רמקולים רמקולים בסלון

tal@f

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן..
פעם ראשונה בפורום.. סליחה על הבורות.. אני ממש חדש בתחום.
בל מקרה, בניתי בית וביקשתי מהחשמלאי הכנה לרמקולים בסלון. הוא הכין 4 מקומות (2 קדמי ו-2 אחורי) וחיווט את כולם לארון תקשורת (מעין חוטים חומים כאלה..). בנוסף, יש לי קוברה מהטלויזיה לארון תקשורת אבל כרגע אני לא מנצל אותו והממיר יושב ליד הטלויזיה. עכשיו השאלה מה אני עושה עם ההכנות האלה? אני רוצה לחבר את הטלויזיה לרמקולים. אשמח אם אוכל לקבל פה תקציר של העניין על מנת שאוכל להעריך את ההשקעה שמחכה לי..
תודה מראש!
טל מבאר שבע

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברוך הבא.

מה עם רסיבר? איפה הוא יושב?

tal@f

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן נמר. אני מניח שאת הרסיבר (שעדיין לא קניתי) אצטרך למקם גם כן בארון תקשורת. נכון?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אהלן נמר. אני מניח שאת הרסיבר (שעדיין לא קניתי) אצטרך למקם גם כן בארון תקשורת. נכון?

לפי ההסבר שלך, אכן כך.
לקולנוע ביתי ארבעה רמקולים אינם מספיקים.
1. מה לגבי רמקול סנטר.
2. היכן יימוקם הסאבוופר.

tal@f

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
איציק- תודה על תשובתך.
אתה בדיוק הדברים שאני לא מבין בהם ומניח שפיספסתי. האם תוכל לכתוב בגדול מה נדרש מבחינת הכנות? וכמו כן בנייתן ההכנות שיש לי מה אני יכול "לקמבן" כדי להשיג איכות שמע סבירה לסלון.

תודה רבה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
איציק- תודה על תשובתך.
אתה בדיוק הדברים שאני לא מבין בהם ומניח שפיספסתי. האם תוכל לכתוב בגדול מה נדרש מבחינת הכנות? וכמו כן בנייתן ההכנות שיש לי מה אני יכול "לקמבן" כדי להשיג איכות שמע סבירה לסלון.

תודה רבה

תעלה תמונה היכן יימוקם הרסיבר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כבר עכשיו אני ממליץ לך על רסיבר דק ודיגיטלי כי ארון תקשורת לרוב לא מאוורר ככ

tal@f

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תעלה תמונה היכן יימוקם הרסיבר.
מצרף תמונה של הארון תקשורת (יהיה סגור עם דלתות). כמו כן מצורפת תמונה של חזית הסלון עם מיקומי 2 הרמקולים. 2 נוספים בקיר הנגדי.

תמונות מצורפות

• cabin.png
    cabin.png
    KB 101.7 · צפיות: 477
  • tv.png
    tv.png
    KB 143.9 · צפיות: 457

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אשמח להמלצה על דגם\ים ספציפי\ם במחיר סביר. תודה!

לפי הנתונים שרשמת לא ממליץ לך למקם שם רסיבר, יש לקחת בחשבון שרסיבר זקוק לאוורור.
בנוסף, מיקום יציאת החיווט דיי גבוהה, כך שגם התקנת רמקולים סטאליטים לא תניב תוצאה חיובית.

ממליץ לך למקם את הרסיבר בקרבת המזנון כך תוכל להעמיד זוג רמקולים בחזית, רמקול סנטר, וסאב וופר.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור