל הכבוד על המאמץ. אני מוריד בפניך את הכובע על האנרגיות שאתה משקיע. מאז פרוייקט התנדבות הצלת הגורילות באפריקה לא ראיתי כזאת רוח התנדבות. לא. ברצינות. ח"ח.

מתנוש, כשבא למאן דבעי להקיא הוא לא חייב להכניס אצבע לגרון.....הוא יכול לקרוא את הפוסטים שלך.....אחלה מירשם

איזה גועל נפש של פוסט

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הבכורה היתה של גולן שרכש בזמנו פרה.לאחר שקניתי ממנו הפרה ומה ששמענו בזמנו אצל שניצל והבקורות באדיו דה הגרמני הבנתי שזה מה שאני צריך.ומוישה יודע לזהות מה טוב:)
single-ended, zero global feedback, pure class A

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
ואני טוען שאתה מדבר שטויות במיץ עגבניות.

וואו! חברים! עצרו הכל. הוא גאון!!!! הוא פשוט גאון! משה, לא צריך בכלל לשמוע את המערכת שלך. רואים מכאן שהיא נשמעת נפלא, כי יש תמונה של השטיחים וווילונות ושפריץ על הקירות. רוברט, אפשר לשכור אותך ביותר יועץ אקוסטי?
וצר לי להמשיך לחרב, אבל וואלה, לא הצלחתי לעבור שני משפטים בכתבה הזאת בלי ללגום כוס מים. כתיבה כ"כ לא קולחת, מקוטעת, עם ניסוחים מוזרים, שמזכיר לי את גבעת חלפון: "מצפון הים המכונה תיכון, ממזרח ישראל המכונה מדינה..".

מה למדנו מהכתבה במשפט אחד? אחלה מערכת, בן אדם נחמד, השקעה באקוסטיקה, פעמונים. עוד משהו?

שאלות למשה:

1. איך הסטנד? לא קטן קצת על המערכת? שואל מתוך ניסיון להבין באמת איך בחרת אותו. ניסית אחרים? אני מכיר טוב את הספיידר. אחלה סטנד. אצלי נתן צליל חי ובועט כזה (בניגוד ל- audiophile base שהשקיט והרגיע את הסאונד). אבל המערכת שלי אז עלתה חצי משלך היום. אתה נשאר איתו מבחירה או שהוא מועמד להחלפה אי-שם בעתיד?

3. מה זה המד מתח שם במדף האמצעי? הוא קשור לאחד הרכיבים או עומד בפני עצמו? אתה שם לב להבדלים עקביים בסאונד עם המתח נמוך (או גבוה) יותר מהרגיל?

מתן לשאלתך לגבי הספיידר אם הוא לא קטן על המערכת? אז את הסטנד הזה רכשתי מאלי קאשי והוא הסטנד האודיופילי הראשון שלי בעבר והיום בהווה. חשבתי לא פעם לנסות לשדרג לסטנד או פלטות של HRS ,אבל המחיר הוא כל כך יקר שירדתי מזה. בכל מקרה הספיידר הוא סטנד מעולה הן מבחינה סונית(כמו שכתבת צליל חי) וגם מאד נוח בגישה אל המכשירים השונים שעברו עליו.
ב.לגבי הNAT.
לפני שקניתי את הנאט היה לי אינטגרייטד
של קרי מגבר נחמד עם סאונד מנורתי מתוק וכיפי אבל ידעתי שהנקודה החלשה שלי במערכת זה המגבר, חיכיתי להזדמנות שתגיע והיא הגיעה. באותו הזמן שלמה זבדה החליף את ההגברה שלו למונו בלוקים של NAT הלכתי לשמוע אותם וכמו שאמרת קיבלתי סטירה לפנים מהסאונד כי שמעתי את אותה מערכת עם הגברה מצויינת של AVM ואהבתי מאד את ההבדל/שינוי מהשידרוג לנאט.
אחרי ששמעתי החלטתי שאני הולך לשדרג לאינטגרייטד של נאט ,גם כן סינגל אנדד." החשש" שלי היה האם המגבר יוכל להוציא מהרוקפורט את המייטב וגם לא יכולתי לבדוק פיזית בבית את המגבר מכיוון שבאותו זמן לא היה ללוני את המגבר אצלו. זה היה סוג של הימור אבל הימור בטוח. כשקיבלתי אותו וחיברתי אותו למערכת זה היה לי מוזר, כי לא הייתי רגיל לדינמיות של המגבר והשליטה שלו ברמקולים היתה מוחלטת. סאונד מהיר ,דינמי והקסם שיש לסינגל אנדד מנורות.
האופי של המגבר הוא בדיוק האופי של המונו בלוקים ששמעת אצל שלמה.
לשאלתך השלישית למד המתח. זה סהכ צעצוע נחמד לעיניים שמראה את המתח שהמערכת מקבלת. המכשיר הזה הוא מכשיר בפני עצמו ואני מחברו למפצל החשמל. לפני כמה שנים המתח אצלי במערכת היה מגיע ל209v ואם אתה שואל אם היו הבדלים בסאונד בין 209 לבין 220 בזמנו, אז כן ,במתח הנמוך הסאונד היה יותר"רך"אם אפשר לכנות את זה ככה. ככל שהמתח גבוה יותר הסאונד יותר מהיר ודינמי.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אה, נכון. הפוך. סליחה שלמה, לא התכוונתי לקחת לך את הבכורה.
זה קלאס A כל הסיפור הזה? או רק המונובלוקים שלך?

זה קלאס A כמובן עם מנורות GM70 וספק כוח חיצוני אדיר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, כשבא למאן דבעי להקיא הוא לא חייב להכניס אצבע לגרון.....הוא יכול לקרוא את הפוסטים שלך.....אחלה מירשם

איזה גועל נפש של פוסט
אתה מוציא ממני את המיטב, רוברט.

זה קלאס A כמובן עם מנורות GM70 וספק כוח חיצוני אדיר.
טירוף. אני הייתי נכנס לחרדות קיומיות עם קלאס A מנורות כזה אצלי.

סטנדים זה יקר ומעצבן, אני איתך. אבל שמע... זה עושה כזה הבדל... שאתה לא מבין איך אפשר בלי זה.
כשמישל עשה שטות ויצא מהביזנס, ועשה מכירת חיסול על הארטזניה שלו, עשיתי הימור והבאתי את היציקת ברזל הזאת בהימור של 20,000 שח. אבל, שמע... זה עושה דברים לסאונד שלא היה לי מושג שיכולים לקרות. לא כ"כ בכמות של "וואו, כמה זה ככה או ככה" אלא יותר דברים שלא ידעתי שרכיבים יכולים לעשות. אצלי זה פשוט הושיב את הסאונד, עשה אותו יציב יותר, מוגדר יותר אבל לא כמו הספיידר אלא בצורה אחרת. זה גרם לי להרגיש שלפני זה הסאונד של המערכת היה חד אופן, ועכשיו הוא יציב כמו רכב ארבעה גלגלים. :) הכל פשוט יותר מסודר במרחב.

איזה טיפול חשמל יש לך?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83

טירוף. אני הייתי נכנס לחרדות קיומיות עם קלאס A מנורות כזה אצלי.

סטנדים זה יקר ומעצבן, אני איתך. אבל שמע... זה עושה כזה הבדל... שאתה לא מבין איך אפשר בלי זה.
כשמישל עשה שטות ויצא מהביזנס, ועשה מכירת חיסול על הארטזניה שלו, עשיתי הימור והבאתי את היציקת ברזל הזאת בהימור של 20,000 שח. אבל, שמע... זה עושה דברים לסאונד שלא היה לי מושג שיכולים לקרות. לא כ"כ בכמות של "וואו, כמה זה ככה או ככה" אלא יותר דברים שלא ידעתי שרכיבים יכולים לעשות. אצלי זה פשוט הושיב את הסאונד, עשה אותו יציב יותר, מוגדר יותר אבל לא כמו הספיידר אלא בצורה אחרת. זה גרם לי להרגיש שלפני זה הסאונד של המערכת היה חד אופן, ועכשיו הוא יציב כמו רכב ארבעה גלגלים. :) הכל פשוט יותר מסודר במרחב.

איזה טיפול חשמל יש לך?
פאזה נפרדת למערכת, שזה כולל קוו נפרד מהלוח חשמל, פלוס פיוז אודיופילי בלוח. כל כיבלי החשמל הם של סנרגיסטיק/אקטיב שילדינג ושנאים של גלילאו. כל המכשירים ללא יוצא מהכלל הוחלפו בהם הפיוזים לפיוזים אודיופילים של סנרגיסטיק והי פיי טיונינג

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מתנוש, אתה מבולבל במקצת.... במקרה המדובר תומר הוציא ממך את המיטב.....אתה כנראה "מושפע רב תחומי"

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
פאזה נפרדת למערכת, שזה כולל קוו נפרד מהלוח חשמל, פלוס פיוז אודיופילי בלוח. כל כיבלי החשמל הם של סנרגיסטיק/אקטיב שילדינג ושנאים של גלילאו. כל המכשירים ללא יוצא מהכלל הוחלפו בהם הפיוזים לפיוזים אודיופילים של סנרגיסטיק והי פיי טיונינג
הקאשי הזה...
ישב אצלי פעם שלוש שעות, מיזמז לי את המערכת מאחורה ומקדימה ולא היה מסופק עד שהשאיר אצלי כבל ולקח ממני 10,000 שח :). אין חרטות.
חברה מעניינת סינרג'סטיק. הרבה וואסח, אבל יש דברים בגו'.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, אתה מבולבל במקצת.... במקרה המדובר תומר הוציא ממך את המיטב.....אתה כנראה "מושפע רב תחומי"
תומר שומע הבדל בין כבלים. לתומר אפשר לסלוח!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
הקאשי הזה...
ישב אצלי פעם שלוש שעות, מיזמז לי את המערכת מאחורה ומקדימה ולא היה מסופק עד שהשאיר אצלי כבל ולקח ממני 10,000 שח :). אין חרטות.
חברה מעניינת סינרג'סטיק. הרבה וואסח, אבל יש דברים בגו'.

דבר ראשון "אין על המזמוזים של קאשי".
דבר שני המוצרים שהם מפתחים מדהימים.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
אני מכיר את משה כבר הרבה מאד שנים , אחלה בן אדם ,עקשן להשיג מטרה , ומאד שמח שהגיע למערכת בחדר אינטמי עם תוצאה מצויינת כזו.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
להכניס רוקפורט לחדר של 12מ"ר ולקבל תוצאה טובה צריך "זוג ביצים" והרבה ידע והשקעה. פשוט מוריד כובע בפני רצון ויכולת של משה להגיע לשלמות:כל-הכבוד:ולתומר תודה על החשיפה:בעד:

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
יפה מאוד! כיף לקרוא על חביות כאלה!
כמה שאלות: היה 210 שזה נמוך, אך למה לעלות ל238? למה זה טוב יותר ולמה לא 220?
מכשירים הם בהגדרה 220-240 , אך בכול אופן מה נותן מתח גבוהה מ220 הרגילים?
אמת - לא מדדתי אצלי כמה בפועל, לכן גם מעניין אותי מה זה המד מתח שהוזכר כחלק מסט אפ? הוא קבוע? של איזה חברה?
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור