שנה חדשה, מערכת חדשה ופרגון לאודיופריק!

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
הי,

בחודשים האחרונים ביליתי לא מעט זמן בניסיון לבנות את מערכת השמע הראשונה שלי. מזוג רמקולים מוגברים חמודים וdac, הרגשתי שכדי לחזור ולשמוע מוזיקה חסר לי משהו קצת יותר רציני שיחבר אותי מחדש למוזיקה.

המסע התחיל עם שמיעה של kef ls50, הבנצמארק אולי לרמקולי כניסה, בחנות היבואן (חוויה לא מאוד מומלצת...) ואז אצל ערן שהבהירו לי שזה הכיון, אבל שחסר שם משהו מהותי והמשיכו בצלילה לז׳אנר הבריטי.
שמעתי atc, pmc וקצת הרבת׳ ואז הגעתי שוב לערן לשמוע זוג living voice auditorium r3 שהיו לו משדרוג ואחרי טרק וחצי הייתי מאוהב. הכל היה במקום עם מיד חלומי, במה ענקית ופירוט נפלט ולא מעיק.ביקור נוסף לשמוע את הספנדור a4 (מופלאים לגודל ולמחיר, אבל חסרו את הדיוק ואת חוסר המאמץ של living voice) ואחרי עוד קצת מחשבות הלכתי על זה..

להגברה נבחר הגל h90 מיד שנייה שהתאים לתקציב ולסט כמו כפפה ליד, חיבור רשת וטידל והנה מערכת נפלאה עם לא מעט עודף מ20k.

מלה על ערן שעזר, סחב, הרכיב, כיוון, המליץ ולבסוף נהנה הנאה אמיתית מהתוצאה לא פחות ממני. יבואן מדהים עם סבלנות, אהבה אמיתית לביזנס שלא מפחד לפרגן לאחרים ושעזר לי מאוד לבנות את הסטאפ בצורה מושלמת.

עכשיו נשאר לחזור למוזיקה ולא להתפתות לשדרג בשנים הקרובות .נהיה חזקים .מעניין אם נצליח :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ערן מקסים!

רכשת מערכת נהדרת. מאחל לך שעות רבות של האזנה והנאה.

מחכים לתמונות!

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
IMG_20180912_221754-1152x864.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_20180912_221754-1152x864.jpg
    IMG_20180912_221754-1152x864.jpg
    KB 86.9 · צפיות: 1,044

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תתחדש, כיף לקנות מערן!
יצא מושלם עם השידה מאיקאה!

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
Living voice certified :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
תתחדש
נראה פגז !

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
איך הצלחת להתאים כך את הצבע של הרמקול למזנון ? נראה ממש יפה.
וגם, בתערוכה האחרונה רשמתי לי על פתק את דגם הרמקול living voice RBX R3 שנשמע לי מקסים עם המערכת "הקטנה" שהציג אודיופריק, זה אותו אחד ? זה ניגן שם כמדומני עם מגבר מנורות של לקסמן ופטיפון של לקסמן.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תמיד כייף לראות אנשים חדשים,שמצתרפים. בנית אחלה מערכת עם תמורה מצוינת למחיר.עכשיו נשאר רק להנות ממוסיקה טובה. מצתרף לפירגון לערן: אחלה איש עם ידע רב וים של סבלנות.:אצבע מורמת

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תתחדש ותהנה, מאחל לך שעות מוסיקה מהנות:בעד:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
ערן הוא מהטובים. סבלנות אין קץ ואהבה ענקית למה שהוא עושה. אגב, לא נראה לי שזה אותו רמקול שניגן בתערוכה. יש מצב שזה שבפוסט הוא דגם גבוה יותר. אבל אולי אני טועה. ערן תקן אותי אם אני טועה.

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
וגם, בתערוכה האחרונה רשמתי לי על פתק את דגם הרמקול living voice RBX R3 שנשמע לי מקסים עם המערכת "הקטנה" שהציג אודיופריק, זה אותו אחד ? זה ניגן שם כמדומני עם מגבר מנורות של לקסמן ופטיפון של לקסמן.

זה דגם הכניסה. מעליו יש את האוויר ואז את הibx והobx. בקצה יש שופרי שעולה 9 ספרות בדולרים...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תתחדש

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
תמיד כייף לראות אנשים חדשים,שמצתרפים. בנית אחלה מערכת עם תמורה מצוינת למחיר.עכשיו נשאר רק להנות ממוסיקה טובה. מצתרף לפירגון לערן: אחלה איש עם ידע רב וים של סבלנות.:אצבע מורמת
תודה!
עכשיו פתאום אפשר לזהות את איכות ההקלטה

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18

רהיטים מהז׳אנר הדני מתאימים לא רע עיצובית למפלצות אודיו

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
תתחדש ותהנה,
ותדע, תמיד יש אנשים/יבואנים,
טובים באמצע הדרך,
יופי של סטאפ.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תתחדש! נפלא.
תזיז את הרמקולים קדימה, שייצאו מהמכלאה בפינה...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם הם יצאו מהמכלאה מי ישמור אליהם ?...... וכמובן תתחדש !!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש.
זו שידה מאיקאה?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לכותב, תתחדש ותהנה מהרכישה.
לערן, תמשיך להיות מצויין במה שאתה עושה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור