מחפש אוזניות זולות

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
שלום חברים.
אני מתחיל במסע חיפושים אחרי אוזניות זולות (עד 300 ש"ח בערך).
אני בעיקר שומע במשרד באופן ספייס כשהמקור הוא המחשב (או הטלפון). האטימות לא כזאת חשובה.
סגנונות: משתנים. אינדי, פולק, רוק, אלטרנטיב...
אני כרגע עם House of Marley Rise Up שהן ממש נוחות לי אבל חושב שבעיקר חסר לי דיוק ופירוט.
צמצמתי ל-4 דגמים אפשריים ותהיתי אם יש לכם רשמים או רעיונות נוספים:
  • Grado SR60e. היחידות שעוברות את התקציב. אני אלך לשמוע אותן בימים הקרובים ונראה אם הן נוחות בכלל, אני קצת חושש מ-On-ear. אבל קראתי עליהן דברים כל כך טובים שאני חייב לנסות.
  • Sony MDR-V6. לא יודע עדיין איפה אפשר לשמוע אותן, אבל גם עליהן קראתי דברים מאוד חיוביים. אני יודע שהן שונות מאוד מה-Grado.
  • AKG K 240. גם אותן אני לא יודע היכן לשמוע.
  • Superlux HD668b - אמנם סיניות, אבל כמעט בכל מקום שקראתי על Low Budget, הזכירו אותן. שוות את הסיכון בשביל ה-100 שקל שהן עולות.
תודה מראש

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
Sony MDR-V6. לא יודע עדיין איפה אפשר לשמוע אותן, אבל גם עליהן קראתי דברים מאוד חיוביים. אני יודע שהן שונות מאוד מה-Grado.

תנסה באולם התצוגה של ישפר כמדומני זה בהרצליה.

AKG K 240. גם אותן אני לא יודע היכן לשמוע.

כלי זמר בקניון דיזינגוף.

למחשב ולטלפון נייד יהיה קצת קשה עם ה 240 של AKG.

תוסיף לרשימה את הפורטה פרו של קוס - נדמה לי שאפשר לשמוע אותן בפיוז אבל ממש לא בטוח בזה.

בהצלחה.

מנחם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בדוק את זה - קניתי למישהו מתנה והוא מבסוט.

http://www.zap.co.il/model.aspx?mod...xxmps2b1frnn128m0uai1-8rq2-bvwauaaqpjealw_wcb

כן, אבל איכות הבניה ואיכות החומרים בהתאם למחיר

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
מצטרף להמלצה על הkoss porta pro, למרות שהן יושבות על האוזן ולכן לא הכי נוחות לכולם.
הsuperlux אמורות להיות טובות למרות שלא ניסיתי אותן בעצמי.
אני ממליץ לך לשקול גם את אלה:
https://www.amazon.com/Status-Audio-Closed-Monitor-Headphones/dp/B01BDX1IVW/

מכיוון שהן סגורות וזה חשוב בopen space למרות שאמרת שזה לא קריטי בשבילך. אוזניות סגורות = פחות רעש שמפריע לך ופחות רעש שלך שיפריע לאחרים.

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
תודה לכולם על התגובות.

למחשב ולטלפון נייד יהיה קצת קשה עם ה 240 של AKG.

תודה מנחם. למה?

תוסיף לרשימה את הפורטה פרו של קוס - נדמה לי שאפשר לשמוע אותן בפיוז אבל ממש לא בטוח בזה.

אני מודה שנרתעתי מהמראה אבל אם ממליצים אני אבדוק גם אותן.

הן היו ברשימה היותר ארוכה שלי, אני פשוט לא חושב שיהיה לי איך לבדוק אותן לפני רכישה. בכל אופן תודה על התגובה.

amirkdm

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רכשתי את אלו לאחרונה, מצויינות, מחיר מצויין שולחים ישירות לארץ
https://www.amazon.com/gp/product/B0002F74E8/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
הייתי הולך או הקוס או הגראדו בתקציב שנתתה.השאר לא מעניין...

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
ממליץ בחום https://www.amazon.com/Ultrasone-Professional-Closed-back-Headphones-Transport/dp/B000WN9PLK. רמת בניה טובה מאד למחירם, נוחות על הראש,מחשב ביתי ידחוף אותם בקלות,צליל טבעי.

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
תודה מנחם. למה?

ל AKG יש תכונה/מאפיין: המספר שכתוב בספר,קרי התנגדות האוזניה,אולי נכון אל הן צריכות המון כוח כדי להוציא מהן את המיטב - ויש בהן מיטב והרבה. למגבר של הטלפון אין את הכוח הזה ולמגבר של המחשב אולי יש אך אוי לאוזניים ממה שיצא.

אני מודה שנרתעתי מהמראה אבל אם ממליצים אני אבדוק גם אותן.

הפורטה פרו הן אחלה אוזניות בעולם. ועברית קצת יותר תקינה (היום יום הולדתו של בן יהודה): למחירן,לותק שלהן בשוק ולתוצאה הסונית הן בהיכל התהילה של אוזניות על האוזן להאזנה למוזיקה.

אבל:

1. הפורטה פרו,כשנולדו,טלפון חכם אפילו לא היה רעיון בסרטי המדע הבדיוני. וככאלה יש להן התנגדות של 60 אוהם זה אומר שהטלפון הנייד וגם המחשב הנייד קצת יתאמצו. אם אתה מתכנן להאזין להן בסביבה רועשת (ורעש אני מתכוון לדיבור של בני אדם במשרד,בחדר בבית וכדו - זה הרפרס שלי) הפואטה פרו יכניסו מעט מהרעש הזה לאוזניים שלך. מצד שני הן תישמורנה על חוש השמיעה אם אתה מתכוון לחבוש אותן ליותר מארבע שעות ביום ברציפות.

2. המבנה של הפורטה פרו הוא חלק מהאיכות הסונית שלהן. משני צידי האוזנייה ישנו כפתור כחול/תכלת שמעליו הכיתוב "ComfertZone" הזזת הכפתור משנה את הלחץ של האוזנייה על האוזן,זו אוזניה על האוזן ולא סביב לאוזן) מבלי לפגוע באיזון הטונאלי. ברירת המחדל בהחלט עשויה להיות "לוחצת" לבעלי אוזניים כאלה או אחרים. שווה לנסות ולהתאים אישית.

לגבי הסוני שהציעו לך מעלי: הדגם המוצע וגם זה מעליו MDR7506 למיטב ידעתי לא משווקים עוד בישראל - וחבל. ה 7506 נסקרה כאן באתר ובגדול ממה שהוצע לך פה היא המתחרה היחידה והרצינית לפורטה פרו (כמובן לראות עיני בלבד) אבל זו אוזנייה פראית מאוד. זו אוזניה מאוד לא יציבה מבחינת עכבה וצריך לאהוב את האופי הסוני של Sony בכלל ושלה בפרט. הוויסינג של Sony הוא לצד הכהה של האודיו והאוזנייה הזו מהסוג החושפני וללא רחם.. ובנוסף:כמו הפורטה פרו,היא דינוזאור ששורד את שיני הזמן ..... ובמקרה של 7506,אם תמצא אותן בא"י ארץ הקודש (נסה אצל היבואן קרי ארליך - ההוא מהמצלמות) הן הרבה מעל לתקציב שציינתה פי שלוש - לפחות.

בהצלחה.

מנחם

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
שוב תודה מנחם. כיף אמיתי לקרוא את תגובותיך המפורטות.
לגבי ה-7506, לפי מה שקראתי עד כה הן מאוד קרובות ל-V6 ואף נבדלות בכ-10$ במחירן באמזון.
אבל ה-7506 מעל 75$ בניגוד ל-V6 שמתחת, וזה הופך את ההפרש למשמעותי יותר.
האם יש סיבה משמעותית להעדיף את ה-7506 על פני ה-V6?

שוב תודה

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
לגבי ה-7506, לפי מה שקראתי עד כה הן מאוד קרובות ל-V6 ואף נבדלות בכ-10$ במחירן באמזון.
אבל ה-7506 מעל 75$ בניגוד ל-V6 שמתחת, וזה הופך את ההפרש למשמעותי יותר.
האם יש סיבה משמעותית להעדיף את ה-7506 על פני ה-V6?

ב-1985 סוני הציגה לראשונה את סידרת ה MDR-VXXX. הסידרה מותגה,אז,תחת השם דיגיטאל וזה כי באותה השנה פרץ לתודעה שלנו CD שלסוני יד ורגל בפיתוח שלו.

שנתיים אחר כך,ב-1987 סוני זיהתה תחום נוסף שכדאי להם לפעול בו וזה בתחום האודיו שמוקלט כפס קול בצילומי וידאו. סידרת ה VXXX התאימה לתחום הזה מבחינת התכונות ההנדסיות אבל,משיקולי מיתוג לגיטימיים משהו,סוני 7XXX.

מאז,ועד היום,שתי הסדרות מיוצרות ומופצות במקביל.

סונית:

לא יצא לי להאזין למקבילה של ה 7506 בסידרת ה V וגם סידרה זו לא שווקה בישראל מעולם,אבל: בתוך הקופסא של זוג ה MDR7506 שברשותי מצורף נייר מטעם סוני ובו פירוט ההבדלים בין ה MDR-7506 לבין ה V6 המקבילה. סך הכל זו רשימה של כמה עשרות חלקי חילוף ומשהו כמו 80 אחוז(אל תתפסו אותי במילה) חולקים את אותם החלקים והשאר לא.. לפי רשמים של משתמשים ברשת,כאלה שיש לי יסוד סביר לקבל את טיעונם "זה מה ששמעתי" ההבדלים הסונים בין השתיים זניחים עד בלתי שמיעים.

בשורה תחתונה: סונית אין הבדל שמיע/מהותי בין ה 7506 ל V6 כאשר ה V6 מעט יותר ותיקה בשוק והיא מיועדת,על ידי היצרן,לתחום האודיו כשהמקור CD (ב 1985 טל חכם לא היה אפילו רעיון זניח במדע הבדיוני) לעומת זאת ה 7506 לניטור אודיו בזמן הקלטת וידאו - טכנולוגיה שהייתה אז וקיימת.....עד היום.

אז,לדעתי,הבחירה בין השתיים צריכה להעשות או לפי מחיר או לפי זמינות במלאי ההפרש ביניהן בכסף לא גדול הערך המוסף (עלות מול תועלת) של ה 7506 נמוך מאוד עם יתרון קטן ל 7506 - מאחר ושווקה בארץ (ה V6 מעולם לא) יש סכוי טוב שבמידה ותצטרך חלקי חילוף תמצא בארץ.

אפרפו חלקי חילוף: החלק השכיח ביותר שמוחלף ב 7506 הוא כריות האוזנייה והכריות האלה זהות בשני הדגמים. לא בדקתי,ובנתיים לא נזקקתי,לחלק חילוף הזה בארץ אבל אפשר להזמינו ישירות מסוני - פרטים (אם תרכוש אותן) בדף המצורף באריזה של האוזנייה.

בהצלחה - ותודה.

מנחם

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
שוב תודה על התגובה המפורטת :)

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
קנה יד שניה בחצי מחיר ולא חדש ותקבל קפיצת מדרגה באיכות.

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
קנה יד שניה בחצי מחיר ולא חדש ותקבל קפיצת מדרגה באיכות.
זה רעיון טוב. הבעיה היא שלא ראיתי כמעט כלום בלוחות.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
גם לאוזניות זולות צריך ייעוץ?
למען מי נועד הפורום הזה?
בפורום הכחול הפרידו ויש פורום
אודיו יוקרתי.

דודיפלצת

אוהב את התחום
מעורבות
29
נקודות
28
גם לאוזניות זולות צריך ייעוץ?
למען מי נועד הפורום הזה?
בפורום הכחול הפרידו ויש פורום
אודיו יוקרתי.

ראית מה זה? גם מי שלא משקיע אלפי שקלים מחפש תמורה למחיר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
דודיפלצת,

ממליץ לך לשמוע את אודיו טכניקה ATH-M30X, אוזניות טובות מאוד, נוחות, אוטמות רעשים מבחוץ (לא נדרש) ואיכות צליל מצוינת ל-320 ₪.
פרטים כאן: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=877128

2 ביקורות:

בהצלחה, תומר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור