מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אלא אם כן הם בעצמם מדענים.

אריה

מה זה אמר מדען, אני מהנדס (מחשבים :) ), ועשיתי בזמנו בגרות בחוזק חומרים, פיזיקה, ועוד שאר מקצועות - זה לא מספיק טוב, מה אני צריך לעשות להיות מדען כבלים?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
הכי טוב אנשים הוליסטים, קוראים בקפה, אסטרולוגים ושאר וודואיסטים (בכל תחום לא רק באודיו)

זה שיש אנשים מוזירים, זה לא חדש, "הוליסטים, קוראים בקפה, אסטרולוגים ושאר וודואיסטים", גם כאלו שמחשבים את דעתם למדע נכנסים לי לאותה רשימה. תחשוב על זה: קוראים בקפה, רואים במה שהם אומרים עובודות וכך גם אסטרולוגים ושאר וודואיסטים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הכבלים באולפן רדיו זהים לחלוטין לאלו שבאולפן הקלטות, ובאולפניים כאלה , (עם כבלים פשוטים ) מוקלטת כל המוסיקה שאתה משתמש בה לבדוק את הכבלים המהונדסים שלך.

אתה לא מוצא עניין זה ציני ומגוחך?

רוברט. אתה תקוע בשנות ה-80. אולפנים מושקעים בכבלים בטירוף.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הוליזם אינו עוסק רק ברוח אלא בהשפעת כלל המערכת על מרכיביה והפוך.
בעוד חלק מהכותבים מתייחסים לכבל רק ברמה ההנדסית (מה שידוע להם ומוגדר אצלם כהנדסה), חלק אחר מתייחס ובוחן אותו גם בפרמטרים אחרים, כמו טיב הצליל ...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מה זה אמר מדען, אני מהנדס (מחשבים :) ), ועשיתי בזמנו בגרות בחוזק חומרים, פיזיקה, ועוד שאר מקצועות - זה לא מספיק טוב, מה אני צריך לעשות להיות מדען כבלים?

תבוא אלי, נוציא אותך דר' לכבלים :בכי::בכי::בכי:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
רוברט טען פעם שניתן לחקות בעלות אפסית את המאפיינים החשמליים של כל כבל יקר באשר הוא , וזה די הגיוני כאשר מקבלים את העובדה שכל כבל , מהזול ליקר ביותר , בסך הכל מוליך מטען חשמלי.

הדברים שכתבת הם גבבה של מלל מטופש.
במיוחד הטענה ואני מצטט ש"כבל הוא מוליך מטען חשמלי".

הדבר היחידי שיכול לנוע בתוך מוליך זה: זרם חשמלי.
מטען חשמלי בכבל הוא אחד מהדברים שהכי הורסים את הצליל מכיוון שהוא מחליש את הקונטרסט הדינאמי, ויוצר מריחה וטשטוש של תמונת הבמה, אם ישנה כזאת..
וזה רק קצה קצהו של אחד התהליכים השליליים שפועלים בתוך כבל. כל כבל.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אין קשר רוברט בין העבודה המסורה והיעילה שלך לבין הבדל בכבלים בשמיעה.
וכן ישנם אולפנים שמשקיעים בחיווט אחר כמו שכתב נמר.
ישנן חברות ידועות שמיצרות גם לשוק המיקצועי וגם לאודיו ביתי
סביר להניח שכבל שלהם עולה לבעלי האולפן יותר מאשר כבל רגיל.
כנראה שהתוצאות בהתאם.
ולמה כבל רגיל הוא שקוף? ומהונדס הוא לא שקוף?הרי בסופו של דבר כל הכבלים הם מעין פילטרים לטוב או לרע....ואנו שופטים ע"פ תוצאה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט. אתה תקוע בשנות ה-80. אולפנים מושקעים בכבלים בטירוף.
נכון כפרון.....מושקע בכבלים שפויים ואכותיים ב 5 דולר למטר רץ או צועד במהירות

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
היכן נופל הכבל הזה לפי "תורתך" מהונדס או לא מהונדס?

http://www.dtown.co.il/forum/threads/diy-שובר-שיאים.48901/

כבל מתח זו "סטיה מסוג אחר" שבבוא היום נטפל גם בה......אני גבר, לא צעיר... אפילו קצת זקן, ואני יכול לטפל בקושי בנושא אחד בו זמנית - אני באינטרקונקטים כרגע....אבל פרח אני יכול להעניק לך ולפורום בכל רגע....קבל (ורד)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בפן הרציני, הגדרת מדען די ברורה לי: אדם עם תואר שלישי וצפונה שעובד במחקר מדעי או במוסד אוניברסיטאי או במכון מחקר.

מי שזה לא המצב אצלו, לא יכול לדבר כ"מדען". אנשים עובדים הרבה יותר קשה מהתקנת כבלים באולפן כדי שיצטרפו לקהיליית המדענים.

וחוץ מזה, גם מדען מדען יכול לדבר שטויות...

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני מוהנדס בשפת בני דודינו ו- Engineer בשפת האנגלוסקסים .....Definitely not מדען

מי יודע...
אולי אתה "מדען" בשפת התימנים...

כל מי שמעשן רנגילה הוא מדען.:)
מה אתה מעשן???

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה אתה מעשן???
תפרחת של זרעי אינטרקונקטים (ממדרון דרומי) .....דרום תימן

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

יא סאלאם.. תפרחת....
לי נראה יותר שאתה מעשן ג'וקים.:D

m03Cj0R.jpg

נכון כפרון.....מושקע בכבלים שפויים ואכותיים ב 5 דולר למטר רץ או צועד במהירות

כן,
אבל עוד לא אבדה תיקוותך.. ואתה ממשיך להילחם באמת, ולכן מסרב לבוא למבחן בתואנות שווא.
---------------------------------------
נמר,
אני מציע שתסיר את העננה השחורה מעל המבחן הזה איתו, כי כנראה שהכסף עבורו הוא הגורם המכריע.

תמונות מצורפות

• m03Cj0R.jpg
    m03Cj0R.jpg
    KB 70.6 · צפיות: 320
נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מוהנדס בשפת בני דודינו ו- Engineer בשפת האנגלוסקסים .....Definitely not מדען
רוברט, כשכתבתי שגם מדען יכול לדבר שטויות התייחסתי למשהו כללי, לא אליך ספציפית.

אני לא מסכים עם דעותיך ולא חושב שאתה יכול "לגייס" את המדע "לטובת" הטיעונים שלך, אבל אני לא חושב שאתה מדבר שטויות. אני חושב שאתה נותן כבוד מוגזם לידע שלך.

אריה

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור