מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
יאללה , שיהיה בהצלחה!

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מעביר לו את המקל? אם הוא התחבר לפורום רק בשביל זה יש סיכוי יותר מסביר שיהיה לו תואר ״מושעה״ מתחת לשם שלו בבוקר.

מה עם מה שסיכמנו? אנא כתוב את התנאים שלך שהיו מקובלים עלי. הכבלים מחר בבוקר אצלי. ביקשת להקדים ל-10:00 בבוקר - קיבלת.

ורק בשביל הפרוטוקול.

שלחתי לרוברט צילום של צ׳ק לפקודתו על סך 10,000 ש״ח ללא תאריך (זה אומר שהוא יכול לפרוע אותו מתי שירצה). שני הכבלים אשר אצטרך להבחין בשינוי מהם לשל רוברט יגיעו אלי מחר.

התנאים הם

1- 20 החלפות
2- אני צריך להבחין בשינוי ב-19 לפחות
3- התרחיש מצולם כל הזמן על ידי שתי מצלמות. אחת מאחורי המערכת לכיוון החיבורים והשניה מצלמת את החלל.
4- החלפה ראשונה אינה עיוורת על מנת שאדע למה להתייחס
5- הבחינה תערך עם מוסיקה שאני בוחר (לא תדרים ולא רעש לבן)
6- במידה ולא אבחין אני מתחייב להעביר לרוברט המחאה על סך 10,000 ש״ח אשר תפרע עד שבוע מיום המבחן ולהיפך
7- משך זמן האזנה לקטעי המוסיקה הוא בהחלטת הנבחן בלבד וכך גם קטעי המוסיקה המנוגנים (ניתן להחליף מתי שרוצים את הקטעים).
8- הנבחן קובע גם את עוצמת ההאזנה ויכול לשנות אותה בכל שלב שיבחר
9- הנבחן צריך להבחין אם קיים שינוי או לא ולא מעבר לכך.
10- מהרגע שהמבחן התחיל אין אפשרות להתחרט. התחרטות משולה להפסד.
11- במידה ואחד הצדדים יתחרט יום לפני המבחן יפצה את הצד השני ב-5000 ש״ח

סגרנו.

יום רביעי הקרוב, שעה 10:00 בבוקר, אצלי.
מקובל עלי, גם אני אכתוב מס' חידודים אבל בגדול זה בסדר,

לגבי סעיף 7 נראה לי שכדי ל"הזיז את הבדיקה" אפשר להגביל את זמן ההחלטה ל 15 -10 דקות - מקובל עליך? אחרת בעקרון אתה יכול למשוך את הבדיקה אפילו 10 שנים , אני מגזים כמובן.....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא אמשוך. זה יהיה יותר מהיר ממה שאתה חושב.

אז שוב. הכבלים הם אותם כבלים ששמתי לינק אליהם. אני אוכל גם באותו היום לבחור באיזה מהם להשתמש למבחן. כלומר אאזין לכבלים שלך מול שני הכבלים הללו ואבחר את זה שאיתו אבחן.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני תמיד הייתי ממתנגדי השלום העולמי. רוח הפורום צריכה להיות כפי שהיא היתה לפני שעשינו את ״הטעות״ והחזרנו את כל המושעים. האמת היא שדיגימון לא היה אמור לחזור עקב הוצאת דיבה חריפה נגדי בפעם הקודמת. אבל שוב, אני לארג׳. יקיים את הבקשה - ישאר, לא יקיים - לא ישאר. תמיד יש לו את האתר הכחול בשביל להחריב את תחום האודיו בישראל. שם מנהלי האתר ומקימיו תמיד ישמחו להציג את יבואני האודיו בישראל כנוכלים, רמאים ומוכרים שמן נחשים ללקוחותיהם.

רבאק, תהיה מארח נחמד, אפילו אולי קצת צבוע, תחייך חיוך אמריקאי מנומס.....ובו נמשיך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רבאק, תהיה מארח נחמד, אפילו אולי קצת צבוע, תחייך חיוך אמריקאי מנומס.....ובו נמשיך

ממשיכים חביבי. יש לנו פגישה. רק שלח לי צילום של צ׳ק בבקשה. זה חשוב לי על מנת שאוכל לראות רצינות מבחינתך. מילים בפורומים לא עולות כסף.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
חבל שאני לא יכול
להגיע....מעניין.
בהצלחה:בעד:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט.
הכבל שאני מעמיד למבחן הוא זה - לינק
האופציה השניה היא זו - לינק

אחד מהם אצלי - וואו, בנוי מבהיל!!!
מחר על הבוקר השני אצלי. דברים מתקדמים - תענוג!

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אז זהו שחלק מ"הניכר" חזר לפורום , לטובת העניין התאורטי ו"הפעילות הפוסטית" באתר זה.

אני מציע שנישאר כולנו תמיד חלוקים, מתווכחים ובמיוחד מעניינים..... אבל ביחד(ורד) ......אהה, ושלום עולמי;)

זכית שוב לזרוע מבוכה בפורום,
הישג נאה ובטח אתה גאה על כך,
וזה דומה לההוא שחירבן לחור של
ונטילטור בקולנוע ויצא מאושר כיחיד
שלא ניפגע ;)

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
הדברים שכתבת הם גבבה של מלל מטופש.
במיוחד הטענה ואני מצטט ש"כבל הוא מוליך מטען חשמלי".

הדבר היחידי שיכול לנוע בתוך מוליך זה: זרם חשמלי.
זרם חשמלי זה מטען חשמלי בתנועה.
"אופן הולכת המטענים" זה בדיוק מה שעושה הכבל מבחינה פיסיקלית.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מעביר לו את המקל? אם הוא התחבר לפורום רק בשביל זה יש סיכוי יותר מסביר שיהיה לו תואר ״מושעה״ מתחת לשם שלו בבוקר.

מה עם מה שסיכמנו? אנא כתוב את התנאים שלך שהיו מקובלים עלי. הכבלים מחר בבוקר אצלי. ביקשת להקדים ל-10:00 בבוקר - קיבלת.

ורק בשביל הפרוטוקול.

שלחתי לרוברט צילום של צ׳ק לפקודתו על סך 10,000 ש״ח ללא תאריך (זה אומר שהוא יכול לפרוע אותו מתי שירצה). שני הכבלים אשר אצטרך להבחין בשינוי מהם לשל רוברט יגיעו אלי מחר.

התנאים הם

1- 20 החלפות
2- אני צריך להבחין בשינוי ב-19 לפחות
3- התרחיש מצולם כל הזמן על ידי שתי מצלמות. אחת מאחורי המערכת לכיוון החיבורים והשניה מצלמת את החלל.
4- החלפה ראשונה אינה עיוורת על מנת שאדע למה להתייחס
5- הבחינה תערך עם מוסיקה שאני בוחר (לא תדרים ולא רעש לבן)
6- במידה ולא אבחין אני מתחייב להעביר לרוברט המחאה על סך 10,000 ש״ח אשר תפרע עד שבוע מיום המבחן ולהיפך
7- משך זמן האזנה לקטעי המוסיקה הוא בהחלטת הנבחן בלבד וכך גם קטעי המוסיקה המנוגנים (ניתן להחליף מתי שרוצים את הקטעים).
8- הנבחן קובע גם את עוצמת ההאזנה ויכול לשנות אותה בכל שלב שיבחר
9- הנבחן צריך להבחין אם קיים שינוי או לא ולא מעבר לכך.
10- מהרגע שהמבחן התחיל אין אפשרות להתחרט. התחרטות משולה להפסד.
11- במידה ואחד הצדדים יתחרט יום לפני המבחן יפצה את הצד השני ב-5000 ש״ח

סגרנו.

יום רביעי הקרוב, שעה 10:00 בבוקר, אצלי.

וואיי וואיי וואיי... כזה עוד לא היה לנו!!
רמה אחרת של ביטחון ומסירות לתחום. לזה אני קורא the mother fucker of all showdowns!!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוברט.
הכבל שאני מעמיד למבחן הוא זה - לינק
האופציה השניה היא זו - לינק

אחד מהם אצלי - וואו, בנוי מבהיל!!!
מחר על הבוקר השני אצלי. דברים מתקדמים - תענוג!
אולי על הדרך תעשה סקירה והשוואה בין שניהם:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש סיכוי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זרם חשמלי זה מטען חשמלי בתנועה.
"אופן הולכת המטענים" זה בדיוק מה שעושה הכבל מבחינה פיסיקלית.

תראה, אני מתנגד עקרונית להגדרה שסיגנאל אודיו הוא מטען חשמלי. זו הגדרה פשטנית מדי.. ולא מתאימה להבנת הכוחות שפועלים בכבלי שמע.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אולי על הדרך תעשה סקירה והשוואה בין שניהם:)
רעיון מצויין , נכתב ממש לא בציניות

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
וזו בעיה כי אני בספק גדול אם אתה מבין את הפיזיקה מאחורי הסיפור כאן.
אני מבין יותר מכולם כי אני לא מתעסק במיקרו, אני מתעסק במאקרו כלומר מדידות של , Distortion ,FR,S/N , Dynamic וכו' יענו ה"שורה התחתונה":

מעניין לי את התחת הזרמים, המטענים , הפרשי הפוטנציאל , המטלורגיה, השזירה ה- 99.999 % "טוהר הגזע" ושאר בולשיט ....ותסלחו לי דיגיסאן וקליפ על הזרמים והמטענים........וחובבי השזירה ו"טוהר הגזע" - אתם יכולים לא לסלוח לי....

סחבק- הצלחת להוציא ממני את המרוקאיות של אשתי היקרה......

אבל למרות הכל פרחים לכולם (ורד)

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תראה, אני מתנגד עקרונית להגדרה שסיגנאל אודיו הוא מטען חשמלי. זו הגדרה פשטנית מדי.. ולא מתאימה להבנת הכוחות שפועלים בכבלי שמע.
1. אף אחד כאן לא הגדיר הגדרה כזו.
2. אני חוזר על דברי:
שים לב שה"אודיופובים" לפחות מדייקים בהגדרות האלמנטריות (ברמה של כיתה י' בלימודפיזיקה) של מה זה זרם ומטען ומתח חשמלי.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רעיון מצויין , נכתב ממש לא בציניות
התכוונתי לאודין ולסילטק.
אבל אולי נמר ירצה להוסיף גם את שלך.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אני מבין יותר מכולם כי אני לא מתעסק במיקרו אני מתעסק במאקרו (מדידות , FR,S/N , Dynamic וכו' ) יענו ה"שורה התחתונה":

מעניין לי את התחת הזרמים, המטענים , הפרשי הפוטנציאל , המטלורגיה, השזירה, ה- 99.999 % "טוהר הגזע" ושאר בולשיט ....ותסלחו לי דיגיסאן וקליפ על הזרמים והמטענים........וחובבי השזירה ו"טוהר הגזע" - אתם יכולים לא לסלוח לי....

אבל פרחים לכולם (ורד)
גם נמר מתעסק בשורה התחתונה, רק ש(ככל הנראה) הוא פיתח היטב (ויותר מרובנו) את חוש השמיעה ואת יכולת האבחנה בניואנסים סוניים.
אתה צריך להפנים שאתה נכנס לשדה המומחיות של נמר (תרתי משמע).

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ראש בראש זה דרך חיים אצלי;)......לעיתים קרובות זה לצערי אבל לא הפעם

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור