ביקורת מדהימה ו-★★★★★ כוכבים לגרסת Classic החדשה SPENDOR 2/3 במגזין הבריטי ?WhatHiFi

soundquest

עוסק בתחום
מעורבות
120
נקודות
43
ביקורת מדהימה וחמישה ★★★★★ כוכבים לגרסה החדשה של סדרת ה- Classic לרמקולים מדגם SPENDOR 2/3 במגזין הבריטי ?WhatHiFi

Verdict
!We can’t think of a better all-round alternative at this price level

לינק לביקורת המלאה

לינק למידע נוסף על הרמקולים של SPENDOR

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

ירמיהו 43 תל אביב > 03-6721808

www.soundquest.co.il

סאונדקווסט בפייסבוק

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
וואו, נראים כרמקול מעולה לחדר קטן, מהיכרות עם הרמקולים שלהם לא מרשימים בשמיעה מיידית אך עם הזמן הם מתגלים כנייטרלים, טבעיים, מדוייקים, מפורטים ולא מעייפים שאפשר לשמוע איתם שעות, ותמיד עם בא קצת לנמנם אפשר לזחול פנימה ולישון על הבידוד הויסקו אלסטי..

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
היו לי את הקטנים שלהם פעם, רמקול מצוין. החלפתי להרברט 7, שהוא המקביל, כך אני מבין, של אלו. מעניין להשוות בין שני המותגים האלו לאורך הסדרה.

דן124

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
וואו, נראים כרמקול מעולה לחדר קטן, מהיכרות עם הרמקולים שלהם לא מרשימים בשמיעה מיידית אך עם הזמן הם מתגלים כנייטרלים, טבעיים, מדוייקים, מפורטים ולא מעייפים שאפשר לשמוע איתם שעות, ותמיד עם בא קצת לנמנם אפשר לזחול פנימה ולישון על הבידוד הויסקו אלסטי..

רכשתי אותם אצל גבי עמרם ב"סאונדקווסט" לפני זמן קצרצר.

1. מ-ד-ה-י-מ-י-ם. חוויית שמיעה שלא היתה לי עד כה. מבין בהחלט את הביקורות הנלהבות. מאז הביקורת שצוטטה יצאה עוד אחת מפורטת מאוד:

https://blog.son-video.com/en/2018/12/review-spendor-classic-2-3/

2. הרמקולים ממש ממש ממש לא מיועדים לחדרים קטנים. חדרים בינוניים וגדולים יהיו מקום טוב. קשה להבין מהתמונות, אבל הם מדפיים גדולים מאוד....

חוויית הקנייה היתה מצויינת. גבי מ"סאונדקווסט" מקסים, מקצועי והגון מאוד מאוד. ממליץ מאוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור