בעיות במסך של Huawei Mate 20 Pro

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
בשבוע האחרון, ומאז החלה ההשקה הרשמית של מכשיר הדגל Huawei Mate 20 Pro בעולם, החלו להגיע מספר מצומצם של דיווחים של משתמשים בעולם הסובלים מ’כתמים’ ירוקים המתפשטים על גבי המסך. משתמשים מסוימים בארץ ובעולם החלו לדווח בפלטפורמות השונות אודות התופעה, וכעת מגיעה גם תגובה רשמית מצד חברת וואווי בישראל.

לכתבה המלאה-
https://www.gadgety.co.il/214421/ma...G9iW3ZqgE9PAEeeI87gRoKtmujrXAqGY0ngZHIWyApdNs

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לי יש מייט 20 פרו (סגול-כחול) כבר כשבוע ואין לי בעיה במסך :p.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
לי יש מייט 20 פרו (סגול-כחול) כבר כשבוע ואין לי בעיה במסך
תתחדש ותהנה!

איך הוא לעומת המכשיר הקודם ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

נתחיל? על קצה המזלג.

המייט 20 פרו הוא המכשיר הטוב ביותר שוואווי יצרו עד היום ואני חייב להתוודות שהוא פשוט מצוין, למרות שקשה להתרגל לכפתורי התפעול שלו. וואווי לקחו 25 אחוז אלמנטים מאפל (חריץ, כפתורים דומים: ספרי והגדרות) ו-75 אחוז אלמנטים מסמסונג (ממש נראה S9 עם מסך נשפך לצדדים) וחיברו אותם למכשיר חדשני, שמציע המון דברים חדשים, כמו החריץ הזהה לחלוטין לזה של אפל.
בגב המכשיר נראה את מערך הצילום המרובע המסודר, שהוא שיפור משמעותי לעומת ה-20 פרו וכמובן של ה-10 פרו.
המכשירים של וואווי באים ב-4 צבעים - אפור, כחול, ירקרק וגימור שני צבעים סגול-כחול - שלושת צבעים הראשונים באים מחוספסים על גבם והם פחות מחליקים מהיד. הגימור הרביעי כחול-סגול, חלקלק ומהמם ביופיו (שלי), שמחייב מגן אחורי.

אני מעדיף להפסיק בנקודה זאת, אין לזה סוף :).

לסיכום: יש כל כך הרבה דברים שאפשר לאהוב במייט 20 פרו והוא היה המלצה קלה, אם המחיר (3,999 ₪)
לא היה גבוה כל כך.

לסיכום:

הדברים הטובים: עיצוב מסגנן עם מסך אמולד OLED מצוין וחריץ למעלה (אוהב/שונא?), בהירות מעולה לעומת אור השמש, מעבד קירין 980 המהיר ביותר, אפשרויות אבטחה טובות מאוד, טעינה אלחוטית 15W ומטען 40W המהיר בעולם, סוללה חזקה מאוד מחזיקה יום וחצי בקלות, המצלמה המשולשת היא הטובה ביותר עבור סמארטפון

הדברים הפחות טובים: המחיר! הרמקולים קצת חורקים, הרמקול התחתון בנוי ביציאת ה-USB, לא בחוזק/עוצמה ובמובנות שמיעה כמו של סמסונג S9 פלוס, אין יציאה לאודיו, כרטיס זיכרון nanoSD די מוגבל, במצלמת הסלפי אין אוטו פוקוס.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רק OK GOOGLE לא עובד עליו ועל ה 10 :(

אריה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מי מספר אחת?

אסולין

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
חברים צריך את עזרתכם הדחופה...
יש לי גם כן Huawei mate p20 pro יש לי בעיה שאני לא יכול לשתף את המוזיקה האם זה בעיה אצל כולם ?
או שזה בעיה נקודתית אצלי..
אשמח סרטונים אם משהו יכול לצלם מסך ושהוא מראה שיכול לשתף

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור