מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
נו, אז היה BT? או שהיה BS?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני מכיר את הגירסה שלי - פרשן לי את הגירסה שלך בבקשה .......ה-Tel על שום מה ?

תוספת מאוחרת....לאחר בירור קצר בקרב דוברי השפה אתה חופשי מלפרשן את הערך ;)

נערך לאחרונה ב:

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
מר roberts הוא בעצם טרול.
טרול מצוי שיש אותם בערימות ברשת.
הוא מגיע מפורום שבו אנשים טוענים שאין הבדל בין כבלים ומגברים ומי שמשלם יקר על סאונד הוא אדיוט שעבדו עליו :)
הטרול הזה סיבב את הפורום הזה כמו פורפרה. זרק פה כל מיני מושגים באלקט. וחשמל (שאולי הם נכונים אבל לא מוכיחים שום כלום) וניסה להפחיד את נמר (לא יודע את שמו האמת) בסכום של 10000 שקל.
נמר באצילות נענה לרוב תנאי המבחן העיוור ההזוי הזה שבו רק מהלחץ של היוקרה של השם שלו וגם הכסף ל 99.999 אחוז מהאנשים היו משקשקות הכדורים!
הטרול המציא עוד ועוד תנאים עד שאי אפשר היה לעמוד בהם בפועל.
אני חדש פה ואני באמת לא מכיר כל כך את האנשים פה אבל ההתנהגות של מר נמר מעוררת בי התפעלות וכבוד רב והטרול הוא רק עוד טרול שמילא פה כבר 20 עמודים בפרובוקציות שלו :)

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אני חדש פה ואני באמת לא מכיר כל כך את האנשים פה
חדש חדש,
אבל לא צריך לעוף על אף אחד,
יש סיבות לבדיקה שלא נעשת,
יתברר בהמשך.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הרוברטס הזה, טרול או לא הפך את הפורום הזה לכל כך משעמם מאז שהוא חזר אליו.
אתה קורא וקורא ולא לומד שום דבר, ויכוחי סרק ומילים על מילים מושחתות לריק.
המבחן שלא התקיים הוא רק סמל לערימת המלל נטולת העניין שמתנפחת כאן מיום ליום.
בסדר אז אנחנו מכירים את שמות האנשים וקצת תהינו איך יתפתח המבחן, אבל לא כי למישהו מאיתנו היתה תהיה אמיתית לגבי העובדות שרצו לבדוק שם. לכולנו יש אוזניים טובות ברוך השם.
אלא רק סקרנות אנושית איך יגיבו הנבחנים שאין בינה לבין אודיו כלום.
כשגם זה לא קורה אז בא לך לתת סטירה לעצמך על הזמן שהשחתת כאן בפורום.
אני מתנזר לשבועיים מהפורום ומקווה שאחזור לא יעסקו יותר בקשקוש הזה מאף זוית
ביי
:מלאך:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
...
הטרול הזה סיבב את הפורום הזה כמו פורפרה. זרק פה כל מיני מושגים באלקט. וחשמל (שאולי הם נכונים אבל לא מוכיחים שום כלום)
אורח לרגע רואה כל פגע :בעד:
@Brig קלט את התמונה באופן מושלם. כל הכבוד! :כל-הכבוד:

הטרול הוא רק עוד טרול שמילא פה כבר 20 עמודים בפרובוקציות שלו :)
זה עוד כלום לעומת אינספור הפוסטים של בילבולי מוח וטעויות והטעיות ובדיחות קרש ואכילת מוח בהזדמנויות קודמות.

יש לעציין שרוברט לא שינה כלום בעמדותיו ולא באישיותו, רק עשה עניין גדול מזה שהוא מוותר על ה-BT שהוא חווה אותו כסיכון ענק עבורו. ביג דיל, אבל זה מסובב את הפורום כאילו המאניפולאצייה הזו מוצלחת.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הוא מגיע מפורום שבו אנשים טוענים שאין הבדל בין כבלים ומגברים ומי שמשלם יקר על סאונד הוא אדיוט שעבדו עליו :)
הטרול הזה סיבב את הפורום הזה כמו פורפרה. זרק פה כל מיני מושגים באלקט. וחשמל (שאולי הם נכונים אבל לא מוכיחים שום כלום) וניסה להפחיד את נמר (לא יודע את שמו האמת) בסכום של 10000 שקל.
נמר באצילות נענה לרוב תנאי המבחן העיוור ההזוי הזה שבו רק מהלחץ של היוקרה של השם שלו וגם הכסף ל 99.999 אחוז מהאנשים היו משקשקות הכדורים!
אני חדש פה ואני באמת לא מכיר כל כך את האנשים פה אבל ההתנהגות של מר נמר מעוררת בי התפעלות וכבוד רב והטרול הוא רק עוד טרול שמילא פה כבר 20 עמודים בפרובוקציות שלו :)
לא יודע מי אתה, ואני לא מגן או משבח משהו, ולא טוען לכאן או לכאן, ואם טוען לכאן או לכאן מביא את הנימוקים, לא על זה ברצוני לכתוב עכשיו, אבל בדבר אחד אני בטוח, שאתה לא חדש כאן, והשתמשת בשם זה או אחר. לא בעייה לפתוח 10 יוזרים חדשים מ 10 אימילים שונים,
אפשר לא להסכים לדעה של מישהו , אבל יש לעשות זאת בדרך מנומסת בלי העלבות...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מי אתה אד ליב ומאיפה כל הכעס העצור הזה? ....תנשום ובצע תרגילי הרפיה....את AK1 אני מכיר היטב (למען האמת אנו מכירים כ-30 שנה....הוא די השתנה מאז) ... נובח אבל לא נושח (לא טעות כתיב - חרוזים)

עכשיו כשאני חושב על זה, האם יתכן ש AK1 פתח עוד דמות אינטרנטית בשם אד ליב והוא משוחח עם עצמו? ...לא תסריט דמיוני .....

נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
לכל השמחים לאיד והממהרים לחגוג , המבחן לא התבצע כי רוברט לא קיבל הזדמנות למדוד את הכבלים , ולא מפני שהשתפן . המשך יבוא , אני חוזר אל מאחורי הקלעים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
את AK1 אני מכיר היטב ... נובח אבל לא נושח (לא טעות כתיב)
אפילו אם הייתי כלב, הייתי נמנע מלנשוך טרולים כאלה. כבוד לכלבים בבקשה!

עכשיו כשאני חושב על זה יתכן ש AK1 פתח עוד דמות אינטרנטית והוא משוחח עם עצמו ? ....יתכן מאוד .....
אפילו כשהייתי מושעה לא פתחתי עוד משתמש, ואין לי צורך להתחבא. אני כותב את מה שייש לי בגלוי.

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
ממש לא. היום נירשמתי לפורום כי ממש התרשמתי מ נמר. לפעמים אני נכנס לפורום הזה לקרוא משהו מעניין אבל רוב הציוד פה לא בתקציב שאני מוכן להוציא על סאונד לכן גם מעולם לא נרשמתי.
גלשתי מעל 10 שנים בפורום השכן עד שיום אחד נימאס לי שאין שום פיקוח על השטויות שרושמים שם חלק מהגולשים בפורום הסטריאו, מטעים אנשים, לכן הפסקתי לשאול/להמליץ שם.
לגבי roberts , אני לא מכיר אותו ובגלל זה הוא ניראה לי כמו טרול.
אין לי שום אינטרס פה.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43

רוברט הוא אדם חביב וזו השריטה שלו, יש לו מתנגדים רבים אבל את ההתנהלות שלהם מולו התחילו
במידה רבה ואחרת של נימוס וכבוד
לא חושב שזו הדרך הנכונה להכנס לכאן ובטח לא בהודעה הראשונה
מה גם שאופן כתיבתך מצביעים על צעירותך בחיים, אז גם כבוד למבוגרים
דרך ארץ קדמה לתורה, גם אם התורה לאוזניך היא עבודה זרה.
סתם עיצה

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
לכל השמחים לאיד והממהרים לחגוג , המבחן לא התבצע כי רוברט לא קיבל הזדמנות למדוד את הכבלים , ולא מפני שהשתפן
אם זה התירוץ אז הוא עלוב יותר מהמניפולאצייה של "לדכא את ה-BT שבו".

נראה שהוא השתפן ברגע שהוא חווה עד כמה גדול הסיכון עבורו למרות שלטענתו הקודמת אין שום סיכון.

ראו כאן לגבי טיעוניו של רוברט.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מי זה Brig עכשיו ? .....הם מתרבים .....AK1 מפרה אותם ?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לכל השמחים לאיד והממהרים לחגוג , המבחן לא התבצע כי רוברט לא קיבל הזדמנות למדוד את הכבלים , ולא מפני שהשתפן . המשך יבוא , אני חוזר אל מאחורי הקלעים

אגב, מה בדיוק הוא הולך למדוד?
האם הוא לא פיתח תובנות חדשות ביחס למדידות שהוא מכיר..?

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
ציטוט של מר רוברט.
לסיכום: כזכור הדגשתיתמיד שאין הבדלים בין אינטרקונקטים"לא מהונדסים" והכבל של נמר לא עונה לקריטריון זה.
החלטנו שנמר יציע כבל אחר למבחן, כבל קונבנציונאלי מבחינת התכונות החשמליות שלו, הוא ישמע ויכיר אותו היטב "מכל הכיוונים" במשך כחודש ימים ואז נבצע את הבדיקה.

-בעצם הטענה היא שאין הבדל בין כבל נחושת מebay שעולה חצי שקל לבין כבל שעשוי מ 99.999 אחוז נחושת.
לא מדבר אפילו על כבלים מכסף מול כבלים מנחושת.
ציטוט נוסף:
מאחר שאיני מתעניין גדול בכבלים ואיני יודע באיזה כבלים משתמש נמרלא היתה לי בעיה לעשות את המבחן לכבל שלו מול כבל "תחנה מרכזית" שלי.

GROOPER
האמת אני אדם מנומס ונחמד וגם משקיף ל 40.
אם תקרא את הפוסט הזה שוב בצורה מפוקחת תראה שרוברט כן תוקף את נמר ועושה לו פרובוקציה שלא ניתן לסרב לה על דפי הפורום בגלל המוניטין של נמר פה.
זה לא יפה!
בגלל זה קראתי לו טרול.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
גם אני פורש מהפורום בינתיים
כמה עוד אפשר למתוח את המסטיק הזה ?
בינתיים שום דבר מעניין לא נכתב בגלל זה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אגב, מה בדיוק הוא הולך למדוד?
האם הוא לא פיתח תובנות חדשות ביחס למדידות שהוא מכיר..?
נכון לעכשיו אני על אדולן .....ואני לא הולך למדוד כלום......כרגע

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור