ביקורת מקיפה על מגבר ההיבריד מנורות Unison Research - Unico 150

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
ביקורת מקיפה וחדשה על מגבר היבריד מנורות Unison Research - Unico 150

unico-150-remote.jpg

המגבר זמין בתצוגה בחנות ארמה אודיו - רחובות .

פרטים נוספים כאן :

http://arama-audio.com/product/מגבר-הייבריד-משולב-מנורות-unico-150/

ארמה אודיו - מערכות אודיו מתקדמות .

תמונות מצורפות

• unico-150-remote.jpg
    unico-150-remote.jpg
    KB 31.6 · צפיות: 1,121

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מוכרח להגיד שכשאני שומע את שם המותג הזה, אני נזרק לתקופה ההיא של הפוקאל, ארום קנטוס והאודיו אנלוג.
האמת - מתגעגע לתקופה הזו. היתה לי מערכת כל כך פחות טובה מהנוכחית ות׳כלס, התרגשתי הרבה יותר מכל רכיב.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני מוכרח להגיד שכשאני שומע את שם המותג הזה, אני נזרק לתקופה ההיא של הפוקאל, ארום קנטוס והאודיו אנלוג.
האמת - מתגעגע לתקופה הזו. היתה לי מערכת כל כך פחות טובה מהנוכחית ות׳כלס, התרגשתי הרבה יותר מכל רכיב.

לאאאאאאא נמר!!! אתה הורס לי את כל האישיות שבניתי סביב התחביב ואמוני בך כגורו.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כי מדבריך עולה שכל השדרוגים לא היו שווים את זה מבחינת, קראת לזה התרגשות, אז מה אנחנו מחפשים פה ולמה מבזבזים כסף?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ככול שאתה עול ימים והדיוט בקשר לאודיו הריגושים הראשונים זכורים תמיד כפסגות.
ברבות השנים האוזן והידע המצטבר הופכים לכלים שאיתם אנו בוחנים,ובדרך כלל מרגשים פחות.

נערך לאחרונה ב:

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
מתחבר בהחלט עם הדברים של נמר וההסבר של פיני :בעד:

ול gds, אין חרטות וטוב שהיגענו להן שהגענו עם המערכות
אבל כמו שדיברתי עם חבר לתחום
״חייבים״ ללמוד ולעשות דרך מסויימת,אי אפשר לקפוץ
ממדפים של b&w ומגבר של רוטל למערכת כמו של נמר בשידרוג אחד...
אפילו אם יש לך את הכסף לזה :כל-הכבוד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כי מדבריך עולה שכל השדרוגים לא היו שווים את זה מבחינת, קראת לזה התרגשות, אז מה אנחנו מחפשים פה ולמה מבזבזים כסף?

הרכב הראשון שלי היה סיטרואן וולקן. אני זוכר שחפנתי את המפתחות של הרכב ביד אחרי שהעברנו בעלות בדוגא בראשון לציון. התרגשתי עד כדי כך שחיבקתי את המוכר.

נעסתי עליו הביתה וכל הדרך אני מרגיש על גג העולם. בחור בן 17 וחצי, לפני שעה הוציא רשיון והנה, הולך לתיכון עם רכב משלי. לא ממש היה אכפת לי שההגה לא משהו בחדות שלו, המנוע לא באמת מגיב כמו שצריך. העיקר שייסע ויסב לי הנאה במיוחד אם זה הרכב הראשון שלי. עם הרכב הזה עברתי חוויות רבות. הכל היה פעם ראשונה איתו. כשרכשתי את הרכב האחרון שלי, שהוא רכב יוקרתי, מרשים, חזק ומאוד יקר, הגעתי הביתה מדלק מוטורס ונהנתי מאוד מהחדות של ההגה, התגובה של המנוע והנוחות שבו. נהנתי מהרכב באופן מאוד בוגר - לא מתאהב בו... מבין אותו, בוחן אותו - לומד אותו. זה סוג אחר של גישה. סוג של ״בגרות״.

הצעדים שלי היום באודיו הם מאוד שקולים. כל דבר נבחן עד לעצמות. בודק, שואל חוקר מתכנן ואז רוכש. רכישות כאלה, של מוצרים יקרים להחריד הם אינן רכישות חשק. אלה רכישות שמאחוריהן חשיבה רבה ולא מעט דילמות. אי לכך, התגובה שונה, הריגוש הופך להיות ״סיפוק״ וההתלהבות הופכת להיות ״גאווה״ בכך שבחרתי נכון.

כשאני מכתכל על המוצרים של יוניסון, אני נזכר בדיוק בתחושות הטובות האלה של מוצרים שנשמעים מהמם במחירים כאלה שבאמת ניתן לרכוש אותם מתוך החשק שיהיה לי אותם.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63

זה טוב ויפה ביחס למותגים אחרים אולי, אבל נראה לי מאוד מוזר להגיד את זה ביחס ליוניסון, או לפוקאל, או לארום קנטוס.
למשל ההגברות הטובות באמת של יוניסון ריסרץ' הן לא בדיוק לכיסו כל פועל, הן מתחילות ב 50,000 שח (אולי חוץ מה SES6 שהוא באמת יציאה חד פעמית ביחס עלות\תוצאה) והרמקולים הטובים של פוקאל מתחילים מעל מאה אלף שח עם סידרת האוטופיה.
גם לארום קנטוס יש רמקולים מטורפים, את ה Grand Supreme שמעתי ומחירם קרוב ל 100 אלף שח והם מהרמקולים הכי טובים ששמעתי (אבל לאוהבי הטוויטר ריבון) ושמעתי רמקולים שעולים צפונה ממליון ויש להם גם דגם יקר יותר הג'נסיס שלא שמעתי.
אצל יוניסון למשל, מונובלוקים + פרה 845 רפרנס של יוניסון עולים 200,000 ש בחו"ל והם מגברים פסיכיים ברמת הבנייה, חומרים, תכנון (לא שמעתי אותם) אם אני לא טועה זה פעם ראשונה שייצרו מגברי 845 בייצור סידרתי שנותנים 100 וואט לצד עם 4 מנורות בכל מונובלוק.

או שאולי אתם מתכוונים לסכומים יותר גבוהים משמעותית ??

גם המשולב שלהם 845 עולה מעל 100,000 שח והוא מגבר נפלא, ברמות הכי גבוהות שכסף יכול לקנות מייצור סידרתי למי שאוהב את המנורה הזו.
לפני כמה שנים שנים היה לי למשך כמה שנים טובות כשגרתי בגרמניה את המונובלוקים smart 845 עם הפרה מיסטרי 1 שלהם ) ועד היום לא נתקלתי סט הגברה שירגש אותי כמו שריגש אותי הסט ההוא, במחיר דומה (עלו בערך 50 אלף שח) או אפילו כפול, אפילו לא קרוב, החום של הצליל, המלאות שלו, הטיפול שלו בכלי מיתר, במוסיקה קאמרית, בג'אז, בווקל, האופן בו מערב ועוטף אותך במוסיקה. ודאי שיש הגברות מהירות יותר ונייטרליות יותר וגם אני "נפלתי אליהן" בחיפוש אחרי הצליל המדוייק אבל הלב כנראה נשאר שם.
החלפתי אותם ב New Audio Frontiers ואח"כ הצטערתי כי ליוניסון יש יותר נשמה, אבל משם כבר עברתי למונובלוקים טרנזיסטוריים (של לברדין) כי עברתי לשמוע הרבה אלקטרוני.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
סה"כ ביקורת מקיפה וממצה, מגבר שיודע לעשות מוזיקה מהנה ולא מציג אנליטיות של בית מרקחת - זוהי איטליה לטוב ולרע.
אצלי בסטאפ, בשילוב מקור של יוניסון ורמקולים של חברת האחות אופרה התקבל שילוב מהנה לאוזן שאף פעם לא מעייף להאזין לו, מה שלא תמיד ניתן לומר על מערכות חושפניות ואנליטיות.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הרכב הראשון שלי היה סיטרואן וולקן. אני זוכר שחפנתי את המפתחות של הרכב ביד אחרי שהעברנו בעלות בדוגא בראשון לציון. התרגשתי עד כדי כך שחיבקתי את המוכר..

אין כמו חוויות ראשוניות, שיא ההתרגשות וההנאה של ילדים מתרחש כשהם חווים משהו בפעם הראשונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור